Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Nina1621
Czyli z tego co piszecie dziewczyny to moj lekarz to jakis oszust mi też sie wydawalo ze to jest dzwine ze tak odrazu pierwsza wizyta i już wszystko wiadomo bo koleżanki czekaly dwa, trzy tyg. ale czasem jak sie chce cos bardzo usłyszec to wierzy sie w te malo wiarygodne rzeczy i żyje się nadzieją. Pozdrawiam was i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Pisałam wyżej o moim wyniku beta 3,65 około 12 dni po owulacji. miesiączki dalej nie mam, piersi bolą niemiłosiernie i temperatura nie spada. normy dla nieciężąrnych 0 -2,7 , a ja ma 3,65 czy to wyklucza ciążę, czy może za wczesnie zrobiłam betę, bo od implantacji przecież przyrasta, a implantacja jest nawet do 12 dni po owulacji, a ja właasnie wtedy robiłam betę. Kurcze juz nie wiem co mam o tym myśleć, jak do piątku nie dostanę @ to ide na kolejne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Goodangel, spokojnie, ja też na początku jak zrobiłam betę, to miałam mały wynik,ale przyrosła, najważniejsze to zachować spokój, wiem, że się łatwo mówi, bo też się boję, ale spokojnie, powtórz betę i zobaczymy co wyjdzie, a normy są inne dla każdego laboratorium, ja robiłam w dwóch i miały inne, mnie też piersi bolą niemiłosiernie, takie mrowienie i są nabrzmiale,ale w inny sposób niż przed miesiączką, proponuję powtórzyć badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat83. według norm z laboratorium kobiety, które nie są w ciąży mają betę od 0 do 2,7 a moja wyszla 3,65 - w piątek idę na drugie badanie i zobacze co ijak w czoraj na innym forum czytałam, że dzieczwczynie w 40 dc wychodziły testy nehatywne , beta w 46 dc wynosiłam 11,3 , w 48 dc 36.1. Była u lekarza. Po tygodniu miała juz ponad 200, a lekarz stwierdział, ze owulacja przesunęła na 36 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
No tak,jak się przesuwa owulacja, to od razu przesuwa sie dzień spodziewanej miesiączki. Zrób jeszcze raz, wg tego wychodzi, że jesteś w bardzo wczesnej ciąży. Jak przyrośnie to będziesz miała jasną sprawę, nie masz się co zastanawiać i czekać z robieniem, zrób dzisiaj albo jutro i w piątek będziesz miała wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyniki sa jeszcze tego samego dnia, myślisz, że jest sens robić dzisiaj, czy lepiej poczekać do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia9855
dzięki kobietki za info;) to moja pierwsza ciąża i jestem"zielona" w tych sprawach. dobrze,że znalazłam to forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
poczekaj do jutra, beta w ciągu 48 godzin rośnie 66 % a w ciągu 72 godz o 112 %, poprzednie badanie robiłaś wczoraj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
to poczekaj do jutra :) nie denerwuj się , wsio będzie oki :) daj znać jak już będziesz miała wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Zrobiłam rano kolejnego sikacza i wynik??? negatywny... już sama nie wiem, @ dalej nie mam a testy wychodzą negatywnie. Muszę się wybrać do ginka żeby tam poszperał i poszukał przyczyny, kurde jak mi smutno a już myślałam że się udało a tu klapa. No nic teraz czekam na @ i kolejny miesiąc przyjemnych starań przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Zrobiłam rano kolejnego sikacza i wynik??? negatywny... już sama nie wiem, @ dalej nie mam a testy wychodzą negatywnie. Muszę się wybrać do ginka żeby tam poszperał i poszukał przyczyny, kurde jak mi smutno a już myślałam że się udało a tu klapa. No nic teraz czekam na @ i kolejny miesiąc przyjemnych starań przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dzastina, masz bardzo dobre nastawienie, jak nie teraz to za miesiąc, z tego co pisałaś wcześniej to jesteś młodziutka i napewno będzie wszystko dobrze, najważniejsze to chyba wyluzować, my z mężem tak zrobioliśmy, nie myśleliśmy zbytnio, coś na zasadzie co ma być to będzie i nam się udało. Najważniejsza jest wiara :) a wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Tak Kat wiara czyni cuda... tylko czasami sił brakuję,,,, nasuwa się milion pytań " dlaczego nie" i nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć. Okresu dalej nie mam, brzuch mnie pobolewa na dole raz z jednej strony raz z drugiej. To już 34 dc.. oszaleję!! Odwiedzę mojego ginka w przyszłym tyg jak go nie dostanę. Znając życie i tak mnie wyśle ba bete bo on tak robi. To chyba jedyny ginekolog który nie sugeruję się swoim kalendarzykiem tylko wpatruje się w organizm kobiety:) no cóż trzeba czekać... nawet i chciałabym już dostać te @ żeby wiedzieć że za chwilę znów owu... a teraz mi się rozregulowało i kompletnie nie wiem kiedy będę owu.... porażka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Też tak ostatnio miałam, że cykl trwał mi 35 dni, nie było możliwości wyliczyć kiedy będzie owu, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest kochanie się co dwa dni :) przyjemne z pożytecznym :D a mówią, że tak łatwo jest zajść w ciążę, ech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Słuchajcie dziewczyny co wam ciekawego powiem... Dzwoniłam do swojego ginka który prowadził moją pierwszą ciąże, opowiedziałam mu co mnie trapi itd... powiedział mi że każda kobieta jest inna, każda przechodzi ciąże w inny sposób. Ja jestem przypadkiem ( po ostatniej ciąży) takim, że u mnie beta będzie wiarygodna gdy okres mi się spóźni 2 tygodnie. W poprzedniej ciąży tak miałam i bardzo duże prawdopodobieństwo że w kolejnych ciążach też mogę tak mieć... więc kazał mi nie tracić nadziei, odpoczywać i jeśli @ się nie pojawi to w środę powtórzyć betę... wyobrażacie sobie dziewczyny? Kat gdybym była w ciąży to mniej więcej w tych dniach jak ty.... a ty już wiesz na 100 % a ja jeszcze nie, mogę podejrzewać:) przecież to czyste warjactwo!! Ale lekarz mnie pocieszył, a chyba właśnie tego mi było trzeba:) no nic czekam i odliczam dni do środy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
No to tym bardziej trzeba mieć wiarę i nadzieję!! trzymam kciuki!! będzie dobrze!! Bardzo fajna wiadomość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dostałam @ .... i od nowa polska ludowa... umieram z bólu brzucha, na dodatek jest upał i nie wiem jak ja to przeżyję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradźcie. Trapi mnie pewna sprawa. Zawsze przed okresem płodnym, mam jeden taki dzień, że zamiast pomiędzy śluzem niepłodnym a śluzem płodnym mam bardzo gęstą \"wydzielinę\" taką zbitą, czy to jest ten moment odczopowania szyjki macicy w celu przygotowania do okresu płodnego? Przepraszam za tak szczegółowy opis ale bardzo mnie to trapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amdi powiem ci że nie mam zielonego pojęcia... ja też tak mam. Ale nie wiem co to i dlaczego tak się dzieję:) idę w przyszłym tyg do ginka to go zapytam o te dziwne " coś"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzastina czekam w takim razie na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntetixxxx
kat jekie miałaś objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Bolące piersi głównie. Miałam - dobrze powiedziane, bo już nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madek
Bardzo mi przykro,wiem co to za uczucie. Pisze bo chciałam się poradzić czy możliwe jest, ze jestem w ciąży. Mocno bolą mnie piersi i temp od paru dni od kiedy mierze mam ok 37-37,2 . Innych objawów nie odczuwam. Dni płodne miałam kolo 21-24dc a w 31dc robiłam test i nic,dodam ze biorę luteinę i 25dc przestałam brać a okresu póki co tez nie mam. Mogło być za szybko na test(to byl tes o wykrywalnosci 10mlU/ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat dlaczego mówisz że miałaś a już nie masz? Tylko nie mów mi, że poroniłaś. Mama nadzieję, że jednak nie i wszystko jest w porządku, a to ja źle zrozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do Madek... oczywiście że możesz być w ciąży... tym bardziej że brałaś luteinę a luteina jest na podtrzymanie, gdyby jednak ciąży nie było to wywołała by ci miesiączkę... radzę ci zrób sobie betkę i będziesz wszystko wiedzieć:):):) nawet lekarz ci teraz nie stwierdzi ciąży tylko właśnie wyśle na betę więc zrób sobie ją sama. Testy ciążowe nie są wiarygodne... mi w pierwszej ciąży wyszedł pozytywnie dopiero po 2 tyg od spóźniającej się miesiączki!!! Także trzymam kciuki i daj znać co u ciebie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberek
Cześć Dziewczyny, Zrobiłam test BHCG i mam wynik 1.20, ale jestem jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki, przy czym podejrzewam, że owulacja mi sie przesunęłao jakiś tydzień. Do tego mam większość objawów ciąży (to już moja druga) Czy któraś z Was miała taką sytuację, że z wyniku poniżej 5 BHCG wzrosło powyżej po kilku dniach? Waszym zdaniem powinnam powtórzyć test, czy dać sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madek
Dzwnilam do przychodni w jednej nawet nie wiedzieli co to za badanie a w drugiej dopiero w poniedziałek będzie ten ktoś od badan. Pojadę zrobić jak nie dostane do tej pory okresu, a mam taką nadzieje.Chciałabym wiedzieć jak najszybciej żeby moc brać luteinę na podtrzymanie wedle zaleceń lekarza. Po nie udanej pierwszej ciąży długo się już staramy i nic mam prolaktynę przy górnej granicy i to pewnie utrudnia.Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Madek to gdzie ty mieszkasz, że tam nikt nie wie co to jest Badanie Beta hcg? Możesz jechać do szpitala tam ci zrobią na pewno, wytłumacz im o co chodzi, w twoim przypadku każdy dzień jest ważny!!! nie lekceważ tego.... po to oni tam są żeby ci zrobić te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia26
Mam problem i chciałam sie dowiedzieć czy któraś z was miała podobnie. A więc ostatni okres miała 15.06 i do tej pory go nie dostałam. Ostatnie dwa cykle miałam po 28 dni, poprzednie po ok.30. Dwa dni temu zrobiłam test i wyszedł negatywny i w sumie troche sie zdziwiłam bo byłam pewna, że to ciąża. Objawów nie mam po za lekko bolącymi piersiami. Sama już nie wiem o co chodzi, czy test był pechowy. Wybieram sie do lekarza, ale może któraś z Was miała podobną sytuacje i okazało sie że jednak to ciąża. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×