Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

Gość geeraaaayy
ej, ej nic z tego jak juz będzie po weselu to prześlę fotę. lepiej mówicie jak tam u Was przygotowania? gdzie macie weselicho w restauracji, domu weselnym? ja w domu weselnym, kucharki kelnerki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w lokalu!!! poza tym mam jeszcze troche czasu!!! na mojej glowie tylko napoje wodka i sldycze!!! a ile macie gosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraaaayy
bedzie ok. 160, może 170, także trochę się uzbierało. Myślę teraz jak tu salę ustroić. a u Ciebie ile ludzisków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece odezwe sie jeszcze bo mam cos do zrobienia jeszcze a pozniej musze gdzies wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraaaayy
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catharsis się była zmyła... ale może po prostu coś Jej wypadło... Bądźmy dobrej myśli. :-) Geray, wbrew pozorom pracuję w pracy. Ale moze rzeczywiście dajmy spokój kłótniom i złośliwościom - poczekajmy na wesele, tam nas obsmarują wszystkie stare ciotki i zazdrosne panny :P Kiedy ten dzień? Ja 20 sierpnia, Rudasek dopiero w styczniu. Sukienkę mam bez gorsetu - mierzyłam taką jedną \"z\", ale nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że zaraz mi zleci... No cóż, duże C to to nie jest :P Wesele małe, 30-40 osób, w klubie, więc kuchnia i obsługa zapewniona. Na wystrój postanowiłam posępić, tak samo, jeśli chodzi o kościół. Postroję się sama i Młodego, wystarczy... ;-) Moja znajoma sama stroiła salę, taką miała fanaberię, ale żałowała potem, bo się umęczyła jak dzika dwa dni wcześniej, a jak przyjechali, to już wszystko lekko oklapło :-) Sugeruję więc specjalistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraaaayy
specjalistów?? e tam kasę zedrzą i tyle będzie. ja nie raz striołam salę - pomagała znajomym i spoko się trzymało wytrzymało także o wystrój postaram się sama. moj ślub 10 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny o co chodzi z bulloks????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????jakie podejrzenia na mnie???????????????????????nic nie rozumiem???????????????????????????????????????????/:-(:-(:-(wpadne pozniej to sobie pogadamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się... Kogo obchodzi takie szczekanie pinczerków :-))) Gdzie się podziewałaś? Geeraaay, 10 września i już wszystko masz? Podziwiam... Dla mnie chwila prawdy jutro, jak zobaczę moją sukienkę... Nerwy-nerwy-nerwy, dalej nie wiem, co z włosami, nie mam butów, ale chyba buiket zrobię sobie z margerytek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na tamten topik i K...oczom nie wierze,bulloks email ten sam rak_nieborak@yahoo.co.uk,rozeslane moje zdjecia na jakis stronach interentowych,nerka wejdz sobie i K...mnie tam zobaczysz!!!!spytaj sie rudaska,to tobie potwierdzi,a moja skrzynka gola:-(...K...mam nauczke zostawilam swoje zdjecie na mailu i teraz jakas suka wypisuje ze ja slub biore ...K...na wyspach!!!!!!juz mam email zablokowany...i co ja mam teraz zrobic ,zglosic to gdzies????ja tepa jestem w kompach:-(...spytam sie mojego chlopaka,napisze skarge do portalu...jezu nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zrobisz, nie przejmuj się, musisz sobie po prostu założyć nowe konto... :-( Przykre to jak cholera... :-/ Ludzie naprawdę nie mają co robić... Ja znikam na weekend - znalazłam kolejne butki, ide na polowanie :-))) Nie martw się - do zobaczenia w poniedziałek!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kim jestem:-) geeraaayy-hello i pozdrowka dla ciebie:-) juz wszystko wiem co mam robic,spytalam sie fachowca:-) pozdrawiam was dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka-wszystko napisz o butkach:-)i oczywiscie jak wypadla sukienka:-) grey-nie badz taka lakoniczna w slowach,cos wieciej o sobie napisz:-) rudasek-jak tam sie zyje?zainteresowalas nas ta swoja tajemnicza sala:-) a tak na marginesie to miedzy kim mamy pisac ,skoro nas trzy tylko:-( akara-steskniona jestem:-)...o kurcze wyszlo jakbym ja kochala...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle jaja!! komus chyba podpadłaś!!! własnie geray malo sie odzywasz, a tekie zadymki tu robilas?? jestes glowna podejrzana :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Krótka relacja. Byłam u krawcowej, krawcowa się ze mnie uśmiała (przyszłam do niej uzbrojona w zdjęcie sukienki w ręku :P ). Moja sukienka to na razie tylko wykrój. Jak ubrałam \"to coś\" to z przerażeniem stwierdziłam, że 3/4 gości bedzie spekulować, w którym miesiącu ciąży jestem - wyglądałam jak braciszek Tuck!!! Krawcowa podeszła, powpinała mnóstwo szpilek i nabrałam kształtu... :-))) I już wiem, że moja sukienka bedzie DOKŁADNIE taka jak na zdjęciu :-) Wybrałam sobie do niej koroneczkę i tiul, kupiłam bieliznę i butki (cudowne, myslałam o takich ze skóry, ale skończyło się na \"atłasowych\" - są z materiału, z pięknym kwiatowym wzorem na czubku) i następną przymiarkę mam w lipcu... :-) A zatem sukienką - i krawcową - jestem ZACHWYCONA!!! Byłam jeszcze obejrzeć śluby w tym kościele, w którym ja biorę ślub... Hm-hm, to co prawda nie temat na ten topik... Hm-hm... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraaaayy
witam dziewczynki! malo sie odzywałam bo czasu mało miałam, praca, praca, sesja i takie tam. dzis tez długo nie posiedzę. U mnie dziś jedziemy zamawiać torta - cieszę się także zaraz uciekam. buziaki śle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam się topik rozłazi :P Rudasek, gdzie jesteś? Catharsis - ależ masz nick! Prawie, jak Unabomber - brzmi groźnie! :P Geeraaay - koniecznie napisz, jakiego wybraliście, my do wyboreu mamy dwa i nie wiem, czy pozwolić Młodemu na czekoladowy... No jak to - ciemny tort na ślubie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem co do tortu to ja takiego kupnego nie chce a fe..... a dlaczego tylko dwa smaki??? poza tym bylam dzisiaj na rejsie po salonach po calkowicie zmienilam swoj wybor......ale narazie nic nie mowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mialam na koncie zdjecia:-Dnie boj sie rudasek chyba nikt ciebie nie powysylal w swiat-I hope:-D rudasek-pochwal sie sukienka,nowym pomyslem????ty to jak juz wypalisz z sukienka,to uwazaj zeby babcie nie odjechaly i ciocie :-D wiadomo ze rodzinka to trzyma sie pewnych granic,i nie w glowie im pokazanie nozek przez panne mloda:-) nerka-to super ze jestes zadowolona z krawcowej,to bardzo wazne zeby bylo uszyste wszystko jak trzeba:-) geeraaay-dla ciebie tez buzi,buzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych odslonietych nog!!!!! i zadnych szokujacych kreacji sama jestem w szoku jak zaczelam mierzyc te kiecki dzisiaj to .....sie zdziwilam. Podobaly mi sie takie modele na ktore ym nawet wczesniej nie spojrzala!!! a moja kiecunia to kicz tandeta iw wogole szkoda gadac....;-p ide spac bo jutro planuje jeszcze jeden wyskok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyslilam sobie 1 piosenke......\"och jak bardzo cie kocham\" laskowskiego......:-DDD a Wy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraaaayy
no witajcie!!! wybralismy torcik, smak: wanilla, tofii i oregano, będzie 6 piętrowy z fajerwerkami na końcu -yyyyyyyy pysia.caluski śle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh odbieglam o 360 stopni od tamtych pomyslow.....jak sobie przymierzylamtaka ogromna to .....to bylo to i dlugi welon mam za soba 20 przymiarek!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwik! :-))) Rudasek, mówiłam, mówiiiiłam, żeby najpierw przymierzyć!!! Inna sprawa, że ja inna mierzyłam, inną wybrałam... Ale na sobie to zupełnie co innego!!! Pochwal się natychmiast, co to za sukienka!!! Ale już!!! :o))) :o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ......nie pokaze wam :-ppp napewno madame zareba!!! :-D nie potrafie jej odnalezc.... :-/ tak z ciekawa:-p jak znajde to pokaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeraaaayy
hej - dlaczego miałabym ściemniać??? w cukierni dali nam mnóstwo propozycji, smaków, zdjęcia tortów, no i wybraliśmy m.in. smak oregano. nie rozmumiem, dlaczego miałabym ściemniać, czy torm musi być tylko czekoladowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×