Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Wynik mniejszy niż 5
oznacza brak ciąży. Ty masz wynik 1- brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
robiłam go 28 dni po stosunku to nie za wczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynik mniejszy niż 5
Test z krwi można zrobić już 10 dni po stosunku aby był wiarygodny. Na 100% w ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niewiadoma
a 28 dni po stosunku to nie masz jeszcze okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka1500
Cześć dziewczyny od 3 tygodni śledzę wasze wątki. Mój problem Jest tati iż ostatnia miesiączke miałam 6 grudnia. Powiem też że nie brałam żadnych tabletek anty nie odchudzałam się nie stresówałam. Miesiączke prawidłowo powinnam dostać 7.stycznia 2013 po 3 dnia spóźnienia@ zrobiłam test 10 stycznia i wyszedł negatywny 2 test Robiłam 15 stycznia i tak samo wyszedł negatywny. W końcu poszłam na bete 24.01 wynik wyszedł 1.2. Zatem pytanie czy Jest szansa że mogę być w ciąży ? Byłam u ginekologa 4 lutego. Powiedział mi że mam poczekać na @ dwa tygodnie a gdybym nie dostała miesiączki w tym czasie to zjawić się u niego na kontrolę. Rozumiecie coś z tego. Tym bardziej że nie przepisał mi żadnych tabletek na wywołanie okresu. Dziś mam 68 dzień cyklu. Proszę pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
dostałam okres 11 dni po stosunku .11.01.2013r trwał normalnie 6 dni i nie widziałam jakiejś różnicy... po okresie było chwilę przerwy i czółam się idealnie. 24.01.2013 roku objawy wróciły... zrobiłam więc kolejną bete i wynik był taki sam (znak mniejszości 1.00) Następny okres miałam dostać 7.02.2013r a dostałam 5.02.2013r. i był bardzo skąpy przez 2 dni się ze mnie lało a później już mało co ...trwał on 4 dni po skończeniu tego całego "krwawienia" zrobiłam tezt z apteki i również był negatywny.. nie wiem co mam robić .. jutro idę do przychodni na usg. Lekarz rodzinny powiedział mi że po tylu testach wyklucza ciążę w 100% ale przecież są fora na których wypowiadają się kobiety, że testy zawiodły... nie wiem co mam myśleć-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
czułam.*. przepraszam za ortografię jestem dyslektykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro testy z
apteki i z krwi wychodzą negatywnie to skąd ciąże chcesz???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
dziewczyny co u was? jak maluchy? ineska , graga co u was? a u moniasiak co tam jak ciazA? mi zostal jeszcze miesiac i powiem wam ze cholernie zaczynam sie bac porodu.pierwszy to bylo cos okropnego tyle godzin.13,5.dla mnie wiecznosc.komplikacje..marze tylko o tym zeby ten byl lzejszy,bo bolu i tak sie nie pozbede:( a wy jak >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
No hej dziewczyny u mnie dobrze, 13 tydzień leci powoli, no maluszek rośnie i to już widać...w piątek musiałam jechać na zakupy no bo spodnie juz się zrobiły ciasne....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
no to sie ciesze ze rosnie,ze wszytsko ok:) ciesz sie ciaza.mi teraz ta druga szybciej leci..nawet sie nie obejrzalam a juz prawie koniec.szkoda..w fajnie sie w ciazy chodzi:) heh ale ile mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odebrałam dzis wynik bety i wyszedl 5,09 i nie wiem czy jestem w ciązy niby normy >5 oznaczja ciaże. prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
hej nie martw sie na zapas.mi to wskazuje ze to bardzo wczesna ciaza.nie przemeczaj sie,powtorz wyniki za dwa dni.i potem jeszcze raz po dwoich dobach.te czekanie jest najgorsze ale jezeli bedzie prawidlowo roslo tzn.po dwoch dobach pownno dwukrotnie conajmniej urosnac to idz do lekarza,pokaz wyniki.jezeli chcesz utrzymac dzidzie to dbaj o siebie,nie dzwigaj,duzo odpoczywaj.wszystkiego dobrego i daj znac.:) ja mialam baardzo podobno sytuacje do ciebie z tym ze mialam wynik 24,8 a teraz juz 36tydzien ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuje za wsparcie nie wytrzymalam i zrobilam dzis test i negatywny wiec raczej nie jestem w ciązy, już sama nie wiem w piatek ide do lekarza i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test z apteki
wykrywa bete od 20-25 więc u Ciebie nie wykryje nawet jeśli jesteś w ciąży. Wynik z badania miałaś niski ale może to być bardzooo wczesna ciąża. Lekarz napewno nic nie zobaczy jeszcze na usg a przy badaniu niekoniecznie potwierdzi ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
ola810 nie rob sobie testow z apteki mi przy 24.8 wyszla druga i to strasznie blaaada kreseczka. wiec mozesz byc w ciazy a tes jej nie wykryje.rob sobie jeszcze raz bete.lekarz nawet z badania ciazy nie potwierdzi bo czuc ja dopiero ok 6-7tygodnia tak samo z usg.wiec sie nie ludz tylko jeszcze powtorz bete.jak juz to idz do lekarza jak chcesz ja ribic ze skeirowania zeby nie placic. ja biegalam chyba z 3-4 razy na ta bete zanim mi lekarz ostatecznie ciaze potwierdzil.z poczatku sie boja bo nie chca dawac nadziei sa ostrozni.wiec sie nie martw i powtarzaj bete.czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLA810
właśnie odebrałam wynik bety dzis zrobiłam i wyszedł 0,366mlUml ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak21
Hej ja tez, biegałam,szalalam, testy z apteki, bhcg, nie ma to sensu najlepiej poczekac i iść do lekarza. Wiem co mowię, dwa razy poronilam a też bardzo pragnełam dziecka, nie miało to sensu teraz poczekałam swoje na odpowiedni czas i poszłam do lekarza, nauczyłam się tego dzięki wsparciu dziewczat właśnie z tego forum które mnie wspierały, no i teraz pięknie 13 tydzień maluszek cały i zdrowy, rośnie już coraz bardziej, mimo że maluszek trochę fikał- mam na myśli nudności i wymioty hehe ale już przechodzi i teraz wzmaga mi się tylko apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ja też sie uspokoje. Dziwi mnie tylko ten 1 wynik 5,09 a dzis taki spadek a już myślałam ze sie udało no ale trudno trzeba dalej działac. Dziekuje za wsparcie pozdrawiam i zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomóżcie mi ... 1 stycznia 2013 r kochałam się z moim chłopakiem pierwszy raz. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Nie była dziurawa po stosunku ani chłopak nie skończył we mnie. Tydzień po stosunku miałam mdłości, bolało mnie podbrzusze, prawie nic nie jadłam i miałam podwyższoną temperaturę (37 st.) 11.stycznia 2013 dostałam okres, trwał normalnie 6 dni i nie widziałam jakiś zmian.. normalnie się se mnie (lało) że tak powiem. Po okresie zrobiłam test ciążowy z apteki ze strachu i wyszedł negatywny. Tydzień po okresie te bóle wróciły i trwają nadal..boli mnie podbrzusze, żołądek, jestem osłabiona.. tak wiem, pomyślicie, że jestem jakaś nienormalna ale zrobiłam w tym czasie 6 testów ciążowych z apteki i każdy był negatywny..oraz zrobiłam 2 testy krwi beta hcg, jeden zrobiłam 28 dni po stosunku a drugi zrobiłam 37 dni po stosunku i wyniki były takie same (znak mniejszości 1.00) następny okres miałam dostać 7.lutego.2013r. a dostałam 2 dni wcześniej i był strasznie skąpy, trwał on zaledwie 4/5 dni. wszystkie dowody świadczą o tym że nie jestem w ciąży .. tylko te objawy mdłości już ustąpiły ale osłabiona jestem nadal i boli mnie podbrzusze... Dziewczyny pomóżcie mi.. nie wyzywajcie od razu "SKĄD CHCESZ TO DZIECKO?! " " WIATROPYLNA JESTEŚ?!" tylko proszę o waszą opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Hej napewno nie jestes w ciazy...odetchnij z ulga.mowia to wyniki same za siebie.ale twoje dolegliwosci moga byc zwiazane z czyms innym.idz do lekarza rodzinnego. moze skieruje cie na usg brzucha.a moze masz to na tle nerwowym..przyczyn moze byc wiele ale napewno nie ciaza ani tymbardziej poronienie.nic z tych rzeczy.trzymaj sie cieplutko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta1988 Niestety odetchnąć teraz nie mogę...:( byłam od 6 stycznia już 4 razy u lekarza rodzinnego, 2 razy w szpitalu, 2 razy u ginekologa i nic:( nikt nie wie co mi dolega... jutro jade kolejny raz do ginekologa na usg dopochwowe, mam skierowanie do gastroenterologa i na chirurgie tylko że to wszystko odwleka się bardzo długo... nie wiadomo kiedy będę miała terminy... mogą mnie przyjąć za 3 miesiące a mogą za 3 tygodnie... pieprzony NFZ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o odpowiedź!! Jeżeli po 50 dniach od stosunku pójdę do ginekologa na usg dopochwowe to będzie wstanie zatwierdzić lub wykluczyć ciążę w 100% ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i wszystko w porządku maluszek rośnie jak na drożdżach, a ja....chudnę od zeszłego miesiąca ponad 2 kg i troche mnie lekarz ochrzanił, hehe.....widziałam mojego maluszka na usg i starszny z niego wiercipięta. Nie dowiedziałm się tylko a na zdjęciu nie jest napisane ile maluszek ma cm...może mi któraś z Was powiedzieć co oznacza na zdjęciu napis CN64 a pod spodem 16 cm, bo nie wiem co to znaczy, dodaję że to 13 tydzień ciaży więc wialkośc maluszka to nie jest. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
Olałka myślę że zamiast usg dopochwowego potrzebne ci badanie psychiatryczne.... poza tym których ze słów nie rozumiesz ze zdania: "Nie jesteś w ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Olałkę -ciąża urojona u ciebie jest co najwyżej bo w tej rzeczywistej nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytam oto czy jestem w ciąży urojonej czy nie, tylko pytam czy 50 dni po stosunku ginekolog będzie w stanie poprzez usg ocenić czy jestem w ciąży czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Oczywiśćie że zobaczyłby tak zaawansowaną ciążę. Ale ty pewnie i tak nie uwierzysz. Zresztą już chyba byłaś więc co ci powiedział że nadal ciągniesz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×