Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
amidala zrób sobie kolejną betę zeby zobaczyć jak przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin. powiedziała mi, żebym w piątek zrobiła tes siusiany i do niej zadzwoniła, czy jest pozytywny... strasznie się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
nie martw się na zapas,a zeby się uspokoić zrób sobie teścik jutro,skoro i tak już wyszła Ci bladziocha to może teraz będzie bardziej wyraźna czegfo Ci życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a myślisz, że to wszystko może się skończyć dobrze?? Czy to raczej źle rokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
kochana zawsze trzeba myśleć pozytywnie to dobrze wpływa na maleństwo i pamiętaj normy normami a kazdy organizm jest inny :) ...ja na Twoim miejscu poszłabym rano na czczo na badanie :) ,żeby się tak niestresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglulek79
amidala86 trzymam za ciebie kciuki!!!Ja idę w piątek na betę mam nadzieję,że będę się również cieszyła.Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
agata@ ja też dzis dostałam @.. więc głowa do góry nie jesteś sama. jestem załamana ale nie tracę nadzieji. Kiedyś się uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 Tak mi przykro,ale nie poddawaj się napewno będziesz miała swoja wymarzoną fasolke.Czasami tak jest jeśli bardzo się staramy,a jak człowiek sobie odpuści i wyluzuje to wszystko się udaje.wiem że łatwo jest tak pisać a w praktyce jest zupełnie inaczej,wiem to po sobie-jestem bardzo niecierpliwa :) Mam nadzieję że wkrótce zostaniesz mamusią.Pozdrawiam cieplutko i przytulam mocno,napewno sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po ciąży :( nie utrzymała się. Nie wiem czy znowu się podniosę po takim ciosie... Życie jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amidala86 tak mi przykro:-(Domyślam się co czujesz,ja przechodziłam przez to samo 2 razy:-(Człowiek nie wie co ma zrobić i zadaje sobie pytanie,dlaczego...Bardzo ci współczuję.Trzymaj się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
takie smutne informacje oj dziewczyny bardzo mi przykro trzymajcie się dzielnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaka
amidala86 ja też tak miałam 2 razy tzn niska beta ok 10, a potem ....... (tzw. ciąża biochemiczna) i wiesz co mi pomogło następną utrzymać? - zastrzyk z pregnylu! i teraz jestem już w 22 t.c. może zaproponuj lekarzowi żeby Ci przepisał... ma bardzo dobre efekty tylko jest trudno dostępny ale dla chcącego nic trudnego :) Powodzenia Dzastina222 a wiesz dlaczego taka beta wysoka była? skoro torbieli nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy... Niestety przechodzę przez to kolejny raz. I mam już tego dosyć. Nie będę się już starać... co będzie to będzie.. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
amidala nie poddawaj się,robiłaś badania po poronieniu??? może trzeba sprawdzić to i owo,ja mam przed sobą jeszcze jedno badanie i czekam na wyniki już zrobionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Kurcze kobietki nie było mnie u was moment dosłownie a tu takie wieści smutne:( Laseczki nie poddawajcie się musi nam się wszystkim udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
powiem wam, że jak po tym @ się nie uda to zaczne się poważnie zastanawiać. bo jeszcze u lekarza nie byłam, żeby pomógł bo krótko się staramy ale już mnie to martwić zaczyna... przykro mi że nas to spotyka, ale mam nadzieję że wszystkim się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja jutro rano jadę na betę,zobaczymy.Ale jeżeli okaże się że nic z tego to też odpuszczam.Dłużej tego nie wytrzymam,normalnie idzie z tego wyczekiwania zwariować.Moja rodzinka to już boi się do mnie odzywać w tej sprawie,nikt o nic nie pyta,bo reaguję bardzo agresywnie...podobno,sama tego nie zauważyłam,ale w sumie to może i prawda,ale uwierzcie mi mam dość pytań tych wszystkich szwagierek,cioć,babć itd.Jutro wam napiszę jak odbiorę wynik.Trzymajcie się cieplutko:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaka
agulek79 trzymamy kciuki!!! i chwal się zaraz jak dostaniesz wynik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dziewczyny tak nie można,ja o pierwsze dziecko walczyłam 2lata,też mialam dość co okazja do życzeń to życzyli żebyśmy się w końcu dziecka doczekali,teraz przeszło rok walczę o drugie dziecko i znowu te same teksty,ale ja mam to gdzieś i robię swoje,nie powiem,że mam chwile zwątpienia,ale bardziej pragnę mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agluek79
Dziewczyny odebrałam wynik.Niestety:-(tym razem też się nie udało:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
przykro mi;/ następnym razem musi się udać...w końcu każda z nas się doczeka dzidziusia;) miałam juz się poddać ale po prostu nie wyobrażam sobie życia bez dziecka, do skutku będę próbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akai
Witam serdecznie ! Mam problem ponieważ wykonałam badanie BETA HCG z krwi podczas miesiączki, Otrzymałam wynik < 0,1. Moje pytanie brzmi: czy to ze test został przeprowadzony podczas miesiączki nie wplwa na jego wynik? i Czy wynik jaki otrzymałam wyklucza ciąze?? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akai
Witam serdecznie ! Mam problem ponieważ wykonałam badanie BETA HCG z krwi podczas miesiączki, Otrzymałam wynik < 0,1. Moje pytanie brzmi: czy to ze test został przeprowadzony podczas miesiączki nie wplwa na jego wynik? i Czy wynik jaki otrzymałam wyklucza ciąze?? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Akai kochana taki wynik oznacza że nie jesteś w ciąży, a powiedz mi proszę czemu robiłaś badanie z krwi skoro dostałaż normalną @? Czy może miałaś jakieś zastrzeżenia co do @? Buźka Agulek79 bardzo mi przykro ale jak nie teraz to następnym razem:) Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo bardzo wam dziękuję za słowa wsparcia.Naprawdę podniosło mnie to na duchu i to bardzo.Dzięki wam i mojemu mężusiowi postanowiłam jednak próbować dalej.Po odebraniu wczoraj tego nieszczęsnego wyniku,musiało chya spaść ze mnie całe te napięcie bo w nocy od razu dostałam @.Mam nadzieję że ten nowy gin u którego byłam teraz(15.06)pierwszy raz pomoże mi bardziej niż ten poprzedni.Od tego nowego dostałam skierowanie na badania hormonalne,które mam zrobić w 3 dniu cyklu,także w pon biegnę do lab:-)A za 2 tyg kolejna wizyta,zobaczymy co z tego wyniknie:-)Jeszcze raz dzięki za wsparcie.Oczywiście będę was na bierząco informowała o postępach:-):-):-)Ściskam was mocno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agulek świetna postawa,życzę powodzenia.....ja też idę na badania hormonalne,ale na wlasną rękę i zobacxzymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tek czytam te nasze posty i aż mi głupio przed samą sobą bo ani razu nie wspomniałam o tym że już jestem mamą.Mam wspaniałą 11-letnią córcię,i tak jak nika 76 po raz kolejny mam problemy z zajściem,tyle że tym razem to już dość długo trwa.Pierwsza ciąża obumarła,lekarz zorientował się w 20 tyg że coś jest nie tak bo nie miałam ruchów,okazało się że ciąża obumarła i się wchłonęła we wczesnym stadium,a pęcherz płodowy rósł dalej,musiałam więc przejść zabieg usunięcia pęcherza płodowego,co było dla mnie bardzo traumatycznym przeżyciem,drugi raz udało mi się zajść w ciążę rok później i wtedy wszystko się udało i urodziłam córcię.O kolejną dzidzię zaczeliśmy starać się jakieś cztery lata temu,ale jakoś nie było takiego ciśnienia,przyjeliśmy to w ten sposób,że jak się uda to będzie cudownie,ale jak nie to nie będziemy wariować.Ale po dwóch latach starań oczywiście z przerwami,zaczęłam zastanawiać się nad tym że chyba jednak coś jest nie tak.Po wizycie u lekarza we wrześniu 2008 dostałam wspomaganie farmakologicznie i po raz trzeci zaszłam w ciąże w grudniu 2008 roku,niestety ciąża się nie zagnieździła,tz mikroporonienie.Od tego czasu leczę się regularnie,niestety bez efektów,tak jak pisałam ww wcześniejszych postach w zaszłym roku w październiku miałam laparoskopię,ale i ona nic nie dała.No i taka jest moja historia o staraniu się o dzidzię. to się rozpisałam:-),ale powiem wam szczerze dziewczyny,że te forum,mimo że jestem to od niedawna daje mi ogromne wsparcie,tym bardziej że prawie wszystkie mamy podobny problem i może dlatego łatwiej jest nam zrozumieć co ta druga czuje. Miłego weekendziku:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agulek też miałąm laparoskopie :) mam nadzieję,że hormony Ci coś wykażą,sobie tez tego życze,bo jak znajdzie się przyczynę to łatwiej leczyc niż walić na oślep.....równiez miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina123
Witam wszystkie Panie, znalazłam to forum przypadkiem, i bym tutaj chciała się zapytać. A wiec bardzo bym chciała miec dzidziusia, przez 2 miesiące brałąm y*************** tabl.anty. potem odstawiłąm na 2 miesiące i teraz w czerwcu prubujemy bez żadnej antykoncepcji. Nie wiem kiedy miałam dni płodne jakby liczyc ale z obserwowania mojego oragnizmu to 13-18 tak mi się wydaje. A kochaliśmy się w takie dni 9.12.13.17.18.19.24.25, i czy jest szansa?? robiłam test 18 i wynik negatywny może za wczesnie ? a @ mam dostać 28-29 czerwiec. i bardzo się denerwuje czy się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×