Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

hejka:-) nerka-zaraz wysle tobie zdjecie:-) tez z portalu o2:-)takie jest bardziej pewne:-) ale dziewczyny bede kasy tlukla :-)w poniedzialek pracuje od 10 do 10:-)zaczyna sie u nas sale:-)50% przeceny,ale i tak jak dzinsy versace kosztuja 600euro a po przecenie 300 to i tak mnie na nie nie stac:-(a wczoraj moja kumpela miala klientke ktora kupila na 4000euro:-)...oooo....kurcze ...kiedy ja bede miala taka kasiore:-) rudasek-uwazaj kochana nie wychylaj sie:-)szkoda zebys miala gips na slubie:-p:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee z IV pietra...hmm to moze na wozku!! narazie mi sloneczko swieci w okna musze poczekac jeszcze,,, ale poukladalam w polce z ubraniami...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlot
bulloks=melc=catharsis=una mujer bonita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi zawsze milo kiedy ludzie Trudza sie zeby komus dopiepszyc,i co pomaranczowy nicku ulzylo tobie????skoro znasz moje dawne byle nicki,to i napewno wiesz duzo o mnie????nie rozumiem czemu nie mozna nickow sobie zmieniac,dla twojej wiadomosci nick melc to moj pierwszy ,dawno,dawno zalozony na onecie,jeszcze kiedy ty dziecko sie nie urodziles!!!:-D ale tu cisza:-( dzisiaj dostalam wyniki z egzaminow:-)jestem bardzo happy,za jakies 2 godziny jade do dublina na zakupy bo sale:-D!!!musze sobie cosik kupic:-D szkoda ze nikt nie zaglada:-( upadl topik:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Una, gratulacje wielkie, a teraz pewnie szalejesz na tej wyprzedazy... :) Udanych łowów! Ja póki co szukam fryzurki, z miernym skutkiem... :( A Rudasek się zgubił, czyżby jednak kichnął przy tym myciu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
topik upadl bo jestes wstretna oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz sie zastanwiam ,ze ludzie jednak nie maja co robic w domu i takie glupie teksty pisza,chyba nuda zabija,smutne to jest i z przykroscia stwierdzam ze nie lubie placic za bledy innych:-(ale okej,prosze bardzo sie wyzywac na mnie,skoro kimous tak lepie:-) rudasek nie zaginal,tylko udziela sie na przygotowaniach:-) a tak...poszalalam:-)kupilam mamie cosik i chlopakowi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe2
a kogo to obchodzi???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe-znajdz sobie inny topik na swoje glupie bzdury nerka-napisalam ze rudasek jest na przygotowaniach do slubu,tam sie wypaca:-) rudasek-jak tam z praca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty, Una, gdzie bywasz...? Nie umiem dojść do ładu z tym zdjeciem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka-ja bywam w pracy:-)wiecej kasiorki nabijam:-)to dobrze bo sie okazuje ze trzeba bedzie znowu zaplacic za rejestracje na uniwerku:-(dostalam zdjecia,bardzo ladnie wygladasz nie wiem o co tobie chodzi:-)ladna dziewuszka z ciebie:-) a jak tam z przygotowaniami????fryzurka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplement :) Włosy mam teraz nieco dłuższe i rozjaśnione, i zdecydowałam się tak je pozaplatać z tyłu, niby to jest kok :> ale taki oryginalny, w to wepnę żywe kwiaty, z przodu powypuszczane kosmyki... Żeby było tak figlarnie trochę :) Kasę trzaskasz, mówisz... :) Podziel się, Paskudo, ja liczę, ile na ten ślub i głowa mała... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kase trzaskam,ale zaraz mi ona wybedzie,bo przeciez tez duzo czlowiek sie nie natrzaska,kiedy sie pracuje part-time:-(a kurcze musze konto zapelnic,i tak kaska pojdzie zaraz bye bye:-( to dobrze ze wpadlas na taki pomysl z uczesaniem,bedzie pasowal do twojej sukienki for sure:-) delikatna fryzurka:-) ja kiedys bylam blond:-)pierwsze wrazenie jajko na wlosach:-) pozniej pasemka i wygladalam nawet nawet,ale odrosty mnie kosztowaly,wlosy mi sie zniszczyly i myslalam ze nigdy nie wroca do wczesniejszego stanu,ale jest juz moj kolorek i nie farbuje juz napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam swojego kolorka, to farbuję na różne sztuczne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze was dziewczyny nie ma:-( ale pozdro dal wszystkich:-) fajnie by bylo gdyby ktos jeszcze wpadl-nowy oczywiscie:-)ale watpie:-(a szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***************
bonita trza kaske trzepac no nie?? zeby na slub na wyspach bylo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laska
to chyba ma żebra wycięte... żadna normalna tak nie będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana nickow
niewiele daje, co? dalej rozsylasz to jedno zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana nickow-mam duzo zdjec swoich,a ty skoro taki madry jestes albo madra to sie pokaz cwaniaku,a nie dogadujesz,to wcale nie jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozana-milo ze wstapilas:-)ja nie wiem co mam z tym kompem,nic mi sie nie laduje:-)ale z adresu wynika ze to hiszpanskie sukienisie:-)bede probowala a to tej osoby ktorej bardzo przyjemnie jest sie na mnie wyzywac-ciekawe czy ty z forum przygotowania do slubu nie jestes????skoro mi o jakims zdjeciu nadajesz-skoro wiesz to napewno widziales,ale nie znaczy to moj drogi/a ze mam jedno jedyne zdjecie moje,nie wczuwaj sie w role kata,bo tacy jak ty to margines spoleczny,skoro atakuja a nic nie wiedza,idz sie pobaw zabawkami to tobie ulzy,a mi daj spokoj,bo nie chce odpowiadac za bledy kogos:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ij eszcze jedno-faktycznie trzeba trzaskac kaske,a co ,zabronisz mi:-P:-P:-P ty jej chyba nie masz i zazdroscisz,spadaj bo smierdzi,nikt nie chce kretynow na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×