Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika kochana a powiedz mi co robilas na ta biegunke?Ja juz jadlam dzisiaj jagody ze sloiczka,nad ranem pilam smecte nie wiem co jeszcze mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
szczerze to nic nie robiłam :)....jagody są dobre na biegunkę,ale suszone,słone paluszki,żeby się nie odwodnići gorzka czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
a my razem z Tobą :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już...ale wynik dopiero po 16 :( jeszcze tyle godzin niepewności...nie wytrzymam chyba, Dziewczynki ja normalnie juz nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
kurcze,ale wytrzymaj jakoś,mnie akurat nie będzie o tej porze w domu ,ale kciuki bedę trzymać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana musisz wytrzymać,spróbuj się czymś zająć a te godzinki szybko miną..wiem że łatwo jest mówić ale musisz spróbować bo nerwy nie pomagają lecz mają wręcz odwrotny skutek...Czyli czekamy z Tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko..Czy zdarzała Ci się ciemnozielona biegunka??Ja Właśnie wróciłam z wc i co ciemnozielona ale z drugiej strony tak sie zastanaiam czy to moze być po tych jagodach ze sloiczka...:(zaczynam sobie wbijac do glowy ze cos jest nie tak:(Przepraszam że pytam Cię o takie rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
madziu jak Ci nie przejdzie do jutra powinnaś chyba iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noFa
hej dziewczyny!! jesten nowa na waszym topiku, czytałam wszystko i martwie sie o Agnieche.. napisz jak bedziesz miala wynik:* ja jestem w 6 tc od datyost @..lekarz na mojej pierwszej wizycie tez mnie nastraszył bo nic w macicy nie widzial i beta mu byla za niska i powiedzial ze jesli nie przyrosnie odpowiednio to moze to byc ciąża pozamaciczna.. Zrobiłam ponownie tą bete i wyszła prawidłowo..wskazuje tak jak powinna na 5,6 tydzien.. kolejną wizyte mam jutro..ciekwe czy juz cos zobaczy..bo nib beta jest dobra.. a ja sie czuje "typowo" spie, mam mdłosci i wymiotuje.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madziu wysłałam Ci e-mail nofa gratulacje i powodzenia na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noFa
nika dziękuje.. oby bylo oki..:) j Tobie równiez powodzonka życze :* Agniecha czekamy na wiadomośc..;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
noFa dziekuje Madziu e-mail wrócił zły adres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha no pisz co tam u Ciebie bo ze zdenerwowania biegunki dostałam a mały też sie wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha czekamy z niecierpliwością...ewa0505 nic mi nie mów o biegunce,ja nie moge sobie z nia poradzic od kilku dni a dzis jest najgorzej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
chyba sie jeszcze nie dodzwoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze to troszkę mi ulżyło z tą biegunką bo ja w przeciwieństwie do was mam zatwardzenia. Koszmar. Może dlatego brzuszek mam jak w 9-tym m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chetnie chociaz na troszke chciala zaparcie,wiem ze to nie jest przyjemne ale wydaje sie bardziej normalnym objawem ciazy niz biegunka a moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
za 15 minut wychodzę i nie doczekam sie. chyba wiadomości od Agniechy,zaczynam sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bo po czwartej miaala wiedziec a tu juz 17 mam tylko nadzieje ze jej milczenie jest spowodowane czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No ja też zaglądam i czekam na info a tu nic a nic... kurka!! Dziewczyny coś wam opowiem bo jestem przerażona... Wiecie co stało się miesiąc temu... No i gdy wychodziłam z szpitala lekarz mnie zapytał czy chcę zastrzyk antykoncepcyjny.. więc się zgodziłam. I będąc pewna na 100 % ze w ciaże nie zajdę pobaraszkowałam z mężem i na drugi dzień miałam płodny śluz... strasznie się przestraszyłam ale skoro dostałam zastrzyk.. to sobie pomyślałam że w ciążę nie zajdę.... dziś mam wątpliwości. Wczoraj przepłakałam cały wieczór.Od kilku dni mam uczucie w buzi jakbym wypiła litr wody po ogórkach, nie mam apetytu ciągle jestem głodna.. wieczorem piecze mnie zgaga i strasznie źle się czuję. Nie mogę nic jeść... mdli mnie na widok jedzenia...gdy się zmuszę, zjem troszkę i jestem pełna. Nie mogę pić kawy... i ciąglę ten ohydny smak w buzi..jakbym ślinę miała kwaśną. Wyczytałam juz prawie wszystko na internecie, nie mam żadnego zapalenia ani grzybicy czy coś w tym stylu.. Od ostatniego krwawienia mija dziś 21 dni.. I to chyba nie możliwę by mieć dolegliwości ciążowę prawda??? Z tego wszystkiego zadzwoniłam rano do ginka... cała zapłakana. On mnie pocieszył i powiedział że czasem zdarzają się cuda... bo ten zastrzyk antykoncepcyjny to nic innego jak progesteron w dużej dawce i on miał by mi zablokować owulację..a mogło być tak że jej nie powstrzymał a wręcz pomógł.. kazał się nie martwić na zapas... i czekać. A ja wariacji dostaję... przysięgam wam!! Wiem jestem nie odpowiedzialna, ale przysięgam to było tylko raz... i gdy zobaczyłam ten śluz już więcej się nie tuliliśmy... Boże kochany.. Piersi mnie bolą że nie mogę sutków dotknąć.. na dodatek cała się drapię! Skóra mnie normalnie swędzi... co o tym myślicie dziewczyny??? Seks był 4 sierpnia.. to był jak w mordę szczelił 13 bądz 14 dc... bo wtedy nie policzyłam. Proszę was powiedzcie co o tym myślicie... ja odchodzę od zmysłów, jestem przerażona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina twój gin ma rację nie martw się na zapas. Wiem, że łatwo mówić ale postaraj się uspokoić. Zajmij myśli czymś innym. Obejrzyj film, poczytaj książkę lub zrób coś co pomaga ci się odstesować. Na zamartwianie się jeszcze nie czas. Jeśli to ciąża to twój organizm po prostu już był na to gotowy, bo matka natura nas tak po prostu skonstruowała, że organizm sam wie kiedy jest dla niego odpowiedni moment ale na razie nie myśl o tym. Twoje objawy przecież mogą świadczyć zarówno o ciąży jak i o tym, że organizm zaczyna po mału dochodzić do siebie - regeneruje siły do dalszej walki o szczęśćie. Daj znać koniecznie jak już będziesz coś wiedziała. Tulę mocno do serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina mocno Cię przytulam,zgadzam sie z ewa ,trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×