Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny prosze was o porade w jakim tyg ciazy usg wykrywa juz ciaze z ostatnia miesiaczke mialam 4 lipca i co 25 26 dni cykle zrobilam beta hcg 29 lipca wyszla 184 nastepna 2 sierpnia 964 dzisiaj bylam prywatnie na naprawde dobrym usg i usg dopochwowym i lekaz powiedzial ze nic niewidzi po beta ze to ciaza na 100% a na usg nie widac ze moze to byc za wczenie lub ciaza pozamaciczna nadmienie ze pobolewaja mnie jajniki i pobrzusze czy w ciazy pozamacicznej beta przyrasta wolniej mam przyjsc za 2 tyg nie wytrzymie tych 2 tyg co o tym sadzicie czy to ciaza maciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Witaj papi31, sama po swoim przykładzie wiem ze lekarz wie co mówi:) ja też miałam podobny przypadek, chcesz to poczytaj sobie na forum na poprzednich stronach. beta powinna co 48 godz minimum 66% wzrosnąc. chyba to tak było. Basik, byłam u lekarza wczoraj... troche sie zaskoczyłam bo to dopiero 4 tydzień a mi wychodzi na 9 :) przynajmniej z miesiączki...ale cuda sie zdarzaja :) ide teraz za 3 tygodnir powinno juz bic serduszko.a zeby nie było ja tez powtórzyłam bete ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. czy mozliwe, ze 17 dni po stosunku beta hcg wynosi <1.2( taki dzis odebralam wynik) dodam ze test na mocz wyszedl pozytywny wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi31 nie zamartwiaj sie niepotrzebnie ja ostatnia miesiaczke mialam 5 lipca i cykle mam 28 dniowe,do lekarza nie poszlam jeszcze poniewaz nie che sie niepotrzebnie denerwowac bo to zbyt wczesnie tak jak juz wczensiej pisalam w kwietniu mialam lyzeczkowanie poniewaz ciaz obumarla i tym razem postanowilam sie nie spieszyc z wizytami u lekarza zeby nie narazac sie na niepotrzebne stresy bety tez nie robie bo w tamtej ciazy latalam jak glupia i pozniej sie tylko zamartwialam..Twoja ciaza jest jeszcze bardzo mlodziutka i lekarz ma prawo jej jeszcze nie widziec takze naprawde nie stresuj sie kochana a tak jak napisala Agniecha1986 beta powinna przyrastac co 48h o 66% ale to tez do pewnego czasu bo oczywiscie w pozniejszej ciazy nie ma juz sensu robienie bety;)Takze jeszcze raz Ci mowie nie zamartwiaj sie na zapas bo to tylko szkodzi malenstwu zobaczysz na nastepnej wizycie bedzie wszystko dobrze bo tak naprawde Twoje malenstwo ma teraz 2 tyg i pare dni wiec lekarz naprawde mial prawo go nie widziec...Trzymam kciuki za Ciebie:) [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/010ie6hh2r562yr1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Madzia to ty tez jestes w czwartym tygodniu ?? ja dokładnie w czwartym i cztery dni :) teraz ide dopiero do lekarza 30 wiec powinno sie juz cos dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha1986 zgadza sie jestem w 4t a dokladnie 4t 3dni;) ja sie umowilam na przyszly piatek na pierwsza wizyte,myslalam o pozniejszym terminie ale nie wiem czy nie bedzie duphaston potrzebny czy cos innego bo w pierwszej ciazy bralam jeszcze inne leki a w tej ktora obumarla kazal mi brac duphaston ale zmienilam lekarza wiec zobaczymy co ten powie;)a poki co lykam witaminki i folic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kica90
Zdecydowałam opisać swój przypadek, bo dziewczyny często zasięgają informacji na forach. Ja też starałam znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania, ale nie znalazłam odpowiedzi. Zażywam tabletki antykoncepcyjne (Cilest) od 2lat i do tej pory było wszystko w porządku, jednak ostatnio zaniepokoiły mnie pewne zmiany. Mianowicie krwawienie po odstawieniu tabletek było zdecydowanie słabsze/mniej obwite niż przez ostatnie 2 lata + osłabienie. Z racji swojej natury i charakteru zaczęłam denerwować się, że to ciąża. W 3 dniu krwawienia zrobiłam domowy test ciążowy i wyszedł negatywny. Niestety to mnie nie uspokoiło, ponieważ naczytałam się historii tzw. ciąż tabletkowych i informacji, z których wynikało, że okres może występować do 3 miesiąca ciąży - często słabszy. Zrobiłam kolejny test ciążowy i wynik negatywny. To trochę mnie uspokoiło, ale nie na tyle żeby przestać o tym myśleć - kolejne info. na temat nieprawdziwych wyników jakie przedstawiają testy. W celu uspokojenia nerwów postanowiłam zrobić test z krwi B-HCG kosztował mnie 28zł we Wrocławiu. Wynik oczywiście pokazał brak ciąży, aleee co myślę ważne że była podana informacja, a mianowicie "kobiety nie będące w ciąży <= 1". Czyli jednak nie poniżej 5 jak to często czytałam na stronach internetowych. Dodam, że badanie robiłam 3tyg po możliwym zapłodnieniu. Warto dziewczyny zrobić B-HCG niż kilka aptecznych testów, bo jednak wynik daje nam 100% pewności, a koszt często wychodzi porównywalny. Mam nadzieję, że niektórym dziewczynom pomogę moją historią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia184
Czesc Dziewczyny! Od 8 ms staramy sie z mezem o malenstwo, jednak jak sie w trakcie okazalo maz ma baaardzo slabe badania.Przez ten czas pare razy robilam BHcg i zawsze wynosila <0,1. Okresy mam zawsze jak w zegarku co 28 max 29dni.Teraz mam 35 dc i okresu brak.Zrobilam dzis Bhcg i wyszlo 2,8.Lekarz kazal mi powtorzyc w poniedzialek ale chyba nie wytrzymam do tej pory i pojde wczesniej jakos.Wiem ze to nie jest raczej wynik na ciaze ale lekarz patrzac po mojej historii z wczesniejszych badan i prawie zerowych wynikow widzi jakis maaaaly cien szansy.Ja juz chyba nie... we wrzesniu nastawilam sie juz na in-vitro.Pozdrawiam wszystkie szczesliwe obecne i przyszle mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986
Madzia ja biore luteinkę, brałam raz dziennie 2 tabletki ale z racji ze zbliża sie termin miesiączki mam 2 razy po 2 tabletki. ogólnie rzecz biorąc ja ostatnia miesiaczke miałam 9 czerwca i dlatego nie bardzo zgadzaja mi się te tygodnie :) ale między czasie prawdopodobnie była ciąża biochemiczna i zaraz potem ta:) choc ja sama tego za bardzo nie rozumiem, lekarz też ale tak wychodzi. ja mam wiele obaw...to tylko 4 tygodnie....ale mam wielka nadzieję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha1986 i bardzo dobrze ze masz wilekie nadzieje wszytsko musi byc dobrze;)Powiem Ci ze naprawde po ostatniej ciazy tej ktora obumarla od samego pocztaku chodzilam zestresowana i czulam ze cos jest nie tak albo bbedzie wiec teraz stwierdzilam ze daje na wstrzymanie,nie zamartwiam sie przynajmniej jak na razie;)Jesli chodzi o objawy to piersi raz mnie bola raz nie,czasem mnie mdli najbardziej nim wstane i troche aprtyt mi sie pogorszyl ale tylko troche,na co nie narzekam;){chociaz wczoraj nie moglam zasnac,krecila sie jakos glod czulam wrecz bol jakby zgaga,pooszlam zjadlam kanapke i od razu lepiej;D}w pierwszej ciazy schudlam ponad 10kg i idac rodzic wazylam mniej niz na poczatku ciazy,heheTrzymaj sie kochana i nie martw sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć Dziewczynki:):):) wiecie co? pozwoliłam sobię zrobić taką tabelkę. Podzilimu się na staraczki i na ciężaróweczki... wtedy będziemy tylko zerkać. Bo przyznam sama że się gubię... która zafasolkowała a która się jeszcze stara... Kopiujcie i się dopisujcię:) STARACZKI Login..............cykl starań......om.......wiek........województwo 1) Dzastina222 24 23.07 26 dolnosląskie CIĘŻARÓWECZKI Login ...... tydzień ciązy....... termin porodu....płeć.........województwo 1) No to zapraszam:) wpisujcię się kochanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI Login..............cykl starań......OM.......wiek........województwo 1) Dzastina222 24 23.07 26 dolnosląskie CIĘŻARÓWECZKI Login ...... tydzień ciązy....... termin porodu....płeć.........województwo 1) O poprawiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI Login..............cykl starań......om.......wiek........województwo 1) Dzastina222....... 24........... 23.07..... 26......... dolnosląskie CIĘŻARÓWECZKI Login ...... tydzień ciązy....... termin porodu....płeć.........województwo 1) poprawiłam jeszcze raz ...trzeba kropeczki bo sobie komp sam przestawia:) Mam nadzieję że mnie nie zabijecie za mój szalony pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina bardzo dobry pomysł bo też się gubię,a nie chce mi się za każdym razem wertować forum żeby nie palnąć gafy nika76...16...06.08...34...śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
nie mam weny na pisanie czytam,ale nic nie piszę,wyniki mam wszystkie ok wiec jak dla mnie do du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tak myślałąm,żeby te dane wpisać w sygnaturce,ale mi się nie wyświetla i nie mam pojęcia jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dalej próbuję :) wstawić sygnaturkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
może któraś z was jest mądrzejsza i mi napisze jak zrobić,żeby się sygnaturka wyświetlała będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI Login..............cykl starań......om.......wiek........województwo 1) Dzastina222....... 24........... 23.07..... 26......... dolnosląskie 2) nika 76............16............06.08......34..........śląsk CIĘŻARÓWECZKI Login ...... tydzień ciązy....... termin porodu....płeć.........województwo 1 Proponuję... kopiuj wklej:)będzie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie dopisuję. STARACZKI Login..............cykl starań......om.......wiek........województwo 1) Dzastina222....... 24........... 23.07..... 26......... dolnosląskie 2) nika 76............16............06.08......34..........śląsk CIĘŻARÓWECZKI Login..... tydzień ciąży....... termin porodu..... płeć....województwo 1) ewa0505....22tc..............16.12.2010......chłopak....podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Login..............cykl starań......om.......wiek........województwo 1) Dzastina222....... 24........... 23.07..... 26......... dolnosląskie 2) nika 76............16............06.08......34..........śląsk CIĘŻARÓWECZKI Login..... tydzień ciąży....... termin porodu..... płeć....województwo 1) ewa0505....22tc..............16.12.2010......chłopak....pod laskie 2)Madzia27100....5tc......11.04.2011.....?.........mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Login..............cykl starań......om.......wiek........województwo 1) Dzastina222....... 24........... 23.07..... 26......... dolnosląskie 2) nika 76............16............06.08......34..........śląsk CIĘŻARÓWECZKI Login..... tydzień ciąży....... termin porodu..... płeć....województwo 1) ewa0505....22tc..............16.12.2010......chłopak....pod laskie 2)Madzia27100....5tc......11.04.2011.....?.........mazowi eckie 3)Marta C...4 tc .... 04.2010 .... ??? ..... mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dawno mnie nie było, dzidzia rośnie i strasznie mnie kopie czego i wam wszystkim życzę,dopisuję się. STARACZKI Login..............cykl starań....om............wiek........województwo 1) Dzastina222.....24..........23.07...........26...........dolnośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...........śląsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podlaskie 2)Madzia 27100..5tc......11.01.2011...........?............mazowieckie 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowieckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śląskie. [ [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane.Dość długo mnie tu nie było;-) Nie miałam weny na to wszystko,ale jakoś ją odzyskałam i staramy się dalej.Oczywiście też się dopisuję. Login..............cykl starań....om............wiek........województwo 1) Dzastina222.....24..........23.07...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............16.........06.08...........34...... .....śląsk 3)agulek79............23.........27.07...........31...........śląskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....22tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..5tc......11.01.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........31tc.....10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. Pozdrawiam was wszystkie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
idi ale ten czas zleciał :) pozdrawiam wszystkie,ja w piątek na urlop wyjeżdżam i mam nadzieję,że wrócę w dwupaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika...Przyda Ci się odpoczynek i kto wie może niebawem napiszesz nam że się w końcu udalo;)czego życzę Ci z całego serca jak i pozostałym dziewczynom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzięki Madziu a Ty dbaj o siebie i dzidziolka :) trzymam kciuki ściskam mocno :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się staram tak kochana czynic;)ale powiem Ci że cholernie się w głebi duszy boję tej piątkowej wizyty....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika nawet nie wiesz jak bardzo ten czas przeleciał, jak pomyślę że za 2mc mała będzie już z nami to wierzyć mi się nie chce. Jak ktoś tak jak ja długo starał się o dzidzię to pózniej ciężko jest się przyzwyczaić że to nie sen.Teraz martwię się aby wszystko było ok. w moim wieku to już za dużo się naoglądałam i nasłuchałam .Trzymajcie za nas kciuki, a ja będę was na bierząco informować jeżeli chcecie i was to niedenerwuje.Ja mam nadzieję że wy też niedługo zafasolkujecie ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×