Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość alicjaaaa
betę robiłam w 22 dc. tj 8 dni po owulacji , 9 dni od inseminacji.moze troche za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Kitka12345...nie wiem,czy nie pomylilas dat.1 listopada @,3 listopada czy grudnia robiłas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyang
Mam regularne cykle - 29/30 dni, ale ostatni okres mialam 10 pazdziernika czyli 54 dni temu. Współżyłam z zabezpieczeniem (prezerwatywa) 31 pazdziernika - 35 dni temu. Spodziewalam sie okresu kolo 10 listopada, wiec jak nie przyszedl, 16 listopada zrobilam test z apteki , z porannego moczu. Negatytwny, ale okresu nadal brak, wiec 23 listopada zrobiłam betę z krwii, to byłby ok 3 tydzień więc beta powinna wykazać ciąże, ale wynik >1 czyli negatywny. Okres dalej nie przyszedł, więc pomyślałam, że może jakaś pomyłka w laboratorium i powtórzyłam badanie 3 grudnia, znowu >1 czyli negatywny. Jedyny objaw to wyjątkowo niskie położenie szyjki macicy, żadnych nudności, zawrótów głowy. Czy jest jakaś szansa, że beta mogła się pomylić i to dwa razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa
po tylu dniach od spodziewanej miesiaczki raczej wynik byłby juz bardzo duży. beta raczej się nie myli, może być zrobiona za szybko i wtedy nie wykaże ciaży-tak chyba było u mnie, jutro się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:))) No u mnie niestety, wczoraj w 30dc pojawiła sie obrzydliwa @. Jakos starsznie mnie smutno teraz...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, swietnie Cie rozumiem, ja mam 24dc, ale juz wszystkie objawy nadchodzącego @ i jest mi strasznie z tym źle. Nie wiem, kiedy sie uda, ale juz pomału trace siłę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawiki
Do alicjaaaa Miałam podobną sytuacje. Od sześciu lat robiłam mniej więcej co pół roku bete bo wydawało mi sie że jestem w ciąży, że to juz i zawsze poniżej jednego a w listopadzie 10 dni po owulacji wyszło 4 po czterech dniach 7, po kolejnych trzech 62 więc głowa do góry bo teraz mam ponad 1500. Trzymam mocno kciuki. Zrób kolejną jakikolwiek byłby przyrost to zawsze coś znaczy. Pamiętaj jednak że niektóre hormony mogą spowodować zamieszanie w becie. Ale zawsze warto mieć nadzieje. Ja do dzisiaj nie wierze że będę mama po raz drugi a jednak się udało. Pozdrawiam Cię gorąco:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Monikaklan, a Ty ile już sie starasz o dziecko??? ja w sumie od lipca, ale w miedzy czasie złąpałam zapalenie pęcherza od tych staran, wiec jakiekolwiek próby pzrez pewien czas i tak nie przynosiły efektu, gdyz ze względów medycznych raczej było to małoprawdopodobne. Ostatnio znów cos mnie złapało,ale zaraz zrobiłam wszelkie badanka i poneważ w posiewie moczu wyszły mi jakieś bakterie, to dostałam zaraz antybiotyk. Teraz profilaktycznie pije sok z żurawiny, biore równie z tabletki z żurawina i witaminke C, wiec sadziłam,ze sie uda. A tu znowu porażka. Gdybym wiedziała,ze takie to trudne , to bym zaczeła się starac jakies 3 lata temu... A teraz za kazdym razem tylko rozczarowanie i coraz wieksze zniechecenie do wszystkoiego i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ja staram się już ponad 2 lata. Teraz od czterech miesięcy jestem na stymulacji owulacji i generalnie po lekach owulacja jest, a w ciąże zajść nie mogę :( Mój mąż ostatnio robił badania tez wyszły dobrze, więc przyczyna musi być gdzieś w psychice - za bardzo chce, żeby się udało. Mam już jedno dziecko 4,5 letnie. Rodzeństwo miało być z różnicą 2-3 lata, ale jak widać plan się nie powiódł. Trochę jestem już zmęczona i strasznie mi xle ze świadomością, że ciągle nie wychodzi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Monikaklan w końcu musi nam sie udać. Nie ma innej opcji. Ty przynajmniej masz juz jedno dziecko, ja niestety jeszcze zadnego:((( Pewnie jest duzo racji w stwierdzeniu,.ze duzo od psychiki zalezy. Jak za bardzo zalezy i za czesto sie mulsi to jest zazwyczaj odwrotnie. To strasznie trudne, ale może włąsnie powinnysmy całkiem rzucic na luz, skoncentrowac sie na czyms innym i moze wtedy sie uda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do Netka 25 - gratuluje Ci z całego serduszka, uwazaj tam na siebie i swoje maleństwo. Pisz również co tam sie u Ciebie dzieje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia234
czesc dziewczyny jestem tu po raz pierwszy @mialam 3.11 jestem teraz w 35 dniu cyklu test ciazowy 3.11 pozytywny beta tego samego dnia 62,95 mIU/ml dzisiaj beta 187,4 czy to dobrze martwie sie bo mam bole bzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak pomylilam wtedy daty - 1 listopada rozpoczal mi sie cykl, bete robilam 3 grudnia i wyszlo 7, a dzis robilam druga bete i wyszlo 17. Czy przyrost jest ok? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ostatni @ miałam 1 listopada przy cyklu regularnym 29 dni, dzis robiłam bhcg i wyszło 3,75 czy mam jeszcze szansę na to, że jestem w ciąży??? prosze o rade .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;) w środę idę do lekarza na badanko ;) Bardzo mocno trzymam kciuki za was dziewczyny ;) wierzę że i wam się uda;) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×