Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Kora 25
witam. jestem nowa i może ktoś potrafi mi wytłumaczyć mój przypadek??? zrobiłam wczoraj test ciążowy (PRE-TEST) i wyszło dwie kreski, chociaż ta druga była dużo jasniejsza, ale jednak widoczna. dzisaj pojechałam zrobić test HCG z krwi i wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora 25
wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kora co ci wyszło? posta ci urwało:) Ja oszaleje dziewczyny....w ciągu dnia nie myślę o poniedziałku o tym że jadę na betę i takie tam, ale jak już mnie dopadnie to na amen!!! Siedzę i myślę i myślę. Dziś 10 dzień od owulacji ( chyba) Zaczynają mnie boleć piersi i pobolewa brzuch ale na okres też tak mam... im mocniej wpatruję się w swoje ciało tym bardziej nic nie widzę 10 powinna przyjść @... 16 mam urodzinki 25 więc szykuję się impreza. Chciałabym cokolwiek już wiedzieć... bo wiadomo jak to jest... czy wypić te lampkę szampana czy nie:):):) Zanim się nie dowiem będę waszą zmorą na forum:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na okres, ma być dziś.... jeszcze nie ma... oby fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amdi Możesz jutro rano zrobić sikacza:) może być już wiarygodny.... no chyba że owulacja ci się przesunęła to powtórz go za dwa dni w razie gdyby wynik był negatywny:D trzymam kciuki informuj nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amdi co u ciebie? masz jakieś dobre wieści?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety @ już jest :( czekam teraz na owu. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Kobitki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Masz racje Amdi:) głowa do góry, kiedyś na pewno się uda. Ja jutro idę na bete chyba całą noc nie będę spała a o 8 rano będę już koczować pod laboratorium;):):):) ale też coś czuję że wynik będzie 0.00. Ale gdzieś nutka nadziei jest:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta886
czesc dziewczyny czy wynik beta 891 na przelomie 5 i 6 tygodnia jest prawidlowy? licze od ostatniej miesiaczki. pomozcie troche sie martwie a do ginekologa ide dopiero za 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Marto według mojej rozpiski twój wynik beta to 3-4 tydzień to zależy w czym masz napisane w mIU/ml czy w U/L. Ale nic się nie martw patrz tylko czy beta rośnie, zrób za kilka dni jeszcze raz. Może być tak że to nic złego tylko owulacja ci się przesunęła. No chyba że miałaś monitorowaną ale to też nie oznacza że jest źle .... różnie w życiu bywa:) i każdy organizm jest inny. pozdrawiam serdeczni i odezwij się jak będziesz wiedzieć coś więcej..np. po badaniu u ginka lub po kolejnej becie:D uszy do góry będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta866
to jest w mIU/ml na pewno dam znac jak zrobie koljeny test beta albo po wizycie u gin. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Hej Dziewczyny, nie wiem co robić :( @powinnam dostać jakos w tym tygodniu, dokładnie nie wiem, bo ostatnio mi się rozregulował cykl. Mój mąż kupił mi test ciążowy w sobotę, wyszedł pozytywnie, wczoraj rano zrobiłam dla pewności drugi i też wyszedł pozytywnie, mimo, że zrobiłam teoretycznie przed dniem spodziewanej miesiączki. Dzisiaj zrobiłam bhcg i czekam na wyniki, boję się bardzo czy nie za wcześnie ją zrobiłam, bo mnie brzuch boli na @, a dodajmy, że od kilku dni chodzę z powiększonymi i bardzo bolącymi piersiami, odczuwam mrowienie cały czas no i ten biały śluz, ale boję się przez ten ból brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kat nie masz powodów do obaw... często na początku boli brzuch jak na @ ale w rezultacie ona się nie pojawia. Fajnie że zrobiłaś betę:) koniecznie daj znać jaki wynik... mój wynik bety dopiero jutro, uzbroiłam się w cierpliwość już tyle się naczekałam, że ten jeden dzień wytrzymam:) Trzymam kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Mój wynik bety też będzie dopiero jutro i już się niecierpliwię :) tak bardzo bym chciała wiedzieć!! takie wyniki badań powinny być jeszcze tego samego dnia. Napiszę jutro po 16, bo dopiero wtedy będę wiedzieć, Też napisz jak Twój wynik :) trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, Dzastina jak Wasze wyniki?czekam na dobre wieści :) trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
czekam, czekam i nie mogę się doczekać :( będę wiedziała dopiero po 16, szkoda, że nie podają telefonicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mój wynik 0.100U/L. Bardzo mi źle, płacze ciągle.... powoli tracę nadzieję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Jejku Dzastina, trzymaj sie cieplutko, będzie dobrze, napewno! Uda się! Tak mi przykro, nie wiem co napisać! Nie trać nadziei! Najważniejsza jest wiara! Uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina to przykre, wiem co czujesz. Jak ja dzwoniłam do laboratorium w głębi serca czułam że wynik będzie pozytywny... rozczarowałam się ogromnie kiedy usłyszałam, że 1,0. Trzeba próbować i jeszcze raz próbować a na 100% się uda. Nawet mówię sobie że tym razem nie pójdę na betę tylko cierpliwie poczekam, choć znając mnie to i tak polecę :) Ale starajmy się o tym nie myśleć i nie płakać, bo to nic nie daje a nawet pogarsza sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie też wynik 1.0 ale zrobiłam w 9 dniu po owu wieć chyba za wcześnie. Teraz mam 34 dc owu byla w 16dc , brzych mnie boli jak na @ od dwóch dni ale @ nie przychodzi. Do tego kręci mi sie w głowie i wyczułam w pochwie jakieś dziwne zgrubienie, którego wcześniej nie było. Test sikany robiłam 31dc i negatywny. Dziewczyny poradżcie co to może byc i czy test mógłby nie wykazac jeszcze nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
u mnie wyszła beta 40.8,ale nie wiem który to tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa pocieszenia:) to dla mnie bardzo dużo....będę próbować bo co innego mi pozostaje ale ja już więcej na bete nie pójdę. Kobiety z laboratorium patrzą na mnie jak na warjatke która co miesiąc przychodzi na pobranie... och mam już tego wszystkiego serdecznie dość:(:(:( Kat to początek ciąży 2-3 tydzień:) gratuluję ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa pocieszenia:) to dla mnie bardzo dużo....będę próbować bo co innego mi pozostaje ale ja już więcej na bete nie pójdę. Kobiety z laboratorium patrzą na mnie jak na warjatke która co miesiąc przychodzi na pobranie... och mam już tego wszystkiego serdecznie dość:(:(:( Kat to początek ciąży 2-3 tydzień:) gratuluję ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dzięki,nie powiem boję się, dzwoniłam do swojego ginekologa, stwierdził, ze to trochę mało, że albo to wczesna bardzo ciąża,albo nieprawidłowo się rozwija. mam nadzieje, ze to jednak wczesna ciąża i wsio będzie oki. Nie martw się Dzastina Tobie też się uda, ostatnio tak mi dodałaś otuchy, że i jak bym chciała jakoś Tobie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Dzastina tak mi przykro myslalam ze ci sie juz udalo.Ale nie placz bo to niema sensu a tak jak kolezanka pisala to pogarsza tylko.Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat serdecznie Ci gratuluję, niech każdego miesiąca jedna z nas \"odpadnie\" i będzie dobrze :) To z pewnością dobry znak. Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dzięki :) ale to wcześnie, żeby wyrokować, podobno lekarze nawet tak wczesnymi ciążami nie chcą się zajmować, pozostawiają je losowi. Poza tym cierpię z powodu bólu brzucha od kilku dni bardzo mocno momentami mnie boli. bardzo sie cieszę,ale tak bardzi boje się zapeszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się za bardzo gadaniem lekarza, moja ginekolog przy pierwszej ciąży jeszcze mnie nie zbadała a już prorokowała ciążę pozamaciczną, chodziłam jak zwariowana przez tydzień płakałam, po tygodniu zobaczyła pęcherzyk w macicy ale bez zarodka, więc wbiła mi kolejny gwóźdź do głowy, powiedziała \"No to żeby teraz ta ciąża nie obumarła\" Więc znowu zaczęłam chodzić przybita, bez przerwy płakałam. Póżniej zaczęłam plamić, dała mi luteinę. W rezultacie poroniłam w 12 tyg. Nie piszę o tym by cię zdołować. Chodzi mi o to że lekarze czasem bezmyślnie coś powiedzą, bo dla nich to codzienność,, kolejny przypadek. A później taka biedna dziewczyna się zamartwia. Mam żal do tej lekarki, ciężarnej nie można denerwować a ja byłam przez nią kłębkiem nerwów. Może gdybym była bardziej spokojna to dzisiaj miałabym miesięczne dziecko. Dlatego radzę tobie byś zachowała spokój bo on jest najważniejszy. Jak lekarz od początku będzie pisał czarne scenariusze to po prostu go zmień. nie warto się męczyć, lekarz powinien cię wspierać, jest dla ciebie a nie ty dla niego... Trzymaj się, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dziękuję za słowa otuchy :) chcę bardzo wierzyć, że będzie dobrze :) tak cały czas sobie powtarzam :) jutro ide do lekarza i zobaczymy co mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziękuję wam moje kochane kobitki za słowa otuchy. Już mi lepiej, pogodziłam się z faktem że nie tym razem.... czekam teraz cierpliwie na @ powinna być jutro lub po jutrze. I zaczynam wszystko od nowa...boję się tego wszystkiego ale do odważnych świat należy. Ciągle mam nutkę nadziei że ten okres się nie pojawi, że w laboratorium się pomylili, że zrobiłam bete za wcześnie. Bo w poprzedniej ciąży beta mi wyszła dopiero po 14 dniach od zapłodnienia... i tak se myślę wciąż. Przynosi mi to ulgę ale wiem że nie długo pojawi się @ bo mam nabrzmiałe piersi...jedynie co zastanawia mnie fakt... że odczuwam ból brzucha przy owulacji, 24 czerwca zaczął mnie boleć i przestał i nie bolał... owulację miałam według wyliczeń 28 czerwic myślicie że zrobiłam betę za wcześnie??? Odczuwam jakiś wewnętrzny niepokój... I bardzo mnie to dziwi.. bo nigdy tak nie miałam. Czy po prostu tak bardzo chcę dziecka że mój umysł już fiksuję??? Boże zwariuje chyba gdy mi się okres spóźni jeden dzień!!! To będzie dla mnie tragedia. Fakt nie mam okresów regularnych bo co 28-31 dni ale według moich obliczeń dni płodne miałam od 24 czerwca do 1 lipca i w tych dniach współżyłam z mężem... więc zastanawiam się dlaczego nie?????? przecież jestem zdrowa kobietą bez nałogów... już mam jedno dziecko, więc dlaczego nie mogę zajść po raz drugi??? Czy ktoś mi odpowie na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×