Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona 23

Od 3 dni mam zmywarke i czuje , ze zyje

Polecane posty

Gość Ona 23

A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia12
zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, napisz jakiej marki jest twoja i wogóle coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Ja moją odziedziczyłam. Rzeczywiście, jakość życia skacze w górę, że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
ja mam od 3 miesięcy i tez odzyłam. entuzjazm nie moze opaść, namawiam wszystkie gospodynie domowe, a juz na pewno tam gdzie są 4 osoby. to jest komfort psychiczny. totalny i czystość !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Moj zmywarka to Bosch SGS 43C 22 EU.. 60 cm szerokosci, AAA KLASA EKONOMICZNOSCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy od 3 ...lat. Nie wyobrażam sobie powrotu do stanu \"sprzed\". Marka Zanussi. Użytkowanie: bez zakłóceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessina
Do tych którzy jeszcze nie mają zmywarek!!! Nie zastanawiać się , KUPOWAC!!! Mam zmywarkę od 3 lat, Zanussi 45cm kl. A, super sprawa. Dodam że mam bardzo liczną rodzinkę i odpada zmywanie po biesiadach. Na codzień jestnas 4 osoby i włączam moją " gosposię" 2 razy w tygodniu.Nie poczułam różnicy w rachunkach za energię i wodę, więc obalam mit,że zmywarka to luksus. Jest wydatek na początek ale na-prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bessina
jezeli zmywasz dwa razy w tygodniu to chyba musisz miec dużo naczyn i garnków bo w czym gotowac i jeść jezeli garnki przez 2-3 dni są w zmywarce?? nie mam zmywarki naczynia myję codziennie dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
to zalezy ile kto brudzi. ja zmywam codziennie, najwięcej mam kubków i szklanek , garnków tez i mam dużą zmywarke. Nie pomieściłabym zmywania co drugi dzien w dużej zmywarce. dlatego rondle, garnki talerzyki no i jak pisałam najwięcej kubków. Do tego miseczki lejki itp. Nawet włączona zmywarka 1 raz dziennie to w najgorszym wypadku wyjscie na 0 ( jezeli chodzi o wszelkie koszty) dlatego nie zastanawiam sie i codziennie ok. 18.00, po obiedzie wrzucam wszystko i ide pogadac z dziecmi, albo do sklepu po zakupy. Zmywarka rzeczywiście przestała być luksusem, a stała się czym w rodzaju pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Ja zmywam co drugi dzien, a mam w sumie 1 duzy gar, 2 duze i 3 srednie, 2 male patelnie i 1 duza.. Troche szklanek i kubkow, jakies filizanki, sztuciec na 6 osob z jakimis niedobitkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sari75
Ja też mam i nie wyobrazam sobie bez niej życia przy trzech facetach w domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa
Najpiękniejsze uczucie kiedy wieczorkiem włączam zmywarkę i kładę się spać ze świadomością, że wreszcie ktoś za mnie coś robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też!! mam od miesiąca i jestem zachwycona! Ile cennego czasu mogę spędzać z bliskimi zamiast tkwić przy zlewie- brrr! Używam jej średnio co drugi dzień, mam spory zapas kubków, sztućców, talerzy i garnków- więc mogę spokojnie napełniać zmywarkę bez strachu, że nie będę miała na czym podać obiadu ;) koszty? Jak na razie dostałam 1 rachunek za prąd i uważam, że jest taki sam jak wtedy gdy nie mieliśmy zwywarki. Pewnie koszt wody będzie wyższy, ale też niekoniecznie, bo sporo wody zużywałam do spłukiwania talerzy itp. a zmywara zużywa około 12 litrów na mycie! Rewelacja i polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
jezeli w instrukcji użytkowania jest napisane ze 1 kwh = 1,05 kw to znaczy ze dla tego programu zmywania - 1 cyklu zużywa 1,05 prądu, czy na 1 godzinę pracy zmywarki tyleż pradu (2.5 godziny zmywania oznaczałoby 2,5 godz x 1,05 kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
co za bzdury :P mam zmywarke boscha i na CALYM POGRAMIE ZMYWANIA ECO 50 STOPNI zuzywa: 1,05 KWH i 14 litrow wody czas 140 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
bardzo dziekuje za wyjaśnienie, moznaby było tylko troche mniej nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 23
Z NERWOWEGO POKOLENIA JESTEM; STAN WOJENNY U TE SPRAWY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
no i jak tam nowi użytkownicy urządzenia pt. zmywarka? emocje i radość opadły czy może macie tak jak ja wielką przyjemność w użytkowaniu tegoż urządzenia?. Mija już 4 miesiąc jak włączam codziennie i "Marysia" zmywa i ciągle nie moge ochłonąc z radości. a może to jakiś dziwby stan ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niitka
Mam Miele jestem zadowolonna czuje,ze zyje ,zmywanie garów dla mnie to okropienstwo brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
mam od 3 miesięcy whirpoolkę i nadal ją spłacam. Tabletki są drogie unas, więc kupuję w niemc zech (ok. 2,90Euro za 100szt.). sól 79 eurocentów za 2 kg. Jest super - bedzie chyba tabniej niż przed, bo zmywałam pod bieżącą wodą po czwórce żarłoków - w tym wiecznie coś pijących dzieciach. i dosłownie leże i ksiązki czytam. Polecam. KObity wyleżcie z ciemnogrodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jak pralka, mam od dobrych kilku lat i nie wyobrazam sobie zycia bez. wieczne stanie przy garach. jest u nas tylko 2 domownikow a zmywarke mam do nastawienia codziennie, wiec bez niej to godziny przy zlewie zniszczone rece i zmarnowany czas.Polecam goraco wszystkim niezdecydowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie niewyżyta
a jak z cenami? w jakich granicach mozna kupić dobrą zmywarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisana
Ja mam w domu zmywarke, ale w ogole z niej nie krozystam, wole to zrobić ręcznie, raz dwa niż słuchać szumu tego gówna. Pozatym zmywarka może i szklanki czy kubki myje dobrze, ale talerze to już tak srednio, jak cos przyschnie to zadna zmywarka mi tego nie wyczysci. Jestem za normalnym myciem. Pozatym to zajmuje 5 minut, gotuje dla 3 osob. Nie jestem az taka ksiezniczką ze oh ah bez zmywarki ani rusz bo sobie skore na rączkach zniszcze. Do roboty paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
Niezła z ciebie gwiazda - droga poprezdniczko. To twój problem, myj se jak chcesz. Tu każda z nas jest za. Posiadasz b. duzo ekspresji słownej - może tak do jakiejś partii się zapisz - mogłabyś tam piętnować właśicielki, producentów zmywarek. Ja na twoim miejscu już bym strartowała. Może jednak dorobisz sobie członków rodziny - bo ja po 3-ce też zmywałam ręcznie?? Mam jeszcze pytanko - czy ta soda i inne świństwa zawarte w tabletkach nie majązłego wpływu na zdrowie?? Nie łudźmy się - sam strumień kilkunastu litrów wody nie domyłby takiej sterty garów. Takie mnie z rana przemyslenia dopadły - a tu mnie jakaś wyjeżdża - żebym se ręcznie poleciała - a sio mi stąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
zmywarka , taka normalnej klasy myśle ze w granicach 1600-2000 zł. swojego boscha kupiłam za 1650 i rzeczywiście nie ma co kombinowac z wieloma programami, to tak jak w pralce, 2-3 programy wystarczą. Tez swego czasu myślałam ze tylko paniusie kupują zmywarki, ale zmobilizowała mnie do kupna koleżanka , która kupiła używaną niemiecką i tak mnie piliła zebym sie nie zastanawiała ze zaczęłam pilic swojego męza , no i udało się - kupiłam na raty na 10 miesięcy i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zmywarka to na pewno dobra rzecz. Powiedzcie mi jak to sie ma przy 2 osobach w domu??? czy warto? opłaca się ? Rozumiem że dla kilkuosobowej rodziny z dzićmi to rzecz konieczna ale dla 2 osób w domu... ??? Doradzcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko mozna myc w zmywarce, podobno niektóre naczynia się niszcza, Trzeba czekac az się napeni...--to niektóre opinie jakie słyszałam, co o tym sądzicie??????? Jestesmy młodym małżeństwem, więc na razie nie mamy sterty naczyń :D i sądze ż zanim taka , nawet najmniejsza zmywarka sie zapełni to i tak z niej wyjme cos i umyje... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
jezeli gotujesz codziennie w domu to zmywarka jest ok , jeśli nie to sie nie opłaca. pozostaje jeszcze kwestia tego czy mała czy duża. Jak myślisz o garach to na pewno duża - do małej wejdzie garnuszek po 3 gotowanych jajkach (przykład). a poza tym jak masz kase albo stac cie na raty to można zaszalec - jeżeli lubi sie wprowadzac jakies inowacje w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×