Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

wygląda bardzo rygorystycznie, to jest kilka diet w jednej, mniej niż 1000kal, niełaczenia, bez węglowodanów i takie tam. nie jestem pewna czy po świetach kiedy żołądek rozepchany to tak na niejedzienie dała bym radę, jak znam siebie to nie... i jojo murowane. to taka skrócona kopenhadzka, błe. ja chyba pozostane przy ograniczaniu weglowodanów, chociaż dzisiaj to po tej chorobie tak mnie wzieło że zjadłam wszystko co tylko było hihi, to nic jutro tez jest dzien, jutro czeka mnie samolotowe jedzenie... trochę sie wyrówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może bym i wytrzymała z racji że to tylko 5 dni, no a na tym sylwestrowym disco chcę jakoś wyglądać!zobaczę jeszcze co zrobie, narazie mam plan żeby nie jeść w swięta ciasta!to byłby już przełom :) Ok Kiniu, ja już idę spać bo 2 na zegarze! jeszcze miesiac temu potrafiłam iść o 22 spać :) Jakbyśmy się tu już nie zgadały to życzę szczęśliwej podróży :) i zaglądaj do nas jak tylko będziesz miała możliwość! będe tu pisać jak moje historie się rozwijają na bieząco :) Do przeczytania Dobranoc!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się kochana, bede zaglądała, czasem coś skrobne:D Miłego weekendu i czekam na wiadomości;) Dobranoc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondziorno:) dopiero 13 a ja już tyyyyyle rzeczy zrobiłam, nie ma to jak nudzić się! odrazu w domu czysto się robi ;) Mam nadzieję, że ktoś tu do mnie zajży dziś i z racji wyjazdu Alfy nie będe prowadzić monologu :) Aguś 🌻 A Kasia to już w nas zwątpiła, cały tydzień jej nie było... Do przeczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dopiero się do domu przywlekłam :( Ledwo żyję. Za dużo się nie rozpiszę bo padam i jest u mnie mój facet to nie będę się zajmowac kompem :) Jutro zdam relację :) Pa! ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do końca nie zwątpiłam:) Dużo zapisałyście, fajnie. Moja dieta podupadła, motywacje mi sie umkły. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko! Ty o tej porze na necie? aż musiałam oczy przetrzeć:) fajnie, że do nas zajżałaś :) no ostatnio złapała nas wena twórcza i pędzimy jak szalone ;) A mój Tomasz nadal znaku życia nie dał, nie spada dupek na palme banany prostować:P jakby się odezwał to powiem, że nie mam czasu! moja dieta znów podupada bo jestem wściekła :) Udanego weekendu Babeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kasiu - miło, że nnas odwiedziłaś :) A dietką się nie przejmuj :) Nie żałujs obie , przecież musisz sie zdrowo odżywiać :) Pewnie planujesz jeszcze dzidzię? A przed ciążą nie wolno sie odchudzać :) Koleżanka mi to powiedziała a jej lekarz :) Elcia - pogoń na drzewo tego ziomka! :) Jak mówił mój mądry kolega (pewnie gdzieś to przeczytał :)) \"Porządna dziewczyna nie ugania się za facetem. Bo czy ktos widział, żeby pułapka goniła mysz?? \" :) Alfa - pamiętamy o Tobie :) Mój ukochany pojechał do domku :( Nie chce mi sie nic :( Obejrzę sobie cos i idę spać. A może się pouczę?? Życzę miłej niedzieli :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondziorno ! ja dziś znów mam niezaciekawy humor, wkurzyła mnie mama z rana i już mi pewnie tak zostanie do końca dnia! rrrrrety jak ja czasami chciałabym zamieszkać już poza domem i być samodzielną... Jeśli macie jak to zakupcie lub ściągnijcie sobie płytkę Mario Szabana :) ja się w niej zakochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia - rozumiem Cię! tez mam jazdy z matką :( Mam już dosyć życia z nią pod jednym dachem! No ale póki co to nie mam innego wyjścia :( Jakoś to będzie. DAmy radę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) no ja teraz czesciej o tej porze bede zaglądac bo wkoncu mam neta w domu - tzn. w wynajmowanym mieszkaniu, nie jest to takie proste podłączyć internet w wynajomwanym lokalu, no ale sie wkoncu jakos udało. Tak jest planujemy dzidzie, od lutego zaczynamy działac :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu! Fajniutko, że się neta doczekałaś :) Jak Ty będziesz siedziała na necie to ja juz pewnie będę spała :( Nie wyrabiam dłużej niz do 22, góra do 22.30! Nie wiem czemu ale jak stara babacia jestem ostatnio. Ciągle jestem zmęczona :( Życzę miłego dnia ! JA spadam bo zaraz muszę wyjść na autobus. Pa! P.S. Cholera, zapomniałam sie zważyć!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś owocnej nauki, a jeśli nie nauki to zaliczenia, to nam wystarczy:) Napiszę jutro przed południem co się u mnie dzieje bo mam kryzys- iść zjeść czy nie i pozwolić temu dniu być dietetycznym :D Kasiu to fajnie, że się doczekałaś netu, może będziesz do nas częściej zaglądać :) Alfa- halo halo ;) Do jutra! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem, na chwilkeczkę tylko ale całuski mogę wam wysłać:D Elcia, trzymaj się słonko;) Tomasz niech spada!!! Agusia, odpocznij kochana bo to jakaś zimowa chandra widać cię dopadła..... :D Artur cię rozrusza;P Tiki-tak 🖐️ dawno żeśmy się nie widziały, gratuluję decyzji o dzidziusiu:D Spadam na szczaw hiihi odezwę się jeszce oczywiśćie PS> z jednej z tych prac co pisałam mam 5, ale fajnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Dobry wieczór! :) Mam na imię Monia i jestem tu nowa;] Fajny macie topic,taki przyjazny,jak friends zupełnie :) Aż miło poczytać,nikt się nie wyzywa i w ogóle...:-) Na poczatku było o dietach(na pierwszej stronie)Nadal sie odchudzacie? Bo ja się bym chętnie dołączyła:) ćwiczę A6w(Aerobiczna 6ke weidera) i staram sie nie ejsc kolacji.Tylko z tymi slodyczami jakos nie wychodzi... :/ Pozdrawiam serdecznie wszytskie kobitki :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Przetrwałam wczorajszy dzień i nie podreptałam do lodówki :D a jak chcę się odchudzić to mnie nachodzi ochota na chrzan albo musztardę :D Miałam napisać co u mnie...pan T. wciąż nie napisał, ale teraz to mam to już w...piętach:D jutro przyjeżdza moja siostra i narazie tylko tym żyję, może w końcu poczuję, że zbliżają się święta, bo narazie to kompletnie tego nie widać! Jest jeszcze coś :) odnośnie sylwestra! Tomasz nie, ta zamknięta dyskoteka- okazało się że to inna osoba rezerwuje ten stolik, a nie kumpela do której miałam się przysiąść jeszcze z kilkoma osoobami z grupy także niewypaliło:( ale ale! zwariowałam kompletnie bo umówiłam się z tym Adrianem z internetu :D boje się jak cholera, a jednocześnie ciekawość mnie zżera jak to wszystko nam wyjdzie:) mały problem to to, że ja nie schudłam, a tu jeszcze święta mnie czekają! ale, jak mam mu się podobać z tą wagą to i np -3 kg też nic tu nie pomogą:) Aguś- kiedyś nastaną i dla nas piękne czasy, pójdziemy na swoje i będziemy się cieszyć wolnością i niezależnością :) z tego to czytam to nasze mamy trochę się różnią, ale to i tak nie zmienia faktu że mamy chore sytuacje w domach! A z tym spaniem to ja mam podobnie:) przychodzi godz 21-22 i ja już jestem taaaaaaaaka zmęczona, czasem robie sobie drzemkę po powrocie z uczelni to wtedy mogę działac na nowo pół nocy :) Kiniu- fajnie, że do nas zajżałaś! gratuluję 5 z pracy! jesteś master :classic_cool:. Jak tam przygotowania świateczne? Fragile88- witaj na naszym skromnym topiku :) nieliczne tu mamy gronko dlatego tym bardziej się cieszymy jak ktoś nowy do nas zagląda :) Odchudzamy się nadal, ale z różnymi skutkami :D raz mamy silną wolę, raz nam jej kompletnie brakuje, ale kiedyś przyjdzie taki czas, że wszystkie będziemy zadowolone z naszej wagi! napewno:). Który masz dzień 6 Weidera? ja już 2 razy się za nią zabierałam, ale fatalnie mi to wychodzi :) Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Elcia - widzę się rozpisałaś :) FAjnie, że Twoja siostra przyjeżdża :) Wiem jak sie cieszysz :) Alfa - miło, że nas odwiedziłaś :) Gratuluje 5 :) Fragile88 - witaj kochana! Zagladaj do nasz częściej! :) NA czym poleają te Twoje ćwiczenia? Może się skuszę :) \"Koła\" dzisiaj nie było :) I fajnie! :) Poszłam na piwko ze znajomymi :) Teraz znowu zasiadam do nauki :( Wrrrrr! Wysiadam! Pa! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:D No, no Elunia, masz odwage;) nawet nie wiem co napisać? Fajnie że siostra przyjeżdża, nagadacie się za wszystkie czasy:D Agusia, powodzenia na kole;) ucz się ucz, abyś w świeta miałą wolne... Fragile88, 🖐️ ja tak jak aga zaczynałam weidera, ale jiestety po 12 dniu jakoś mi przechodzieło, słyszłąm żę rzeczywiście daje świetne wyniki, ale praca mozolna, powodzenia:D Do jutra kochane, wasza alfa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no widzę żę sama bede pisała w te święta:D Ela jesteś usprawiedliwiona bo małgosia przyjechała, ale reszta..... nieobecność NIEusprawiedliwiona haha Nie wiem jak się wytłumaczycie! ;) Pozdrawiam i całuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alfa :) no widzisz jak te Nasze dziewczyny dbają o topik! chyba już robią porządki świąteczne! dzięki za usprawiedliwienie :) Siostra już jest i się nagadać nie możemy! w piątek za tydzień już jedzie, także trzeba dobrze czas wykorzystać :) odezwę się jutro! Pozdrawiam i całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Sorki za nieobecnośc ale nie mam czasu nawet kompa włączyć :( Mam tyyyyyyyyyyyylllllllllllllle do zrobienia. Kupiłam juz prezenty. Zostało mi tylko sprzatanie mieszkania, pranie i prasowanie no i oczywiście nauka :( Jutro mam sprawdzian na wykładach :( Ten facet jest nienormalny!!! Jeszcze sama z psem siedzę bo brat ciągle w pracy (dzisiaj pojechał do rodzinki i wraca w sobotę) a matka robi wszystko żeby nic w domu nie robić :( W niedzielę Święta a moja matka ani zakupów nie zrobiła ani nie gotuje nic ani nie sprząta :( Wychodzi gdzieś i zawsze wciska i kit, ze coś załatwia :( Wrrrrrrrrrrr!!! Alfa - proszę o usprawiedliwienie :) Pliz! :) Będę pisać, chociaż raz dziennie :) Obiecuję :) Eluś - ciesz się siostrą :) Pozdrowiania dla niej :) Pa! Idę z psem na spacerek a potem zasiadam do nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam ze zmęczenia :( Cały dzień sprzątałam swój pokój i zajmowałam się psem, który jest dośc męczący :) MAtka teraz wróciła z pracy i darła na mnie twarz, żę nie mogę się uczyć po nocach bo prąd marnuję a jutro mam nie iść na zajęcia tylko sprzątać dalej chatę i gotować bo ona jeszcze nic nie przygotowała :( Sama jutro idzie do pracy i kazała mi wszystko robić :( Stwierdziła, że jej praca ważniejsza niż moje studia. Jeszcze, żęby coś ważnego robiła a ona tylko dorywczo myje gary w pizzerii ! wiem, że żadna praca nie hańbi (sama myłam gary w pubie i nosiłam ulotki) ale kurde mogłaby się postarać o cos lepszego. Mam jej dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×