Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKaaaaaaaSSSiiiiAAAA

O WARTO KUPIC W ROSSMANIE??????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość kopytko gsm
kopytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubełek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym kopytkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w rossmanie kupuje juz od wielu lat i najczesciej kupuje tam kosmetyki np blyszczyk do ust taki w tubce o smaku bananowym z palomy za 5zl,jest tez firmy rossman za 3 zl ale jest bez smaku, ja bardzo lubie tam produkty firmy lovely,sa supre tanie, maja ladne kolorki i sa fajne wlasnie z tej firy mam podklad do twarzy rozświetlajacy kosztowal 5,99zl, cienie ,blyszczyki w ogole w rossmanie uwieelbiam kupowac lakiery do paznokci wszystkie kolory jaki sie tylko zamarzy no i cena-> smiesznie mala. Ktos tutaj pytal o tusze do rzes to musze powiedziec ze kupilam sobie jeden firmy wibo kosztowal kolo7 zl, taki dwustronny najpierw sie maluje biala strona a pozniej czarna i mussze powiedziec ze jakis rewelacyjny nie jest ale da sie nim pomalowac, zreszta jak za ta cene to nie jest zly, chociaz spodziewalam sie czegos lepszego, no ale na razie jest to jedyna rzecz co do ktorej mam jakies zastrzezenia,a tak cienie,lakiery do paznokci, blyszczyki, podklady moge polecic kazdemu bo sa dobre i tanie, a i zapomnialabym wywolywanie zdjec w rossmanie sie barzdo oplaca-ja juz tylko tam wywoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy szampon
ja kupowałam fioletowy szampon do blond włosów ale w moim mieście niestety juz go nie ma, może nie produkują czy w waszych miastach jest taki szampon w przeźroczystej butelce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie dzis kupilam sobie w rossmanie balsam do ciala brazujacy (takie brazawe opakowanie ze zlotymi literkami z 4 por roku) 250ml w promocji za 5,29 zl w promocji a jest fajny, no i tampony teraz tez sa w promocji 16 sztuk za 3 zl, ktos tu sie pytal jakiej one sa jakosci wg mnie sa dobre, takie same jak te z belli, kiedys kupilam tampony w leader price i odradzam wszystkim zeby je tam kupowac jakies takie beznadziejne, a te sa taki same jak bella i duzo tansze bo ja za bellle place 5zl za 8 sztuk a tu jest duzo wiecej za mniejsza kase,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattarina_autorka topicu
A ja jutro jade do rossmana juz sie nie moge doczekac:P Cos mi sie wydaje że nie moge wziąc za duzo kaski bo chyba ja wydam na te np,,kolorowe''produkty typu lakier do paznokci. Jednop ejst pewne,jesli trwa promocja tak jak pisała mi jedna dziewczyna to kupie na 100%żel pod prysznic:P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka
dosyć często kupuje w Rossmanie, mój mąż jak widzi, że mam nowa gazetkę reklamową tylko przewraca oczami, a jak idziemy do miasta to każe mi iść inną drogą żeby tylko ominąć sklep szerokim łukiem :-) Ale do rzeczy: ostatnio kupiłam płyn do naczyń rossman, który jest teraz w promocji-gęsty, wydajny, na długo wystarcza i mam zamiar kupić płyn do higieny intymnej z korą dębu z firmy Venus jest teraz z próbka balsamu do ciała. Rewelacyjna jest też emulsja do higieny intymnej Lactacyd, ale ją opłaca sie kupić tylko gdy jest w promocji, bo normalna cena to gdzies około 12 zł, a w promocji bywa za 8,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że promocje w Rossmanie różnią się w małych miasteczkach i dużych, ostatnio to porównałam. We Wrocławiu np. w promocyjnej cenie jest kremowy żel pod prysznic Dove z olejkiem z makadamii, świetny, ładnie pachnie i jest tańszy niż w dużych marketach. ten sam żel w małym miasteczku, w rossmanie kosztuje prawie o 2 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa
ja dzisiaj kupilam w rossmanie tampony w promocji 16 sztuk po 2,99zł .kupuje je sobie od dawna, bardzo w porzadku:) krem do rąk 4 pory oku mlonowy:) mniam!!! pachnie piaknie :) i jeden z wspomnianych wyzej zeli pod prysznic ISANA.kupilam mleko z miodem, sa jeszcze migdalowy,kokosowy,i z mlecznymi proteinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde bylam w Rossmanie i nic nie było,ktos tu pisał ze promocja jest do 5.06 a ja byłam 3 i nic nie było....a chciałam zel pod prysznic ten co wymieniacie to patrzyłam po pułkach z pół h i nic....lipa..... kupiłam lakier do paznokci,wściekło rózowy lowely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzisz...
taki ten rossmann podły... a może powinnaś patrzec po półkach zamiast po pułkach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajcia
Zastanawiam sie teraz nad zakupem kilku rzeczy, jeśli to mialyscie to powiedzcie czy warto ! 1 Szampon do wlosów rossmann 500 ml za 3 zł 2 rossmann mleczko pod prysznic za 2 zł 3 rossmann krem samoopalający za 6 zł 4 rossmann maseczka do twarzy 75 ml za 6,50 5 lovely double flash ( taka dwustronna pomadka w płynie, z jednej strony biała z 2 kolor ) czy ktoś z was to ma?? tak samo interesują mnie konturówki i szminki wibo oraz błyszczyki w kształcie przypominające te z max factor Silk Gloss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam kontórówke wibo taka rózową jest spoko czemu ja nie trafiłam na takie tanie np mleczko pod prysznic,nie było nic tak taniego,a parzyłam bardzo dokładnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz nowa
gazetka Rossmana do 08.06 do 19.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię czasem pobuszować w Rossmannie :) cieszy mnie, że mają spory asortyment, i zawsze można coś kupić. Mam sporo lakierów do paznokci Lovely, ale używam ich tylko do malowania paznokci u nóg, mają fajne letnie kolorki Czasem kupuję balsam i oliwkę dla dzieci Krem depilujący Nair Środki czyszczące, jakieś ściereczki, i zapach do zmywarki I takie typowe kosmetyki pielęgnacyjne (tonik, balsam, pasta do zębów) Można też trafić na całkiem śmieszne zabawki, teraz w nowej ofercie są samochodziki 10 szt za 4,99, świetne dla mojego siostrzeńca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keke
a słyszałyście o promocji lato z maybelline?????????????????????????????????? O co chodzi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
Po pierwsze- ubóstwiam chodzic do Rossmanna ( zwłaszcz jak sa super promocje!) DZIEWCZYNY NIE KUPUJCIE BODY SPRAY Wellness& Beauty algi i minerały morskie ( zielony) tak strasznie śmierdzi że z trudem uzywam go teraz jako odświezacza do wc.... a teraz warto kupic: za 4,99 nowość krem intensywnie nawilżający DOVE 75ml zel bambusowy, palmowy za 1,99 300ml odżywki do włosów Malwa saszetka15ml za 0,69 oczywiście promocje obejmują prawdopodobnie sklepy warszawskie pozdrowienia dla wszystkich ROSSMANNIACZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleblackdress
mam pytanie: czy znajdę w rossmannie dobre lakiery do paznokci i antyperspiranty? chodzi mi o produkty Rossmanna. aha - jeśli chodzi o materiały kosmetyczne - np. waciki, płatki kosmetyczne - mają coś niedrogiego a dobrego? Szukam też balsamu do ciała na lato - jakiś owocowy, ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos aktualną gazetkę
z promocjami w Rossmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
mam aktualna gazetkę i sa przerózne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
płatki kosmetyczne sa po 1.45 i sa naprawde niezle dziewczyny leccie do rossmanna na zakupy.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz luknąć czy jest
Rossmanowski pasztet dla kota? powinien 0,99 zł kosztować, dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleblackdress
oj, chyba się jutro wybiorę, długo czekałam na rossmanna w swoim mieście i otwarli niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię dobrą jakość
Nie, bo bardzo drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
w tej ofercie nie ma takich kocich pasztetów w promocji ale lepiej sie przejdż może będzie promocja w sklepie { duzo rzeczy nie umieszczają w gazetce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki SAFFI
mój chłopak był dzisiaj w Rossmanie i niestety nie ma w promocji pasztecików, a mój kot dostał pierdolca na ich punkcie i będę musiała wydać 1,69 za pasztet, bo nie chce jeść nic innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×