Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Witaj Sikorka. Dobrze że się odezwałaś. A co tam u Ciebie? Wróciłaś do pracy? A jak zdrówko? Wszystko ok po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Hej kochane ja już po wizycie wszystko dobrze malutki cudnie fikał na USG mam zlecone badania i tą "pyszną" ponoć glukozę :( mam nadzieję, że wszystkie wyjdą ok Madzia uważaj na siebie wszystko będzie dobrze Kreska nie przejmuj się głupim gadaniej jedna kobieta tyje więcej inna mniej ja na początku chudłam a teraz przybieram ale delikatnie i ciesze się z tego jeśli lekarz mówił, że z dzidziem wszystko ok to się nie martw!!!!! Ściskam Was mocno miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Paula i truskaweczka83 co tam u Was? Dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chciałam Was spytać o poradę. Otóż sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Kochałam się z moim partnerem w dni płodne,nie doszło jednak do wytrysku. A dzisiaj mija już 5 tydzień od tamtego wydarzenia i już 3 tygodnie nie mam okresu,brzuch tak jakby lekko się zwiększył,wymiotuje,moje piersi stały się trochę większe i bardziej czułe. Zrobiłam 2 testy ciążowe Quick Vue i oba wyszły pozytywnie. Nie wiem co robić. Byłam wczoraj u ginekologa i kobieta stwierdziła,że nie może mi przeprowadzić badania i wskazać,czy jestem w ciąży ponieważ jest na to jeszcze za wcześnie i kazała mi iść zrobić to badanie B Hcg. Tu się nasuwa moje pytanie - czy faktycznie może to być ciąża czy jest coś ze mną nie tak? Nigdy tak nie miałam,żeby okres mi się spóźniał,albo zanikał. Proszę Was o poradę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksyjka, skoro testy wyszły Ci pozytywnie i masz wszystkie objawy ciążowe to ja myślę że może to być ciąża. Pamiętaj że nawet jeśli partner zdąży "wyjść" przed wytryskiem to nie raz jest ten wcześniejszy wytrysk który może był trafiony. Beta Ci wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli. Daj znać jak odbierzesz wyniki ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Aleksyjka - gratulacje jesteś w ciązy :) test beta zrób bo będziesz miała już 100 % pewność że to jednak dzidzia :) MIla kochana byłam wczoraj na badaniach w szpitalu no pani doktor bardzo miła rzeczowa i podobało mi się jej stwierdzenie że zrobi wszystko co może żebym była mamą . W kolejnym cyklu będe miała robioną drożność jajowodów , kolen awizyta za tydzień ocena jajeczkowania i staranko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel k opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....39tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 3) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 5) agata@............. 22tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 6) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 7) Dzastina222..... 22 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 8) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 9) Magda 130405......16tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 10) Kladia................8 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4)asia 1983...3.12.2010.......?????????? Hej dziołszki.. ja melduję że u mnie wsio ok:) Mały dokazuję aż miło! Wczoraj wieczorem tak fikał ze aż mi się brzuch ruszał:) Któraś tutaj z was pisała że za mało tyje! Hi ja to bym się z tego powodu cieszyła a nie martwiła:) Ja też przytyłam niecałe 5 kg i jak położę się na płasko to mi się brzuch rozlewa he he he ... a ogólnie wyglądam jakbym się dobrze najadła:) Aleksandria mogę ci pogratulować...skoro testy sikane wyszły pozytywnie to znaczy że w moczu jest poziom hormonu beta hcg.. jeśli chcesz iść na krew to tylko po to aby się upewnić na 100 %. Gratuluję jeszcze raz:) daj nam znać jaki wynik:):):) Mila a co u ciebie? Kiedy testujesz? Bo myśle o tobie i zaciskam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim :* Dzisiaj ok. 16 będę robiła badanie,więc dzisiaj zapadnie wyrok. Mam nadzieję,ze to ciąża,a nie jakaś choroba. Jak wrócę od razu się z Wami podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wiel k opolskie 3) Mila1801 .......... 20........14.01...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....39tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 3) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 5) agata@............. 23tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 6) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 7) Dzastina222..... 22 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 8) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 9) Magda 130405......16tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 10) Kladia................8 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4)asia 1983...3.12.2010.......??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dzastinko MOja Droga dziekuje CI bardzo za pamięc i za kciukasy:) Ja nie wiem czy w ogole bede testować. zazwyczaj było tak,że testowałam tylko po to,aby zobaczyc negatyw i za moment dostac okres:( Dlatego staram sie jakoś bardziej spokojnie do tego wszystkiego podejsć. Dzis mam 27dc, wiec miesiac temu dostałam juz okres. Ale zazwyczaj dostaje na 29-31dc wiec czekam spokojnie, starajac sie nie myslec o tym,ze mogło sie udać, bo potem rozczarowanie bokli podwójnie... Piersi zaczeły mnie boleć juz jakieś dwa dni temu, wiec czekam teraz az przestaną co bedzie swiadczyło o spadku progesteronu i pojawieniu się wstreciuchy...:( Tym bardziej,ze w tym cyklu brałam przez 10 dni antybiotyk,aby wreszcie choróbsko mnie pusciło, wiec zapewne tez rozregulowały mi troszke cykl...no zobaczymy... Dzastinko ciesze sie bardzo,ze u Ciebie wszystko dobrze:) Widze,ze twoje malenstwo szaleje na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane,jestem już po badaniu. Jednak okazało się,że nie jestem w ciąży :( strasznie się załamałam :( mój poziom beta Hcg wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że ucięło mi połowę wypowiedzi ;// mój beta hcg jest poniżej 0,1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kochaniutkie Mila u mnie cisza i spokój jednak do @ jeszcze daleko ale wiem że tym razem się nie udało bo mój M wyjechał wtedy kiedy najprawdopodobniej miałam owulkę więc d...pa. Ale kochana za ciebie trzymam kciuki może jednak:) Dzastinka to maluszek szaleje ale to chyba najlepsze szaleństwo na świecie:) Aleksyjka kurczę dziwne to wszystko sikańce pozytywne a beta 0,1 bardzo dziwne może jakaś pomyłka w laboratorium może zrób jeszcze raz sikańca nie wiem co o tym sądzicie laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogło być tez samoistne poronienie ale chyba na tym etapie beta była by wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Te testy robię od lat i są skuteczne,a ta morfologia... Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Truskaweczka83 ja wątpie aby mi sie udało. Szczerze powiedziawszy to zaczynam wątpić czy naturalnie kiedykolwiek mi sie uda zajśc w ciążę. Piersi przestały mnie dzisiaj bolec, a to zapewne swiadczy o tym,ze nastapił spadek progesteronu, a wiec niebawem wstreciucha sie pojawi:( Dzis mam 28dc, wiec jeszcze ma kilka dni na pojawienie się:( Dziewczyny przechodze chyba kolejny kryzys. Jestem załamana,ze sie nie udaje. Zrobiłam się pyskata, niemiła dla otoczenia,a przede wszystkim odczuwa to Mój M.:( Nie wiem co moge zrobic jeszcze ze swojej strony, aby w koncu udało sie zafasolkować. Z poprzednim partnerem, co prawda przez " wpadkę" zaszłam od razu za pierwszym razem, a teraz juz tyle cykli staran i dupa....eh...szkoda słów...mam po prostu metlik w głowie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, sama nie wiem co mam Wam powiedzieć żeby Was pocieszyć i podnieść na duchu. Ja też nie należę do tych szczęściar co zachodzą od razu w ciążę, bo i przy córce i teraz przy synku zawsze trwało to równe pół roku ale kończyło się ciążą. Znam ten ból rozczarowania kiedy co miesiąc przychodziła @ i kiedy obwiniałam wszystko dookoła za @, ale przychodził w końcu ten dzień że test pokazał 2 kreski, bardzo bym chciała żeby u Was też tak się stało. Trzymam mocno kciuki!!! A odnośnie zapłodnienie in-vitro to moja koleżanka miała robione kilka razy i się nie udało, wyłożyli na to majątek, a jak odpuścili temat i pojechali w góry na weekend to tam przez przypadek się udało (po alkoholu ;-) ) chłopak zdrowy i ma już 8 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....10.......15.01..........27...........wielkopolskie 3) Mila1801 .......... 21........10.02...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........21........29.01...........26...........wielkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) gosiaczek90....39tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 2)groszek1976...31tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 3) Madzia27100....30tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 4) Kituś.............25tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 5) agata@............. 23tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 6) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 7) Dzastina222..... 22 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 8) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 9) Magda 130405......16tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 10) Kladia...............8 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4)asia 1983...3.12.2010.......?????????? Dziewczynki na nowo aktualizuje tabelke. Tak jak przeczuwałam po powrocie z pracy, wstręciucha sie pojawiła...:( Ponownie, choc juz chyba jak zwykle, pozostaje w tabelce staraczek:( Rozpoczynam zatem 21 cykl starań....no i zmieniam wiek, gdyz jestem juz o rok starsza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mila kochana na początku to oczywiście wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i radości i kochana upragnionej fasolki ci życzę. Głowa do góry kryzys przejdzie i odzyskasz pogodę ducha. Uwierz mi też to przechodziłam złość rozczarowanie smutek i żal. Jednak cykl rozpoczyna się na nowo każdego miesiąca w końcu musi się udać. Trzymam za nas kciuki i proszę cię nie łam się. Ja też czekam na @ jestem przekonana że niebawem przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mila kochana moja... znam ten ból i wiem co czujesz.... przechodzilam przez to ponad 2.5 roku... ale zobaczysz kiedyś przyjdzie ten dzień że zobaczysz na teście dwie kreski.. i nie bedziesz mogła uwierzyć że to już! Popatrz na mnie... ja jestem zywym chodzącym przykładem... że walka o swoje szczęście skutkuje... znasz też historie mojej siosrty która 12 lat starała się o dziecko.. i jej się udało! Tobie też się uda! Nie ma innej opcji.. musisz nauczyć się panować nad swoimi emocjami. Wspierać męża bo dla niego ta sytuacja tez na pewno nie jest łatwa! to smutne na dzień dzisiejszy co napiszę ale kiedyś zrozumiesz że warto było czekać i walczyć o to dziecko! Niestety tak to już jest w tym zyciu, że jedne kobiety zachodzą bardzo szybko a inne muszą wiele lat się nacierpieć... ale uwierz mi! uda się wam! Ja w was wierzę i wiem ze już niedugo i ty będziesz się męczyć ze zgagą, mdłościami i bolącymi biodrami i tego ci życzę moja kochana:) z okazji urodzin życzę ci wiary, nadzieji i miłości...alby każdy dzień Twojego życia umacniał cię na nowo.. :) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Mila wszystkiego naj naj naj ci życzę i żeby spełniło ci się to najważniejsze największe marzenie :) będzie dobrze musimy w to wierzyć bo wiara czyni cuda ... Ja zaczęłam na nowo wierzyć że się uda zaczynam leczenie razem z moim M i musi się udać . Także staraczki głowa do góry damy radę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w10 tygodniu ciąży. Tydzień temu moje beta hcg wynosiło 8022, a dzisiaj 2058. Czy to oznacza to co myślę, czyli ciąża obumarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej balbinko przykro mi ale niestety tak,jeszcze jest szansa,że pomyłka labortorium się wkradła,powtórz betę,albo idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, jestem pierwszy raz w tym temacie ale tak czytam wasze wypowiedzi i pomyślałam, że może i mi coś doradzicie. 5 stycznia miałam ostatnią @ cykle co 25 dni. Nie dostałam w lutym @ to już tyle dni. 7 lutego byłam na usg przezpochwowym i lekarz dostrzegł jakiś malutki becherzyk czy zgrubienie, ciazy nie byl pewien. Testy do dnia dzisiejszego wszystkie negatywne a bete robiłam 2 razy w poniedziałek 7 lutego wynik był 60,02 mlU/ml powtórzyłam badanie dzisiaj i miałam przyrost na 98,80 mlU. To jest bardzo mały przyrost przez tyle dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
kaaarlajna wydaje mi się, że to nie jest ciąża, a nawet jeśli to ten przyrost jest tak mały, że niestety sugerowałby poronienie...może masz jakieś zawirowania hormonalne...kiedyś czytałam, że jakieś noraśla na jajnikach mogą powodować podwyższone hcg.....ale jak mówie nie jestem lekarzem wiec nie powiem Ci na pewno...może zrób jeszcze raz hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Mila życzę Ci dużo zdrowia, nadzieji i wytrwałości!!!!!wiem, że to tylko słowa, ale ja naprawdę wierzę, że każda z nas będzie mamą!!!ty też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia dziękuję za podpowiedz, już zaczynam się martwić co jest grane... dzisiaj z samego rana zrobilam test z porannego moczu i od razu negatywny... kurcze nie wiem co jest grane... chyba jeszcze raz na to usg się umówię a hcg zrobię jakoś po weekendzie ciekawe ile przyrośnie... Od tego myślenia to już spać nie mogę, i nawet nie spotkałam się na z nikim żeby ktoś miał taki przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
kaaarlaja zrób jeszcze raz hcg i idź do lekarza, bo jeżeli to nie ciąża to trzeba wyjasnić o co chodzi:) a ja dziewczyny zaczynam sie dzisiaj stresować bo mniej mnie bolą dzisiaj piersi...ja już sie boje czy to nie oznacza ze cos sie psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×