Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Jolu, ten guziołek był za mały żeby był złośliwy, nic sie nie martw, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!Jutro raniutko zmykam na oddział w czwartek operacja.Mam nadzieje że szybko wrócę do sił , do domku i do Was .Boję się okropnie i dlatego już nawet nie żal mi tej macicy,szyjki... dosyć stresów!!! Chcę być zdrowa! Pozdrawiam serdecznie. Do BONITA13-ja się już zdecydowałam teraz czas na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia 39 trzymam kciuki.Widze że razem mamy ten sam termin:-) i to samo do usunięcia.Pozdrawiam Cię cieplutko , spokojnej nocy i wszelkiej pomyślności.Do napisania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Jolu będzie dobrze, jak jest coś nie tak to jest zaraz wielki raban. Basiu trzymam kciuki!!!!!!!!! 👄 dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia39
iskabelka - jak fajnie, że nie jestem sama. siedzę jeszcze, ale wypada trochę pospać - mam nadzieję, że mi się uda. Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie inne. Do usłyszenia po... życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 na rozjaśnienie tego deszczowego dnia Basiu, Isko - trzymam kciuki, wracajcie szybko do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa131479
Do Rosy.Dzięki kochana za zrozumienie.Napewno jeszcze podoli,ale już z dnia na dzień bedzie coraz lepiej.Dziś mam klopoty z cisnieniem ledwo mnie nogi noszą.Dzwoniłam do mojej Doktor rodzinnej i kazała mi odrzucic lek od cisnienia.Bo tak wogóle to ja mam nadcisnienie,atu nagle *80/60 a puls103.Czy któraś moze miala takie skoki ciśnienia?Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Ja również dziewczyny trzymam za Was kciuki 🌼 Odebrałam wyniki, są ok! hura! Pozdrawiam 🌼 Debaja, Spinka, Rosa 49; danka, jola - ciekawe co z Elżbietą i Panem Jurkiem. Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu napisz co u Ciebie oprócz tego, że wynik dobry, chociaz to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza z Ich strony jest wielce niepokojąca. Dobre duszki niech Ich wspierają i szepną o naszym niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja tez myśle o nich, ta cisza rezczywiście jest niepokojąca. Może nie mają internetu, moze ktoś cos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cisza jest rzeczywiście niepokojąca, może ktoś coś wie czemu Elzbieta sie nie odzywa ani tez Jurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Rosa, dziekuje dziewczyny za pocieszenie, dziś odbieram wynik a mam sąsiada ginekologa co prawda na emeryturze ale napewno tez mi cos powie na temat wyniku. Napisze wieczorkiem. Iwa- super ,ze juz u Ciebie coraz lepiej, staraj sie jak najwiecej chodzic....ja odkad zaczęłam chodzic i sie krzatac po mieszkaniu czuje sie codziennie lepiej. Basiu- bedzie dobrze kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSA....mam nadzieje i pewnie ine dziewczyny tez ta myślą ,że za przeroszeniem \"olejesz\" te osobę....jestes nam potrzebna i tyle. Rozmawiałam z sasiadem ....o twierdzi ,że wszystko jest OK!-byl guzek ale już go nie ma co moge zrobic to kontrolowac ten drugi jajnik. Oto m oj wynik histopatologiczny leiomyomata corporis uteri Endometriosis interna Endometrium cum signis proliferationis Cervix sine laesionibus Tumor Brenneri ovarii dextri Cystis lutealis haemorrhagicae ovarii dextri Salpinx dextra sine laesionibus Opis: Macica o wym 15x9x7cm z prawym przydatkiem . Jajnik cystyczno-lity o wym 3x4x2 cm z guzkiem Brennera śr. 0,8cm.W trzonie macicy mięśniaki wszystkich typów do 7cm średnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jolakalisz
Sądzę, że gdyby było zle to zostałabyś wezwana na Polną w celu dalszego leczenia - tak robili jak ja tam byłam - od razu zapisywali na radio lub chemio terapię - jesli nie musisz się tam zgołsić to jest dobry znak :) Syrenki - ten, kto próbuje psuć atmosferę na formu to zwykły trol - nie wolno karmić troli, a one się żywią komentarzami innych do ich głupich wypowiedzi - pamiętajcie BEZ KOMENTARZY dla "mądrości" trola. Dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
Witajcie....wszystkie tez sie martwie Elzbieta, moze pojechała do sanatorium...przesylam duuuuuzo dobrych mysli. Rosa nie przejmuj sie tymi glupotami i zostan z nami, poradzimy sobie z takimi glupimi wpisami, przeciez jestes moja operacyjna blizniaczka...prawie...:) minelo nam juz 3 msc... Umowilysmy sie z Myszka na spotkanie...:) Becia..gratulacje, ciesze sie z Toba....:))) Dziewczyny przed...nie bolcie sie, chociaz strach to w naszym przypadku jest normalny, ale jesli tylko jedynym wyjsciem jest operacja to nalezy przez to przejsc, potem jest juz spokoj...i ewentualne zmartwienie, ze mamy jakies blizny na brzuszkach...:))) dobrejnocy...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
jolakalisz - opis świetny, zwłaszcza ten po łacinie. Ważne że jest ok! Rosa 49 - trzymaj się i nie uciekaj od nas A ja sobie krwawię, krwawię..... coraz silniej i powoli, powoli się załamuję... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu, zapytaj lekarza czy tak powinno być w Twoim przypadku, to za długo trwa, a może to w ogóle nie jest miesiączka🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny, po przemysleniach tez oszlam do wniosku ,że chyba nie jest źle skoro mnie \"zostawili\" w spokoju. Gdy nawet ten guzek był czymś niepokojącym to go juz nie ma i mam nadzieję ,że nie urośnie mi na drugim jajniku. Becia- Rosa ma rację chyba powinnaś skontaktować się z lekarzem. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita1811
Witajcie Kochane!!! BASIA 39-Jesteś już po, więc życzę Ci szybkiego powrotu do domu i duuużo zdrówka!!! ISKABELKA-Dzisiaj jest Twój dzień, więc życzę Ci powodzenia!!! BECIA 222- Cieszę się razem z Tobą, że wyniki Masz ok, jednak nie zwlekaj i skontaktuj się ze Swoim lekarzem,bo lepiej dmuchać na zimne.Pozdrawiam!!! JOLAKALISZ- Razem z Tobą też się cieszę, że wynik jest ok.Teraz z kazdym dniem będzie coraz lepiej.Pozdrawiam!!! ROSA 49-Nie możesz odejść od nas z powodu oszczerstw rzucanych pod Twoim adresem.Po prostu Musisz temu stawić czoło.Pozdrawiam!!! Dziewczyny mnie też bardzo niepokoi cisza ze strony Elżbiety i Pana Jurka i oby to był tylko błachy powód Ich milczenia. Wszystkim Syrenkom życzę pogody ducha, bo u mnie za oknem pada i bardzo wieje!MIŁEGO DNIA!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Basie i Iskabelke, żeby tylko nie cierpiały po operacji, mam nadzieje, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Witam kochane 🌼 Trochę się pomęczyłam dzisiejszej nocy, ale było łagodniej niż zwykle, choć ciężko. Lekarz dawał mi 50% szans że będzie dobrze. Jak do niego przyjdę to już tylko po skierowanie na usunięcie. Powiedział też żebym się postarała 3 miesiące przetrzymać bo tyle czasu potrzebuje Mirena żeby się "zadomowić". Wszystkiego tego byłam świadoma. Sama nie wiem co robić. Chyba jeszcze troche poczekam, narazie znowu się u mnie uspokoiło Rosa 49 ; jolakalosz ; bonita 1811 ada 15 ; Debaja i wszystkie inne forumowiczki - pozdrawiam w ten pochmurny dzień. Na śląsku pogoda koooszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
ada 15 i myszka - życzę udanego spotkania 🌼 napiszcie potem jak było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren62
Witam Was drogie dziewczyny.Czeka mnie rownież operacja usunięcia wszystkiego jak to określił ginekolog .Ale mam do Was pytanie czy miałysie czyszczenie macicy i pobranie wycinka do badania Histopatologicznego przed operacją.Bo ja tak ,i nie wiem czy, tak sie postępuje zawsze czy nie?Pozdrawiwm Was wszystkie..trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko ja jestem z Wrocławia i u nas też tak się robi. Najpierw jest abrazja i jesli wynik wyjdzie dobry to mozesz umawiac się na operkę w normalnym szpitalu. Jeśli jest coś nie tak to tylko w onkologicznym. Czyszczenie może być w znieczuleniu miejscowym (z autopsji wiem że nie zawsze działa-kobiety bardzo się skarzyły) lub w ogólnym i wtedy narkoza jest bardzo krótka i płytka a Ty masz luksus bezbolesności ( do domu idziesz po 4-5 godz). Miłego dnia wszystkim forumowiczką 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwa 61
Ja też w maju najpierw miałam pobrany wycinek. Teraz jestem już dwa miesiące po operacji. Na podstawie pierwszego badania lekarz określił mi czy muszę być operowana natychmiast czy mogę czekać w kolejce. W różnych szpitalach mają różne zasady. Tam gdzie ja byłam operowana zawsze najpierw pobierają wycinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskrobana
irena 62.W Poznaniu też najpierw czyści się i pobiera do badań wycinek z macicy.Nie napisałaś z jakiego miasta jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×