Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona 23

Od 3 dni mam zmywarke i czuje , ze zyje

Polecane posty

Gość kremowka
małżenstwo bez dzieci - nie wiem moze rzeczywiście należałoby sie zastanowić. jeśli sie gotuje obiady w domu to ok, jeśli nie to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Ja mam w domu meza nauczonego od dziecka do zmywarki i nie wyobrazam juz sobie bez niej zycia. Obliczylam, ze dziennie spedzalam 40 min na zmywaniu garow, talerzykow, kubeczkow i sztucca!!!! Jestesmy we dwoje, ale na jesieni oczekujemy pierwszego dziecka i dlatego zainwestowalam w jej zakup.Wole te 40 min spedzic z dzieckiem niz zmywajac. No, ale jesli ktos to uwaza za taka przyjemnosc ... heheh.. to niech sobie dalej zmywa w rekach. Ja mam stopien twardosci wody 3 i bez zmywarki slady z twardej wody na szklankach i sztuccu byly moja zmora :) Tanie i bardzo skuteczne sa tbletki do mycia z Aldiego czy Lidla w niczym nie ustepuja Calgonitowi, ktorego tez probowalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Do zmywarki wkladamy tylko zastawe, ktora jest do tego przystosowana.Szkoda wkladac np. porcelane, bo talerze bede pekac w rekach albo nawet w trakcie nakladania na nie jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Ja za mojego Boscha dalam 1480 zl z dostawa do domu. http://www.evendi.de/preisvergleich/Produkte/54567.html BOSCH - Geschirrspüler »SGS 43 C22 EU«. Für 12 Maßgedecke. 4 Programme (Normal 65°C, Eco 50°C, Schnell 35°, Vorspülen). Programmablaufanzeige am Drehwähler. Verbrauch bei Eco 50°C: nur 14 Liter Wasser und ab 1,05 kWh Strom. Energieklasse A, Reinigungswirk Hersteller BOSCH Lieferzeit siehe Shop Preis 379,00 EUR (inkl. Mehrwertsteuer) Versandkosten 5,50 € Stand 22.06.05 - 10:00 http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/OttoDe/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ArticleNo;sid=uzxyL1-RF31wLx0r2bNYD0Q9GEFp3FWunEPeZ3NaYxlr4PEmt5w=?ArticleNo=297415&ls=0 Warto zwrocic uwage na zuzycie wody, pradu, oraz klase zmywania. Ja kierowalam tymi trzema faktorami, a nie wygladem zwenetrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica13000
Ja mam zmywarkę (Bosch-duża) od miesiąca. Uważam, że to urządzenie jest tak samo niezbędne jak pralka. Jesteśmy młodym małżeństwem, nie mamy jeszcze dzieci, a zmywarkę włączam codziennie. Nie wiem jak można 2-3 dni zbierać naczynia. Chyba, że się nie gotuje w domu. Ja gotuję i każdego dnia wieczorem zmywara pęka w szwach. Dla mnie to super urządzenie. ręcznie nigdy bym nie domyła niektórych naczyń, a ona sobie bez trudu daje ze wszystkim rade. Tabletki, których używam są z niemieckiego Lidla. Są tak samo skuteczne jak Calgonit. Pozdrawiam i zachęcam do zakupu zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arh
moja opinia drodzy panowie i mężowie: nie ma lepszego sprzętu kuchennego od zmywarki do naczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka111
Mam zmywarkę od 2 lat i niestety nie jestem zadowolona. Marka Candy. Zmywam w niej duralex, bo to używam na co dzień i tak potwornie się porysował, że chyba wkrótce wyrzucę całą zastawę. Na początku tego nie zauważyłam, ale po 3 miesiącach niestety tak. Przypuszczam, że nie nadaje sie on do zmywarek, choć w sklepie sprzedawczynie nie potrafią na to odpowiedzieć, a producent duralexu,itp. chyba nic nie pisze, przynajmniej ja nie doszukałam się. Bardzo proszę użytkownikow, którzy już dłużej używają zmywarek o opinie. a może ja coś źle robię ? :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
twoje naczynia nie sa przystosowane do zmywania w zmywarce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 25
Zastanawim się nad kupnem zmywarki, ma być szerokości 45 cm, panel zintegrowany, a co więcej nie wiem. Błagam o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
podwyzszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za lenistwo,nawet paru garnków nie chce się paniusiom na bieżąco myć.Gdybyście na bieżąco dbały o porządek,nie zalewałaby Was fala brudnych naczyń.Ale tak widocznie uczono Was w domu,naczynia same się myły,obiady same się gotowały,a pokoje same się sprzątały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
hehehe.. wzorowa gospodyni sie znalazka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia
a ja wole miec zmywarke i ... pojsc na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te cyniczna
a pranie gdzie robisz w rzece? bo chyba nie jesteś tak leniwa żeby pralka za ciebie prała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasniee
zmywarka super rzecz sama mam moze od 3 tyg i dopiero wiem, ze zyje a faktycznie mam wiecej czasu, wlaczam zmywarke i pije sobie kawke.... a wczesniej zamiast kawy 1 godz przy zlewie koszmar :( naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te cyniczna
no i tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te cyniczna
nie mów że masz zlew w domu ??? powinnaś mieć dwa sagany i popiół do szorowania garów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvettka
mam zmywarke od roku i jestem szczęśliwa bo nie trace czasu na stanie przy zlewie.wole sobie poczytać lub TV pooglądać.Albo sie z dziećmi pobawić ...albo ..wiele innych fajniejszych rzeczy porobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie o takie mniejsze zmywarki, które stawia się na blat. Czy w ogóle opłaca się taką kupować? I jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o te duże zmywarki. Czy można zamontować zmywarkę pod płytą gazową??? Bo przecież woda od gazu powinny być od siebie oddalone. Ale nie wiem czy dotyczy do także zmywarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie. Musze Wam powiedziec, ze od kilku lat mam zmywarke ale w tych ostatnich latach uzywalam jej moze kilka razy. Oczywiscie jest to bardzo wygodne, ale wychodze z zalozenia ze nie warto pozwolic maszynom zapanowac nad soba. Przy wiekszej imprezie owszem jest bardzo pomocna, ale takie imprezy rzadko robi sie w domu. Tak wiec jest to zbedna rzecz zajmujaca zbyt wiele mioejsca w kuchni i gdybym teraz miala zdecydowac czy kupowac zmywarke czy nie jestem pewna ze bym jej nie kupila. Ruszajcie sie troche dziewczyny. U mnie ja zmywam partner wyciera wiec oboje tworzymy swietna zmywarko - suszarke. [usmiech} Pozdrawiam wszystkich niewolnikow robotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa alexandra
pożyjemy zobaczymy jak będziesz miała dwójkę dzieci i od rana do nocy będziesz prać, sprzątać, prasować, gotować, przecierać itp.itd. to przeprosisz sie ze zmywarką :P a dla dwójki dorosłych osób, które gotuja okazjonalnie faktycznie zmywarka jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
a jam amm męża nieroba taki z niego partner jak z koziej d. trąba. Dla mnie to było wybawienie - i dzieci też dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
to hoop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agma
Mieszkam tylko z mężem. Codziennie ja albo on robimy obiad, do tego dochodzą inne posiłki i dziennie spędzamy nad zlewem około godziny. Niedługo się przeprowadzam do nowego domu i na pewno kupię zmywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agma
mam jeszcze pytanko, czy można w takiej zmywarce prać soksy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×