Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość iwka 27
Macie rację dziewczyny! Najważniejsze, żeby mieć dziecko, a reszta się nie liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollalaaa
Dziewczyny słuchajcie. Stosunek miałam 1.06. Miesiączkę dostałam, 8.06, fakt, że była doś krótka i wogole, ale jednak. 15.06 zrobiłam badanie krwi beta hcg i wynik wyszedł < 1.20 Dziś, czyli 17.06 byłam u lekarza i stwierdził, że prawdopodobnie nie jestem w ciąży... Jak myślicie, czy to nie za wcześnie, żeby lekarz stwierdził brak ciąży? I czy te badania 15 dni po stosunku, czyli mniej wiecej załóżmy, że 11 dni od zapłodnienia(jeśli faktycznie doszło do niego) to ten wyniik byłby wyższy niż 1.20, czy taki może być niski w początkującej ciąży? ...Bo się troszkę nie pokoję, że takie wysokie to hcg jest, skoro niby nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ollaalla słuchaj. wychodzi na to że po stosunku jesteś kilka dni, więc jest prawdopodobieństwo że bete zrobiłaś za wcześnie ale.... dostałaś miesiączkę i lekarz wykluczył ciąże, więc raczej nie jesteś w ciąży. Poziom bety masz troszkę podwyższony, ale w normie więc póki co to obaw nie powinnaś mieć. Proponuję ci żebyś za 10 dni powtórzyła bete. pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollalaaa
Tyle, że właśnie obawiam się, że to było za wcześnie na hcg jak i na wykluczenie ciąży przez lekarza... jednak ta miesiączka, którą dostaółam wyklucza ciąże, ale mam już od 3 tyg podwyższoną temp 37 i ból jajników od ostatniego stosunku... Przypadek, czy wczesna ciąża? Już sama nie wiem co o tym myśleć. A jeszcze dodam, że to jednak norma min była 0.0 a max 5 A ja mam po 15 dniach od stosunku wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalaaa
Dziewczyny proszę o odpowiedz... A czy to możliwe, że to jest poprostu wczesna ciąża? Oby nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ollaa wszystko jest możliwe.... czas pokaże, tego nie przeskoczysz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
iwka27 Wejdz sobie na Boćka, tylko do poniedziałku jest nie aktywny bo trwa jakaś modernizacja. W poniedziałek napisze Ci linka do odpowiedniego wątku, gdzie kobitki są po insemkach i napewno dużo Ci doradzą, sama tam klikam. Ja powiem tak też lecze sie w Bytomiu i też u Dr H... no ja osobiście jestem na tak.U niego druga insemka i prawie się udało a tak to przez lata leczyłam się i nic. Dzastina222 No a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Zwirku.. Ja już sama nie wiem co się ze mną dzieje.... 13 go dostałam @ skończyła się 15 i wczoraj znów zaczęłam krwawić.... Co się dzieje w moim organizmie? ja oszaleję... miesiączka była prawie bezbolesna a zawsze mam bardzo bardzo bolesne.... wpatruje się w swoje ciało i nic nie widzę:(:(:( czuje się bezsilna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
Cięzko mi powiedzieć, dziwne, może skonsultuj się z lekarzem. No ja osobiście mam @ około 5 dni. Po tym jak beta wyszła podwyższona to oczywiście nie miałam @ no ale jak się obniżyła, doszło do poronienia i za jakies 3 dni przyszło krwawienie które trwało niecałe dwa dni. Mój L powiedział, że widocznie wystarczyły te dwa dni aby macica się oczyściła. Też to było dla mnie dziwne. Kochana powiem Ci, że czym głębiej wpatruje się w swoje ciało mam wrażenie, że nie jest moje. Tyle się dzieje a wczesniej nie zwracałam na pewne rzeczy uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka 27
dzięki Żwirek! czekam na linka. Co do dr H... to cieszę się, że Tobie odpowiada. Widocznie jesteś szczupła:) bo trochę bardziej "pulchnych" to on chyba nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek1985
Dziewczyny proszę o pomoc! 11.06.09 miałam inseminację 18.06 zrobiłam test sikańca i wynik negatywny ale podejrzewam ze zrobiłam go za wcześnie. Chciałabym zrobić hcg z krwi, kiedy byłby najodpowiedniejszy moment żeby wynik był pozytywny. Tylko nie piszcie że w dniu spodziewanej @ bo biorę leki przeż które@ nie dostane dlatego betę muszę zrobić wcześniej zeby leki odstawić i czekać na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Miśku 1985 moja siostra zawsze robiła betę 12 dni od mniemanego zapłodnienia czyli ty powinnaś zrobić ok 23 czerwca. Na sikacza za wcześnie, to nie prawda że wykazują one 6 dniową ciąże, jak nie raz beta hcg nie potrafi wykryć.... trzymam kciuki powodzenia. Żwirku, podejrzewam, że nawróciła mi się choroba " zespół policystycznych jajników" wtedy też miałam takie objawy. Kurde jak mam iść do L i znowu usłyszeć to samo to aż mnie trzepie.... będę musiała ale już mi się płakać chce:(:(:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Witam.Jestem pierwszy raz tym forum.Chcemy z mężem dziecko (trzecie mamy już 2chłopcow)Okres mi sie spoznia juz 8dni.Robiłam test ciażowy i wyszedl pozytywny tzn ta druga kreseczka była jaśniutka ale po 2 dniach zrobilam nastepny i wyszla ciemniejsza wiec poszlam do lekarza i zrobil mi usg ale stwirdzil ze nie widać ciazy. Nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mika to znaczy że jesteś w ciąży ale za wcześnie aby usg coś pokazało. W 5-7 tygodniu dopiero widać fasolkę. Życzę wszystkiego najlepszego i trochę cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek1985
Mika możesz zrobić badanie beta hcg z krwi, napewni pokaże ciążę i powie, który tydzień:) Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka26
cześć dziewczyny, otóż nie mam z kim pogadać więc spytam się specjalistek: mam taki problem, okres mi się spóźnia ze dwa tygodnie, od dawna biorę tabletki więc nawet nie wiem ile u mnie trwa naturalny cykl, w każdym bądź razie przytulałam się cały miesiąc w miarę często, ale do rzeczy: na pewno jestem w ciąży, ostatni czwartek i piątek: pozytywne (trzy) testy sikane - nawet wieczorem, kreska druga nawet całkiem - całkiem widoczna, następnego tygodnia w poniedziałek byłam na becie z krwi i wynik (o zgrozo): zero, w czwartek znowu zrobiłam betę i wynik wyszeł już 1275, mam pytanie: czy pierwszy wynik bety można wytłumaczyć tylko błędem w laboratorium, bo nic innego do głowy mi nie przychodzi, bo w ciąży raczej jestem na pewno: trzy testy się nie mylą plus ładna beta, a może zaszłam w ciążę później niż mi się może wydawać - ale wtedy skąd pozytywne testy sikane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka26
dzięki, dzięki pójdę na pewno :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
Witam, dziewczyny pomóżcie! zrobiłam 3 testy i wszystkie 3 były pozytywne. Poszłam na krew i poziom hcg wyszedł poniżej 2.... Czy to oznacza ciążę? Bo okresu nadal brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żwirek
iwka 27 pierw załóż sobie konto na Bocku. No a to jest ten link http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=64154 na nim możesz pytać o wszystko zwiazane z insemką no jesli chodzi o troche luźniejszy wątek, przy który możesz się nawet wyżalić to http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=64952 no ja osobiście klikam częściej na nim i nie przejmuj się ze to wątek AID-kowy, bo AID to też inseminacja. Ja na Bocku mam link aiszka bo tu był już zajęty i dlatego żwirek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żwirek
sarna1 dziwne bo pewniejsza jest beta niż sikaniec no ale tyle się słyszy o błedach w laboratoriach, koniecznie powtórz bete i daj znać. Dzastina222 a Ty już czarny scenariusz sobie napisałaś, nie powiedziane, że to PCO, nie martw się na zapas.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka1975
Apropos sarny i karinki to nie wiem dziewczyny czy nie za szybko tłumaczymy wszystko błędem labo. Test z krwi zawsze jest najpewniejszy i moim zdaniem bardziej jest prawdopodobny fałszywie dodatni test sikamy niż źle zrobiona beta. Ale na 100 proc. Nigdy nie wiesz. Może spròbujcie przebadać tą samą próbkę, powinni trzymać. Prawda że słyszy się o pomyłkach ale dużo czytałam o fałszywych sikańcach i to dodatnich i nie tylko przy biochemce. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna1
Dziewczyny, dzieki za info! Na pewno powtórze test krwi, mam nadzieje, że poziom HCG będzie pow. 5 :) A co do testów, to każdy był innej firmy, @ wciąż nie ma od ponad tygodnia, podwyższona temp. jest, bardzo senna jestem.....wiec mam nadzieje, że jak nic jestem w ciąży. O wynikach testu krwi, na pewno poinformuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Dzieki.Właśnie dzisiaj byłam i zrobilam sobie bete hcg jutro bede miala wynik.Ale mam nadzieje ze bedzie dobry.JUż sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka 27
Dzięki Żwirek! Jak tylko będę miała odrobinę czasu to z pewnością tam wejdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
Mika222 i jak beta??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1979
Cześć dziewczyny. Czytam to i czytam, i nie wiem co mam już myśleć. Według ostatniej miesiączki jestem w 7 tygodniu ciąży. Bhcg rośnie, ale jest na niskim poziomie. w 5 tygodniu ciąży lekarz jej nie stwierdził. Przepisał nawet tabletki na wywołanie miesiączki. Bhcg w 5 tyg, to 325, po 10 dniach 8454, po 4 dniach 20687. niby rośnie, ale poziom jak na 7-8 tydzień jest za mały. Czy może to budzić niepokój? Nadmieniam, że rok temu miałam pusty pęcherz płodowy. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Moja beta to 2519,00 i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
MIKA222 jak to co? GRATULACJE u mnie ciąża była widoczna na usg dopiero pod koniec 4 tygodnia teraz jestem w 10 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka26
ale czarownica 4 tygodnie od owulacji czy lmp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA To może być ciąża pozamaciczna, wtedy poziom hcg jest niższy niż w normalnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×