Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
idi jeżeli można to ile masz lat że tak mówisz:) .....pisz ile chcesz ja jestem ciekawa co u Was ciężaróweczki mnie to podnasi na duchu skoro innym się udaja to mi też się uda....nie lubię złych wiadomości czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
madziu niestety stres pozostanie do końca i nic na to nie poradzimy,tylko,żeby się nie stresowac 24/dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
aha a o której wizyta,może jeszcze zdąrzę przed wyjazdem przeczytać co u Twojego maluszka się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Witam, dawno mnie tu nie było... wczoraj miałam wizyte poniewaz czułam ze mi wszystkie objawy zanikły...pęcherzyk urósł niewiele od tygodnia bo 3 mm , lekarz powtórzył bete, jesli nie urośnie tyle co powinna pewnie będe miała zabieg... boje sie strasznie, o 12 będe miała wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Idi kochana pisz nam co u ciebie i to koniecznie!!!! Agniecha to ściskam kciuki i wierzę że będzie dobrze... trzymaj się kochana i daj nam znać co u ciebie:) będziemy tu niecierpliwie czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agniecha trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Dziewczyny a może słyszałyście jak to jest z tym wzrostem pecherzyka... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agniecha a jaką wielkość ma pęcherzyk,który tc i czy masz zdjęcie usg jezeli tak to jaką masz na nim napisaną wielkość CRl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha ja też trzymam kciuki,nie poddawaj się i napisz jak tylko będziesz mieć wynik.jeśli chodzi o objawy to ja ich praktycznie wogole nie mam,przed okresem bolaly mnie piersi a pozniej przenioslo sie na sutki chociaz i one juz tak bardzo nie bolą,tyle za sa jakby ciemniejsze i jakby wieksze..jesli chodzi o mdlosci to tez raczej sporadycznie sie zdarzaja za to mam biegunke od kilku dni:/ no i temp podwyzszona....Wiele dziewczy nie ma wogole objawow,takze jeszcze raz powtarzam badź dobrej mysli..śCISKAM MOCNO;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha Ty jestes w 5 tyg znalazlam taka wypowiedz dziewczyny "Karolina podam Ci dokładnie jak było u mnie. podaję od zapłodnienia i tc. u mnie to trochę inaczej wypada z uwagi na późną owulację i krótką fazę lutealną: 11 dni (4t2) bHCG 38,83 13 dni(4t4) bHCG 77,52 15 dni (4t6d) bHCG 216,5 19 dni (5t3) jeszcze brak pęcherzyka !!! gin prawie wydał wyrok 20 dni (5t4) pęcherzyk 4,4mm, zarodka nie widać 28 dni (6t5) pęcherzyk 14mm i echo zarodka Dziś ta ciąża ma prawie 10 miesięcy raczkuje i wszędzie go pełno " Może ta wypowiedź poprawi Ci troche nastrój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
witaj madziu mieliśmy jechać wcześniel,ale wszyscy stwierdzili,że lepiej na noc więc jedziemy o 24,także zdążę sie jeszcze dowiedzieć co u WAs i trzymam kciuki za dobre wieśći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kochana to bardzo się cieszę;)więc jak tylko wrócę od razu napiszę co tam lekarz powiedział..Mam nadzieję,że tym razem będę mogła napisać dobre wieści....Martwi mnie troche ta biegunka ale z tego co czytałam dużo dziewczyn tam ma ze zamiast zaparc pojawia sie biegunka no i te obawy ale jesli o nie chodzi to naprawde nic mi tak bardzo nie dokuczalo od samego poczatku no tylko te piersi jak wspominalam przed okresem a teraz juz tylko czasem sutki..Co jest najlpesze ze zanim dowiedzialam sie o ciazy z prawej piersi zaczela wyplywac niewielka ilosc mleka po nacisnieciu i tak jest do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Kurcze nie ma przy sobie zdjęcia usg..ale cos mi sie kojarzy że pierwszy wynik miałam(piątek 30.07) 3,8 mm, drugi ( 04-08 ) chyba 4,5 mm a wczoraj 4,8...cos tak mi sie kojarzy. co do zarodka to była jedna mała kropeczka i lekarz stwierdził ze to może byc coś ale jest mało widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia ja w każdej ciąży miałam biegunki i moja siostra też,zaparcia są gorsze :) ....i tak samo miałam z prawa piersią jak nacisnęłam to pojawiały się kropelki Agniecha wg mnie nie masz się czym martwić dzidzia sobie rośnie powoli wg siebie...jeżeli się orientuję to masz 5 tc ja w 7tc miałam 6mm dzidzie i teraz ma 4 latka,daj maluszkowi czas i się nie zamartwiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
nika, kochana ja poprostu widziałam mine lekarza , kiedy robił mi to usg. miałam dopiero iśc 30 ale sam gin nalegał żebym przyjechała wczoraj, ja rozumie martwi sie...o 12 bede wiedziała ale rzeczywiście nie czuje tej ciąży..mam wielka nadzieje a zarazem czuje taki strach...mój Maż powiedział żebym za bardzo sobie nadziei nie robiła...a ja juz zrobiłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agniecha kiedy miałąś ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
taka normalna to miałam 9 czerwca, wiesz...a potem tak 13 - 16 miałam takie dośc obfite krwawienie. i tu gin podejrzewał poronienie ale potem beta znowu zaczeła rosnąć...cała sytuacje opisywałam na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
13- 16 lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
13- 16 lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Agniecha nie mart się i na Towim miejscu za tydzień poszłabym na usg...nie ma norm każda ciąża jest inna a lekarz to nie wyrocznia :) i oczywiście czekam na wyniki dzisiejsze,nawet nie wiecie dziewczyny jakie dla mnie stresujace są Wasze problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Kochana jestes...dużo daja takie " pisane " rozmowy,odezwe sie po 12...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
aha powiem Ci jeszcze,że jak dla mie to ważniejsze jest serduszko niż wielkość płodu,a za tydzień dwa powinno jużbyć je widać tulę mocno i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nika,poprawiłaś mi humor kochana bo naprawdę martwić mnie zaczęła ta biegunka..ale skoro nie jest to nic nadzwyczajnego to moge odetchnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
:) to się cieszę ,u mnie akurat mały też ma więc latam co chwilę z nim do łazienki nawet z domu nie mogę wyjść bo strach,że nie zdążymy z powrotem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kochana..u mnie taki gorszy stan przybrała dzisiaj o 4 nad ranem bo nie moge powiedzieć żeby przez ostatnie dni ta biegunka miała az tak silny stan zebym musiala co piec minut latac do ubikacji ....mysle że nerwy też swoje robią w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tylko dużo pij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za los...wyobażcie sobie że własnie siadła sieć orange i za nic nie moge dodzwonić sie do mojego gina...bo on ma własnie w orange...czy wam działaja tel w tej sieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Agniecha mi tel działą a mam w orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×