Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość Agusia 24
Witam wszystkie dietowiczki!!! Mam usprawiedliwienie, że mnie nie było!! Nie mogłam otworzyć srtonki z topikiem!!! Dopiero teraz sie naprawilo. Ela, Jolek - Powodzenia na egzaminie!! Już jestem umęczona tą chorobą i dietami. Nie mam jednak zamiaru się poddawać! Mam zamiar ostro ćwiczyć i mało jeść! Tylko tyle aby żyć. He he! Narobiłam się dzisiaj jak osioł, więc znikam spać bo padam! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się teraz przewracacie na drugi boczek.....?? Eh:/, odeśpię ja to po powrocie z egzaminu. Najgorsze jest to, że tym głupim autobusem jadę w jedną i w drugą stronę prawie po 3 godziny, więc razem wychodzi 6h w drodze, a jakoś tak wyszło, że nie ma mnie kto tam zawieść, bo każdy zmotoryzowany pracuje w tych godzinach. Nauka o tej porze idzie mi już nietęgo, bo chyba umysł mało co pracuje, ale wierzcie mi, że daje z siebie wszystko, tak więc zmykam i do usłyszonka jutro po powrocie!!! Będę dopiero w domku w godzinach wieczornych, więc proszę sie nie denerwować, że nie będę dawała tak długo o sobie znać. Tak czy siak, jutro po egzaminie czeka mnie w domku przepyszny obiadek, a raczej kolacja- już mi to dziś Moja Perełka oznajmiła......a jak nie zdam, to będzie kochał mnie jeszcze bardzie, więc zastanawiam się....może nie zdam??? hehhehe No to ja już znikam, chciałoby się powiedzieć spac, ale niestety zmykam do nauki! Śpijcie jak Aniołki moje Wy Perełki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
no, trzymamy kciuki - trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
Dziweczyny - masakra!!! Spotkałam dziś koleżankę, która opowiedziała mi o swojej znajomej. Dziewczyna jest w moim wieku (24 lata) i ma przed sobą ok. 6 miecięcy życia!! Ma raka jelit i nie da sie jej pomóc. Lekarz powiedział, że załatwiła się dietami i piciem herbatek przeczyszczających bardzo długo. Wystraszyłam sie. Dzielę się tym z Wami bo chcę, żebyście na siebie uważały. Ela, Jolek - czekam na informacje jak tam egzamin. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Agusia--> to straszne co napisalas, ja tez juz wczesniej mowialm tu na forum- zdrowie przede wszystkim!!!!!!!! umiar w dietach, uwazajmy na siebie, kochane!!!!!!!!!!!!! i precz z lekami, tabletkami i herbatkami cudownie odchudzajacymi - zakazuje wam te swinstwa lykac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
i jak tam nasze egzaminowane???? jak wam dziewczynki poszlo? pewnie nie ma wpisow, bo kafeteria cos dzisiaj ciezko chodzi,ale czekam czekam na info!!! bo sie martwie o was! slodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Bondziorno:) Wybaczcie, że wczoraj nie zajżlałam do Was ale miałam masę zadań do wykonania a jak wróciłam do domu, to spędziłam 2,5 godz na garami w kuchni!! masakra! a później jak się położyłam odpocząć to tak wstałam dziś :) Co do egzaminu to nie mam pojęcia czy poszło mi dobrze, czy źle, ale jakąś nadzieję mam! dziś są wyniki po godz 10 więc zaraz jade na uczelnie i wszystko będzie jasne! później chcę jechać na tą giełdę do sklepiku kolegi, ale nie wiem ile czasu mi zejdzie w tej szkole?? najwyżej jutro pojade :) Boję się jak cholerka! trzymajcie kcuki :) Jolku a jak u Ciebie? mam nadzieję, że wszystko poszło po Twojej myśli. Miłego dnia i do przeczytania później! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej hej hej!!!!!! Elus---> caly czas trzymam kciuki!!!!! jak tylko wrocisz daj znac, bo ja tu z nerwow nie wytrzymam. Jolek--> a jak twoj egzamin? wiecie co, tak dzis wstalam rano i popatrzylam do lodowki i mialam troche kaszy grycznej i sama z siebie zaczelam dietke 3 dniowa, ktora jest oparta na kaszy,ale nie jest monotonna - tak mi sie przypomnialo, bo wczoraj moj trener o niej mowil. dzien 1 sniadanie - kasza gryczana + kawa (moze byc z mlekiem) II sniadanie - kawa z mlekiem obiad - zupa pomidowowa - moze byc z kubka knorr kolacja - kasza gryczna dzien 2 sniadanie - kawa czarna II sniadanie ( po 2 godzinach)- kasza gryczana obiad - zupa pomidorowa albo rosol z kurczaka kolacja - tarta marchewka dzien 3 sniadanie - kawa czarna II sniadanie ( po 2 godzinach) - kasza gryczana obiad - ryz gotowany + tarta marchewka kolacja - dowolny owoc. dodatkowo mozna pic w dowolnych ( ale rozsadnych ilosciach) soki warzywne i owocowe ( najlepiej FIT warzywny i FIT z blonnikiem) ta dieta jest pzede wszystkim dietka oczyszczajaca i to zalezy od organizmu ile sie schudnie, moj trener zazartowal - ze napewno sie nie przytyje, wiec nie zaszkodzi....a mial przypadki osob, co chudly po 3-4 kilo na tej diecie. wiec ...dam rady??? mam nadzieje. milego dnia zycze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczeta! piekna mniej grubasko -- pozwole sobie skorzystac z zamieszczonej przez ciebie diety - w niedziele koncze norweska, pare dni odsapne i zrobie sobie ta twoja. na norweskiej zgubilam 5 kg - chcialam wiecej no ale jeszcze nie koniec jeszcze 3 dni! moze jeszcze cos ubedzie pozdrawiam pa przerazilo mnie to co napisala Agusia 24!! dziewczeta trzeba uwazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM ZDAŁAM!!!!! A teraz biegnę na weselisko:):):) jutro napiszę więcej, bo teraz się szykuję, a mam tylko godzinkę. Eluś----trzymam kciuki za wynik! piękna mniejgrubasko----niebawem będziemy się razem dietowały!! Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Jolku--> gratuluje - baw sie dobrze na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolku -- GRATULUJE!! BARDZO SIE CIESZE, ZE ZDALAS TERAZ BEDZIESZ MIALA WIECEJ CZASU ZEBY TU ZAGLADAC I DIETOWAC Z NAMI! UDANEJ ZABAWY - WTANCZ WSZYSTKIE SMACZNOSCI KTORE NAPEWNO NA TYM WESELICHU BEDA! ja musze sie wam przyznac, ze w czerwcu bdzie moje wesele! dlatego ja juz sie odchudzac zaczęłam - do czerwca może schudne te 10 kg jeszcze.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Dzień Dobry Kochane Babeczki :) Wybaczcie, że tak późno Was informuję, ale było troche problemów z dostaniem się do kompa. ZDAŁAM!!!!!!!:) modliłam się o 3 a okazało się, że dostałam 4!!! normalnie piszczałam i skakałam ze szczęścia :) Jolku gratuluje Ci bardzo bardzo mocno! :) ale z Nas geniusze prawda?:) jak wrócisz to opowiedz jak tam na weselichu było ;) Kacha 102, do czerwca 10 kg- jak się rozpędzisz to i 15 stracisz :) Piękna mniejgrubasko dziekuję za trzymanie kciuków i doping- moja 4 to po częsci Twoja zasługa :) buziaki! OK teraz zmykam, bo przecież dziś idę do Daniela :D prysznic, makijaż itp- to zajmie mi trochę czasu :) Miłego dnia i do później! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Elus---> gratuluje i powodzenia z tym chlopakiem- czekam na relacje :) tralala tralala - a ja jestem w dobrym humorku, nie mam pojecia czemu- chyba hormony ;) a dietke przerwalam, bo rano wymiotowalam i bylo mi slabo wiec zjadlam normalne sniadanie,ale humorek dalej mam dobry - lalala lalala :D:D:D:D:D:D milej soboty,kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało się ... W poniedziałek wieczorem będąc pod wpływem alkoholu wykrzyczałam dziadkom, że od 5 lat mam bulimie... Na kilka dni pojechałam do mojej niezastąpionej Cioci, teraz wróciłam, a w środę idę na spotkanie z terapeutką. Mam totalna depresję. Ale wierzę, że może teraz bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Jolu gratulacje za zdany egzamin mam nadzieje zedobrze sie wybawilas na weselichu pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:) Właśnie wróciłam z poprawin:) Weselisko było super, bawiliśmy się z Perłą doskonale i nawet nie wiedziałam, że z Niego taki znakomity tancerz:) Jak tylko będę miała na kompie zdjęcia, to prześlę Wam:) Nogi mam trochę spuchnięte, bo dwa dni tańczenia w obcasach, to dla mnie nie lada wyczyn;) Na razie tylko tyle napiszę, bo padam na pyszczek, jutro odezwę się i będzie dłużej! Eluś----jesteśmy geniuszkami, a co;););) GRATULUJĘ:):):) piękna mniejgrubasko----mów od kiedy stratujemy z dietką, jestem zwarta i gotowa:):):) Karinka----dziękuję ślicznie:):) Kacha102----Tobie również dziękuję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes----musisz się jakoś trzymać, współczuję, ale to na pewno lepiej dla Ciebie, że dziadkowie wiedzą. Bądz dzielna Kochana!!! DOBRANOC PEREŁKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) No ja dopiero wstałam, a Wy??? Dlaczego jeszcze nie ma żadnego dzisiejszego wpisu na Kafe???? Nieładnie:) Idę teraz zjeść jakieś śniadanko. po tem wezmę się za obiadek i wyjdę z psiakami na spacerek, a jak wrócę, to ma tu być duuuużo wpisów!!! Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że Was zaniedbuję :( Ostatnio zaniedbuję wszystko. Nie nadążam. We wtorek mam rozdanie indeksów, a mnie ogarnia panika jak o tym pomyślę. Jak pani psycholog nie da mi jakichś dobrych antydepresantów, to skocze z mostu ;/ Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
tralala tralala - moj dobry humorek dalej trwa i nawet fakt ze niedlugo ide na wesele a nie mam z kim mnie nie przeraza - jakos tak od kilku dni chodze i sie ciesze tym co mam. Jolku--> super ze sie wybawilas, dietke mozemy zaczac ....no wlasnie kiedy? bo przyczyn by nie zaczac moge znalezc co najmniej 150, moze od wtorku? poniedzialek odpada, bo mam obiad sluzbowy, to moze wtorek, co? Agus---> trzymaj sie bedzie dobrze, pomysl ze teraz maasz wsparcie w dziadkach, - spojrz na to z tej perspektywy. zaraz ide na wybory - tylko na kogo mam glosowac- nie mam pojecia. zajrze jeszcze pozniej. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam obiadek, wyprasowałam Perle rzeczy do pracy i teraz chyba pooglądam tv, a potem muszę troszkę zrobić porządek w domku, bo z okazji tego wesela najechało się troszkę rodziny mojej Perły i jutro do nas wpadną, a chatka zapuszczona przez tą naukę do egzaminu. piękna mniejgrubasko---wtorek pasuje jak nie wiem co, więc umówione jesteśmy na wtorek;) A głoosowac nie idę, bo jakoś takoś polityczny laik jestem, musiałabym zasugerować się chyba wyglądem, bo jakoś najbardziej sympatyzuję z Donaldem. Agnes----trzymam za Ciebie kciuki, łepek do góry! Póżniej jeszcze do Was zajrzę, pisać Malutkie, pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Hel Kobietki! kurcze grypa mnie złapała :( ledwo żyje od wczoraj wieczór a w sobotę jadę przecież do Torunia i musze być na chodzie! normalnie załamka! u Daniela byłam w sklepiku, ale taki ruch był, że głupio to jakoś wyszło :) no ale więcej opowiem Wam jutro bo teraz naprawdę ledwo się trzymam! Agnes trzymam za Ciebie kciuki! bądź silna Kochana! buziaki Dobranoc Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
Cześć Dziewczyny! Nie było mnie trochę z powodu tego remonciku. Nie mogłam sie dostać do kompa. Widzę zaległości w czytaniu mam. Jolek - Gratuluje zaliczenia. Fajnie, że sie dobrze bawiłaś. Mi sie nie szykuje żadne wesele bo znajomi się nie palą do organizowanie takich imprez. A moje weselisko jeszcze daleko. Już mi słabo na samą myśl ile tp kasy pójdzie. Chyba już zacznę zbierać.He he! Eluś - Tobie też gratuluję zdania egzaminu. Zdrowiej szybko! Wiem co to znaczy bo sama niedawno byłam chora. Agnes - głowa do góry!!!! Jesteśmy z Tobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
To znowu ja!! piękna mniejgrubasko - mam głupie pytanie. W tej dietce z kaszą gryczaną to ile sie je tej kaszy na raz??? Woreczek??? Czy ile??? Bo chcę się przyłączyć od wtorku. Mogę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
mamy zloto - nasze siatkarki graly pieknie po prostu :) dziewczynki dobrej nocki zycze, choc pewnie pozniej zajrze, to naskrobie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mi lepiej jak tu zaglądam i widzę jakieś wpisy. Dziś mnie tu pełno, bo Perła na nocce, a ja się obijam. Miałam zamiar masę zrobić, ale oglądnęłam sobie \"Vinci\"-iego na dvd i troszkę siatkówki i jakoś ochota na sprzątanie mi przeszła. Eluśka----biedactwo, zrób sobie herbatkę z cytrynką i łyknij sobie dużo witaminki c. Zdrowiej szybciutko! Agusia----i jak tam remoncik, czy Twój pokoik nabiera mocy??;) Wiecie co Dziewczynki??? Jutro mamy z Perłą rocznicę, więc wpadłam na pomysł, ażeby go zabrać jutro w to miejsce, gdzie spotkaliśmy się po raz pierwszy, wezmę szmpana, ażeby było romantycznie. Chciałabym mu coś kupić, ale nie wiem jeszcze dokładnie co, może macie jakieś pomysły?? A teraz chyba pójdę w końcu sprzątnąć łazienkę. ;) Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
Jolek - remoncik jeszcze w toku, bo się okazało, że mi źle przycięli półki!!!! Wrrrrrr! Zła jestem jak nie wiem co!! Jutro ma być koniec ale jak będzie to nie wiem. Mój Misiu specjalnie przyjechał, żeby mi pomóc a przez to, że sie przeciągnęło z tymi półkami to musiał dziś do domu jechać. Gra w piłkę i dzisiaj miał meczyk. A od jutra ma robotę u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×