Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość kkkkkddddd
frania86 a mogę spytać z jakiego powodu miałaś laparoskopię? ja jestem po laparoskopii ze względu na ciążę pozamaciczną. lekarze kazali czekać z kolejną ciążą ok pół roku.ponieważ działo się tyle i byłam strzępkiem nerwów nie spytałam dlaczego - czy chodzi o samą interwencję czy może o fakt, że to była ciąża i hormony mają wrócić do normy. a może w ogóle to raczej ze względu na łyżeczkowanie (żeby macica wróciła do normy). na dniach mam kontrolę to dopytam ale jestem ciekawa, czy Tobie coś mówiono, zalecano? graga007* dziękuję za nadzieję... Twój przypadek pozwala wierzyć, że doczekam się kolejnej ciąży. mi nie usunięto jajowodu, bo ponoć udało się dość łatwo naciąć tylko i usunąć zarodek. oczywiście gwarancji, że będzie on drożny bez zrostów nikt nie da. myślę, że zaczniemy próby od tego zdrowego czyli co 2 miesiące. jak nie bedzie wychodzilo, zaczniemy sie martwic. dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. będę tu zaglądać. trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! *kkkkkddddd - trzymamy za Ciebie kciuki jesteś silna , pozdrawiam jak tam frania żyjesz ? sagu$ka a Ty jak tam miałaś się odezwać robiłaś sobie badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dIewcYny. Juz pisze co u mnie:) kkkkdddd laparoskopie miałam bo nie mogłam zajść wciaze mimo cyklow stymulowanych. Miałam rok temu hsg i okazało sie ze mam lewy jajowod niedrozny. No i laparoskopie zalecono. Miałam robiona w kwietniu 11 dokładnie. Zabieg sie nie udał bo jajowod jes tak zrosniety ze nie da sie nic zrobić... Wczoraj byłam u ginekologa. Jestem wciazy :) zaszaleć wciaze zaraz po wyjściu ze spitala :) także cuda sie zdarzają ;) wierzymy w nie proszę ;) Kasiax byłam wczoraj u ginekologa po odpoczywają Litwinów dostałam Grzybicy :( tak myśle ze po tym Gin mówił ze kobiety wciazy tak maja często :( dostałam jakiś lek taki na g w takiej strzykawce. I clotrimaolum kazał smarowac. Zrobił usg i założył kartę ciazy. JesZCze w to uwierzyć nie mogę. Dziewczyny trzymam za was kciuki ;) dostałam masę badań do zrobienia. Mam przyjść za kolejne dwa tygodnie. Wszystko póki co jest dobrze. Serducha nie było jeszcze słychać. Pierwotnie miałam przyjść w pon 20 maja ale ze wzg na to ze mnie piekło poszłam prędzej i dlatego serduszka nie słyszeliśmy. Zamiast luteina dopochwowej mam podjezykowa. Ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję frania !!! Czyli mamy powody do radości :) A powiedział Ci, który tydzień dokładnie ? Ja tez dostałam sporo badań w poniedziałek będę robić... U mnie wszystko ok , ale całe dnie śpie, albo leżę naprawdę tak senna jeszcze nigdy nie byłam. Czuję ogólne zmęczenie i odpoczywam sobie też dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiax powiedział ze to szósty tydzień. Ja czuje sie dobrze. Może jestem trochę Rozbita i sennna ale to małe miki:) jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :* pisze bo sama nie wiem co myśleć i strasznie się martwię.. 19 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę.. zrobiłam test ciążowy- wyszły 2 kreseczki (jedna blada ale była).. byłam tak szczęśliwa :)) poszłam na badania BETA HCG - 17 maja wyszło mi 141,00 mIU/ml.... - 20 maja powtórzyłam aby sprawdzić czy mi wzrasta.. rzeczywiście wzrosło ale pielęgniarka powiedziała że troszkę mało bo wyniki wynosił 218 mIU/ml. strasznie się martwię czy rzeczywiście za mało mi nie wzrosło?? :( czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsb jhb
raczej masz bardzo maly przyrost...powtorz bete, ale mysle, ze nie ma szans, zeby ciaza utrzymala sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za mały ten przyrost
pewnie puste jajo albo poronisz niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy piszecie?? przeciez ma przyrosnąć w ciągu 48h 60% - było by to ok 180, więc tutaj wynik jest moim zdaniem ok (po 3 dniach) a zawsze są jakies granice, sprawdzić czy przyrasta i czekać na usg - nie denerwuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* byłam wczoraj u ginekologa... uspokoił mnie..powiedział że wzrost jest ok.. jestem umówiona na kolejne badania beta i usg.. graga007 dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari32
Nie straszcie dziewczyny!!!!! U każdego ten przyrost jest inny.Te 60% to wzrost ksiazkowy a każda ciaza inna. Będzie dobrze.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari32
Nie straszcie dziewczyny!!!!! U każdego ten przyrost jest inny.Te 60% to wzrost ksiazkowy a każda ciaza inna. Będzie dobrze.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaxx co u ciebie? mi zapalenie minelo, mam ciezkie pieri, katar mi sie pojawil;( no i dzis zauwazylam mleczne uplawy. a jak Ty sie czujesz? co u lekarza? a z tym przyrostem bety to roznie jest ja po 48 godz mialam 63 procent a powinno byc minimum 66, ale kolejny po 72 godz byl juz nawet wiekszy niz norma wskaziuje. to jest organizm, tu odchylenia od normy sie zdarzaja- to biologia natura a nie matematyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Witam dzisiaj odebralam HCG +B wynosi 35,14 mlU/ml . Dzwonilam do poloznej i powiedziala mi ze na 99% nie jestem w ciazy . Czytalam duzo o tym w internecie i pisza po wyzej 5 jest ciaza ;/ wiec zglupialam ;/ prosze o szybka odpowiec ;/ bo nerwy trzymaja mnie od soboty :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
no wiesz...to zależy kiedy miałaś ost.@ /i owulację/...a tym samym kiedy mogło dojść do zapłodnienia...parę stron wcześniej są podane normy HCG B, podejrzewam, że wertując neta już się na nie zresztą natknęłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ilona, a co pokazuja sikance??? Jest jakis bladzioch?? Zrob beta hcg, a spoznia ci sie okres czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Okres powinnam dostac w sobote . Zrobilam testy to po jakis 5 min pokazala sie 2 blada kreska ;/ ale napisane na ulotkach bylo ze po 5 min wynik jest niewazny . W poniedzialek i wtorek robilam testy z samego rana bo stezenie HCG jest silniejsze to wyszly negatywne ;/ Dzisiaj ide do lekarza . Juz sama nie wiem co myslec dodam ze choruje tez na niedoczynnosc tarczycy i ostatnio wykryto guzka . Polozna powiedziala ze moga mi hormony wariowac :( Kolo 17 bedzie wszystko wiadomo . Musze poczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
tzw "sikańcami" ;) aż tak się nie sugeruj...ja nawet 40 dnia od pierwszego dnia @ miałam taką drugą bladą kreskę, że sama zastanawiałam czy jestem w ciąży czy nie...najlepiej zrobić test z krwi a i ten powtórzyć po upływie min 48h by zobaczyć czy i jak przyrasta..co do tarczycy czy innych problemów hormonalnych,fakt- one też mogą powodować wzrost ale też sama najlepiej wiesz kiedy mogło dojść do zapłodnienia a o ile nic nie pokręciłam to przyjmuje się max 14 dni na zagnieżdźenie sie jajeczka w macicy, które to zaczyna następnie wydzielać ów hormon więc jeśli terminowo może się zgadzać...trzeba mieć nadzieję że będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
No i bylam u lekarza . Ten moj winik HCG+B 35,14 to takie + ,- :( na usg wszystko wskazuje na ciaze pecherzyk na 2 mm . Ale zastanawiaja go testy ciazowe bo powinno juz byc gruba kreska ;/ . Przy pierwszej ciazy mialam 2 grube krechy juz ok 3 tyg :( w piatek mam isc znow na krew jesli wynik bedzie ok 70 to ciaza jest napewno . Ide do niego za tydz zobaczymy i znow nerwy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
Hej ! Jestem nowa, zaciążona - póki co na podtrzymaniu.. Beta: 22.05 - 8.35 27.05 - 131,1 29.05 - 241,7 Jakoś pomału mi się to zbiera nie? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Jak rosnie to powinno byc dobrze ;) ja robilam w we wtorek Hcg i mam 35,14 i teraz jak zrobie to powinno byc 70 to tez duzo nie urosnie . Tak mi lekarz powiedzial . A najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
No właśnie idę do lekarza po Ósmej mam być, a stracha mam że szok.. Ciekawe czy widać będzie już.. Według ostatniej @ 6 tydzień 1 dzień.. Ale owulację miałam spóźnioną.. Więc wydaje mi się że ciąża młodsza bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
mi żaden "sikaniec" (a zrobiłam chyba z 5) nie pokazał grubej krechy,nawet gdy ciąża była już potwierdzona..same takie bladziochy ;) później już miałam je gdzieś...zawsze trzeba być dobrej myśli;)!..a co do podtrzymania...ja też cały czas to wałkuję,a to zastrzyki a to tabsy i też początki z Betą nie były jakieś piorunująco szybkie ;) a teraz już 38 tc....więc 3mam kciuki i za was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Wiesz teraz mam 2 mm a 5 tydz a przy Lence miałam w 9 mm w 6 tyg :(:( a do tego przed chwilka zaczęłam plamić :(:( tylko jedna plamka i nic więcej jak narazie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Dzisiaj robilam znow test i negatywny :(:(:( a nie wierze ze az tyle testow moze sie mylić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
Hej, mi test pokazał drugą bladzioszkę przy becie 8,35.. Nie wiem dlaczego Ci nie pokazuje.. Teraz miałam 241 i już dwie potężne krechy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migokotka1987
wczorajsza wizyta u ginekologa: * przyrost bety w porządku *beta, zatrzymanie miesiączki, test pozytywny, macica i pochwa wskazuje ewidentnie na ciążę, ale.. pęcherzyka ciążowego nie widać.. Pojawił się taki zarys delikatny co wskazuje że tam może pojawić się pęcherzyk ciążowy.. Mam bezwględny nakaz leżenia, bez kąpieli i chłopa.. D*phaston bez przerwy. Oczywiście zostałam nastraszona że może to być ciąża pozamaciczna, choć przyrost bety na to póki co nie wskazuje. Mam obserwować swoje piersi czy bolą, jak się pojawi ból podbrzusza, omdlenie, ból ramion dzwonić na pogotowie.. Boję się strasznie.. Ale na 80% wychodzi że ciąża się rozwija.. Mam powtórzyć betę w piątek i zadzwonić z informacją o wyniku i jak się czuję. Lekarz mówił że ciąża może być młodsza - a ja wiem że seks w którym doszło do zapłodnienia był od 19 dc - to by się zgadzało.. W takim tempie to serduszko (o ile dobrze pojdzie) mogę usłyszeć w okolicy 9-10 tygodnia.. x kurczę tak bardzo się boję, że znów okaże się coś nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaSz
Ja tez nie wiem :( jak mu powiedzialam o testach ze ostatnie negatywne wychodza to odrazu mowil mi o krwawieniu ;/ no i zrobic HCG ide jutro mysle ze w sobote odbiore wyniki bo u nas laboratorium jest czynne :) jak narazie neutralnie podchodze do tej ciazy . Nie chce sie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×