Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Aguś trzymaj się dzielnie, jeszcze troche i kolejna sesja pójdzie w zapomnienie:) U mnie żadnych nowych wieści, upiłam się właśnie winem i szampanem w towarzystwie 50latek :D przynajmniej będę dobrze spać, bo ostatnio śpię jakoś na raty ;) Pozdrawiam :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo. moje drogie! A gdzie wy jesteście??????? ja już wróciłam i już bede miała internet bezproblemowo:D Tzn. przez miesiąc, bo wczoraj wypowiedzialam pokój w tym koszmarze w którym jestem i nie wiem jak bedzie z internetem w nastepnym domu hihi póki co jestem happy że się stąd wynoszę:D wracać na ploteczki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co!!!! w takim tempie to my nigdy tej strony nie przejdziemy!:D u mnie są nowinki:D:D:D ale sama do siebie nie bede pisała przecież więc odezwijcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kasiu - ja się odchudzam :) Ale dawno się nie ważyłam :( A z tymi treningami z psem to niewypał bo ta baba traktowała mojego Toffiego jak gorszy gatunek bo jest kundelkiem. Koleżanka była z psiakiem rasowym ale bez rodowodu i to samo było :( Mam gdzieś tą wredną babę! Powiedziała, że mój pies jest nikomu niepotrzebny!!!! Alfa - czekam na ploteczki :) Ach ta babska ciekawość :) Elcia - wracaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie poszłam, tylko jakoś tak osamotniona się tu czułam :D a do tego u mnie dalej to samo, nie ma co opisywać ;) niby się nie odchudzam, ale jem mądrzej i wczoraj brat mi powiedział że mam dużo luzu w spodniach a były na mnie opięte! a ja akurat coś na patelni sobie podgrzewałam i się mega ucieszyłam :D a tak poza tym to mam niesamowicie dużo nauki i niesamowicie dużo niechęci do niej :) Aguś ta baba jakaś głupia, opierniczyłaś ja troszke? ;) Alfa- no opowiadaj, nie trzymaj nas w niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, teraz to ja nie mam czasu bo umawiam się na RANDKE! poznałam fajnego goscia na skype i okazuje się że mieszkamy w tym samym mieście i ..... tak sobie gadamy i gadamy i......... boję się mu wyslac zdjęcie bo się przerazi! Czy mogę wam najpierw wysłać moją fotkę do oceny???? Waga 62 i nie rośnie:D A jak u was z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia a co z Adrianem???? Agunia jak tam twój blondasek?, kiedy wasza rocznica? chyba jakoś niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa no to prześlij, ale co się bedziesz martwić na zapas ;) jak nie bedzie pasować to mu kopniaka na dowidzenia i tyle :D A z Adrianem? hmmm, no wszystko niby gra, znajomośc kwitnie, ale te odległość, jego praca i studia niepozwalają się spotkać...może porzyjedzie do mnie za tydzień na weekend, ale narazie mam 50% szans na to Zobaczymy :) A jak ten Twój randkowicz ma na imie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia wysłalam ci jedno, to które chce wyslac Łukaszowi:D jak jescze jakieś znajdę to też puszcze przez cenzure;) przyslij mi swoje zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa wysyłaj i się nawet nie martw ;) dziękuje za zdjęcie, swoje Ci wyslę ale jutro bo strasznie długo się załacza a ja już padam z sił i marze tylko o spaniu :) Dobrej nocy :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D jak minął poranek? ja niedawno wstałam i jakos dziwnie głowa mnie boli, nie wiedziec czemu:( ale sama zaczęła boleć to i sama pzejdzie... ja znowu muszę dzisiaj pisać.... pisać.... i pisać...... ileż tych prac jeszcze?!? tzn. to akurat mozna policzyć:) jeszcze troche mi zostało, do nastepnej soboty muszę napisać 3! znowu bede siedziała po nocach, marzła i pisała... łoooj ale już niedługo.... przeprowadzka wkrótce i studia przecież kończę w tym roku, więc i nie bede musiała tyle siedzieć i pisać aaaa nastęne studia to już inna historia, i jesli noga mi się nie podwinie to wyjadę do hiszpanii i tam napewno nie bede marzła:D:D:D Elcia dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia, dzieki za fotkę, super wyglądasz! ile krótsze włosy teraz masz? ja jestem na etapie zapuszczania, bo też mi się dłuuugie zamarzyły:D Aga! Wracaj.... No poszła gdzieś i nie wraca a już póżno! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Miałam duzo roboty dzisiaj. Elcia - gratuluje luzu z spodniach :) A tej babki nie opieprzyłam bo mi się tak przykro zrobiło, że chciało mi się płakać i nie miałam głowy na opieprzenie jej. Ale z tą znajoma co była ze mną planujemy małą zemstę :) Byłam normalnie dobita jak usłyszałam co ta baba mówiła. Efekt był taki, że nakrzyczałam na swojego psiaka, że jest durny i się do niczego nie nadaje :( A przecież wcale tak nie myslę ! Alfa - tak, niedługo mamy rocznicę :) Dokładnie 9 lutego :) Prześlij mi tez fotki. MAil: paprykarz@wp.pl :) NO widzę, że się randka szykuje :) Brawo! I gratuluję wagi! Też chcę tyle mieć|!!!! Znikam do nauki bo cały dzień robilam co innego (prałam, sprzątałam, zmywałam, prasowałam). Miłej niedzieli :) (TAk zawsze mówil mów=j wykładowaca od termodynamiki procesowej i informatyki. Nie ważne, że wykłady w środę :)) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa - Super fotka!!! :) Bardzo miła twarzyczka :) (też miałam aparacik na zęby :) Bardzo go lubiłam ale już nie muszę nosić a szkoda :( bo fajny był. W sumie to miałam na górę i na dół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agusia, to zdjęcie ze świąt i jeszcze wtedy miałam tylko na górze, a teraz mam już i na dole bo założylam tydzien temu, i to wszystko mam mieć do czerwca, w sumie bardzo krótko! Jakie macie plany na dzisiejszy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm moje plany są bardzo nieciekawe. Albo postukam trochę w klawiatrukę i dopiszę coś do referatu o inhibitorach korozji albo pójdę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Alfa dzięki za komplement :) teraz włosy mam trochę jaśniejsze, wycieniowane i sięgają tak do ramion. Całe życie mam długie włosy także to i tak dla mnie coś ;) ale z takimi najmniej problemu. A co z tym Łukaszem? wymieniliście się już fotkami, a może termin randki już ustalony? :) a ta Hiszpania mmmmm, bosko ;) też bym chciała! i tez jestem strasznie ciepłolubna :) niby mam tej tkanki tłuszczowej niemało a ciągle marznę zimą i jesienią :D a w tej Hiszpanii to adoratorów Ci nie braknie, jeszcze bedziesz marzyć o dniu bez faceta :D Aguś dzięki za gratulacje:) co lepsze sama nie wiem skad on się wziął! pewnie będzie- szybko przyszło szybko poszło :D hehe. A ta zemsta się należy wstrętnej babie!i to nie taka mała ;). Ja tez miałam się uczyć a większość dnia spędziłam na sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu...co za życie:D Kolorowych snów życzę i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Jak mija niedziela? Agusia a ile teraz ważysz? Jak tam wasz zaklad??? kto przegrywa? Elciu, ta hiszpania chodzi za mną od jakiegoś czasu i rzeczywiście mam plan tam wyjechać, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo tam nie jest tak latwo o pracę jak tutaj.... ale poznałam fajnego gościa (Jarek), który jest w hiszpanii od 14 lati on mi udziela przeróznych rad i podpowiada co gdzie i jak załatwiać. no i oczywiście zaczęłam się powoli uczyć hiszpańskiego! Zdjęć z Lukaszem nie wymieniliśmy, bo dogadaliśmy się że poznamy się jak się spotkamy. On dopiero dzisiaj wraca do irlandii. Chcial sie spotkać już w tym tygodniu, ale ja nie mogę, bo mam dużo pracy.... więc spotkamy się w nastepnym tygodniu (jak sądze, hihi), chyba że to tego czasu przejdzie mu ochota na spotkanie:D Ale póki co jest sympatycznie, zaproponował swoją pomoc w szukaniu nowego pokoju:D i koniecznie chce zebym zmieniła klub i zapiasała sie tam gdzie on chodzi :D (a tam jest rzeczywiście o niebo lepiej>>> siłownia full wypas, basen, sauna i jaquzzi!!! :D) chyba dam się namówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niedziela mi pracowicie idzie. Siedzę i sie uczę. Mam już dosyć. Alfa - nie mam pojęcia ile ważę :) MOże to dobrze :) Jutro się zważę jak nie zapomnę :) Pewnie w szoku będę :) Z zakładem jest tak, żę dziewczyny chciały go przedłużyć o miesiąc :) Hehehehe ale najlepsze jest to, żżę nie przegrywam :) Lecę z psem. Tak wieje, że ciesze się z mojej masy :) Wiatr mnie przynajmniej nie porwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki :) Wczoraj za tą nauką kompletnie zapomniałam o istnieniu komputera, wybaczcie mi :) Kiniu mam nadzieje, że ten Twój Łukasz okaze się fajnym facetem :D a ile ma lat? zapisuj się do tego klubu, przy okazji popatrzysz na inne ciacha ;) hehe:D Aguś jak idzie nauka? kiedy zaczynają się u Ciebie egzaminy? ja mam od 29 stycznia, 6 egzaminów w tydzień! nie wiem jak ja z tym sobie poradze! a jeszcze trzeba ćwiczenia pozaliczać! w 3 dni mam teraz 5 kół-masakra! Wczoraj mama przywiozła mi prezent od cioci która była w USA i tam widziała się z moją chrzestną! dostałam fajne jeansy, sweterek i golf...z tym że w spodnie się oczywiście nie mieszczę! ledwo na tyłek wciągam a do zapięcia to musze stracić z 8 cm ! także mam nowy cel do odchudzania :D na wiosnę chce już czuć luz w tych spodniach! mają fajne świecidełka na pupie, ale będzie ze mnie szałowa laska jak się w nie wbije :D ho ho. Poza tym moja chrzestna ponoć powiedziała, że jak skończę szkołę to może mnie zabrać do USA (mieszka w Chicago). Trochę daleko ale nie powiem, że bym nie chciała chociaż spróbować ;) tylko cholercia! co ja z Adrianem zrobię? dla faceta nie chcę rezygnować z marzeń, no ale to się będę martwić jak już będziemy parą ;) Trochę nie jest w moim guście jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ale do tej pory spotykałam się nieraz z jakimś przystojniakiem i co? kończyło się szybciej niż zaczynało, a przy Adrianie nie dość że czułam się naprawde ważna i atrakcyjna to jeszcze te jego kochane serce i umiejętność żartowania z samego siebie...Zamiast zająć się nauką to ja rozmyślam o nim!ratunkuuuuuuuuuu :) Zajżę później :)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Elcia - JA też mam masakrę z nauką. Oprócz egzaminów to trzeba jeszcze pozaliczać ćwiczenia, laboratoria i projekt :( Pierwszy egzamin mam 31 stycznia :( A jak chodzi o Adriana to ja bym spróbowała :) Ty myslisz, że Artur jest w moim typie? Heheheeheh! Ja chciałam wysokiego, \"dużego\", bruneta :) A mam niskiego, chudego blondyna :) Dobrze, że chociaż ciemnego blondyna :) Alfa - napisz coś więcej o Łukaszu :) Nie wiem jak ja wcześniej czytałam, żę ominęłam ten fragment :( Wazyłam się dzisiaj i jestem w szoku!! Jutro zważę się znowu i dopiero przekażę Wam wiadomośc bo jak na razie to w szoku jestem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja nie wiem co nam babom z tymi wysokimi brunetami dolega :D Adrian po części się mieści w tej skali \"wymarzonego\" a ja jeszcze głupia narzekam :D Alfa hop hop :) Mam dość tych notatek! byle do \"M jak miłość\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. mam nadzieje ze nie przyjmiecie. tez mam 176cm i 84kg. nie wiem co z tym zrobic. jakis czas temu mialam objawy bulimii ale juz przeszlo. najgorsze jest to ze moj chlopak mierzy tyle co ja a warzy 55kg... pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koffane:D u mnie wszystko w najlepszym porządeczku.... Aga, lukasz to facet którego poznałam na skype, bardzo fajny i sympatyczny i okazuje się że mieszka w tym samym mieście co ja! Nie mam pojęcia jek wygląda (napewno wam skomentuję), ale elcia ma rację ja zapiszę się do tego klubu (razem z łukaszem) tam napewno jakieś fajne polskie ciacha bedą! No wiesz > walczymy z moją samotnością za granicą:D:D:D A ja też się ogądam za wysokimi brunetami;) Elcia nie ucz się za duzo:) napisz coś .... Rudziaa najsprawiedliwiej bedzie jak ty trochę zrzucisz a on troche przybierze, chyba nie chcesz ważyć 55 przy 176 wzrostu??? Dołacz do nas, każda z nas ma jakiś swój przepis na zrzucanie wagi i kazdej z nas to róznie wychodzi, jest na malo ale za to jest sypmatycznie i wręcz rodzinnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejną stronkę, a Kinia mówiła że chyba nigdy 80 nie przeskoczymy :D Rudziaa pewnie, że Cię przyjmiemy i pomożemy :) masz jakąś wymarzoną wagę do której chcesz dojść? Alfa- ja i nauka to pojęcie względne :) strasznie szybko się nudze, przerywam i ide coś zrobić, albo czasem najzwyczajniej w świecie usnę nad książkami :D Przez ta nauke towarzyszy mi dziś jakiś brak humoru, chyba pod koniec tygodnia trzeba będzie się upić ;) Może jeszcze zajzę, ale na wszelki wypadek kolorowych snów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co się stało? PAN Tomasz do mnie napisał! teraz to już mam totalnie zły humor! że też mu nie wstyd????????????jak ochłonę to Wam zacytuję jego smsa z tłumaczeniem i prośbą o wybaczenie... MASAKRA! faceci są beznadziejni:> ciekawe co za ziółko tak naprawde z tego \"mojego\" Adriana... Do jutra Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Elcia, ale jaja!!!! już się nie mogę doczekać cóż takiego nie pozwoliło mu się z tobą przez tyle czasu skontaktować???? A co Adrian ma do tego? jakie ziólko? już coś nabroił? A swoją drogą ja ze swoim Panem Tomaszem dzisiaj plotkowałam 2 godziny... (hihi> i chce mnie odwiedzić....) Spijcie dobrze💤 A ja jeszcze przez chwilę pouczę się z Jarkiem hiszpanskiego:D Buenas Noches!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×