Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Witam!! Komputerek w koncu sprawny! Tylko cos nie moge pisac polskich liter :( U mnie w sumie nic nowego. Dieta idzie slabo a nawet wcale. Ale robi sie coraz cieplej wiec pora zaczac cos ze soba robic. Dobrze, ze mam psa to chociaz na spacery wychodze kilka razy dziennie :) Inaczej bym siedziala w domku bo nie mialabym motywacji do wyjscia :) Od jutra zaczne pisac wiecej. Dzisiaj mam w domku imprezke i lece pomagac w kuchni. Moja mama ma jutro urodziny ale juz dzisiaj przychodza goscie :) Pozdrawiam Was goraco!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja Ciebie nie zostawię :) super że znowu jesteś!!w końcu nie będe samotna :) jak się udała niedzielna impreza?;) ja troche poszcze już przed świętami, ale na jakąs sałatke ze śledziem marynowanym to bym miała chęć :D albo na rybe po grecku :D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia super, ze jeste[! :) Imprezka udala si ale oszczdzalam sie z jedzeniem. Ale nie potrafilam sobie kawalka tortu odmówic :( Wrrr cos mi klawiatura szwankuje i nadal niie mam polskich literek :( Obiecalam sobie, ze po swietach to sie biore za odchudzanie bo juz patrzec na siebie nie moge!!!! Lece z psem bo sie domaga. Kurde co siade do kompa to on na dwor chce :) Symulant!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
hej hej, przepraszam ze was tak zostawilam, ale ostatnio mialam straszne zamieszanie w zyciu osobistym i jakos tak nie umialam sobie z tym wszystkim poradzic...chyba nadal nie umiem..oczywiscie jak to bywa stres zaczelam zajadac i nie wiedziec czemu odstawilam cwiczenia...rezultat oczywisty ....pare kilo wiecej i zamiast dobrej formy jestem teraz znow za ciezka...i zwisa mi tu i tam, trzeba sie za siebie wziac, a wlasciwie juz to zrobilam..od dzis ograniczylam jedzenie i zaczelam cwiczyc...mam nadzieje ze te pare kilo szybko pozegnam. w ogole to kusi mnie jakas dietka oczyszczajaca, bo jakas taka zatruta po tej zimie sie czuje? znacie jakas? moze jakas 3 dniowa owocowa, albo plynna, czy cos w tym stylu, kto sie pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! piekna mniejgrubasko - dobrze,ze mnie nie zostawilas samej na topiku :) Ja si tam nie znam na dietach :) ale po Swietach planuje zaczac cwiczyc i mniej jesc. Oby sie udalo! Elcia - gdzie zniknelas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ;) tylko strasznie zabiegana i cały dzień nie mam jak się dorwać do kompa :) mam taką niby prace i spędziłam w niej 6 godz, później aerobik a teraz gniote już ciacho na świeta ;) Piękna mniejgrubasko- narazie te oczyszczenie może niewarte bo święta lada moment, ale zaraz po można coś zdziałać :) ja bym była za jedzeniem jabłek ;) odmian jest tyle że jakoś da się przetrwać te 3 dni bez znudzenia ;) Pozdrawiam i pędze znowu do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejgrubaska
Agus, jesli Cie to pocieszy, to ja tez przytylam w te swieta, ale mam zamiar cos z tym zrobic i to w trybie natychmiastowym. od dzis zaczynam intensywnie cwiczyc, bo ograniczyc jedzenia jakos mi sie nie udaje :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Piekna to dobrze, ze nie jestem sama :) Mialam dzisiaj cwiczyc ale si nie zlozylo. ehh lenistwo to straszna rzecz :( Ale zaczne od poniedziaku :) Zawsze tak mówie ale tym razen naprawde!!! Ty tez si trzymaj :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś:) Ja nie wiem co mi jest ale drugą noc z rzędu budze się o tej samej porze i musze coś zrobić żeby znowu usnąć :D pewnie chodze za wcześnie spać! jakoś sobie rozregulowałam te godziny i teraz mam za swoje ;) Dziewczyny nie wiem jak Wy, ale ja się spasłam! mój karnet na siłownie już się skończył a kolejnego narazie nie kupuje bo na początku maja chyba do Londynu jade na miesiąc lub więcej, tylko że wstyd jechać jak ja mam przynajmniej 5 kg w nadmiarze od ostatniej wizyty! także pora wziąc się w garaść i zacząć gubić te sadło :) od dziś robie sobie pare dni na samych jabłkach, bo już nawet normalnie wypróżnić się nie moge, a te tabletki g*wno warte są! chyba zacznę pić siemie lniane bo się naczytałam że to skutkuje, ale jakoś już mi niedobrze na samą myśl :) Ktoś się przyłączy do mnie?:) Pozdrawiam i do przeczytania niebawem:)...ide spać dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mialam zajrzec ale usnelam. JA mam problem bo ciagle spie :( Elcia ja tez sie upaslam ze az nawet nie mam sily zaczynac znowu diet i cwiczen :( Nie moge na siebie patrzec!!! Ograniczylam jedzonko i z checia si przylacze do Ciebie w odchudzanku. JA niestety nie moge jesc samych jeblek bo jak wiesz mam problem z jelitami. Fajnie masz , ze jedziesz do Londynu. JA wczoraj bylam w sprawie pracy ale okazalo si, ze juz nieaktualne :( Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś, no pusto tutaj strasznie, coś słabo się staramy:( Ja od wczoraj postawiłam znak stop nad swoim upasem ;) ale wielkiej motywacji to ja nie mam narazie więc musze się strasznie pilnować. Przez najbliższe dni będę pracować więc troche to polepszy sprawę, bo tak jak siedze w domu to masakra! A tak poza tym to stare biedy, coś z tym moim wrocławianinem ostatnio różnie, może już się odkochał, nie wiem! ech faceci faceci. Napisz co u Ciebie:) Piękna mniejgrubasko, Kiniu, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elcia! No w koncu jestes :) U mnie tez kiepsko z waga i motywacji do odchudzania brak :( Cos musze z tym zrobic. Dobrze, ze mam chociaz ruch na wybiegu z psem :) Gdyby nie on to bym wcale z domu nie wychodzila. Bylam w sprawie pracy w jednym sklepie ale sie okazalo nieaktualne :( Facet u mnie nadal ten sam :) Dobrze, ze w tej dziedzinie wszystko po staremu :) Padam na twarz :( Bylam z psem na wybiegu 2 godziny i biegalam z nim na torze z przeszkodami. Wysiadam! calkowity brak kondycji! Od maja sie za siebie zabieram :) Hhehehehe zawsze tak mówie i nic :( A wroclawianin moze sie nie odkochal tylko moze chlopak zajety czyms? Za facetami nie trafisz ;) Do jutra! Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś :) jutro 1 maja, to od jutra zaczynamy?:D ja za 2 tyg będę już w Londynie! rety, a miałam takie plany żeby się odchudzić i wyglądać tak jak wyglądałam rok temu kiedy tam byłam...może przez te pare dni uda mi się jeszcze pozbyć z 2-3 kg bo masakra :) coś robisz na ten długi weekend? bo ja się nudzę totalnie a to nie dobrze wróży moim planom dietowym ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elcia! JA dopiero wrócilam :) Bylam u Artura, potem na dzialce i tak sobie spedzilam dlugi weekend. JAk sie mozna domyslic z dietowania nici :( No ale moze teraz sie uda. Bede pracowac na nocki w sipermarkecie. Mam wykladac towar. W sumie zadna filozofia ale zawsze cos. W ciagu dnia bede spala to moze nie zjem duzo i moze schudne :) A wiem, ze juz musze bo wygladam strasznie :( Boje sie, ze mój Artur odejdzie do kogos szczuplejszego ;( W ogóle mam ostatnio jakies czarne mysli. JEstem na tej cholernej dziekance i zastanawiam sie czy wracac na studia. Jakbym nie wrócila to moglabym pójsc do lepszej pracy i odlozyc cos na ewentualny slub :) czy cos a tak bede miala wielkie nic :( Artur ma do konca studiów niedu|o, jest na 4 roku. Nie wiem juz co mam robic. Wiem, ze kasa jest wazna ale moze zostac na uczelni? Jak myslisz? Fajnie masz, ze jedziesz do Londynu! Trzymaj sie tam cieplo!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś:) oj coś Ty nie w formie ostatnio po jakieś gupotki pleciesz;) Artur zostawi dla szczupłej? CIEBIE? eee no, kompletnie w to nie wierzę :) a z tymi studiami...ja myślę, że lepiej wracać bo jak to odłożysz na później to już nigdy nie wrócisz:) a na wesele jeszcze zarobisz, zawsze są wakacje i wtedy można troche dorobić :) U mnie z dietowaniem też różnie, w tygodniu ładnie się spisywałam, ale weekend z kolei to totalna porażka :) a w sobotę już ruszam do Londynu!!! a tyłek spasiony że ho ho ;) może tam uda mi się poskromić mój wilczy apetyt:) Pozdrawiam i miłego dnia życzę mimo niesprzyjającej aury za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatsee
Hej! Jestem tu nowa. Od dwóch miesięcy próbuje zżucić bezskutecznie kilka kilo. Stosowałam mnóstwo diet i... nic waga wciąż 60kg przy wzroście 162cm. Szukam wsparcia wśród osób, które mają podobny problem, być może wtedy łatwiej będzie mi wytrzymać. Od jutra mam zamiar zacząć dietę kopenhaską, codziennie ćwicze szóstkę weidera i chodzę na aqua aerobic. Mam zamiar zapisać się jeszcze na zwykły fitness. Muszę schudnąć bo nie mieszczę się w żadne dzinsy... (przytyłam tak w święta Bożego Narodzenia) Mam dość swojego brzucha. Ciąhle mam przez niego zły chumor!!! Pomóżcie w wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :D Wracam!!!! odezwijcie się jakoś>> Aga, Elunia..... Beatsee> jedno wiem napewno, daruj sobie kopenhadzką bo to daremny trud, efekt utrzyma sie przez tydzień, może nawet nie, a jo-jo masz jak w banku! taka jest opinia moja i nie tylko. na wiosne masz pole do popisu bo warzywek więcej i rózne, albo zastosuj zwykłą 1000 >1200cal przez cztery tygodnie> lepiej na tym wyjdziesz :D Pozdrawiam, ps. napisz ile masz lat. Heeeeeeeeej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia1981
Hej! Dlugo mnie nie bylo ale widze, ze i tak przestalyscie pisac :( U mnie znienilo sie troche. Schudlam 10 kg :) Wszystko dzieki pracy na nockach :) Jakbyscie wrócily na nasz topik to dajcie znac. Moje gg : 6755123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nadziei
ja mam wzrost 178cm wzrosctu i 96kg mam 16 lat i jestem w rozsypce niemam silnej woli zeby sie odchudzac a jak wychodze na dwor i widze te laski na dworze to chce mi sie wyc bo chce byc taka jak one . Postanowilam chodzic na cwiczenia w wolnych chwilachbede chodzicna silownie i basen. I bede stosowac diete norweska składajaca sie z duzej ilosci jajek moja znojoma schudła na niej 15kg i do dzis jej sie waga trzyma moze na mnie tez zadziała. pozdrawiam .Bez nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrzydka_niegrubaska
Hej Eluś. Właśnie zajrzałam tu i cieszy mnie to że ktoś czasem tu bywa. Ja od jutra chcę zastosować dietkę amerykańską. Wagę mam dobrą teraz, ale muszę do zawodów schudnąc 2-3 kilo - lżej się skacze wtedy :) Ktoś dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoolina
hej jestem karolina. nie jestem ani gruba ani chuda ale przydalo by mi sie schudnac jakies 5 kilo. tym bardziej ze osttanio jak chcialam schudnac te 5 kg to mialam efekt jojo i przytylam 7 kg;/ wiec nie wiem jaka dieta jest dobra ;/ a mialam ta kapusciana, a ty jaka stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×