Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość piekna mniejgrubaska
Karinko, ja mysle ze u podstaw odchudzania sie lezy psychika, majac wyrzuty sumienia nie schudniesz....poczytaj sobie ten topic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2242320 , dziewczyna pisze calkiem sensownie, tez o tym slyszalam i tez staram sie jak mi sie zdarzy zjesc cala czekolade mowic sobie ze to dla zdrowia bo zawiera magnez i nie miec wyrzutow sumienia. trzymaj sie cieplutko i milego dnia zycze. Jolku - zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie to nie jest tak ze mam wyrzuty jak zjem troche czekolady czy loda czy troche za duzo niz sobie postanowilam:-) nie daje sie zwariowac diecie, ale czasem mam szczegolnie wieczorem ze jem do syta i wtedy czuje sie przejedzona napchana i wtedy dopadaja mnie wyrzuty.Ale dziekuje za rade :-) A Ty teraz jaka diete stosujesz po tej z sokiem ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Karinko, po tej oczyszczajacej, chce powoli wrocic do normalnego jedzenia, ale dzis same salatki, jutro chce tylko owoce, a potem przez 3 dni wprowadzac normalne jedzenie, a po tygodniu, czy 2 robimy dietke Jolki, jak napisze na czym ona polega, jest 4 dniowa, a takie sa najfajniejsze. ja zdaje sobie sprawe ze mi jest latwiej, bo bede miala prywatnego trenera i doradce dietytyka w jednym, juz teraz mi doradza jak sie mam odzywiac. ale dlatego dziele sie z wami wszystkim co wiem, by wspolnie moglysmy zmierzac do celu. Karinko, pamietaj, czlowiek je po to by mogl zyc i funkcjonowac i jedzenie wcale nie jest zle, jesli sie je z umiarem, no i slodycze raz na jakis czas tez mozna. a moze przylaczysz sie do nas z ta 4 dniowa dietka Jolki, co?? trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak:-) Najpierw musze zobaczyc te dietke bo ogolnie nie jestem za dietami w ktorych mam z gory napisane co jesc wole jednak pewna dowolnosc, ale chetnie zobacze co to za dietka bo w sumie trwa tylko 4 dni. Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Mam do Was pytanie. Moja znajoma jadla mniej od jakiegos czasu nie specjalnie zeby sie odchudzac bo jest bardzo chuda tak wyszlo po prostu. Miala miedzyczasie badania robione i sie okazalo ze ma za niskie zelazo i teraz musi jesc zelazo w tabletkach, moze Wy wiecie w jakich produktach jest duzo zelaza? Oprocz tych tabletek ma jesc produkty bogate w zelazo. Ja znlazlam na necie ze mieso i watroba ma duzo zelaza ona akurat za tym nie przepada i nie wiem co jej doradzic. piekna mniejgrubaska -Pisalas ze masz osobisteko trenera i doradza Ci moze zapytalabys go o to,bede wdzieczna obiecalam ze jej znajde cos na necie ale wszedzie o tym miesie i watrobie pisze. A jak u Was z dieta?? Ja jestem troche glodna ale nie jest najgorzej:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
KArinko - zapytam jego o to zelazo i jutro ci dam znac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:) Żyję żyję, ale jestem zmęczona. Wróciłam właśnie ze studiów i spędziłam w autobusie 6 godzin:(Głowa mi pęka i chyba się wykąpię i pójdę spaciu. piekna mniejgrubasko----jak ja się cieszę, że masz lepsze samopoczucie i że w szystko u Ciebie na jak najlepszej drodze do wymarzonej figurki:) Ja rano wypiłam soczek, ale na olej się nie pokusiłam, mam nadzieję, że nic złego się nie stało?? Dziś nie jadłam nic, bo byłam cały czas w biegu i nie miałam czasu, ale teraz zjem jakiś owoc, bo mnie trche mdli z głodu. A to mój mail:) tufeczka@wp.pl Czekam z niecierpliwością:) Co do tej dietki 4erodniowej to jutro ją napiszę, bo dziś padam z nóg, a nie chcę źle przepisać:) A tak na marginesie, to sałatka grecka, to także moja ulubiona:) Karina__ cieszę się, że jesteś z Nami. Pomyśl sobie, inaczej....jak byś miała taką figurkę o jakiej marzysz, to byśmy się tu tak wirtualnie nie spotykały na pogaduszki:):):) Pozdrawiam mocniutko:) Przesyłam buziaki i przytulam Was mocno i jak się wyśpię to natychmiast się zamelduję:):) Pa pa Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jak tam u Was walka z kg:-) Mam nadzieje ze dobrze sie trzymacie, a Ty Jolku odpoczniesz dzis troche po wczorajszym dniu. Zycze Wam milego dnia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
KArino - zapytalam o to zelazo, i jest jego duuuzo w zielonych warzywach - brokuly, szpinak, zielona papryka itd. najwiecej jednak w szpinaku i calkiem duzo w rybie. Jolku - wyspalas sie i wypoczelas? ja dzis mam sprzatanko w domu, bo tylko niedziele mam wolne, wiec trzeba jakos wszystko ogarnac, lece dalej sprzatac. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki🖐️ Wyspałam się, odpoczęłam, posprzątałam mieszkanko i zabieram się za naukę. Zanim jednak zatopię się w książkach, postanowiłam jeszcze do Was zaglądnąć:D Dziś zjadłam lekkie śniadanko i sałatę na obiad i na razie głodu nie czuję...oby tak dalej:) Popijam sobie wodę, ażeby napełnić żołądek. Pogoda przepiękna, a mój Skarb w pracy, ja muszę się uczyć i generalnie wszystko do kitu:( Pisałam Wam parę dni temu, że w październiku wybieram się na wesele...tak więć we wrześniu również:) Brat mojego Skarba żeni się we wrześniu, a jego kuzyn w październiku! Wytańczę się za wszystkie czasy:) Wieczorkiem postaram się napisać tą dietkę. Zyczę Wam Dziewczynki miłej niedzieli i jak najmniejszego głodu i silnej woli, szczególnie wieczorkiem! Teraz zabieram się za naukę. Ślę buziaki i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna mniejgrubasko-----fajna z Ciebie kobitka:) Od razu mi lepiej pisać mając przed oczyma Twoją sympatyczną buzię:) Moja Perła robi jakieś pyszne jedzonko, dokładnie nie wiem co, ale przepięknie coś pachnie. Obejdę się smakiem:) Kurcze, co chwilkę odrywam się od nauki i robię wszystko, by się tylko nie uczyć. Niezły leser ze mnie!! Odezwę się jeszcze później:) Pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Jolku - dzieki za mile slowa :) no tak to z nauka bywa, ja jutro mam wazny dzien, wiec trzymaj za mnie mocno kciuki,wiem ze dieta tego nie obejmuje, ale obiecalam sobie lody, jak mi pojdzie dobrze.ale obiecuje ze zjem malutka porcje :) milej nauki Jolku, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Jak Wam minal dzien, mam nadzieje ze milo:-) Ja dzis skusilam sie loda:-) Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze milego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina__ dzie minął mi na sprzątaniu, uczeniu i obijaniu się;) Teraz znowu zasiadłam do komputera w celu napisania pracy zaliczeniowej, ale jak widać kafeteria mnie kusi i musiałam zaglądnąć;)hehe Mam nadzieję, że lodzik był dobry...aż mi teraz ślinka cieknie na samą myśl:) Spokojnej nocy i do juterka!Dobranoc PIĘKNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej dziewczyny. Jolku- dzieki za mile slowa :) Karinko - slyszalam ze lody sa zdrowe, bo to mleku, czyli wapno ;) mowie powaznie, ze tuczace sa dodatki w stylu orzeszki czy wafelek, a same lody sa ponoc nawet odchudzajace, bo syca, a stosunkowo niewiele kalorii licza. nie bede pisala duzo, bo padam, a jutro czeka mnie wazny dzien. dobrej nocki, jutro sie odezwe. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna mniejgrubasko----Życzę powodzenia i trzymam za Ciebie jutro kciuki!!! Jestem z Tobą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !jak Wam mija dzien? Mam nadzieje ze dobrze i ze nie jestescie glodne:-) Mam do Was takie pytanie.Czy uwzgledniacie w Waszym dziennym jadlospisie jakies tluszcze jesli tak to w jakich produktach ? A moze na czas diety calkowicie wyeliminowalyscie tluszcze?? piekna mniejgrubaska- z lodami masz racje, sprawdzilam w ksiazce z kaloriami i jedna galka owocowa ma 40 kcal a smietankowa 46 to nie jest duzo:-) Pisalas wczoraj ze masz wazny dzien dzisiaj wiec zycze zalatwienia pomyslnie spraw. Pozdrawiam.Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karina__ ja znowu się uczę, a za oknem tka piękna pogoda-ah jak mi się nie chce:( Teraz popijam kawkę, bo od tej nauki sen mnie zmorzył i muszę trochę oprzytomnieć. Co do tych tłuszczów, to ja nie wyelimonowałam ich z moich posiłków. Nie daję się zwariować, bo tłuszcze potrzebne są dla organizmu. Piję mleko i to nie jest mleko 0%. ale np. 0.5, bo to całkowicie bez tłuszczu smakuje jak woda, chlebek też smaruję masłem delikatnie, jem ser. Smażę jedynie na oliwie z oliwek. Unikam naprawde tłustych rzeczy, ale tak jak mówiła- nie daje się zwariować, bo jedzenie ma być przyjemnością i powinno smakować:) Chyba zjem sobie dziś loda, bo mi ochoty narobiłaś wczoraj:) Buziaki:) piękna mniejgrubasko----- daj znać jak Ci poszło, bo trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej, dziewczyny, dzieki Jolku ze trzymalas kciuki, bo chyba pomoglo - poszlo mi jak z platka i dostalam 5 na obronie :)bede mogla uczyc dzieci w szkole co zawsze bylo moim marzeniem. Jolku, zjedz lody, zasluzylas sobie, ja tez zjadlam przed chwila jako nagrode za dzisiejszy wysilek :) teraz siedze w pracy, a pogoda rzeczywiscie na plaze. milego popoludnia. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip hip hurra!!! GRATULACJE:):):) Mądra z Ciebie dziewczynka:) Nawet nie wiesz jak się cieszę!!! Szkoda tylko, że nie możesz sobie założyć teraz nóżek na stół i nic nie robić, tylko delektować się sukcesem, ale myślę, że wszystko jeszcze przed Tobą! Gratuluję jeszcze raz, no to będziemy nauczycielkami cio:)?? Ja w tamtym roku się broniłam(licencjat nauczycielski jęz.niem) i wiem co to stres, no ale teraz masz już z górki:) Buziaki i wyszalej się dziś pożądnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
dzieki Jolku :) fajna z ciebie dziewucha i ciesze sie ze ciebie mam :) dzis sobie odpuszczam w nagrode biedanie - wytancze sie na dyskotece :) buziaczki. milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! piekna mniejgrubaska gratuluje Ci :-) i zycze dzis milej zabawy. Milego wieczorka Wam zycze i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej dziewczyny! co tam u was?ja siedze w pracy, wczoraj sie wyszalalam i wytanczylam za wszystkie czasy i teram przysypiam przy tym komputerze ;) a pogoda taka piekna ze kusi zostawic wszystko i isc sie poopalac. mam nadzieje ze wy korzystacie ze slonca. milego dnia buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) piekna mniejgrubaska -Ciesze sie ze sie dobrze wybawilas:-) Ja wlasnie zjadlam obiadek ale troche na sile bo taki gorac ze glodu nie czuc. Milego dnia Wam dziewczyny zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Ja niestety nadal ślęczę przed komputerem i piszę pracę zaliczeniową:( Pogoda rzeczywiście przepiękna, pozostaje mi tylko powyglądać przez okno i pozazdrościć tym, którzy teraz są gdzieś nad wodą! piękna mniejgrubasko----fajnie, że się wybawiłaś wczoraj, nie ma jak to poszaleć w rytm muzyczki:) jutro czeka mnie znowu 6godz. w autobusie, gdyż jadę na studia oddać tę pracę, która w ogóle mi jakoś nie idzie. Czeka mnie jutro także przeprawa z paniami z dziekanatu, więc trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki:) A teraz zmykam, bo czas mnie nagli i muszę kończyć tą pracę. Miłego popołudnia coraz to szczuplejsze, piękniejsze:):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u nas tak dzisiaj cichutko?? Ja jeszcze siedzę i męczę tą pracę i już ostatkiem sił stukam w klawiaturę:) Pewnie już dawno spicie, a ja tymczasem zgłodniałam:d Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak Wam mija dzien? ja wlasnie bede jesc obiadek. Jolek mam nadzieje ze na uczelni Ci dobrze pojdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej dziewczyny, sory ze sie nie odzywalam, ale mam strasznie duzo pracy, z jednej strony dobrze, bo nie pamietam o tym ze musze jesc, a z drugiej strony jestem bardzo zmeczona i cwiczenia mi ida z wielkim wysilkiem. a co u was? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×