Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Mika222
Dziekuje za gratulacjie.Ale ktory to tydzien?? Mam wizyte za tydzien i ciekawe czy juz bedzie wiodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mikka według mojej rozpiski to 3-4 tydzień, jak pójdziesz do lekarza to już powinna być fasolka na usg.... życzę wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Justa ..... twój poziom bety jest faktycznie troszkę za niski, ale nie oznacza to najgorszego. Ważne że rośnie i jest ok. Wystarczy że owulację miałaś kilka dni przesuniętą do przodu i już beta będzie mniejsza. Spokojnie, ja myślę że wszystko jest w porządku:) daj znać co u ciebie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1979
Cześć dziewczyny. Dzisiaj byłam u lekarza, i jest zarodek wielkości 5mm. Też za mały jak na koniec 7 tygodnia, ale ma echo zarodka, żyje. Lekarz nie kazał się martwić. Ale ja już sama nie wiem. Może faktycznie ta owulacja była później. na razie pozostaje tylko czekanie, które jest straszne. Dzięki za odpowiedzi. Trzymajcie się. Oczywiście będe dawała znać co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
cześć, byłam kolejnym badaniu krwi, beta wzrosła z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
cześć, byłam kolejnym badaniu krwi, beta wzrosła z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
cześć, byłam kolejnym badaniu krwi, beta wzrosła z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
chyba mój komp odmawia posłuszeństwa- przepraszam za te urwane posty:( do rzeczy, beta wzrosła od ostatniego badania, ale trochę, z poniżej 2 na 3,71- czyli brak ciąży. Ale zrobiłam już czwarty test i w ciągu 30 sekund pojawiły się 2 grube kreski, do tego mam wynik progesteronu- wynik 82- co oznacza, że to I trymestr ciąży. Czy może beat być tak niska, a wszystko inne wskazywać, że to ciąża? Poradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Sarno.... nie wiem co ci napisać! Jakoś nic mądrego mi do głowy nie przychodzi, może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj.. A ile czasu minęło od stosunku???? Bo jeśli test sikacz ci wychodzi to znaczy że wynik bety jest błędny... może powtórz to badanie w innym laboratorium? nie mam zielonego pojęcia:) który to by był tydzień? jak podejrzewasz? napisz więcej szczegółów to coś pomyślimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny ja to już chyba powoli zaczynam tracić nadzieję, od wczoraj znów podjęliśmy z mężem starania.... i znowu trzeba czekać. Boję się już kolejnej bety a raczej jej wyniku... Z kąt to się wzięło, że przestałam w siebie wierzyć? czasami już mam wszystkiego dość i siedzę i płaczę.... Boję się że po ostatniej cesarce będą problemy z poczęciem kolejnego dzidzia. I czeka mnie leczenie. Lekarz dał mi czas do końca wakacji, jak nie zajdę to zacznie się szukanie przyczyny.................... TAK BARDZO SIĘ TEGO BOJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
Wg. moich wyliczeń to kończy się 3 tc. Wizyę u lekarza mam w przyszłym tyg. Boje sie, że jeszcze może nic nie zobaczyć, więc dopiero będzie załamka....i stres czy jestem czy tez nie.... do Dzastina222: na pewno wszyscy na około to mówią, ale chyba najważniejsze, to nie tracić nadziei. Jesli palnujesz jakiś uropik, to tak jak mówi, mój lekarz butelka dobrego wina, relaks i do dzieła. Moja koleżanka po jednej cesarce, bez problemu zaszła w 2 ciąże i 2 dziecko tez urodziła przez cięcie. Więc nie trać nadziei i do dzieła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Sarno wg mojej rozpiski w 3 tyg beta powinna być powyżej 100 ale coś mi się wydaje że te laboratorium w którym robiłaś badania coś pokićkało.. Staram się staram.... od tych starań to tylko senna i zmęczona jestem:):):):):) może tym razem się uda. Czas pokaże:) W przyszłym tyg idę do gin żeby rzucił okiem na mojej jajniki.. czy z nimi wszystko ok. Sarno odzywaj się częściej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
dzastina przestań podchodzić do seksu jak do maszynki która robi dzieci ja też tak robiłam i przez cztery lata nic .wiele przepłakanych nocy . dopiero teraz niedawno to olałam . efekt natychmiastowy oddaj się przyjemności a nie obowiązkowi.To skutkuje naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Czarownico!! To nie tak! Wcale nie podchodzę do seksu jak do maszynki robiącej dzieci. Ani przez myśl mi to nie przeszło. Po prostu jest ten dzień kiedy trzeba się mocniej " skupić" a mam doła dlatego, że się nie udaje... mimo naszych starań. Wiem że trzeba do wszystkiego podejść na luzie, sama tak miałam z poprzednią ciążą. Cały rok 2006 staraliśmy się o dzidzię. I w sylwestra powiedziałam " stop" 1. stycznia miałam miesiączkę a 14 lutego pojawiły się dwie kreski.... także doświadczenie w tym jakieś mam. Tylko trudno o tym nie myśleć jak się tak bardzo pragnie tej maleńkiej fasolki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dzastina 222 napewno jest wszystko wporządku i niebawem zobaczysz dwie kreseczki. To że miałaś cesarke to nie ma znaczenia ja po pierwszej cesarce bez problemu zaszłam w ciąże a po drugiej cesarce trwało to troszke dłużej ale tylko dlatego że chcieliśmy się starać o dziewczynke bo mam dwóch synków więc mała odmiana by się przydała ale... podeszliśmy do tego że chcemy dziecko obojętnie jakiej płci. Więc trzymam kciuki żebyś jak najszybciej zobaczyła dwie kreseczki. Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
monika99 dziękuję za cieplutkie słowa:) Oby było tak jak mówisz:) ja też mam synka i razem z mężem bardzo chcielibyśmy córeczkę no ale co będzie to będzie.... kocha się przecież tak samo:) A ty Moniu jesteś w ciąży? Masz jakąś metodę na " dziewczynkę" sprawdzoną??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem w 18 tygodniu ciąży ale płci jeszcze nie znam dopiero 22 lipca mam USG i mam nadzieje że się dowiem. Co do motedy to dużo się naczytałam na forum kafeteria-planowanie płci dziecka. No ale nietety do cierpliwych nie należę i nie zastosowałam się do wskazówek dziewczyn hahahaha. Więc podejrzewam że następny synuś w brzuszku mi rośnie ale nic nie wiadomo może będzie niespodzianka. Trzymam kciuki za Ciebie napewno Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moniu ja pamiętam, że jak zaszłam w ciąże to nie wiem z kąt i nie potrafię tego jakoś racjonalnie wyjaśnić ale wiedziałam że będę mieć syna. Znajomi śmiali się ze mnie, że ja jakimś prorokiem jestem a ja w głębi duszy wiedziałam swoje i byli bardzo zdziwieni gdy w 25 tyg ciąży miałam robione usg w 3D i bardzo wyraźnie było widać że to chłopiec:) I faktycznie mój chłopiec ma dziś 20 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina ja we wczeńiejszych ciążach też wiedziałam odrazu że będzie chłopak a teraz..... sama nie wiem. Ciąże przechodze zupełnie inaczej ale to też może być związane z tym że wyprowadziliśmy się z Polski. Wole się nie nastawiać na córcie tylko od razu nastawiam się na synusia hahha. Ważne żeby wszystko było dobrze. Wcześńiej zanim zaszłam w ciąże bardzo chciałam żeby to byłą dziewczynka a teraz.... sama nie wiem czy chciałabym chłopca czy dziewczynke hahaha. Więc zobaczymy napewno będziemy się cieszyć. Na USG już nie moge się doczekać ale jeszcze 4 tygodnie więc szybko to zleci. Miłego dnia Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
CZESC DZIEWCZYNKI, WIDZE ZE JEST TU DUZO NOWYCH, ALBO JA TAK LUGO NIE ZAGLADALAM:) U MNIE WLASNIE DZIS KONCZY SIE 18 TYDZIEN, STRACHU BYLO CO NIE MIARA, CZY SIE UDA, CZY UTRZYMAM TA CIAZE, 5 STYCZNIE 2009 PORONILAM A 20 LUTEGO MIALAM OKRES I ZARAZ POTEM ZASZLAM W CIAZE, ALE JEDNAK CUDA SIE ZDAZAJA:) NIE POWIEM ZE TA CIAZA BYLA BEZPROBLEMOWA BO RAZ SZPITAL JUZ ZALICZYLAM, MIEDZYCZASIE WYRYWANIE ZEBA-BO NAGLE MARTWY ZAB SIE ROZSZALAL I JESZCZE PRZEZIEBIENIE TAKIE SILNE ZE MUSIALAM ZAAPLIKOWAC WZIEWNY ANTYBIOTYK, ALE JEST OK. CZUJE JUZ RUCHU I CHYBA TO DODAJE MI SILY:) A ZA WAS TEZ TRZYMAM KCIUKI:) A NAJLEPSZA METODA NA DZIECKO TO PO PROSTU BEZ METODY FAJNY SEKSIK, WYLACZYC MYSLENIE, SKUPIC SIE NA TYM CO TU I TERAZ, NIE PLANOWAC, NIE KOMBINOWAC, A NAPEWNO SIE UDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela jak dawno tu nie zaglądałaś...ale ciesze się że już wszystko wporządku u Ciebie. A powiedz mi jak tam brzuszek duży już masz? bo widze że idziemy tym samym rytmem. Zemnie się śmieją że chyba bliźniaki będą bo tak mi brzuszek wysadziło no ale...dwa Usg już były i jedną dzidzie znaleziono haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoa1980
Witam Dziewczyny,Kiedy juz mozna sprawdzic test ciazowy Beta-hcg z krwi?ja z mezem po stusunku juz po 8 dniach.Miesiaczka mialam 7 czerwca,teraz mnie bolą podbrzuszek kolo jajnik,tylko wieczorem mni kluję,co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Hej dziewczyny.Siedze sobie i czytam to wszystko i sie boje... codziennie odczowam bol brzucha w okolicy jajnikow a dzisiaj jest dosc mocny Moje dwie ciaze przechodzilam okropnie 1 syna urodzilam w 27 tygodni a 2 w 35tyg.i lezalam 5 razy w szpitalu na podtrzymaniu.Ale w zadnej ciazy nie odczowala tak wvzesnie bolu...A wizyta u lekarza dopiero 1lipca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
MONIA OJ BRZUSZEK SPORY MAM, ALE O DZIWO NIE PRZYTYLAM NAWET POL KG, MOZE DLATEGO ZE DO SZCZUPLYCH NIE NALEZALAM?? PRZED CIAZA NOSILAM 42 I TERAZ DALEJ WCHODZE W 42 TYLKO BRZUNIO WYSTAJE:) A JAKBY KOCHANA NIE PATRZEC TO JUZ 5 MIESIAC TO MAMY PRAWO POKAZAC BRZUSZEK:) A CZUJE SIE WKONCU DOBRZE I CIESZE SIE ZE MDLOSCI MINELY ALE SCHIZY LAPIE JAK DLUGO NIE CZUJE RUCHOW ALE NA MOJA DZIDZIE DZIALA JEDZONKO, WYSTARCZY ZE COS ZJEM TO SZALEJE:) NAJGORZEJ Z APETYTEM BO RACZEJ JESC MI SIE NIE CHCE, OD ZIEMNIAKOW MNIE ODRZUCILO ALE MIESKO TO BYM JADLA NON STOP ALE DO TEGO CHLEBUS I KECZUP:) NO I OWOCKI NAJLEPIEJ KWASNE, A ARBUZ TO TONAMI JEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o betę
Wotam, dziewczyny wg tych nom 36 000 to który tc wg Was? Bo to moze byc i 6 i 7my.. jak to liczyc, jesli ten wynik pasuje nie tylko do jednego zakresu? :) 3: 5 - 50 4: 3 - 426 5: 19 - 7.340 6: 1.080 - 56.500 7-8: 7.650 - 229.000 9-12: 25.700 - 288.000 13-16: 13.300 - 254.000 17-24: 4.060 - 165.400 25-40: 3.640 - 117.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
MOIM ZDANIEM 7 TYDZIEŃ:: GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUŚKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o betę
ela, dziekuje :) boje sie ze i tak cos jest nie tak :( ale staram sie miec nadzieje :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Zgadzam się z tobą Elu to 7 tydzień:) dołącza się do gratulacji:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
dlaczego masz obawy? Coś się dzieję? Czy to hormony dają się we znaki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×