Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość nie wiem1
wiem jaki to jest stres bo juz raz czekalismy na wynik i w sumie byl dobry tylko wlasnie bylo cos z tym miesniakiem,w sumie mama trafila do szpi po krwotoku bo ten gozek dal znac o sobie. kurcze mam nadzieje ze bedzie dobrze ale i tak siedzi mi to w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem1
wiem jaki to jest stres bo juz raz czekalysmy na wynik.w sumie wyszedl dobry tylko byl jakis ropniak.az wkoncu mama dostala krwotoku i trafila do szpitala no i tak okazalo sie ze to miesniak.kurcze mam wielka nadzieje ze bedzie dobrze. juz sie nie moge doczekac wtorku.a zna sie ktos na lacinie bo probuje roszyfrowac ten wynik ale jakos nie bardzo mi wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco i zdrówka życzę.I dużo dużo uśmiechu :-) danka611 bardzo Cię proszę odbierz moją wiadomość na skrzynce mail \'owej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa-62
Witajcie dawno mnie ni bylo tutaj.Dzis zaliczylam lekarza .Podobno jest wszystko w porzadku nemi nie mam. Ale ta LUTEINE mam zażywac jeszcze przez 3 miesiace a ma sie wszystko unormować z miesiaczkami . A za 3 mniesiace do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskabelka- przepraszam ale nie otrzymałam żadnej wiadomości ,zamieściłam jeszcze raz adres ,napisz napewno odpiszę ,jestem ciekawa co u Ciebie? czytam prawie codziennie to forum ale nie zawsze zabieram głos.Pozdrawiam i życzędużo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdybym nie miała dojścia do kompa to życzę Wam wesołych i zdrowych Świąt, jak najmniej smutków, zmartwień, uśmiechniętej buzi:) i wszystkiego najlepszego. Wszystkie jesteście kochane, mądre i dobre. 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] kwiat] 🌻 kwiat] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosduszy
witam bardzo serdecznie i goraco po dlugiej przerwie. widze ze duuuuuuuzo nowych osob sie pojawilo. od mojej operacji minelo juz 4 m-ce ( wow ) czuje sie wysmienicie. mialam usunieta macice bez przydatkow przez pochwe. czuje sie super. niemam problemow z hormonami,z bolem itd. sex jest lepszy niz przed operacja bo nie boli juz. zapomnialam co to leki przeciwbolowe. jakbym wiedziala ze tak super sie bede czula po operacji usunelabym macice z 3 lata temu. od operacji nie martwie sie i nie stresuje kolejna miesiaczka,krwotokiem,bolem. zapomnilam o tym. nie czuje sie gorsza od kobiet z macica, moj maz i rodzina nie traktuje mnie inaczej. ciesza sie razem ze mna ze juz nie cierpie. pozdrawiam serdecznie, glowa do gory ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutusza
Witajcie kobietki.Minął rok i doczekałam kolejnych świąt.Świąt z zeszłego roku nie potrafię sobie przypomnieć.Wiem jedno te chce pamiętać i się nimi cieszyć. W związku z tym życzę Wam wszystkiego co najlepsze i by spełniły się Wasze wszystkie marzenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia39
Witam i pozdrawiam!!! Muszę powiedzieć, że prawie codziennie czytam Wasze forum. Zdaję sobie sprawę jak wiele mi pomogłyście odpowiadając na pytania. 19 grudnia miałam wizytę poszpitalną i jest wszystko OK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mięśniak był tylko mięśniakiem a poza tym na szyjce miałam liczne torbiele i przewlekły stan zapalny. Zaczęły wychodzić mi szwy. Czuję się dobrze. Dokuczają mi jedynie wzdęcia, których nigdy przed operacją nie miałam, ale biorę espumissan i ustępuje. Życzę wszystkim paniom na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, optymizmu, radości, miłości i spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych z samego spodu serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
Witam Wszystkie Panie! Cieszę Się,że jolapapa juz ma to za sobą i jest wszystko dobrze! Super. Ja mam zgłosić się do szpitala w poniedziałek o 12.30. Badania porobiłam- są w normie. Mój operator powiedział, że spróbujemy od poeracji przez pochwę( co dla mnie jest korzystniejsze),chociaż przy moim mięśniaku(141mm na111mm) może być trudne. W razie trudności zrobi poerację przez brzuch. Jestem ciekawa, czy to forum odwiedzają panie, które są dłużej po operacji, np. rok lub kilka lat? Jak one się czują, czy nie muszą brać hormonów,czy nie chorują na piersi, czy nie mają wypadania pochwy, itp.? Podzielcie się wiedzą. A tymczasem wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spokoju , Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla Was Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
Słyszałam jeszcze, że pousunięciu macicy organizm kobiecy prędzej się starzeje( bo nie ma miesiączki)nawet gdy jajniki zostały? Od pani, która zajmuje się akupunkturą dowiedziałam się, że w macicy z mięśniakami jest niejako ,, śmietnik organizmu,, i kiedy się go usunie to wtedy organizm może zrobić taki ,,śmietnik,, w innym narządzie np. w jelicie grubym, wątrobie lub pęcherzu moczowym. Usunięcie macicy jest usunięciem skutków a nie przyczyny zaburzeń, które się w nas znajdują. A jako ciekawostka - kobiety, które mają złe stosunki ze swoimi teściowymi mają mięśniaki( według tej pani). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA 42
Ewo nawet środki przeciwbólowe dzisiaj na mnie tak nie podziałały jak teorie tej pani można sie uśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
Witajcie wszystkie mile...Glosduszy, Debaja, Becia , Rosa... Danka..i wszystkie, ktorych nie wymienilam i wszystkie nowe dziewczyny, ktorym chce przekazac, ze musza wierzyc, ze bedzie dobrze. Jestem 4 msc po operacji, jutro ide do kolejnej kontroli i wierze, ze nadal jest wszystko dobrze, czuje sie dobrze, chociaz jeszcze staram sie nie dzwigac Spotkalam tutaj wiele przesympatycznych osob, ktorym dziekuje za wsparcie, a jedna ...:))) spotkalam juz w realu i rowniez jest swietna dziewczyna, wyglada na to, ze znalazlysmy znajomosc w internecie i dzieki klopotom zdrowotnym....:))) Dla wszystkich wspanialych swiat w milej rodzinnej atmosferze, duzo radosci i oczywiscie zyczenia zdrowia na Nowy Rok spelnienia marzen... paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula38
Nakrywając stół białą powłoką, liczymy Kogo nie będzie? Dziękując, że było nam kiedyś dane czuć ich ciepło Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, Jak ten jeden wigilijny wieczór. Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... Przychylności wszechświata, Siły w ramionach i czystego ognia w sercu, Co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, A każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą I najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, Odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, Radości w smutku dzięki ludzkiej miłości I nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju. Życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzka48
Cześć dziewczyny,najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne,witaj Niutusza,a tak żartując bo czytam wpisy,ja nie znałam mojej teściowej bo zmarła 5 lat wcześniej,to z czego moje mięśniaki sie utworzyły,że w tych czasach są doradcy którzy takie bzdury twierdzą,Po 14 stu miesiącach od mego zabiegu nie jest zle,zrobiłam według zalecenia lekarza mammografię,mam powtórzyć za rok,ponieważ nie mam 50 tki zapłaciłam 80 zł,kontrola za rok u gina,gdyby nie dolegliwości stawowe to było by super,mówi się ze po 40 stce jak się nie narzeka to się nie żyje,trzymajcie się zdrowo PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witam dziewczyny ja również życzę spokojnych i radosnych Świąt i przede wszystkim zdrowia. Ada 15 - dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Witam ..... ja wiem jedno, po usunieciu macicy czuje sie extra super, czuje sie zdrowa, mam duuuuuzo energi,nie chodzi mi po glowie bol,krwawienie i kiedy to sie skonczy. Jestem bardzo zadowolona. Sadze ze to choroba nas postarza, prochy na bol, stres. Pozbycie sie chorego organu wylecza nasz organizm, przez co czujemy sie duzo lepiej,zdrowiej, czesciej sie usmiechamy bo bol nam nie wchodzi w droge. Nawet sami lekarze mowia ze smiech jest najlepsza witamina i lekarstwem. Takze ja nie doluje sie i nawet nie zastanawiam nad tym ze o jeju niemam macicy to za kilka lat bede wygladala jak staruszka. Mam 29 lat, korzystam z zycia w koncu. Pozdrawiam ....... i milych przygotowan do Swiat zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Witam ..... ja wiem jedno, po usunieciu macicy czuje sie extra super, czuje sie zdrowa, mam duuuuuzo energi,nie chodzi mi po glowie bol,krwawienie i kiedy to sie skonczy. Jestem bardzo zadowolona. Sadze ze to choroba nas postarza, prochy na bol, stres. Pozbycie sie chorego organu wylecza nasz organizm, przez co czujemy sie duzo lepiej,zdrowiej, czesciej sie usmiechamy bo bol nam nie wchodzi w droge. Nawet sami lekarze mowia ze smiech jest najlepsza witamina i lekarstwem. Takze ja nie doluje sie i nawet nie zastanawiam nad tym ze o jeju niemam macicy to za kilka lat bede wygladala jak staruszka. Mam 29 lat, korzystam z zycia w koncu. Pozdrawiam ....... i milych przygotowan do Swiat zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
ja mialam usunieta macice bez przydatkow przez pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosduszy- pytam dlatego, że u nas w rodzinie jest dziewczyna w podobnym wieku, ma rozległą endometriozę i ma juz wyznaczony termin operacji, ale nie wie co bedą usuwać, ponieważ dopiero przy operacji lekarze mają zadecydować. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona42
Witam wszytskie serdecznie:)) Mój wynik badania histopatologicznego: Cervicitis chronica. Endometrium in stadio secretionis. Fragmenta parva myometrii. Czy nie można od razu przetlumaczyc, ciekawe czemu daja tylko wersje łacińską ? Grzebie teraz na googlach i kompinuje:)))))))) Chyba nie jest zły ten wynik. Konkretów dowiem się dopiero ok. 29.12. Życzę z całego serca... Świąt białych, pachnących choinką, makowcem, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,pełnych niespodziewanych prezentów,Świąt dających radość i odpoczynek,oraz nadzieję na Nowy Rok 2009,żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Rosa ..... ja mialam z tego powodu wlasnie usunieta macice. bole jakie mialam przerastaly wszystko. wszystkiego probowalam ale nic nie pomagalo wiec podjelam decyzje, ktorej nie zaluje, zaluje jednego, ze nie zdecydowalam sie 3 lata temu na ten zabieg. Na endometrioze niema zadnych prochow. Ja przed operacja nie bylam pewna czy mi tylko macica usuna czy przydatki tez. Dzieki Bogu wycieli mi tylko macice, jajniki zdrowe, za to macica wygladala paskudnie. Mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie. Wiem jedno, ja od operacji czuje ulge jakiej dluuuuuuuuuuuugo nie czulam. W 2 dzien po operacji czulam sie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo lepiej niz dzien przed. Bol jaki towarzyszyl mi codziennie w placach znikl i niema go do dzis, wiem tez ze sie nie pojawi. Pozdrawiam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Rosa ..... ja mialam z tego powodu wlasnie usunieta macice. bole jakie mialam przerastaly wszystko. wszystkiego probowalam ale nic nie pomagalo wiec podjelam decyzje, ktorej nie zaluje, zaluje jednego, ze nie zdecydowalam sie 3 lata temu na ten zabieg. Na endometrioze niema zadnych prochow. Ja przed operacja nie bylam pewna czy mi tylko macica usuna czy przydatki tez. Dzieki Bogu wycieli mi tylko macice, jajniki zdrowe, za to macica wygladala paskudnie. Mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie. Wiem jedno, ja od operacji czuje ulge jakiej dluuuuuuuuuuuugo nie czulam. W 2 dzien po operacji czulam sie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo lepiej niz dzien przed. Bol jaki towarzyszyl mi codziennie w placach znikl i niema go do dzis, wiem tez ze sie nie pojawi. Pozdrawiam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosduszy-bardzo mnie cieszy, że szybko doszłaś do siebie i jestes zadowolona, że dobrze się teraz czujesz, powodzenia Ci zyczę, oby tak dalej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glosduszy
Ciesze sie ze moglam w jakims stopniu dopomoc, wiem jak to jest. Wiem jak sie sama meczylam, a teraz tryskam energia. To dobrze bo potrzebna mi ona na Swieta :o) pozdrawiam i kolorowych snow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×