Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Dziękuję za pomoc, również życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witajcie dziewczyny-Witaj Rosa 🌼Jestem narazie bez hormonow czuje sie srednio ale glowa az tak nie boli,troche sa wybuchy ale wieczorem no i w nocy mokra ale da sie przezyc.Od czterech dni boli mnie w lewym boku niby na lini szycia ale mam lekie zolte plamienia.Dzwonilam dzis do mojego gin.ale byl w trasie i dopiero w poniedzialek.Dziewczyny czy was tez po operacji boli kregoslup?Choc musze zaznaczyc ze przed operacja chorowalam na rwe kulszowa ale teraz jakby wiecej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.papa
N O W O R O C Z N Y A L F A B E T ╔══╗A...anioła stróża u boku ╚═╗║B...buziaków słodkich miliony ╔═╝║C...czasu wolnego dla siebie ║╔═╝D...drogi usłanej różami ║╚═╗E....ekskluzywnych wakacji ╚══╝F....fury pieniążków ╔══╗G...gwiaździstego nieba ║╔╗║H...horoskopu korzystnego ║║║║I.... i oprócz tego ║║║║J...jasności umysłu ║╚╝║K...kolorowych chwil ╚══╝L...lotów wysokich ╔══╗M...miłosnych uniesień ║╔╗║N...nieprzemijającej urody ║║║║O... oddechu od codzienności ║║║║P...pogodnych dni ║╚╝║R...romantycznych wieczorów ╚══╝S...szalonych nocy ╔══╗T...tylko spełnionych marzeń ║╔╗║U...uroku osobistego ║╚╝║W...wiary w sukces ╚═╗║Z...zawsze uśmiechniętej buzi ╔═╝║ ╚══╝...W..N O W Y M.. R O K U J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.papa
witajcie dziewczyny w nowym roku:-)))) ewa1970-ciesze sie,ze juz po wszystkim u Ciebie:-)))jak Cie operowali???jak dlugo bylas w szpitalu?napisz cos,prosze:-))) u mnie tez wszystko ok:-)))tez juz jezdze autem i pomalu wracam do zycia codziennego:-)))dzisiaj bylam u lekarza,mam sie oszczedzac i dal mi zwolnienie narazie do 16 stycznia.W przyszlym tygodniu musze zrobic jeszcze badanie krwi ,zeby sprawdzic co z moja anemia:-)))pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita 1811
Witajcie Kochane Dziewczyny! W Nowym Roku życzę Wam bardzo dużo zdrowia,zdrowia,zdrowia,szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń.❤️❤️❤️👄👄 BECIA222-bardzo się cieszę razem z Tobą, że Mirena dobrze działa. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Syrenki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
wITAM DROGIE PANIE! U mnie operacja zaczęła się drogą pochwową, ale z powodu dużych mięśniaków lekarz musiał rozcinać brzuch. Znieczulenie zrobili w kręgosłup, czyli nic nie czułam od pępka w dół, ale byłam świadoma w czasie operacji( mogłam poruszać dłoniami i lekko obracać głowę). Po operacji najtrudniejsze było wstawanie z łóżka z powodu bolącego brzucha. Upławy z pochwy ustały po 4 dniach. W dniu operacji i 1 dobę po nic nie jadłam tylko na kroplówkach. Jako pierwszy posiłek dostałam kleik ryżowy( smakował mi jak najlepsze, wyszukane danie). Dzisiaj mija 12 doba od operacji i od rana czuję wyrażną poprawę w samopoczuciu, brzuch wyrażnie mniej boli, od 2 dni stoję przy kuchni i gotuję obiady dla rodzinki. Porwałam się nawet na zamiatanie podwórka, bo dużo śniegu napadało( to było chyba mało rozsądne). Natomiast od ok.3 dni dokucza mi świąd pochwy i/lub dolnego odcinka cewki moczowej. Blizna na brzuszku jest jakby stwardniała. Poza tym jest naprawdę nieżle. Pozdrawiam jola.papa i wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Ależ tu cicho dzisiaj Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!! Dziewczyny , byłam wczoraj u ortopedy z tym moim bólem kręgosłupa ( zrobilam RTG lędżwiowego i szyjnego) z tego co lekarz powiedział to na zdjęciach jakiś większych zmian nie widac ale nie jest tez dobrze ........w związku z tym dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny . Powinnam sie cieszyć ale mam dylemat czy dwa miesiące po operacji i na dodatek miałam ten guz o granicznej złośliwości to czy ja mogę ten rezonans zrobić. Niby mu mówilam o tym ale kurcze to jest ortopeda ....więc nie musi być w temacie czy są jakies przeciwwskazania. Jeżeli któraś z Was moze mi coś poradzić.....będę wdzięczna ogromnie. Pzdr nasze kochane dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 42
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny.Długo nie pisałam ,ale czytam Was codziennie. Miesiąc "urlopu" szybko miną ,wczoraj miałam wizytę u lekarza. Jutro , najdalej w czwartek idę do szpitala w piątek chyba będę operowana.Boje się jak diabli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona42
Ja ide w poniedzialek, tez boje sie jak diabli. Mam plamienie i temperature od 2 tyg. 37.4 i antybiotyk nie pomogl. I co to bedzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 42
Iwona 42 myślę że dobrze będzie trzeba mieć nadzieję że nic nie spaprają🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola252
WITAJCIE DZIEWCZYNY ! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,życzę zdrowia i wszystkiego naj,naj.naj .Miałam opercję 25 listopada jest nieżle trochę jeszcze boli w prawym boku i te wzdęcia cały czas,myślałam że miną szybciej.Ale mam pytanie o te objaw y menopauzy .a nic nie odczuwam na razie,lekarz nic nie mówił a ja głupia też nie pytałam.Czy te plastry i inne środki są konieczne czy ktoś poradził sobie bez żadnych specyfików.€sunęli mi macicę ale mam jajniki mam 47 lat. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna gosia
Witajcie! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich! Po 2 miesiącach dochodzenia do siebie dopadły mnie bóle w plecach, od krzyża do kolana(z jednej strony). Niby to rwa. Martwię się żeby znów coś się nie przypałętało. Znajoma mówiła, że jej mamie po operacji usunięcia macicy,kiedy pojawiły się bóle w plecach, lekarz zalecił ćwiczenia. Czy któraś z Was ma takie doświadczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_jola252
Jesli masz zostawione jejniki to nie ma potrzeby brania dodatkowych hormonów w jakiejkolwiek postaci - ani plastry, ani piguły - twoje jajniki je produkują w ilości odpowiedniej do wieku i tak jest dobrze, dlatego lekarz nic ci nie mówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona42
Czy dopadł Was stres, dołek przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Mnie dopadł po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneeeczkaaa
Moja mama na początku grudnia też miała operacje usunięcia macicy.Lekarz wykrył rozległy guz,który uciskal na pecherz moczowy,co powodowało że czesto biegała siusiu.Lekarz nie ukrywał że sprawa wygląda nie ciekawie,wiec oczekiwanie na wynik było koszmarem.Tydzień temu odebrałysmy wynik na szczeście okazało sie wszystko dobrze.Mama powoli wraca do zdrowia. wiec wspaniały poczatek nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1970
Witam! Ja miałam usuniętą macicę z dużymi mięśniakami 23 grudnia. Na tydzień przed operacją zaczęły boleć mnie zęby po prawej stronie na dole i na górze. Od dentysty dowiedziałam się, że to ze stresu. A po operacji ból ustąpił jak ręką odjął. Najbardziej bałam się w dniu, kiedy mąż zawoził mnie do szpitala czyli dzień przed operacją. Do ostatniego momentu nie miałam pewności czy dobrze robię idąc na poerację i chciałam nawet " uciekać " ze szpitala. W dniu operacji byłam całkowicie spokojna( na noc i rano dostałam Relanium). Jak nie musicie to się jeszcze wstrzymajcie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
ewa 1970 - ja właśnie ciągle się wstrzymuję i też nie wiem czy dobrze robię. Jestem pod stałą kontrolą lekarza ale z domu bez wkładki i paczki podpasek się nie ruszę. Nie wiem co lepiej wytrzyma moja psychika - ten stan teraz czy ewentualnie potem po operacji. Krwotoki na chwilę zanikły dzięki mirenie ale bóle są nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Becia to logiczne, że nikt nie robi "tego" jak nie musi. Nie miej żadnych wątpliwości, u Ciebie była/jest szansa uniknięcia poważnej operacji i Ty, i Twój lekarz ją wykorzystaliście. Co życie przyniesie czas pokaże, a Ty nie martw się na zapas.Pozdrawiam serdecznie, cmoki znad morza 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola252
do Ewa 1970,Witaj ! Masz takie odczucia jak ja,kiedy jesteś po zaczynasz się zastanawiać chyba niepotrzebnie zrobiłiście to co należało.Teraz jesteś jeszcze słaba,obolała itaka trochę nie do życia, myślisz więc trzeba było jeszcze się trzymaćale pomyśl teraz życie bez bólu,bez krwotoków no i bez tych cholernych podpasek.Siła wyższa dziewczyno,kibicowałam Ci na tym forum zanim poszłaś na operację, wiem jak Ci ciężko bo Swięta spędziłaś najpewniej w szpitalu ale bedzie lepiej i to już niedługo 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, napisz co Ci właściwie jest, skąd ta gorączka, jaką operację będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona42
Rosa bede miala usunieta macice, mysle ze jajniki sa w porzadku. Goraczka ze stresu a moze z powodu lekkiego bolu gardla - sama nie wiem. Czy jak bede mial taki stan podgoroaczkowy zrobia mi operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona- nie wiem, ale myślę, że gorączka Ci przjdzie do poniedziałku. Stan podgorączkowy napewno nie bedzie przeciwskazaniem, ale lepiej żeby to gardło nie bolało, bo moze doczepić sie kaszel, a po operacji nawet przy chrząknięciu mocno bolą szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, DO RADOSNA GOSIA- Gosiu ja mialam operacje 31 pażdziernika (usuniecie macicy i prawego jajnika) miesiąc po operce było wszystko OK! a po miesiacu bole w plecach nie do wytrzymania....poszlam do Ortopedy mam skierowanie na rezonans i przepisal mi takie małe tabletki raz dziennie po śniadaniu i jest dużo lepiej....boli mnie jeszcze szyjny jak przekręcam głowę .....zobaczymy co wykarze rezonans. DO JOLA 252- Jolu , tak jak pisalam wyżej ja mam tylko jeden jajnik i też nie biore zadnych hormonów i czuje się dobrze no powiedzmy ,że czasem mnie nerwy ponosza i krzycze bez powodu na wszystkich. hehe. Dziewczyny, ja uważam ,ze nie ma co czekać jak trzeba to trzeba . Zobaczcie w moim przypadku , szłam na wycięcie macicy z dużymi mięsniakami niby jajniki były ok! nic nie bylo widac a okazało się ,za na prawym miałam guzka 0,8mm o granicznej złośliwości i gdyby nie uciążliwośc zwiazana z mięśniakami pewnie by to świnstwo rosło i złośliwiało. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Głowy do góry.........kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.papa
hej dziewczyny:-))) mialam usunieta macice 15 grudnia i nie zaluje mojej decyzji:-))) napewno nie bede za nia tesknic.Dzisiaj bylam u lekarza,czuje sie dobrze i nie mam anemi.Moja torebka jest duzo lzejsza,nie musze nosic paczki podpasek i lekow przeciwbolowych.:-)))Musze jeszcze 6 kg przytyc,ale to maly problem,bo apetyt mi sprzyja i do wiosny wroce napewno do normalnej wagi.:-)))Mysle,ze w lutym bede mogla wrocic do pracy,a wtedy bede najszczesliwsza kobieta bez macicy(hehehe:-))),bo nie cierpie siedziec w domu:-)))pozdrowionka Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×