Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość iren62
Witam Was.Wyskrobana pyta mnie z jakiego jestem miasta,otoż z Polanicy Zdr.Ginekolog na wizycie 15. X. stwierdził że mam mięśniaka 8 cm.śred.a ponieważ jestem po 40-tce to usuwają wszystko żeby nie okazalo się, że za jakiś czas będzie coś na jajnikach i trzeba będzie otwierać jeszcze raz.Ale jam mam regularne miesiączki, trwające krótko ,i nie mam żednych dolegliwości.Tylko że ja 2 lata temu jak bylam na wizycie to nic jeszcze nie było,a dziś proszę!.Widocznie tak szybko urósł.Pozdrawiam wszystkie wspaniałe i dzielne dziewczyny.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO IREN..........nie dziw sie ,że przez dwa lata Ci urósł mięsniak bo niektóre naprawde szybko rosną. Mnie przez rok urósł 7cm i całe szczęscie w nieszczęściu ,że mi tak szybko rósł to się zdecydowalam na operacje ( jestem 3 tygodnie po) i przy okazji okazało się że mam na jajniku guzek ....który na USG wyglądał jak pęcherzyk i lekarz w ogole nie brał pod uwagę że coś nie tak jest z jajnikami.......a tu taka niespodzianka!!! Tak widocznie mialo być. Tak że nie martw sie kochana na zapas .......będzie dobrze ! Pzdr z zimnego bbrrrrrr Kalisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Pozdrowienia z zimnego Bytomia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manopauzka
Witajcie kochane dziewczyny Ale nam się zrobiło śnieżnie na dworze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren62
Dziękuję Wam dziewczęta za informacje ,bardzo mi to pomogło,uspokoiłam się.Nawet od lekarzy nie otrzymałabym tylu informacji co od Was.Bo na wizycie u ginekologa,, nie pamięta się o wielu sprawach, dopiero póżniej , człowieka nurtują pewne pytania i nie ma ich komu zadać.Mam do Was drogie dziewczyny jeszcze jedno pytanie,czy przed operacją wykonywałyście jeszcze jakieś badani oprócz abrazji.Bo ja tak myślę że jak tylko przyjdzie wynik pozytywny i można będzie ,przeprowadzić operację to chciałabym jak najprędzej nawet przed świętamłale z drugiej strony się wacham bo to święta ,a ja nic nie będę mogła zrobić.Pozdrawiam z zasypanej śniegiem Polanicy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Pozdrawiam i spokojnej nocki z zasypanego(delikatnie, ale zawsze :-)) Trójmiasta ! Debaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita1811
Ja też pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę spokojnej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Rosa49
Witaj Rosa49-piszesz ze jakas osoba cie przesladuje , oby cie jezyk zaszczypial za te bzdury co tu i na innych forach wypisujesz .Jak wiem to jest odwrotnie to ty przesladujesz ,bawisz sie w detektywa oskarzasz ludzi nie slusznie .Powiem ci tylko ze nastepnym razem jak bedziesz pisac twoje posty , to przed przycisnieniem klawisza -wyslij - dobrze przeczytaj twoj post , by nie slusznie oskarzac ludzi .Prosze cie rowniez nie baw sie juz w te hlocki klocki ,bo mnie to nie bawi , baw sie w swoim gronie , a mnie zostaw w spokoju.Mimo tej calej chorej sytuacji pozdrawiam cie serdecznie i zycze zdrowia fizycznego jak i psychicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Rosa49
Witaj -piszesz ze jakas osoba cie przesladuje , oby cie jezyk zaszczypial za te bzdury co tu i na innych forach wypisujesz .Jak wiem to jest odwrotnie to ty przesladujesz ,bawisz sie w detektywa oskarzasz ludzi nie slusznie .Powiem ci tylko ze nastepnym razem jak bedziesz pisac twoje posty , to przed przycisnieniem klawisza -wyslij - dobrze przeczytaj twoj post , by nie slusznie oskarzac ludzi .Prosze cie rowniez nie baw sie juz w te hlocki klocki ,bo mnie to nie bawi , baw sie w swoim gronie , a mnie zostaw w spokoju.Mimo tej calej chorej sytuacji pozdrawiam cie serdecznie i zycze zdrowia fizycznego jak i psychicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Rosa49
Witaj -piszesz ze jakas osoba cie przesladuje , oby cie jezyk zaszczypial za te bzdury co tu i na innych forach wypisujesz .Jak wiem to jest odwrotnie to ty przesladujesz ,bawisz sie w detektywa oskarzasz ludzi nie slusznie .Powiem ci tylko ze nastepnym razem jak bedziesz pisac twoje posty , to przed przycisnieniem klawisza -wyslij - dobrze przeczytaj twoj post , by nie slusznie oskarzac ludzi .Prosze cie rowniez nie baw sie juz w te hlocki klocki ,bo mnie to nie bawi , baw sie w swoim gronie , a mnie zostaw w spokoju.Mimo tej calej chorej sytuacji pozdrawiam cie serdecznie i zycze zdrowia fizycznego jak i psychicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Rosa49
Witaj -piszesz ze jakas osoba cie przesladuje , oby cie jezyk zaszczypial za te bzdury co tu i na innych forach wypisujesz .Jak wiem to jest odwrotnie to ty przesladujesz ,bawisz sie w detektywa oskarzasz ludzi nie slusznie .Powiem ci tylko ze nastepnym razem jak bedziesz pisac twoje posty , to przed przycisnieniem klawisza -wyslij - dobrze przeczytaj twoj post , by nie slusznie oskarzac ludzi .Prosze cie rowniez nie baw sie juz w te hlocki klocki ,bo mnie to nie bawi , baw sie w swoim gronie , a mnie zostaw w spokoju.Mimo tej calej chorej sytuacji pozdrawiam cie serdecznie i zycze zdrowia fizycznego jak i psychicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Rosa49
Witaj -piszesz ze jakas osoba cie przesladuje , oby cie jezyk zaszczypial za te bzdury co tu i na innych forach wypisujesz .Jak wiem to jest odwrotnie to ty przesladujesz ,bawisz sie w detektywa oskarzasz ludzi nie slusznie .Powiem ci tylko ze nastepnym razem jak bedziesz pisac twoje posty , to przed przycisnieniem klawisza -wyslij - dobrze przeczytaj twoj post , by nie slusznie oskarzac ludzi .Prosze cie rowniez nie baw sie juz w te hlocki klocki ,bo mnie to nie bawi , baw sie w swoim gronie , a mnie zostaw w spokoju.Mimo tej calej chorej sytuacji pozdrawiam cie serdecznie i zycze zdrowia fizycznego jak i psychicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka42
Cześć dziewczyny .Jestem przed operacją usunięcia macicy.Od wtorku ,kiedy się dowiedziałam w jednej chwili wszystko się zmieniło.Strach i gniew, gniew i strach .W srodę mam być operowana strasznie sie boję .Weszłam na wasze forum ,poczułam się trochę lepiej przedewszystkim dlatego,że jesteście sobie życzliwe wymieniacie się doświadczeniami.Dzięki temu co tu przeczytłam mam nadzieję że będzie dobrze.Strach jest nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w śnieżny poranek Irenko, mi kazali jeszcze mieć grupę krwi, cytologię i prześwietlenie płuc a ja jeszcze dodatkowo poszłam sobie do endokrynologa zbadać tarczycę. Już niedługo będą trzy miesiące od operki a ja już zaczynam zapominać co mnie spotkało. {kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia222
Co się tu dzieje na tym forum, wczoraj pisałam na stronie 120 a dziś znowu na 118? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita1811
Cześć Kochane Dziewczyny!!! U mnie za oknem biało i bardzo wieje, więc życzę Wam dużo ciepła!!! MAJKA 42- Witaj w naszym gronie!!! Napisz proszę z jakiego powodu Masz mieć usuniętą macicę i czy z jajnikami, czy bez? Pozdrawiam Wszytstkie Dziewczyny bardzo serdecznie!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
Witajcie dziewczyny..🌼, w Paryzu tez cos z nieba pada, takie blizej nieokreslone, bo niby troche sniegu, ale przy tej temperaturze zamienia sie natychmiast w wode...i wieje. SPINKA, Ty tez z Wrocławia...? fajnie..:))), dzie bylas operowana? Ja juz jestem 3 miesiace po...i gdyby nie szlaczek na brzuchu to pewnie juz moglabym zapomniec o calej przygodzie. Ja mialam tez zlokalizowanego guza na jajniku i w szpitalu robiono mi wszystkie badania na cito, nie musialam nic robic sama, swoje mialam tylko usg. Wydaje mi sie, ze dobrze pic juz po..actimelki, ja zaczelam jeszcze w szpitalu, potem w domu dołaczylam sok pomidorowy i chyba ogolnie moje jelita dosc szybko wrocily do normy. cieplutkie pozdrowienia dla wszystkich miłych....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ady byłam operowana na Dyrekcyjnej. Mam usuniętą macicę z szyjką z powodu wielu mięśniaków i bardzo obfitych krwawień. Szukałam szpitala gdzie mogłabym być operowana laparoskopowo lub przez pochwę ale w moim przypadku (macica 14x10 jak 4-5 m-c ciąży) nikt tak nie chciał. Po operacji miałam sporo komplikacji o których już pisałam. Serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren62
Cześć Wszystkim.Droga Spinko 62 bardzo dziękuję Ci za wiadomości o badaniach.które jeszcze robiłaaś do tej operacji.,Całuski,trzymaj się cieplutko.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada15
MAJKA, bedzie wszystko dobrze, zobaczysz, posylam Ci duzo dobrych mysli i jak czytalas, kazda z nas jakos sie z tej przygody wykaraskała, wiec i u Ciebie bedzie wszystko dobrze...Trzymaj sie i odzywaj sie do nas...to pomaga, nie jest sie samemu. SPINKA...🌼 dzieki za odzew....ja bylam na Chałubińskiego, w moim przypadku tez nie wchodziła zadna inna operacja w gre...niestety....i jeszcze tam wroce w sierpniu...:(((, ale mam nadzieje, ze na krotko TEraz nastrajam sie pozytywnie do wszystkiego i staram sie cieszyc, ze tak z tewgo wyszłam, ale oczywiscie szlaczek na brzuchu mnie denerwuje.... Becia co u Ciebie? jak z tym krwawieniem? to okres czy znow jakies paskudztwo? trzymaj sie dziewczyno. Glosduszy dawno sie nie odzywala... Menopauzka...🌼 Debaja...🌼 usmiechy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Witam Was serdecznie ! Jestem ponad dwa miesiące po operce i jest super :-). Trzeba było to zrobić i tyle, życie toczy się dalej.... U mnie w Gdańsku pięknie, zimowo(kocham jesień i zimę), a ja leżę chora w łóżeczku(przeziębienie) ze stłuczonym kolanem ( spotkanie z matką ziemią), a podobno limit pecha mam wyczerpany ;-). Pozdrawiam serdecznie. Debaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia39
Siemka kochane syrenki!!! Jestem znowu z Wami - szczęśliwa i mam nadzieję, że już prawie zdrowa. Niestety nie mam dostępu do neta /siedzę w bibliotece/ ale podeszłam, żeby się odezwać - żyję. Odezwę się niedługo. Pozdrowionka!!! Trzymam kciuki za te przed i po - będzie OK!!! Nie bójcie się - nie ma czego. Jesteście pod dobrą opieką. Napiszę później jak było i chętnie odpowiem na wszystkie pytania - miałam macicę usuwaną przez pochwę. Do usłyszenia. iskabelka - moja kochana - jak żyjesz, jak było, odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo słonka w ten pochmurny dzień życzę 🌻 Iska i Basia czekamy na relacje !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny!!! Jestem już w domku.4 doba po operacji. Usunęli mi macice razem z szyjką. Nie było żle. Jest dobrze.Byle do przodu... Matko ile tu śniegu napadało!!! Pozrawiam Was bardzo gorąco z zasypanego Bytomia. Szczęśliwa Iskabelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debaja
Basia witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się, że masz to już za sobą :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny!!! Jestem już w domku.4 doba po operacji. Usunęli mi macice razem z szyjką. Nie było żle. Jest dobrze.Byle do przodu... Matko ile tu śniegu napadało!!! Pozrawiam Was bardzo gorąco z zasypanego Bytomia. Szczęśliwa Iskabelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia 39 wróciłaś ?Jak było Kochana ? Cały czas o Tobie myślałam.Pozdrawiam i ściskam.SZCZĘŚLIWA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia 39 wróciłaś ?Jak było Kochana ? Cały czas o Tobie myślałam.Pozdrawiam i ściskam.SZCZĘŚLIWA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka42
Dziękuję za dobre słowa bardzo mi się przydadzą. Jutro melduję się na oddziale w środę pod nóż.O niczym innym teraz nie myślę .Będe operowana na Dyrekcyjnej we Wrocławiu,.jeżeli coś wiecie na temat tego szpitala dajcie znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×