Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Gość brzydka_grubaska
ja wlasnie bylam sobie pobiegac o takiej nietypowej porze, ale zawsze pare kalorii spalonych. Do jutra babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzies nareszcie jadlam troche mniej. Do wieczora na pewno poscic nie bede, ale juz mam odnosnik do wagi-waze 80,75kg. Nastepne wazenie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_gruba
a ja chyba znalazlam sposob. umawiam sie z kolezanka na bieganie, ona mieszka w innej dzielnicy i spotykamy sie po srodku....nie wymigam sie od biegania, bo mam zobowiazanie moralne, ona tak samo. wszystkim tez radze poszukac sobie towarzyszki ktora bedzie was motywowala. pozdrawiam cieplutko ja sie nie waze, zwaze sie po miesiacu dopiero, tak sobie postanowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcio64
idzie mi dobrze :) kilogram w dół bardzo cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia odchudzania Ewusi: Zmniejszenie ilości jedzenia 15 styczeń – 7 luty-------------3kg Dieta z zupką z kapusty 8 luty – 14 luty-----------------3kg 15 luty – 21 luty---------------1kg 22 luty – 28 luty---------------1kg Dieta kopenhaska 1 marzec – 7 marzec-----------5kg 8 marzec – 13 marzec---------0kg Dieta Montignac’a 14 marzec – 28 marzec-------0kg Dieta 4 dniowa 29 marzec – 1 kwiecień------1kg Dieta Montignac’a 2kwiecień – 4 kwiecień------0kg Dieta kopenhaska 5 kwiecień –12 kwiecień-----4kg 13 kwiecień –17 kwiecień-----1kg Dieta Montignac’a 18 kwiecień – 5 maj-------------0kg Dieta Norweska 6 maj – 12 maj-------------------3kg 13 maj – dalej do 19maja-------? kg (mam nadzieję, że 1kg) Cwiczę 5-7 razy w tygodniu 0,5 godz aerobik przy kasecie i czwarty tydzień ciągnę 6 Weidera. Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelo
chciałbym żeby to moja kobieta przeczytała jak ją skłonić, ale ja bym musiał w takim razie przytyć tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia40
czy już nikt tu nie zagląda? U mnie bez zmian dieta 1000kal. ale waga stoi w miejscu. pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoolka
witam! hmm ja też bym chciała schudnąć.. postanowiłam coś ze sobą zrobić. zaczynam się źle ze sobą czuć... hmm tymbardziej ze ostatnio jakos spodnie zaczęły się robić za szerokie i musiały być zwężane.. to mnei jakoś potywuje.. tylko tak sobie myśle co by tu robić żeby te kilogramy leciały w dół.. a w sumie to waga dla mnie nie jest ważna.. chodzi mi o wygląd!!!!! bo przeciez na wage nikt nie patrzy tylko na mój tyłek.. brzuszek itp ;) może się do was przyłącze :> miło by było gdybyktoś mnei wspierał :] wtedy jakoś chyba łatwiej :) buziaki :* p.s. aha zapomnialam dodac ze nie mam takiej nawagi jak dziewczyny niektore ze mam 60 kg i chce schudnąć.. bo jakbym miala 60 kg to bym byla happy.. przy wzroscie 166 waze ok 80 kg przynajmniej wazylam(bo boje sie wchodzic na wage ;) ) tyle 2 m-ce temu jak bylam troszke szersza.. ale niech tak bedzie.. waze 80!!! i chce chociaz 10 kg w ciagu prawie 3 m-cy dam rade?? co polecacie kochane dziewczynki :* czeeeekam na pomoc ;) i porady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilvian
Przyłaączam sie do ciebie sama mam problem ale nie lezy on w tym ze jestm gruba poprostu chce cwiczeniami wyzezbic moje miesnie i tym samym spalic tluszczyk na brzuszku :) mam nadzieje ze mi w tym pomozecie i bedziecie mnei dopingowac!! Zna ktoś moze jakieś fajne ćwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
eh...chyba mam kryzys....mam straszna ochote na cos slodkiego,jak wytrzymam jeszcze 20 minut, to mi zamkna sklepy i uda mi sie nie zjesc np. calej tabliczki czekolady....wiecie.....te dni, to strasznie sie chce slodyczy.....ale mam nadzieje ze wytrzymam a musze sie pochwalic, ze biegam codziennie, bola mnie lydki, uda, posladki, ale czuje sie swietnie z tym bieganiem, i sie nie podaje, czy deszcze, czy trudne dni, biegam, biegam, biegam..... no i gdzies na innym forum przeczytalam o diecie plynnej, mam zamiar to zrobic od nastepnego tygodnia, bo teraz i tak weekend idzie, wiec by mi nie wyszlo, ale od poniedzialku - liquid diet!!!!! damy rade, juz za kilka tygodni bede szczuplutka.....no moze nie szczuplutka, ale szczuplejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
dziś założyłam dżinsy i z wielką radością stwierdzam, że się w nie wśliznęłam..... hurra, widac, ze moje bieganie i dietka skutkuja, nie chce sie wazyc, ale jest dobrze!!! a wam kobitki jak idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesska....
Czesc dziewczyny wlasnie weszlam na forum,po paru dniach nieobecnosci i stwierdzilam ze to cos dla mnie mam 168 cm i waze 54 kg,wiem ze ponoc to idealna waga i mozecie mnie wysmiac ze zabieram glos w dyskusji ale uwierzcie ja tez chce schydnac tak z 2 kg i bardzo ciezko mi to zrobic.Od kilku miesiecy chodze 4 razy w tyg na silownie,efekty sa super ,ale ja chce zrzucic swoja tkanke tluszczowa,co jest naprawde bardzo trudne Dziewczyny duzo rozmawiam z trenerem,dał mi diete weglowodanowo-bialkowa,ochyda ale ponoc efekty beda super,mam nadzieje ze z wami mi sie to uda,troche wiem na temat zrzucania kg wiec jakby co to pytajcie,pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
no co jest dziewczynki???gdzie jestescie?jak wam idzie?ja wytrwale jestem na diecie i cwicze, czuje sie coraz lepiej,ale i tak nie mam odwagi wejsc na wage, bo stwierdzilam...po co? a jak wam dzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
czy ja zostalam tu sama?...wlasnie chcialam poweidziec zze przed chwila wrabalam czekolade....ale odrobie to dzis wieczorkiem podczas biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy mogę się przyłączyć? Też chciałabym zrzucić parę kg, a dokładnie 11 i wiem, że razem raźniej. Od 2óch tygodni ograniczam się z jedzonkiem i chodzę na basen. Moją największą słabością są słodycze:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
Jolek...pewnie ze tak!!!i wiecej osob tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po baseniku i ledwo żyję. Dziś jakoś specjalnie się nie objadłam- sama się dziwię, ale chyba jestem zbyt zmęczona, aby coś sobie przygotować. Idę spać i życzę Wszystkim dobrej nocki. brzydka_grubaska-----dziękuję za przyjęcie:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
biegam, biegam, biegam, codziennie, wczoraj byla burza, a ja mimo to kaptur na glowe i do dziela, az sama z siebie jestem dumna.czuje sie rewelacyjnie, i chyba troche cialka mi ubylo.dostalam podwyzke w pracy,wiec chyba stac mnie bedzie teraz na prywatnego trenera, wiec moze w to zainwestuje, bo diety nie sa dla mnie..ale i tak dobrze, bo nie jem po 19 i ograniczam slodycze. Jolek----> ja slyszalam ze plywanie jest najlepsza metoda utraty zbednych kilogramow trzymaj tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknaIbogata
NUDZICIE Z TYM ODCHUDZANIEM !!! RUSZCIE DUPY Z PRZED KOMPA I DO ROBOTY !!! TROCHE RUCHU NIGDY JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁO !!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
pieknabogata--->mam do ciebie ogromna prosbe, czy moglabys najpierw czytac topiki, a potem sie wypowiadac. jak zobaczysz wyzej, to zauwazysz, ze ja biegam i planuje pracowac z trenerem, a Jolek biega!!!!a to ze ktos ma siedzaca prace, to dlatego ze sie uczyl i teraz pracuje w biurze a nie orze pola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem już po śniadanku i zasiadłam przed kompem, bo mam do napisania parę rzeczy na uczelnie, ale jak tylko skończę, to wybiorę się na rowerek, bo dziś odpuszczam sobie basen. brzydka grubasko-----nie zawracajmy sobie głowy takimi wpisami jak powyżej! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
Jolek--> chyba zostalysmy tu we dwie, ale dobrze ze jestes, bo mnie motywujesz,mialam dzis odpuscic sobie bieganie, bo sie nie za dobrze czuje cos ( przed okresem) ale skoro ty na rower, to ja tez pojde pobiegam po pracy :) trzym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po rowerku i ledwo żyję. Znowu muszę zabrać się za pisanie pracy, bo jadę jutro na uczelnie i muszę oddac do sprawdzenia- a tak mi się nie chce. Poza tym zjadłam dziś duży obiadek i jakoś mi ciężko na żołądku...ah to moje łakomstwo. Dzisiaj już tylko pozwolę sobie na wodę i jakąś herbatkę. Trzymam za Ciebie kciuki brzydka grubasko i wierzę, że tym razem Nam się uda. No i pamiętaj, że nie jesteś sama:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
Jolek, fajnie ze cwiczysz, a obiadek mozna sobie zjesc....ja staram sie nie jesc kolacji, wracam po pracy, jem o 19, i potem nic, ewentulanie herbatke czerwona czy soczek jakis. damy rade, Jolku, damy rade!!! fajnie ze jestes, a razem razniej. trzymam za nas kciuki. wynalazlam fajne nowe cwiczenia, dzis bede wyprobowywac, dam znac czy naprawde sa skuteczne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a już myślałam, że tym razem to ja zostałam tu sama:) Fajnie, że się odezwałaś:) Jeżeli ćwiczonka okażą się skuteczne to i ja się do nich przyłącze, jeśli pozwolisz:) Napisz coś więcej o osobie jeżeli możesz:) Idę szykować obiadek i może jakieś pranko wstawię. Życzę Ci miłego dnia i wytrwałości:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
dzis mam jakas chwile zalamania...nie moge sie zmusic do tego by pobiegac, zjadlam 3 kawalki pizzy i troche przybija mnie fakt, ze odchudzam sie a nikt mi nie powie.." chyba schudlas"...mi sie wydaje ze ciuszki sa luzniejsze, ale marze o tym , by ktos to zauwazyl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, ludzie widzą różnicę dopiero jak schudnie się bardzo dużo, a skoro ciuszki są luźniejsze, to wszystko na dobrej drodze, aby były jeszcze luźniejsze, głowa do góry. U mnie natomiast jest nieco inaczej>mój chłopak twierdzi, że schudlam, ale ja jakos specjalnie po ciuchach tego nie zauważyłam:( Co gorsza, teraz nie będę pływać, ani biegać, bo właśnie 2 dni temu złapała mnie alergia i mam trudności z oddychaniem, do tego stopnia, że wczoraj miałam jechać na pogotowie, a dzsiejszej nocy nie przespałam, więc sporcik na razie odpada. Jedzonko natomiast ograniczam dalej. A Ty się nie mrtw, bo kryzys każdemu się przytrafia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_grubaska
dzieki wielkie Jolku :) tak mi przykro ze ciebie dopadla ta alergia,no ale ograniczanie liczby jedzenia tez skutkuje,wiec bedzie dobrze, a skoro twoj facet to zauwazyl, to znaczy ze naprawde schudlas. oby tak dalej! ja dzis z samego rana pobiegalam wiec zupelnie inaczej zaczynam dzien. a co do tych cwiczen, to jak na raize to tylko czuje ze mnie wszystko boli........zobaczymy,bo podobno skutki widac po tygodniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×