Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Agniecha1986
Dzis jadę do szpitala...mam niski progesteron bo tylko 10 wiec gin kazał zgłosic sie do szpitala..zrobia mi laparoskopie. do końca miałam nadzieje...odezwe sie po wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina tak strasznie mi przykro... nie wiem dlaczego dzieją sie takie rzeczy... sama miałam w lutym usuwany prawy jajowód z prawidłowo rozwijającym dzieciątkiem... trzymaj sie dzielnie choć wiem jak bardzo Ci trudno... ale musisz wierzyć że kiedyś w końcu sie uda i doczekasz sie wreszcie swojego małego wielkiego cudu... Dzastinko a czy lekarze móią coś o dodatkowych badaniach teraz? może warto by było zrobić histeroskopie? Agniecha1986 trzymaj sie dzielnie i odezwij jak wrócisz ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik1978
Ewa dzieki ci wielkie za to co napisałas tez ciagle krazy mi w głowie mysl ze co bedzie to bedzie ale nałóg badan tez jest silny .walcze z tym i czekam na wizyte u lekarza dzielnie. Agniecha chciałabym bardzo ciebie pocieszyc . Jeszce sie wszystko ułozy jak nie teraz to napewno ten czas nadejdzie badz dobrej mysli ściskam trzymaj sie Dzastina współczuje ze przez to wszystko musiałas przejsc ale my wszystkie jestesmy silne babki chociaz boli to jednak z czasem ból staje sie mniejszy i zdarza sie cud.,trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.Zdrowiej kochana. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Jeju ile przykrych wieści...trzymajcie się dziewczyny! naprawdę się wystraszyłam czytając to wszystko ale co nas nie zabije to nas wzmocni! trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina Skarbie tak mi przykro ale zobaczysz teraz to już tylko może być lepiej bo na pewno wyczerpałaś limit nieszczęść na ten rok :) Pozdrawiam i tulę do serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 jeszcze wrócą do Ciebie te wszystkie aniołki!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiaa
hey dziewczyny robiłam dwa razy test wyszedł pozytywny przed chwila wróciłam od ginekologa powiedział ze pecherzyka nie widzi a szyjka macici jest zaczerwieniona czy cos takiego, wysłał mnie na badanie bhcg i zastanawiam sie czy jest sens moze to za wczesnie, dodam okres mi sie spóznia 5 dni, z mezem kochałam sie dwa tygodnie temu wiec podejzewam ze wtedy doszlo do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik1978
śmiało zrób bhcg badanie jest 100% pewne tymbardziej 5 dni po spodziewanej miesiaczke mi juz wyszło bhcg w 21 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 bardzo bardzo mi przykro:-( Agniecha trzymaj się,bądź dzielna i koniecznie napisz jak wyjdziesz ze szpitala. Boże dziwczyny,tak dużo krzywd nas spotyka,ale mam nadzieję,że w końcu każda z nas doczeka się upragnionego bobaska.Chociaż mamy chwile zwątpienia,to trzeba wierzyć,że w końcu się uda. Pozdrawiam was cieplutko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mojej dziewczynie wyszedł beta HCG 0,89 czy to oznacza ze moze byc w ciazy?? dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik1978
to zalezy jakie byly normy w laboratorium i w jakim dniu cyklu było robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam Was kobietki pare dni mnie tutaj nie było i tyle złych wieści się pojawiło. Kurcze jakie to życie jest niesprawiedliwe tak bardzo chcemy mieć dzidziusia i nic z tego nie wychodzi cierpimy i płaczemy w poduszkę a te które nie chcą mają fasolki i to nieraz nie jedną. Ale laseczki i nam musi się udać trzymam za nas kciuki i przytulam do serducha w szczególności Ciebie Dzastina i Ciebie Agniecha1986. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Witajcie...normalnie cud :) dzis mialam miec zabieg gdyż w macicy nic nie bylo widac a wczoraj na usg rewelacja....piękny pecherzyk w macicy :))))) powtórzyłam bete 1200 :) wiec wszystkom ok wyszam z recepta na luteinkę i czekamy na nstepne usg, juz w srode :)jestem happy:) ale nadal zastanawiam sie ci ti jest w ym jajowodzie...może to już nie ważne bo lekarz o tym nie mowi...buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Agniecha to super;) widocznie przyszedł czas na dzidziusia;) gratuluję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Agniecha? po prostu dzidziuś z jajowodu przesunął sie tam gdzie powinien ;) no i sprawdza sie teoria mojego gina, widoczne w macicy około 1000-1500 bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna pati
witam ja zrobiłam beta hcg jakies 3 dni przed sposziewana @ wyszla mi 184 a normy sa od 200 to pewnie jest wczesna ciaza dzis rano zrobiłam test ciazowy i wyszly 2 kreseczki to co myslicie ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!! ########################################################################################################################################################################################## internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!######################################################################################################################################################################### internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!######################################################################################################################################################################### internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!! ################################################################################################################################################################################# internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha1986 gratulacje!!!Trzeba wierzyć,że się uda,ty jesteś tego przykładem. Mam nadzieję,że wkrótce kolejne staraczki będą pisały,że im też się udało:-)I mam nadzieję,że wśród nich znajdę się też ja:-):-) Pozdrawiam was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza_
Witam, zrobilam beta hcg w piątek i wyszlo mi 9,36. Dodam, że to był mój 30 dc a cykle mam nie regularne (przeważnie 32-36 dni). Czy jestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Witajcie:) no u mnie ok, troche pobolewa mnie brzuch w nocy ale to normalne :) w środę mam usg także nie moge sie doczekać. Trzymam za Was kciuki staraczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik1978
agniecha bardzo sie ciesze ze u ciebie w porzadku mnie tez ten brzuch troche dokucza a na usg za tydzien dopiero nie moge sie doczekac babeczki trzeba wierzyc a wszystko na bank sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylkopisze..
jak byłam w ciąży pozamacicznej to co kilka dni miałam robiona betę czy prawidłowo przyrasta. przyrastała książkowo więc moj lekarka twierziła,że dzidziuś rozwija sie.i co???? w 12 tygodniu beta nadal przyrastała a ciąży na usg nie było widać. beta nie zawsze prawdę Ci powie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
może i tak...ale akurat w moim przypadku pęcherzyk sie pokazał...myślę ze kazda sytuacja jest inna... Basik, ja pytałam gina to powiedział ze moze pobolewac ale kiedy będzie b.bolało szybko mam dzwonić...tyko w nocy, przedwczoraj bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczy znowu miałam przerwę w przebywaniu na forum i wlasnie szybciutko nadrobilam co u Was..Dzastina222 strasznie mi kochana przykro ze Cię spotyka tyle złego ale musisz kochana być silna!!!nika76 co u Ciebie,zebrałaś juz siły do działan??No i Ty Tolanka ja sie miewasz??Ja zrobiłam dzisiaj test a nawet dwa i pokazaly sie dwie kreski:)Ciesze sie bardzo a zarazem choloerni boję inęly cztery miesiace od zabiegu i mam nadzieje ze nie bede musial przezywac tego znowu,poki co nastawiam sie pozytywnie;),do lekarza nie biegne od razu,umowilam sie na 13 bo teraz i tak nie wiele zobaczy a ja sie bede niepotrzbnie tylko stresowac...Caluje Was mocno dziewczynki i trzyma za Was wszystkie kciuki:) Choć Nasze Oczy Cię Nie Ujrzały To Serca Od Razu Pokochały... Kocham Cię Aniołku 09.04.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
w tym miesiącu znowu nic, dostałam jakieś zapalenie i dzisiaj do lekarza idę.ale już sobie troche odpuściłam nie myślę tyle o tym.bo w końcu się nam uda;) widocznie jeszcze nie pora na dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej dziewczyny.. Gratki Madziu... Ja żyję i będę żyć... mam już synka i wierzę że kiedyś się doczekam tych dwóch kresek... Póki co... mam przerwę na pół roku więc o dzidziolku mogę pomażyć.. Powiem wam że to co przeszłam było tragedią... nawet nie tyle dla mnie a dla mojego męża... W nocy obudził mnie silny ból brzucha i zakrwawione łóżko... na izbie przyjęć straciłam przytomność... całą sobotę i niedzielę byłam nie przytomna.. straciłam bardzo duzo krwi i nie mogłam się wybudzić z narkozy.. leżałam na intensywnej terapi.. pod stałą kontrolą. Po samym zabiegu byłam intubowana bo schodziłam z tego świata... ale to co przeżyłam w tej chwili było dla mnie czymś wspaniałym... Może to zabrzmi mało wiarygodnie ale nie jestem wariatką i wiem co widziałam.. Byłam na łące... była to wiosna... było miło i ciepło! A razem ze mną biegały dwa aniołki.. były to dwie dziewczynki, miały blond kręcone włoski i były takie grubaśne i słodziutkie. I mówiły do mnie mamusiu!! Po czym usłyszałam męski głos któy krzyknął " Wracaj" i poczułam ból w klatce piersiowej... później nie widziałam i nie czółam już nic, prócz ciemności... gdy się obudziłam i mąż powiedział mi że poroniłam, nie mogłam w to uwierzyć..wręcz się z nim kłuciłam że to nie prawda!! Bo dzieci są i żyją i są pięknę! Dopiero gdy czarodziejskie leki przestały działać.. uświadomiłam sobię że to były moje córeczki. Że choć na chwilę Bóg pozwolił mi z nimi być... do dziś pamiętam ich buzię.. miały takię pięknę niebieskię oczka.. ryczę jak sobię tylko przypomnę.. ale cieszę się że jestem tutaj, z moim mężem i synem. Oni mnie bardziej potrzebują.. Mam 6 miesięcy żeby zregenerować siły i walczyć o moję szczęścię.. dziś jest mi źle i serce krwawi ale wierzę że przyjdzie dzień kiedy i dla mnie zaświeci słońce. Tak pięknę jak na tej łące... 3mam za was kciuki dziewczyny... dziękuję za słowa pocieszenia ale wierzcie mi nikt i nic nie jest w stanie stłamsić we mnie bólu.. musze sama go zwalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina mogę napisać tylko jedno TRZYMAJ SIĘ mocno!!! wszystko będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 kochana to prawda nikt nie jest w stanie zabrac Ci ten ból ktory teraz odczuwasz ale Ty jestes silna wierze w to jak i w to ze wszystko bedzie dobrze bo inaczej w koncu byc nie moze...jakie to piekne ze chociaz przez chwile bylo Ci dane zobaczyc dwa male szczesliwe aniolki i wiesz ze jest tam im dobrze a tak jak pisalas szczescie w koncu wroci do Ciebie,teraz najwazniejsze jest żebys doszła do ładu ze sobą bo jest przy Tobie mały królewicz ktory nie wyobraza sobie zycia bez mamusi;)Trzymaj sie mocno,Ty i Twój mąż i dużo odpoczywaj.w końu przyjdzie ten szczesliwy dzień..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Dzastina222 STRASZNIE MI PRZYKRO... MAM NADZIEJE ZE UDA CI SIE W KOŃCU... TRZYMAM PO CICHU KCIUKI :) BASIK NAPISZ CO U CIEBIE?? BUZIOLE DZIEWUSZKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik1978
czesc wszystkim Agniecha co u mnie ?wszystko jak narazie w porzadku zaczał sie 6 ty tydzien zadnych objawów czasem tylko mnie ten brzuch pobolewa i odrazu mam stresa wydaje sie jakby wzdety był czasami.bete robiłam w poniedziałek jednak nie wytrzymałam ale jak narazie rosnie tylko to czekanie do lekarza mnie wnerwia czy wszystko sie uda czy w porzadku a co u ciebie?byłas u lekarza ??? pozdróweczka wam wszystkie babki kazda z nas przezyła swoje i musi sama przez to przejsc zgadzam sie z DZASTINA ale czasem takie podtrzymywanie na duchu i rozmowa duzo daje takze trzymajcie sie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×