Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość Pancerna Elżbietka
No ładnie ładnie! znowu cisza! dziewczyny nie wierze, że nie macie wcale czasu na wpisanie się!choć troszeczkę, żebym nie czuła się samotna- plissss:) Jakoś mi tak ciężko i zimno:) oglądałam mecz, ale w drugiej połowie urwał mi sie film- toż to hańba! pewnie dlatego że nie przypilniwałam naszych chłopców strzelono im 2 bramki:D W B-stoku nocą już zimno i to barrrdzo więc włączają mi się napady głębokiego snu. Jeszcze troche i znów śnieg będzie padał :( Ok, już się nie rozpisuje, bo muszę zostawić troche miejsca na Wasze wpisy :D do dzieła! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbietko, Ty jesteś z Białegostoku? To bliziutko do mojego chyba ulubionego miejsca w Polsce - Biebrzańskiego Parku Narodowego :-) Kiedyś przez kilka lat z rzędu jeździłam tam co roku na wiosnę :-). Bardzo, bardzo dziękuję za link do tego masażu. I mój mąż też bardzo wdzięczny. Zaczniemy już dziś wieczorem :-) A tej dziewczynie na dieta.pl też już podałam link :) W tej chwili jestem mniej więcej w połowie swoich kaloryjek na dzisiaj, chyba się niedługo skuszę na skakankę, bo w ciągu ostatniego tygodnia jakoś leży i zbiera kurz, a przecież jak dostanę moją Gazelle to już w ogóle pewnie skakanka pójdzie w odstawkę. Fajnego masz brata :) Uściski i niech nam się wreszcie pozostałe dziewczyny też odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Triskell jak dobrze, że Ty tu jesteś, bo inaczej bym sama swoje wypowiedzi czytać musiała :) jak tam pierwsze wrażenia po masażu? ja wczoraj padłam na łóżko niby na chwilke, bo poczułam nagły przypływ zmęczenia, a jak już tak padłam to wstałam dziś o 8 rano, także wczoraj masażu nie było! ale dziś zabieram się od nowa do roboty :) Dziś jakoś nie mam nastroju na długaśne pisanie, ale to przejściowe :) Jak żadna z Was (poza moją towarzyszką Triskell oczywiście) nie przybędzie tu i nie napisze choć kilku zdań to się chyba pogniewamy!:) Wmmm właśnie przyszła mi do głowy pewna myśl! dziewczyny może Wy już tak schudłyście, że aż znikłyście, albo nie macie sił by do kompa się dostać? może z Triskell przeprowadzimy małe śledztwo ?:) Śpijcie dobrze, gdziekolwiek się podziewacie:) *Dobranoc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:) No to jestem:) Chyba mnie Eluśka zaraz zlinczuje, ale może przed tym zdążę coś jeszcze napisać;) Generalnie to nie było mnie tak długo, bo się wyprowadziłam na troszkę do Perły, a on nie ma neta, więc dostęp do Was miałam poważnie ograniczony:( Spróbuję, więc nadrobić zaległości:) Po pierwsze całuję Was wszystkie mocno:) Co do dietki, to od jutra zaczynam poważnie się odchudzać, bo 23ciego już wesele, a ja jestem pulchniutka, a co gorsza nie mam co na siebie włożyć, bo krawcowej nawet nie odwiedziłam. Jutro sobie obiecałam pobiec do niej z samiutkiego rana. Samopoczucie mam kiepskie, bo ciągle bolą mnie zęby mądrości i jem tabletkę za tabletką, nie śpię po nocach i na dodatek jestem spuchnięta, jakby mi ktoś przywalił. Egzamin za 2 tygodnie, a ja nic nie ruszyłam, a obiecywałam sobie, że wezmę się za naukę miesiąc przed. Ja to zawsze mam wielkie plany, a mało z nich realizuję:( Perła poszła do pracy na nockę, a ja obiecałam mu, że pojadę po niego na rowerze. Mam nadzieję, że dotrzymam słowa, bo muszę wstać około 6stej, ażeby tam dotrzeć. Eluś, Triskell ja już obiecuję, że od dziś regularnie się będę meldowała. Tęknię też za naszymi starymi babkami:) Spijcie ślicznie, a ja uprzątne troszkę w domku. Dobranoc Perły:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Jolku! nareszcie!!nie opuszczaj Nas znów na tak długo! miałysmy się przeciez wspierać w dietowaniu, ale jak to robić skoro tu prawie nikogo nie ma!:) No, teraz mogę iść spać :) Dobranoc Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, masaż naprawdę bardzo przyjemny, obiecaliśmy sobie, że będzie powtarzany codziennie (czy nie wiesz, jak często ta kobieta zaleca go robić, bo o tym nic na stronce nie ma?) No i zobaczymy, czy za jakiś czas będą jakieś efekty. 🌻 Jolu, dobrze, że i Ty tu z nami jeszcze jesteś, no to zabieraj się ostro za tą dietkę, bo do 23-go to już bardzo mało czasu. Ile chciałabyś schudnąć do tej pory? Współczuję z tymi zębami. Życzę zdrowia dla ząbków i owocnej wizyty u krawcowej. Pozdrawiam Was serdecznie znad porannej kawy i idę ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja, nic nie sprzątnełam, ale za to poprasowałam wszystkie rzeczy Perełki, a było tego sporo! Triskell----ja chciałabym schudnąć z 5 kg, więc sporo. Będzie to odchudzanie raczej mało zdrowe, bo na rozważne i mądre nie mam już czasu:/ Ząbki na razie odpuściły, bo wzięłam tabletkę, a co gorsza odstałam przed chwilą okres i to 10 dni za wcześnie, coś się w tym moim orgazniźmie pomieszało. Eluś----i już Was nie opuszczę do śmierci:):):) Dam jutro znać jak tam pierwsza przymiarka u krawcowej:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Bardzo sie za Wami stesknilam. Mam tu ograniczony dostep do komputera, wiec jestem tylko na chwile. Fajnie tu jest,chyba schudlam bo bardzo malo jem i strasznie duzo chodze. Wracam w sobote wieczorem i wtedy przeczytam wszystkie Wasze wpisy i sama opowiem wiecej. A narazie pozdrawiam Was serdecznie z Oxfordu, zaraz zacznie mi sie lekcja, hehe. Caluje mocno. Buziaki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Mam nadzieje ze u Was dobrze z dietkami u mnie roznie bywa;) ale nie jest zle ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) No ładnie, jak ja się zadeklarowałam pisać, to Was już nie ma:( Dziś jestem z siebie dumna, choć nie chciałabym chwalić dnia przed zachodem słońca! Zjadłam niewiele, bo tylko bułkę grahamkę, kabanoska i jogurt, ale już się tak nie będę chwaliła, bo jeszcze nie idę spać, a nocka długa i oby mnie na nic nie pokusiło;) Z wizyty u krawcowej jestem zadowolona, jak na razie. Sukienka będzie przed kolano, ze stójką i taką wyciętą łezką z przodu, z króciuteńkim rękawkiem, taka troszkę szyta na wzór chińskiej. Materiał jest błękitny w jakieś tam ciemniejsze i jaśniejsze wzorki. W poniedziałek mam pierwszą przymiarkę:) Mam problem natomiast z butami, bo kupiłam sobie sandałki, ale mają dość wysoką, cieńką szpilkę i zastanawiam się, czy oby szewc nie mógłby mi troszkę skrócić tego obcasa?? Nie znam się na tym, ale pójdę jutro i zapytam. Myślałam, że jakoś dam radę chodzić na tak wysokim obcasie, ale zdecydowanie mam problemy z chodzeniem, a co dopiero z tańczeniem na weselu- byłaby chyba masakra;) Zaparzyłam sobie właśnie czerwoną herbatkę i będę popijać. Miałam dzisiejszą nockę poświęcić na naukę, bo już zjadają mnie wyrzuty sumienia, ale chyba moje zamiary nie dojdą do skutku:( Cholerka, mnie jak już termin nie przypili, to nie wezmę się za tą naukę, ahhh:( No dobra dziewczynki, idę coś pooglądać w tv, wykąpiulkam się i zmykam spać, bo Perła znowu na nocce, a jak pójdę wcześniej spać, to szybciej minie mi ta noc i znowu będę miała przy sobie moje Kochanie:) Życzę Wam kolorowych senków:) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Jolku ja jestem :) ale sił mi brak na pisanie- dosłownie :) nic niejadłam od godz 17 i troche mi słabo .Zalozylam dzis swoje ulubione spodnie i ledwo sie w nich zapielam! olaboga co ja z sobą wyprawiam! jak mi to przybylo? a wydawało mi się że skromnie jem- hmm dziwne :) Twoja sukienka napewno bedzie ładniutka:) ja sama wole takie za kolano bo wiecznie mam wrażenie że moje nogi sa krzywe :D a z tą szpilką to napewno da się ją skrócić :) Triskell cieszę się, że masaż Wam się podoba. Zalecane jest robić go codziennie, pore możesz wybrac sobie sama, od 100 do 300 razy na jedną pierś. Jeśli już uzyskasz efekt zadowalający Cię to możesz ograniczyć troche masaże np. co drugi dzień- wszystko zależy od Ciebie :) M jak miłość wróciło w końcu na ekrany :D huraaa :) Bajecznych snów Wam życzę :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś, jak dobrze, że jesteś:) Jejku, strasznie cierpię z powodu tych zębów mądrości, ale czy nalezy je wyrwać, czy jak to jest z tymi zębami??? Najchętniej usunęłabym je w cholere, bo 5 dni na tabletkach przeciwbólowych to lekka przesada, już żołądek mnie od nich boli:/ Eluś, ja też uwielbiam M jak miłość i oglądając dziś byłam w siódmym niebie:) Płuczę właśnie zęby szałwią, może to coś da, bo już odchodzę od zmysłów:( Dobranoc już teraz naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolek w ty momencie wazysz 62 kilo?? prosze napisz mi swoje wymiary, bo ja mam równiez twój wzrost i nie mogę się zdecydowac ile powinnam ważyć.....Czemu chcesz dążyc do 55??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina:) Teraz ważę 62, a dążę do 55, bo ważyłam tyle przed rokiem, a teraz w żadne ciuchy się nie mieszczę:/ Co do wymiarów, to nie wiem, bo jakoś się nie zmierzyłam, wiem tylko, że biust 96, bo krawcowa mi dziś powiedziała przy przymiarce, że mam tyle. Z ciekawości się chyba zmierzę jutro:) Największy klopot mam z biodrami. A Ty jakie masz wymiary? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowione!!! Umówię się jutro do dentysty i wyrwę tego cholernika!!! Poczytałam na neciku i dowiedziałam się, że nie ma na co czekać, skoro mnie tak boli. Rosną mi oprócz bolącego zęba, jeszcze 3, ale na razie nie bolą. Mam cykora przed dentystą, ale mam dość faszerowania się tabletkami. No i miałam pójść spać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym momencie tak: pas 85 biodra 108, biust 98. Waze 75 kg. planuje zjechac do 60 lub 55 i chora jestem , bo się nie mogę zdecydowac, a juz zupełnie wkurzyły mnie wybory Miss Polonia, tamte baby wszytskie maja BMI 17 przy 175 waza góra 55 :-( zaraz postanowiłam, że moja waga to będzie 45 :-) na szczęście szybko mi przeszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Dziś mam ciężki dzień, bo byłam u stomatologa. Nie wyrwał mi tego zęba, bo rośnie prawidłowo, a bolał mnie tak, dlatego że przykrył go płat skóry i pod to dostawały się bakterie itp, itd. Znieczulił mnie i usunął troszkę dziąsła, po prostu wyciął mi mięsko. Sam zabieg nie bolał, dopiero po wyjściu z gabinetu myślałam, że oszaleję z bólu. Teraz wzięłam ketanol i na razie spokój, ale spuchnięta jestem i mam wielką dziurę w dziąśle. Nie mogę jeść, a pić tylko przez słomkę. Pan doktor powiedział, że jak będzie dalej bolało, to da mi antybiotyk, bo wyrwać będzie ciężko, bo korzenie mam zrośnięte, zamiast osobne. W gabinecie byłam raptem 10 minut, a zapłaciłam 100 zł:/ Aha, a jak otworzyłam szeroko buzie, to strzeliłam mi szczęka, zawsze mi strzela jak otwieram szeroko usta i Pan doktor się przeraził i powiedział, że to nie są żarty, bo kiedyś mogę już tej szczęki nie zamknąć:/ Poza tym muszę usunąć 2 zęby mądrości u góry, bo źle wyrosły. Ah, dziewczyny, nie lubię dentysty:( Co do jedzenia, to była skromna kanapka na śniadanie przed dentystą, a teraz nie mogę jeść, bo mnie boli szczena. A jak Wam mija dzień?? Eluś, wytrzymałaś wczoraj od 17stej bez jedzenia?? Dziś nasz ulubiony serial:) Na razie uciekam i postaram się zameldować wieczorkiem, a Wy Kochane piszcie piszcie:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej, kochane :) wrocilam z wakacji - wypoczeta i szczesliwa:) zaraz przeczytam co tu sie dzialo podczas mojej nieobecnosci. ale sie za wami stesknilam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetycz-Ka
Układam diety indywidualne również przez internet za uprzednim przesłaniu mi wyników badań krwi i wypełnieniu kwestionariusza. jesli interesuje Cie całomiesieczna \"opieka\" dietetyczna: ułożenie indywidualnej diety, zasady diety, jadłospis, suplementacja, przykłady ćwiczeń oraz rozwiązywanie problemów pisz Pozdrawiam mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Piękna mniejgrubako- jak to dobrze, że już do Nas wróciłaś i do tego w dobrym humorku:) opowiadaj ze szczegółami jak było bo u nas ostatnio nic ciekawego się nie dzieje :) Jolku- to się biedna dziś wycierpiałaś:( mam nadzieję, że w końcu przestanie Ci boleć ten ząb, bo od tych tabletek to się jeszcze nam rozchorujesz a tego byśmy nie chciały! a swoją poprawką się nie mart, pociesze Cię bo ja mam jutro o 13:30 poprawkę i normalnie zero wiedzy na temat administracji w głowie! ja nie wiem co to będzie, liczę na jakiś wielki przypływ szczęścia, bo jak zawalę to wtedy moje dalsze plany wakacyjne mogą ulec zmianie- czyli spotkanie z Wojtkiem a tego bardzo bym nie chciała :) a co do wczorajszego dnia to po 17 już nic nie zjadłam a do tego robiłam rodzince moje ukochane placki z jabłkami i nie tknełam ani jednego, bo jakbym się choć trochę nimi poczęstowała to źle mogłoby się to dla mnie skończyć :D jakby tego było mało to dziś upiekłam im ciasto z jabłkami- nie wiem co się ze mną dzieje :) i jak narazie też go nie tknęlam :) na godz 18 poprzestałam jedzenie dziś- oby tak dalej, bo musze być piękna :D Triskell to że Jolek i Piekna mniejgrubaska wróciły, nie upoważnia Cię do nieobecności na naszym forum :)!! Poza tym byłam dziś w mieście i zakupiłam sobie trochę kosmetyków a to zawsze poprawia mi humor- bardziej niż ubrania :) Jolku o 20:05 wiesz co nas czeka :) Miłego wieczoru życzę...jeszcze tu dziś zajzę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Piekna mniejgrubasko fajnie ze juz wrocilas;) Jolu mam nadzieje ze zabki Cie juz nie bola Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Dzień się kończy, Ela znów była grzeczna, umalowałam sobie paznokcie, obejżałam serial, a nauka ? jaka nauka?! ojj czuje, ze będe tego żalować że tak słabo się przykładałam do tej poprawki! pierwszy i ostatni raz poprawka na wakacje! nauka w wakacje jest dla mnie niewykonywalna :) Śpijcie smacznie i do jutra!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się chyba dziś wykończę:( Nic a nic mnie nie przestał boleć ten ząb, biorę tabletki, przykładam zimne okłady, a tu boli i boli:( piękna mniejgrubasko----witam Cię serdecznie! Opowiadaj jak było na wakacjach! Dobrze, że już jesteś z nami:) Buziak ode mnie! Karinka---dla Ciebie też wielki buziaczek:) Eluś----trzymam za Ciebie jutro kciuki! Cokolwiek by nie było, to będzie dobrze! Powodzenia!!!! Jejku, kończę, bo mam gorączkę i ledwo siedzę przy komputerze:/ Dobranoc wszystkim, którzy idą spać, bo ja z bólu nie zmrużę oka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Jolku Nasz Kochany, strasznie mi przykro że tak cierpisz przez ten ząb :( nie zwlekaj dłużej i pędź do tego dentysty po antybiotyk jeśli dziś z rana nie ma zadnej poprawy. Życzę dużo zdrowia i sił, żeby to jakoś przecierpieć! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, nikt za mna nie teskni? :> leeee .... (nie mam polskich znakow :P ) Jolku--- pedz do dentysty bo z zabkami to nie sa zarty. Widze, ze nawet spory tu ruch. Ja na dobre wracam juz niedlugo. Fajnie tu, ale jestem dosc padnieta i chodze glodna, hehe. Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Agnes, tęsknimy! i to jeszcze jak:) Egzamin mam już za sobą, ale mało brakowało i bym z niego zwiała :D zaszłam na uczelnię i patrze a tam nikogo z mojej grupy nie ma! a niezaliczyło jeszcze z 10 osoób z grupy. Dzonię do kumpelki a ona mowi, że wszyscy poprzekładali sobie na październik! ja też przełożyłam bo miałam do tej Grecji jechać, ale że zostałam tu to poszłam na zwykły termin. Tak się zestresowałam, że nie ma nikogo znajomego, że aż chciałam uciekać...ale w końcu zostałam i pwiedziałam sobie co ma być to będzie :D nie wiem jak mi poszło bo znów zamotane pytania były- testowe z możliwością wielokrotnego wyboru!-takie są najgorsze dla mnie:) w każdym razie wyniki będą za kilka dni. Dziś mecz:) lubi któraś z Was oglądać piłkę nożną? ja się przyznam, że kiedyś przez rok sama grałam w piłkę nozna i nie tylko :D kupiłam sobie 3 piwka z okazji meczu i oblania poprawki- żeby już kolejnej nie było:D zaszalałam hehe :D takze dziś będzie znacznie wiecej kalorii niż wczoraj, ale jutro znowu będe grzeczna :) A co u Was ciekawego dziś się działo? Jolku jak tam Twoje zdrówko?byłas u dentysty? Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej hej hej. no juz jestem na dobre, w pracy mam sporo zaleglosci, ale ogolnie sobie jakos radze. mimo tego ze na wakacjach zajadalam sie pysznym jedzonkiem, to nie przytylam, po ubraniach widze ze mi nie pzybylo, no i zwazylam sie no i ani troche wiecej, a nawet pol kilo mniej, bo bardzo duzo chodzilam - prawie wszedzie na piechote :) w ogole to bylo fantastycznie, faceci podrywali mnie, wiec sie dowartosciowalam i taki troche narcyz ze mnie po powrocie sie zrobil ;) musze was troche skrzyczec, ze sie tak rzadko udzielacie ;) a gdzie pomysly na nowe dietki, cwiczenia? obijamy sie co? no ale tym razem wam odpuszczam, jak juz wrocilam, to ja utrzymam dyscypline ;) Jolku--> jak twoje zabki - to chyba najgorszy bol jaki moze sie przytrafic, zycze powrotu do zdrowka. wracam do pracy. chyba czas sie zapisac na jakis aerobik, albo cos zaczac robic, koniec wakacji, wiec odchudzania ciag dalszy :) buziaki i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
Witam Dziewczyny! Długo mnie nie było! Przepraszam,że się obijałam ale trochę się u mnie działo. Po stosowaniu dietki kopenhaskiej moje schorowane jelita dały o sobie znać. 4 dni byłam w szpitalu (a brat miał kompa dla siebie he he) i paśli mnie lekami. Wróciły mi 2 kg (z 6 zgubionych) !! Jestem podłamana ale dam radę ! Nie będą mi tu rządziły jalita!!! Trzymajcie kciuki. Nie będę szaleć ale nie przestane się odchudzać i nie będę zaniedbywać pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×