Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość maarina
Dziewczyny pisałam tu jakis czas temu i moja radosc nie trwała długo.w 7 tyg.ciąży po raz drugi okazalo sie że to puste jajo płodowe.ból nie do opisania teraz czekam w domu na krwotok i oby sie samo oczysciło bez zabiegu.jutro idę do dobrego(mam nadzieje), prywatnego lekarza i musze znalezc przyczyne bo to nie moze byc przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Marina bardzo mi przykro... dobrze że idziesz do innego ginekologa, niech cię dobrze zbada bo znam już przypadki " pustego jaja" a porodziły się zdrowe dzieci!!! Niech cię zbada dokładnie... a robiłaś betę? na jakiej podstawie stwierdzili że to puste jajo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarina
bete robiłam tylko na poczatku i byla dosc niska .na pierwszym usg pecherzyk mial 4 mm a dziś już tylko 2,5mm więc nie mam zludzeń bo to już 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Moluś co u ciebie? byłaś na drugi raz na becie? W niedziele wyjeżdżam na tydzień, nie będę miała z wami kontaktu,,,, lecę na urlop nad morze na 6 dni... wymarzony i utęskniony urlop... ponoć zmiana klimatu też sprzyja w zajściu w ciążę... może się uda:):):) pozdrawiam was laseczki, odzywajcie się częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat83
Cześć jestem na forum po raz pierwszy. Zastanawiam się czy to może być ciąża.....???Oto moje objawy. @ spóźnia mi się ok 10 dni. Poprzednie miałam regularne, nawet zdarzało mi się dostać wcześniej, nigdy później....Bolą mnie trochu piersi, jest mi też dziwnie na brzuszku- trochu mi niedobrze, poza tym brzuszek jest bardzo nabrzmiały. Kiedy okres mi się spóźniał ok 3 dni zrobiłam domowy test ciążowy i wyszedł negatywnie. Na drugi dzień udałam się do przychodni i zrobiłam betę z krwi- wynik równie negatywny.... Nie wiem co mam o tym myśleć. @ dalej nie ma i nic go nie zapowiada... Czy ktoś tak miał, iż mimo negatywnego testu z krwi był w ciąży??? Wizyta u ginekologa dopiero w środę a ja nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Nie ukrywam, ,że bardzo pragniemy dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
widocznie za bardzo pragniecie tego dziecka.... czasami tak jest, że mamy objawy ciąży a nie samą ciążę, badanie krwi jest bardzo wiarygodne (choć zdarzają się pomyłki w laboratorium) a brak @ spowodowany jest zapewne wielkim stresem i wielkim pragnieniem ... bo nie ciążą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1976
Witam, a ja trochę z innej beczułki. W sierpniu tamtego roku urodziłam córeczkę i od dnia porodu nie miałam @ córkę nadal karmię piersia ale już bardziej dla przytulania, ponieważ je wszystko i cyc nie jest jej daniem głównym :) ostatnio dziwnie się czuje mdłości, boli mnie w okolicach jajnika czy możliwa jest ciąża ? z braku @ nie wiem kiedy mam i czy wogóle mam dni płodne już , kiedy powinnam zrobić betę ? test z moczu wyszedł negatywnie robiłam go jakieś 2 tyg temu , czy jak karmie piersią to wyniki bety są jakieś inne -chodzi mi o normy ciążowe . Może któraś z was była w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkinia
Witam! Mam malutki problemik i nie wiem jak sobie z nim poradzić Okres miałam ostatni 2 sierpnia, podejrzewałam że jest ciąża zrobiłam 2 testy pozytywne ale ginekolog na USG domacicznym nic nie widział więc poszłam na badanie bHCG wynik 308:) a tu wczoraj dostałam miesiączkę regularnie?????? Trochę pobolewa mnie podbrzusze promieniując na prawe udo byłam wczoraj z tym u lekarza ale nie dał mi skierowania do lekarza może powinna zrobić jakieś dodatkowe badanie, może to ciąża poza maciczna . Powiedzcie co mogę zrobić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lorkinia : Moim zdaniem, to koniecznie musisz powtórzyć bhcg,gdyż krwawienie te może oznaczać poronienie,chociaż nie jest to jedyna opcja,gdyż można być w ciąży i dalej miesiączkować. Żeby się upewnić musisz powtórzyć to badanie,jak beta wzrośnie to z ciążą jest wszystko ok :)Jednak jak beta Ci spadnie to będzie oznaczać,że niestety poroniłaś :( Ja tam miałam,więc nie bagatelizuj tego tylko zrób badanie jak najszybciej. Powodzenia, będzie dobrze :) Daj znać jak będziesz mieć wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć dziewczyny:) Moluś co u ciebie? są bliźniaczki? kurde zaglądam tu co dziennie a ty nic nie piszesz:( Ja już po owulacji ( chyba) muszę czekać teraz do września... kurde!!! Nie cierpię tego czekania,,, zresztą chyba jak każda z nas:) W połowie cyklu bardzo bolał mnie brzuch więc sobie pomyślałam że to może tym razem się uda:) słyszałam też że zmiana klimatu czasami dobrze wpływa na zajście a ja byłam na urlopie w Gdańsku...no nic czas pokaże trzeba czekać. Pozdrawiam wszystkie staraczki i te którym już się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. jestem w 33dc. Od 2 cykli biorę luteinę od 16 do 25 dc. Miesiąc temu @ miałam 28 dc. a teraz ani widu ani słychu , za to bardzo bolą mnie sutki i brodawki są strasznie duże. Robiłam test w 29 dc i był negatywny. dzisiaj poszłam na betę ale wyniki będą około 17. Już sama nie wiem co o tym myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Musi się udać... ja też nie wiem co tobie doradzić? Beta będzie najbardziej wiarygodna a z tego co wiem luteina jest naprawdę dobrym lekiem, sama ją brałam w poprzedniej ciąży. i donosiłam maleństwo do końca i nawet 2 tygodnie dłużej:) Daj znać jaki masz wynik... koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisieudać
już strasznie świruję, i strach mnie ogarnia.. ale jak będę wiedziała to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Musi się udać i co? jaki wynik? Czemu nic nie piszesz?:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
przykro mi musisięudać :( (też przez to przechodzę... ) a tak z innej beczki.... czy któraś z Was wie coś na temat "łukawatej macicy" ??? po roku czasu dowiedziałam się, że pani doktor coś takiego napisała mi w karcie gdy poroniłam.... w internecie nie za bardzo można znaleźć na ten temat informacje ... niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
Czesc dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę... pisałam z wami kilka miesięcy temu, dwa razy miałam poronienie samoistne i znów do was wracam... wydłużyły mi się bardzo cykle (ostatnie 2 miały 37 dni) i za żadne skarby nie potrafie rozszyfrowac mojego kalendarzyka kiedy wystąpiła owu i czy wogóle wystąpiła. Wklejam Wam go poniżej może któraś z Was da rade go zinterpretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
kurcze nie pojawił sie wykres... nie potrafię go wkleić... no nic trudno, podam wam po prostu dzień cyklu i obok temperaturkę 1 2 3 4 5 6 7 36,8 8 36,8 9 36,8 10 36,8 11 36,8 12 36,8 13 36,5 14 36,6 15 36,7 16 36,7 17 36,8 18 36,7 19 36,7 20 36,6 21 36,6 22 36,6 23 36,6 24 36,6 25 36,6 26 37 27 37 28 36,6 w dniach od 1-6 miałam @ Proszę spróbujcie powiedzieć mi kiedy miałam owu i czy wogóle wystąpiłą... mi się wydaje że tak, tylko czemu temperatura spadła... czemu dziś było 36,6? Już zaczynam tracić siły a tak bardzo chcę mieć dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Musi się udać bardzo mi przykro... wiem co czujesz ale nie potrafię cię pocieszyć, sama od kilku miesięcy przechodze to samo bo mój wynik bety to zawsze 0.100. Opadam z sił ale później biorę się znowu do roboty i staram się nie tracić nadziei. Kiedyś musi się udać:) nikawax pierwszy słyszę o takim schorzeniu.... ale mam wizytę w tym tygodniu u swojego ginka to go zapytam jak nie zapomnę:) megi02 otóż faktycznie ciężko jest wyliczyć u ciebie owulację, proponuję żebyś w googlach wpisała kalkulator owulacyjny i tam znajdziesz odpowiedz na swoje zmartwienie. A co do tempki to ja w nią nie wierzę, każda kobieta przechodzi owu w inny sposób. Mnie raz boli brzuch a w drugim miesiącu nie odczuwam nic:) A czy owulujesz to chyba tylko lekarz potrafi to stwierdzić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123456
dziewczyny blagam o pomoc 3 razy robilambadanie z testu na mocz 3 razy kreska byla ale baaaaaardzo jasna dzis zrobilam bhcg wynik 261 (okres mailam 04,08 ) czyli moglby byc to ok 4 tydz a ja w normach widze ze lapie sie na polowe 3 poniewaz 3 tydz normy 100-5000 4 tydz 600-10000 czy to normlane ze mam tak malo a moze to nie ciaza blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może owulacja Ci się przesunęła i dlatego tak wychodzi.... jak na mój gust to jesteś we wczesnej ciąży gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
do ona 1234567 > masz bradzo ładny poziom beta hcg :) oni na wynikach podają od momentu zaplodnienia a Ty liczysz od ostatniej miesiączki i dlatego jest rozbieżność naprawdę wysoki wynik jak na ten czas >>> gratulacje mamusiu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123456
jestescie pewne ?? boze bo mi sie caly czas wydaje ze to za nisko czyli co nie liczyc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki ??bo tak jak napisalam mialam04,08 a wynik pokazuje troche ponad 3 tydz martwie sie bardzo patrze na wyniki i placze bo w maju mialam ciaze pozamaciczna i wystraszylam sie ze to to samo bardzo wam dziekuje za odpowiedz , czyli jest mozliwe ze to moze byc troche ponad 3 tydz ale to do zaplodnienia doszloby ok 11-12 sierpnia a ja okres mialam do 8 odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ona 12345. Wszystko jest ok nie bój się!! By oszczędzić sobie stresu powtórz betę za 2 dni... zobaczysz czy wzrasta. Ale wydaję mi się że jest wszystko w porządku, nie martw się na zapas i nie myśl o tym co było bo to tylko może ci zaszkodzić, myśl pozytywnie odżywiaj się dobrze i dużo odpoczywaj,,,, a ja gratuluję ci z całego serduszka:) wszystko będzie ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
do ona 1234567 naprawdę nic się nie martw, wszystko jest w porządku dla przykładu podam Ci moją betę ostatni okres miałam 7.07.2009 a robiłam betę 5.08.2009 i wynosiła 190 i to było jak najbardziej prawidłowo a Twoja w porównywalnym czasie jest jeszcze wyższa :) a teraz jestem w 8 tyg ;) najlepiej powtórz betę za 2 dni i zobaczysz czy wzrosła naprawdę masz ładny wynik , głowa do góry i nie płacz bo nerwy zaszkodzą tylko dzidziusiowi PA , powodzenia, daj znać za 2 dni jaki wynik Trzymam mocno kciuki , będzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456
jejciu bardzo mi pomoglyscie i podnioslyscie na duchu bardzo wam za to dziekuje odezwe sie w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1976
Witam, co to tego kalendarzyka i tej tempki którą podała megi02 to wydaje mi się raczaj że jest to cykl bez owulacyjny, ale mogę się mylić. Moim zdaniem temp powinna wzrosnąć znacznie a u ciebie niestety tego nie ma :( powinnaś obserwowaś jeszcze śluz, co do "macicy łukowatej" no niestety ja też tak mam i był problem z zajściem w ciąże ale udalo się o jedno dziecko staraliśmy się 3 lata a drugie siedem od pierwszego porodu. Mi lekarz powiedział że najlepiej zrobiś inseminacje i tak też uczyniliśmy przy pierwszej ciąży, druga to pełna natura, samo poszło :), ale po siedmiu latach starań. Ale jak się wierzy to napewno się uda :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×