Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

probowalam przez yahoo wejsc na strone z sukienkami,ale kurcze tylko brazowa tapeta mi sie laduje i nic wiecej:-( a juz planujesz slub?a moze juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy nicku w gwiazdki-wlasnie weszlam na forum przygotowania do slubu itak sie sklada kobieto ze w tym samym czasie co mi dosrywasz to i tam dosrywasz na temat wyksztalcenia,dosrywajka z ciebie, a to twoj tekst:a to ze ja skonczylam politechnike ze stopniem mgr inż. pracuje w zawodzie, dobrze zarabiam, ale wiem ze musialam sporo czasu poswiecic na nauke zeby ten tytul zdobyc a nie polazic pare razy i na ladne oczy dostac lic chyba jednak inteligencji nie masz,skoro siadasz na wszystkich glupia P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem tobie ze jest bardzo ladna:-)delikatna i kolor kremowy?czy ja dobrze zauwazylam:-)?mi to sie podoba ze ta dziewczyna jest skromnie uczesana,ja lubie kiedy panna mloda ma koczek z tylu,przylizane z przodu:-) a ty jak planujesz:-)??? no i nie odpowiedzialas na pytanie czy juz slubik bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kores
Hej dziewczyny!Ja mam wesele w czerwcu 2006 i juz mysle o sukience.Tylko nie wiem czy kupic nowa czy uzywana.Czy sa jakies przesady na ten temat?Bo ja nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kores ja tam bym sie przesadami nie przejmowala:-)nawet nie wiem czy sa jakies,ale skoro kupuja sukienki ,to znaczy ze zadnych nie ma:-)chyba podwiazka czy inne pierdy trzeba miec pozyczone:-) co do kupienia lub wypozyczenia to musisz sobie zadac pytanie-na ktora ciebie stac sukienke(wypozyczona czy kupiona)??czy kiedy kupisz,to zostawiasz ja po grob,czy sprzedajesz??z wypozyczona zawsze latwiej prawda??wypozyczyc i oddac i po sprawie:-)a masz juz jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kores
właściwie nie mam jeszcze upatrzonego modelu ale wiem co mi sie podoba, tzn. żeby była na cieniutkich ramiączkach a nie tylko sam gorset, śnieznobiała i góra bogato zdobiona koralikami albo koronką.Może coś takiego: http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4313 albo http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4288 ale ja chce ze złotymi haftami bo jestem blondynka http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4137 Ta ostatnia jest cudowna, ale podobno zniszczona a szkoda...Tylko ze ja mam 1,68 m wzrostu a ona 1,65. Narazie mi sie nie spieszy ale pojade poogladać do salonów i komisów zarazem, bo moja koleżanka kupiła tak piekną suknie za 800 zł w której 17.09 wyjdzie za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza i ostania mi sie podobaja:-)bardzo ladne,ale tak jak mowisz poszukaj jeszcze i moze cos innego tobie wpadnie-kobieta zmienna jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kores
Własnie!Musze jeszcze poszukać.Mam duzo czasu.Tak sobie cały czas myślę o sukience: czy warto wydawac kilka tysięcy na jeden dzien, raptem kilkanaście godzin.Wiem, wiem!To jedyny dzien w życiu, ale z drugiej strony jak ktos nie zarabia albo zarabia grosze (jestem na stazu po studiach) to trzeba to dobrze przemyśleć.I ja właśnie myśle...Bo chce wygladac pieknie, ale w sukni za cene rozsądną...A może jeszcze zmienię zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buloks
oj bonita jaka ty glupiutka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy ciuchami, ja mam kłopot z fryzurą, bo włosy ledwie do ramion dorosły, a tu jeszcze trzy miesiące tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×