Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

Czekaj, czekaj, sama sobie znajdę :P A czemu to nie z gołymi nogami? Ktoś tu chciał ciotki szokować! :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka......:-P bo jak przymierzylam z nogami na iwerzchu to wygldalo dokladnie tak 0 | ( ) | | | |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyszlo mi :-( tak jak chcialam mam za szczuple ramiona, pozniej tylek gdzie z tymi nogami na wierzchu to byla katastrofa na koniec moje nogi....hehheeh ogolenie to wygladalo tak jakby na patyk nadziac jakies jablko~ porazka maksymalna!!!! za duzy tylek i za chude nogi. ale w rzeczywistosci tak nie jest!!! po prostu model nie na mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, widzisz... Ja z kolei tyłeczek mam niczym J. Lo :P, ale za to nóżki nie teges... Zakryłam wszystko ładnie i jest pięęęknie! Od razu sobie obstalowałam bieliznę i buciki, a torebkę mi krawcowa uszyje do sukienki :-))) Rudasek - szukam szukam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catharsis, jak ja sobie teraz chcę skrócić Twój nowy nick, to mi coś nie idzie... Jak cię nazywać - Una, Mujer, czy Bonita? :P Chyba tym Unabomberem jednak zostaniesz... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka nie unabomner bo mi to bez urazy sie z bimbrem kojarzy!!! szukaj nerka jak cos to podeslij linka z sukienkami \"madame\" tylko nie ta glowna strone bo kapa jest tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasek, mam tylko www.suknie-slubne.pl, to chyba jest ta główna, o której mówiłaś - Twojej tam nie ma? Są cztery kolekcje, w nich wszystkie modele, jak się nazywa Twój? Mnie się podoba \"bonita\" z kolekcji perłowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywajcie mnie jak chcecie:-) rudasek-ostatnio wpadlam na przygotowania do slubu,widzialam ze sie tam udzielasz,a ja nie moge sie doprosic o wywalenie moich zdjec z tych ich stron o slubach:-( a ja to mam figurke:-(wszystko chude oprocz tylka:-)nie mam jeszcze slubu wiec nie wiem jaki model na mnie:-)ale napewno bedzie problem:-( akara-rozumiemy prace po 10h dziennie,ale minutka zeby wpasci powiedziec po holendersku hello,fajowo by bylo:-) nareszcie w tej irlandii cieplo mamy jakies 24 stopnie to juz sukces na tej wyspie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakas owa enyusia na pisala ze nie chce usunal bo jej sie nie chce!!!co to ma znaczyc ze jej sie nie chce,jakas kretynka,nie wiem czy jej tak by milo bylo jak jej zdjecie by bylo wklejone bez jej zgody!! rudasek-mozesz sie udzielac na forum u nich,ja tylko tak napialam bo zauwazylam ze tam jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasek, Ty się lepiej przyznaj, co to za kiecka, a nie zbaczaj z tematu! :P Catharsis - no popatrz, a ja jakoś do tych postów nie mogę dojść... i nie wiem, jak wyglądasz :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka.....bo niby szurek czy jakos tam nie wyrzucil ale enyusia nie!!!i te zdjecie jest rozmazane:-(rozmazalo sie:-(zresta mi to pipka,nie chce miec u nich zdjecia i tyle,nie biore slubu,i nie jestem tamta babka,moge tobie przeslac zdjecie to mnie zobaczysz:-)cicha mycha jestem:-)niepozorna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zobaczyć niepozorną mychę. :-) Zawsze fajnie wiedzieć, z kim się rozmawia... :-) A co z kontem? Załatwiłaś coś? Pisałaś do portalu? Ja już zmykam, ale czekam na odpowiedź (Rudasek, od Ciebie też, paskudo!!!). Będę rano. Udanego wieczorku, Moje Panie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka...tak juz sie wyjasnilo z portalem,mialam zablokowany email,teraz jest okej,mam nalozone pelno jakis zabezpieczen przez portal,haslo zmienione,skrzynka wyczyszczona to i nie mam twojego email:-(podaj mi i wysle tobie zdjecie,...a zaraz kochana a twoje zdjecie:-p???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer bonita --- wlasnie na forum o przygotowaniach do slubu pojawila sie \'bulloks\" i ona z kolei nie chce aby jej zdjecia usuwac... O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie moge,rece mi opdaja,jakas kretynka znowu pieprzy ze moich zdjec maja nie wyealac,bulloks sie pojawila,juz nie wiem czy to ktos inny sobie jaj nie robi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak to poczta rozesrana wszedzie,nawet uniwersytecka,doradzie dziewczyny jak zmusic te babe zeby sie wystawila?czy dac sobie spokoj i nie przejmowac sie co pisza?skoro ktos ma czerwony nick,to przeciez kazdy teraz na zlosc moze sie robic bulloks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer bonita - wypraszam sobię tą \"kretynke\"! Ja dostałam zdjecia od bulloks i je tam umiesciłam. Skad do cholery mam wiedzieć czyje one sa - a może to ty teraz sciemniasz? A zreszta juz je wywaliłam, bo kretaczy nie potrzebujemy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za usuniecie,i nie mam zamiaru byc nazwana kretaczem bo to nie mile,najlepiej sie chowac za monitor i pieprzyc ze ja winna,moge sie zdenerwowac,mam prawo do tego,zeby wyrazic swoja opinie i kiedy prosze o usuniecie zdjecia to prosze grzecznie a nie zebys mi jezyk wystawiala bo tobie sie nie chce i mi na zlosc robisz przepraszam dziewczyny za te zamieszanie,ale nareszcie dobieglo konca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło! Koszmar po prostu, na szczęście już koniec, a jakoś bulloks się nie pojawia... ciekawostka... Poczytałam trochę na tamtym topiku, widzę, że szurek ma sporo rozumu, natomiast inne... Hm. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, dlatego zalożyłam sobie mail forum27@o2.pl (to dla Ciebie, Una Mujer Bonita :P) i tam nic prywatnego nie trzymam. Wyślij mi tam fotkę, ja odpowiem już z prywatnego i w ten sposób unikniemy problemów... A Rudasek milczy, nie chce się sukienką pochwalić... :-( Una mujer bonita (krócej nie było? :P) co do włosów, to ciągle mi po głowie chodzi ta pleciona \"korona\"... Bukiet to już na 90% margerytki, to może bym we włosy też takie dwie/trzy wpięła... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwileczke bo musze sie przygotowac do roboty:-)dzieki za dobre slowo,a pomusl z fryzurka super super:-) co do nicka to jakos tak wyszlo:-)skroc sobie jak chcesz mozesz i nawet -una:-) troche sie ponioslam na tamtym forum,no kurcze ta enyusia to niezla wreotka:-)prosze o usuniecie to prosze,i wcale nie mialam zamiaru tam sie tlumaczyc,bo to wyglada ze ja winna,a wiec dam luz,dobrze ze usuniete,jutro wysle tobe zdjecie moje bo spadam do chaty teraz sie kapac:-)papapapapapaappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede za jakis czas,mam troche spraw do pozalatwiania a poza tym alergia mnie wykancza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasek - biedaczku :( Czekam :) Na Twoje fotki tez, Una! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka nie mam :-/ podeslij linki z jakimis kolekcjami Madame zareba to moze odnajde bo nie potrafie nic znalezc ide myc okna...;-D obym przez nie wypadla jak bede kichac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasku, a które to piętro? :P Zajrzyj na www.suknie-slubne.com.pl... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×