Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Ja tak na chwlkę z informacją, że jestem i nie zapomniałam o Was :) ciasta na zamówienie, sprzątanie, zakupy i tak czas ucieka, że nie mam kiedy do kompa usiąść... Zajżę później :) całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano po Wigilii :( Szkoda trochę bo miło ten dzień upłynął :) Wróciłam z Pasterki (byłam na 22 :)) i właśnie kładę się spać :) Dobranoc i życzę wspaniałaych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia - dzisiaj sobie nie odmówię a jutro będę wyglądała jak słoń :) Hehehehehhehehe :) Wrociłam właśnie z Kościoła i czekam teraz na mojego Ukochanego :) Jutro jadę do niego i wracam chyba w środę :0 Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:D i już po świętach, szybko minęły.... dla mnie ten czas biegnie podwójnie szybko, bo oczywiście tego nie chce;) W sumie fajnie było, spotkałam większość rodziny. nie obżarłam się nawet, jakoś delikatnie było z jedzeniem w te święta, ale niestety mam też złą wiadomość i niby nie powinno mnie to aż tak dotknąć ale aż sobie dzisiaj popłakałam bo dowiedziałam się że \"mój\" Pan Tomasz nie jest sam!!!! cholera jasna... przeszedł mi kolo nosa. no i lipa:D A jak u was? Ela co u ciebie??? Agusia! gdzie jesteś??? Tiki-tak🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, tylko w strasznie złym humorze i jakoś nie mam chęci na nic. Alfa że tak brzydko sie wyraże- srać na tych Tomaszów :D ten \"mój\" nie raczył sie odezwać, nawet życzeń nie wysłał :P Więcej opowiem później bo normlanie humoru to ja nie mam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \\Dziewczyny! Humor mam straszny!!! Wściekła jestem bo znowu byłam od neta odcięta! :( Półtora godziny stałam w biurze obsługi lienta, żeby zgłosić awarię!!! Wrrrrrrrr! Opowiem potem lub jutro bo mam jeszcze kupę roboty! Ale jestem z Wami myslami cały czas :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki;D Co tutaj takie wisielcze humory?????????? O rany!!! U mnie też nie jest różowo, ale trudno się mówi i żyje się dalej. Pozytywny aspekt tego że Pan Tomasz wyjechał ze swoją nową kobietą na Słowację na narty i sylwestra (to ja chciałam z nim jechać.....) jest taki że z nerwów jećś nie mogę i chudnę! A co! Dzisiaj to mam poniżej 62 i jestem happy;D Trzymajcie się kofane, i nie smućcie się;P Głowy do góry!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Alfa - Gratuluję wagi :) Każdy sposób dobry na utratę wagi :) Dzisiaj to się nie rozp[iszę za bardzo bo niedawno wróciłam i juz lecę znowu. Jadę do kina z chłopakiem :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku życzę!! :) Jestem padnięta po zabawie, ledwo żyję :) Ale było super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) jak udała się impreza sylwestrowa? jakieś postanowienia noworoczne są ?:) Życzę Wam w tym 2007 roku wiele radości i miłości, spełnienia marzeń no i luzu w spodniach ;)o rozmiarze 38 najlepiej ;) Przepraszam, że dopiero się odzywam ale przez ostatnie dni tyyle się działo!ho ho... W piątek wyjechała moja siostra do Niemiec, zobaczę ją chyba dopiero w czerwcu :(... a w sobotę wieczorem przyjechał do mnie Adrian!!!!! i pojechał dopiero dziś o 7 rano. Czas nam zleciał strasznie szybko a ja bałam się że nie będzie o czym gadać :) no i teraz jest problem, a mianowicie- coś zaiskrzyło! tylko czuje, że z jego strony bardziej niż z mojej. W sumie to tylko 3 dni, także niewiele go znam, ale jak wczoraj i dziś widziałam łzy w jego oczach kiedy mówiliśmy o jego wyjeździe, to aż nie mogłam uwierzyć! ogólnie to strasznie ciepły, sympatyczny i uczuciowy chłopak, rozmawiało się nam jakbyśmy znali się od lat, nawet z moją mamą i bratem się skumplował hehe ;) poszliśmy w niedzielę do kościoła a po pól godzinie brat wrócił do domu z wiadomością, że na osiedlu już ploty że Ela ma chłopaka :D... Spytał się mnie czy to możliwe, żeby nie był dla mnie tylko kolegą a ja nie umiałam mu dać konkretnej odpowiedzi! pisze do mnie teraz smsy prawie że z wyznaniami a ja nie wiem czy mam mu odpisać \"ja też\" czy może przerwać to wszystko póki jeszcze nie zaszliśmy zadaleko :) nie chcę mu sprawić przykrości, bo to naprawde dobry chłopak. Rrrrrrrrrrrety, ja to zawsze muszę się w coś wpakować :) Kiniu tylko nam nie zniknij razem z tymi kilogramami :) ja przez ostatnie dni też straciłam jakiś kilogram. Byłam też u fryzjerki, obciełam włosy, rozjaśniłam dość znacznie i jestem mega blondyną! ale czuje się naprawde dobrze :) Aguś na jakim filmie byłaś? ja w kinie to już ze dwa lata nie byłam! już mi pewnie tyłek nie zmieści się w te siedzenia dla anorektyków :D Będe teraz zaglądać regularnie, mam nadzieje że będziecie mi towarzyszyć :) Całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiernie czekam na Wasze wpisy :) Pogadałam już trochę z Adrianem o \"naszych\" sprawach. Powiedział, że będzie czekał wiernie jak pies jeśli jest szansa ;) oj oj, co ja mam zrobić, 600 km... Mówie Wam, nie spotykajcie się przez internet bo to same kłopoty są :D Mam nadzieje, że jutro dołączycie do mnie na jakieś skromne plotki:) *Dobranoc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej:D Elunia GRATULUJĘ!!! Agusia, wróciłaś jużz tego kina??? U mnie ok, napiszę potem bo teraz pedzę na spotkanko;D Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu dziękuję :) tylko czy napewno jest czego? Adrian chce do mnie przyjechać 20 stycznia na weekend :) zgodziłam się. Mówi, że się we mnie zakochał!!!!!!!!!!rety, czy to w ogóle możliwe?????w tak krótkim czasie! Babki co o tym sądzicie?:) ja to nawet w poważnym związku nie byłam a tu teraz taka niespodzianka!!!!podpowiedzcie niedoświadczonej ;) Zajżę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, melduję się tylko na chwileczkę:D Elunia, gratuluję że facet nie wymaga od ciebie gubienia kilogramów, zaczynam wierzyc w facetów..hihi DON\'T PANIC:D Mój Pan Tomasz wrócił i milczy i trudno, wzdycham sobie czasem ale nie mogę panikować bo spalę zemstę, a bedzie słodka!!! Agusia gdzieś ty się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu ciekawi mnie jak ta słodka zemsta ma wyglądać ;) już masz plan? Ci wszyscy Tomaszowie są jacyś do bani także nie ma co sobie nimi gitary zawracać ;) \"mój\" cham nawet na życzenia nie odpisał, a wczoraj już wrócił do Londynu. Marzy mi się, żeby coś do mnie napisał, ale tylko po to żeby móc mu odpisać mega wiązanke co ja o nim tak naprawde myśle! i napewno z tej przyjemności nie zrezygnuję, bo już mnie nie obchodzi co on o mnie pomyśli ;) A tu przez te 3 tygodnie nie upolowałaś jakiegoś kąska? statystycznie w święta i sylwestra rozpada się najwięcej związków, także po ziemi powinno właśnie teraz chodzić najwięcej wolnych facetów :D Moja głowa teraz nie myśli o niczym innym jak o tym Adrianie! miałam się uczyć, nadrobić zaległości troche ale kompletnie mi to nie wychodzi ;) Kiniu masz rację, to plus dla niego że te moje zbędne kilogramy nie stanowią dla niego przeszkody :D a dawałam 70% że mu się nie spodobam bo mam wielki tyłek, jak to często bywa :D pierwszy raz od długiego czasu usiadłam facetowi na kolano bez stresu że mu je połamię :Dhaha, a jak w niedzielę gotowaliśmy obiad kroił wszystko łącznie z cebulą, a jak pomagałam mamie przy makijażu sylwestrowym to pozmywał i obrał za mnie ziemniaki :D niby głupota, ale było mi naprawde przyjemnie ;) Nie wiem co mam z tym zrobić, niby stękam wiecznie że ja taka samotna i nikt mnie nie kocha, a jak już zdarzy się coś takiego to uciekłabym z prędkością światła ;) szkoda mi go troche, bo jest dla mnie taki kochany a ja ciągle pisze że albo nie wiem, albo niech sobie odpuści. Chciałabym już wiedzieć jak to wszystko się ułoży. Aguś czekamy na Ciebie! opowiadaj jak Ci się w Nowym Roku żyje :) Pozdrawiam i do przeczytania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! W końcu jestem :) Miałam problem z internetem. Jak juz się zlitowali i przysłali \"fachowca\" to był niczym z programu \"Uwaga\" !! Ale byłam zła! Nie dość, że facet nie naprawił nic to mi jeszcze z pretensja oświadczył, że \"on mi tego nie naprawi bo przecież...... nie jest informatykiem!!\" Myslałam, że go wywalę przez okno!!! Zacdzwoniłam po kolegę mieszkającego w drugim końcu miasta :) i zaraz przyjechał na pomoc. Poszłam tylko do kuchni herbatę zalać i juz wszystko działało :) No i jak widać można było naprawić! I Mateusz też nie jest informatykiem :) Sylwestra spędziłam u kolegi ze znajomymi z uczelni, ich \"połówkami\" (wiekszość sama była :)) , z bratem i kolegi rodzicami. Super ludzie! A zakład mój i koleżanek został przedłuzony o miesiąc na ich prośbę :) W kinie byłam na \"Apocalypto\". Film zły nie był, chcociaż myslałam, że po tych wszystkich reklamach to lepszy będzie trochę. Głównie biegali po lesie :) Elcia - Ja też bym się w fotele normalne nie zmieściła w kinie, dlatego biorę zawsze podwójne :) Mój Artur chudy to jakoś dajemy radę :) Jeśli chodzi o Adriana to ja bym spróbowała :) Widać chłopakowi zależy :) JA na początku bycia z Arturem tez miałam \"ale\". No ale wyszło :) 9 lutego mijaja 3 lata jak z nim jestem :) Aha, olej ciepłym moczem tego Tomasza :) Tak mój brat mówi :) Alfa - Oj coś czuję zemsta będzie słodka :) Heheheheh i dobrze mu tak :) Jedyny plus z tego Tomasza, że się nim stresujesz i chudniesz :) zajrzę później :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś no nareszcie :) z tyki specjalistami to zwykle tak bywa ;) No to masz jeszcze trochę czasu na ten zakład, a już prawie o tym zapomniałam ;)Dzięki za radę, napewno wezme ją pod uwagę :) z tym ciepłym moczem dobre jest :D haha Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj znowu zapomniałam się zważyć :( łe! Wstałam, wyszłam z psem, wróciłam i od razu się zabrałam za śniadanie. Nie włażę na wagę po jedzeniu bo padnę z wrażenia :) Elcia - mam nadzieję, że moja rada jest dobra :) Oby Wam wyszło :) Do mnie dzisiaj przyjeżdża Artur :) Teraz będziemy sie żadziej widywać bo się trzeba zabrać do nauki :( Nie lubie tego okresu przed sesją i samej sesji!!!! :( Spadam bo o 6.55 wychodzę a jeszcze się nawet nie uczesałam i nie ubrałam po ludzku :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobity.córa marnotrawna wita was w ten deszczowy wieczór. mąż w pracy ja na necie :D od świąt nie weszłam jeszcze na wage - boję się i wole nie wiedzieć:o jakoś mi nie idzie to odchudzanie wcale, żyje ostatnio tylko problemami ciąży i egzaminu na uprawnienia budowlane wykonawcze - miałam zdawać w sesji letniej - maj - ale są problemy. wogóle ostatnio jakos nam po góre:o lodówka nam sie popsuła - ha i to sie przyczyniło do smażenia i wcinania całej zawartości mięsa z zamrażalnika :p i trzeba kupic nową, ale to jest klops bo ta była mała 85 cm bo kuchnia jest mini, docelowo chcemy kiedyc duuużą lodówe no bo bedzie duze mieszkanie lub dom wiec trzeba by taka kupowac ale tu nie ma na taka miejsca, i ......... chyba kupimy małą uzywaną, bo tej naprawić napewno sie nie da żadko wiec tu zagladam bo odchudzanie odeszło w siną dal , oj a mogłoby powrócić bo dobrze nie jest, wiec nie chce was zanudzac problemami z ciażą, mieszkaniem, pracą.........i opwieściami o udanym pożyciu małżeńskim :P ale powiem Was że małżeństwo nam sprzyja:D o tu to u mnie dobrze słyachać, dobrze że chociaż tu, i w sumie powinnam byc szczęśliwa bo jeśli ma się miłość to reszta ....... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasiu - Super, że zajrzałaś :) Cieszę się, że w małżeństiw Ci się wiedzie :) Reszta też się na pewno ułoży! U mnie też jakoś ciągle problemy: w domu z matką, na uczelni :( Ale najważniejsze, że w miłości super się układa! :) Od jutra będę chodziła z moim psiakiem na kurs agulity :) Może schudnę od tego biegania z psem :) Dobrze by było :) A teraz czas do nauki wracać :( Gdzie reszta? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Aguś chodzisz na uczelnie? ja to mam labe totalną bo wciąż mam wolne od czasu świąt aż do poniedziałku! siedze i rosnę :D oj niedobrze niedobrze :D Kasiu miło że do nas zaglądasz :)a te uprawnienia budowlane wykonawcze- dziarska z Ciebie babka ;) normalnie jestem pod wrażeniem ;) pozdrów męża i powiedz, że go lubimy za to że jest dla Ciebie dobry :) Kiniu- hop hop, chyba już niedługo wracasz w brytyjskie strony, prawda? Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) skróciłam troche nicka :) zagladam sobie do Was. zaraz idziemy na spacerek, byliśmy juz z piesam na rzeką a teraz przyjemności dla nas - moze będą lody :D a moze łyżwy na sztucznym lodowisku, zobaczymy. Eluś - dzięki za pozdrowienia dla męża :) no chce zdac ten egazamin, od dwóch lat juz robie na niego staż (bo trzeba dwa lata odbębnic na budowie), ale jednak mi zabraknie na tą sesje - bede zdawac w listopadzie dopiero, łech i to koliduje z ciążą i nie wiem co teraz wybrac????????????????? ot........ Aguś - a co to za kurs? jakas tresura psa? o Wam sie niedługo sesja zaczyna, a teraz zaliczenia, oo nie jest lekko co? ale wierzcie mi to wspanialsze niz nerwy w pracy. buziaki:) P.S. a czy ktos tu sie jeszcze tak naprawde odchudza??? ja nadal chodzę na aerobik - 2 razy w tygodniu ale nic pozatym........ brałam sie za Montignaca ale jakos.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nam tutaj wszystko wychodzi tylko nie odchudzanie ;) ja właśnie wróciłam z małej wyżerki z okazji świąt prawosławnych a teraz pałaszuje spory kawałem milki z orzechami! ot ja durna! mam dziś nienajlepszy humor, to przez tego Adriana :>nie wiem co mam począć z tym chłopakiem, czy chce już takiego stałego związku i czy to jest ten facet! on płacze, ja płacze, ojjjj tylko raz tak w życiu miałam więc może rzeczywiście coś między nami jest? Mój brat mówi na mnie i na niego \"ciepłe kluchy\" albo \"rozgotowane kluchy\" :D...a wiadomo, że żaden facet nie będzie czekać w nieskończoność! tym bardziej 27latek który dość poważnie o życiu myśli... Ja trzymam się wagi 68, może te sesyjne stresy mnie troche odciągna od jedzonka i dobije do tych 65 ;) mój aqua aerobic zaniedbałam bo święta i teraz ta długa przerwa, ale od środy znów bedę się pilnować. A gdzie reszta ekipy naszej skromnej? Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×