Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emi ...

To nic ,że oczy pełne łez...

Polecane posty

witam ! Czytam was z zainteresowaniem. To co moge polecic to ksiazka: Grochola - Wisniewski \" Związki i rozwiązki miłosne\" z serii Dialogi poczytajcie rozjasnie sie nie jednej i nie jednemu pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejka
:) Zjawiskowa30 :) dzięki Tobie micha mi się cieszy i zawsze sobie będę to powtarzać że jest ktoś wspanialszy i że mnie szuka . od razu mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Zjawiskowa za te slowa.....pewnie nieczytalas wszystkich moich wypowiedzi i nie wiesz ze mam ...meza.....czasem chce sie niepoddawac i walcze sama ze soba bo chce normalnosci...ale za malo takich chwil w moim zyciu..pogubilam sie....niechce juz swojego szczescia chce wszystkich dookola usczzesliwic ale nie siebie ...bo ja juz mialam chwile szczescia w zyciu ktorej nigdy niezapomne!.....nie mam w sobie zadnej sily by walczyc o siebie....chce byc wygodna i pojsc na latwizne i z calych sil uszczesliwic moja rodzine.....tego chce...chce spokoju....niczego juz wiecej niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjawiskowa30
Wiem że jesteś mężatką...wiem i dlatego tak dobrze Ciebie rozumiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli czyja to piosenka .....odpowiedz please :) Piszę do Ciebie ostatni list... dom w ciszy tonie on... spokojnie śpi a ja... powracam myślami do Naszych Miejsc wciąż jesteś tak blisko czy tego chcę, czy nie Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo tęsknoty. Ja też tęsknię, ale nie za kims kogo straciłam, tylko za kims kogo nigdy nie będę mogła mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buziaczek 78
to piosenka anity lipnickiej i nazywa sie ,ostani list.sciagniesz ja z kazy.ja ja mam u siebie.jak chcesz podaj mi meila to ci ja przesle.jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziac78@wp.pl wielkie dzieki, a masz może tez lipnickiej taką piosenkę : rzeko która niesiesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama
Prześlijcie i mnie tą piosenkę proszę zjawiskowa30@o2.pl z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
"Byłeś częścią mnie,byłeś dla mnie wszystkim Darem z niebios spełnionym snem Byłam pewna już,że tak będzie zawsze Nie przeczuwałam ,że nadzchodzi kres Choćbyś uciekł i zapomnieć chciał Zawsze będziesz częścią mnie Zbyt wiele wspomnień ciągle łączy nas Nie uwolnisz nigdy się Kto pokocha? Kto pokocha ciebie ta,kto pokocha ciebie tak Kto pokocha ciebie ta,kto pokocha tak jak ja Wszystko w tobie tak niemal doskonałe Jakbyś dla mnie był uszyty na miarę Gdzie podążasz wiecznie ja za tobą W moich myślach jestem tam gdzie ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś tak dobrze jest czuć twoje serce gdy we mnie jak ptak zrywa się kiedy tęsknię wyciągam do ciebie bezwiednie bezradne jak noc moje ręce dosięgnąć chcą twoich rąk kilometry głuchych słów między nami w słuchawce głos pogubił kolor twych ust lecz choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiem jedno, na pewno, zobaczę cię znów kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś tak bardzo chcę być blisko ciebie aż znów w sercu cud staje się idę dokąd mnie moja gwiazda prowadzi w zimną noc ogrzewa mnie promyk twój i choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiem jedno, na pewno, zobaczę cię znów kiedy tęsknię wyciągam do ciebie bezwiednie bezradne jak noc moje ręce dosięgnąć chcą twoich rąk kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś tak dobrze jest czuć twoje serce gdy we mnie jak ptak zrywa się kiedy tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
"Zagląda w okna moje nowy dzień wypełnia światłem,budzi życia chęć Wyglądam, może właśnie tu i dziś to stanie się i dotrzesz do mych drzwi Daj wierzyć w to jesteś obok gdzieś Mój usłyszysz głos daj wierzyć w to Szukasz właśnie mnie czekasz na mnie wciąż.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczku sprawdz poczte teraz
poszlo zalazcnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczku sprawdz poczte teraz
a to co wyslalm ze skrzynki z interii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczku sprawdz poczte teraz
to super ciesze sie.a jesli chodz ote druga to nie wiem o jak ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
"Jakby przez sen" Nigdy ciebie nie zapomnę Nie zapomnę nigdy W końcu musiałam odejść, Brakowało mi powietrza Czułam ,że za chwilę Po prostu zgasnę jak świeczka Nasze drogi rozeszły sie tak nagle Żadne z nas nie wiedziało co dalej Choć dzisiaj w innych zasypiam ramionach We śnie ciągle cię wołam Pewnie przeklinasz czasem W myślach moje imię Ja na siebie biorę Całą winę Sam wiesz jak wiele mnie nauczyłeś Dzięki tobie jeszcze jestem, jeszcze żyję Choć dzisiaj w innych zasypiam ramionach We śnie ciągle cię wołam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiekny ten wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
to jest piosenka Reni Jusis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo to dzieki
zaraz ja sobie sciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
Tytuł może być:" Nigdy ciebie nie zapomnę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo to dzieki
niestey nie moge znalezc tej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
ja ściągnęlam z Bear Share'a ,albo z Kaazy spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani dzis sie okazalo, ze mial kogos innego i spotykal sie z nia pewnie jakis czas temu a ze mnie robil kretynke, ktora wierzyla w kazde jego slowo lykalam kazde jego klamstwo a on zadowolony byl ze ma takiego debila, ktory wszystko mu wybaczy i zawsze bedzie kochal ale skonczylo sie miara sie przebrala ile razy ja moge mu wybaczac ile razy moze robic ze mnie kretynke, ile??????????? Teraz pewnie wszystko bedzie wychodzic powoli co robil za moimi plecami, ile bylo oprocz mnie i jak dlugo bylam krecona na prawo i lewo..:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion
" Nie mów ,że dzisiaj nie kończy się świat Że ból kiedyś minie ,zagoi rany czas Nie mów ,że jeszcze przede mną jest wciąż To co najpiękniejsze Jak mam uwierzyć w to? Nie proszę o więcej niż możesz mi dać Czy jeszcze kiedyś powytórzy się Co zdarzyło się nam Co zdarzyło się nam Tyle jest we mnie nieposkładanych myśli I uczuć tak mocnych Jakich nie znałam nigdy wcześniej Więc nie każ mi zrozumieć Nie umiem i nie chcę Wciąż mam nadzieję, Że czasem myślisz o mnie jeszcze Nie proszę o więcej niż możesz mi dać Czy jeszcze kiedyś powtórzy się Co zdarzyło się nam Nie proszę o więcej, zbyt dobrze cię znam Coraz krótszy wstaje dzień świat składa głowę do snu I nic nie zatrzyma już jesieni Tak pragnę uśpić swą pamięć Zmysłom czujność odebrać By jakoś jesień tę przetrwać Przetrwać ją... Czy jeszcze kiedyś powtórzy się Co zdarzyło się nam Nie proszę o więcej ,zbyt dobrze cię znam Czy jeszcze kiedyś powtórzy się Co zdarzylo się nam Co zdarzyło sie nam Czy jeszcze kiedyś,kochany Kochany,kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucichło tu troszke... żeby tak ucichł mój ból... pozegnaliśmy sie... oboje płakaliśmy, on mówił że nie chce stracić przyjaciela... ja sie nie przyznałam że go kocham... przepłakałam całą noc, nie mogłam zasnać... jeszcze nigdy nie przeżyłam takiego pożegnania!!! Teraz czuje ogromną pustke, jakby ktos zabrał mi najważniejszą część mojego życia... przez te kilka \"chwil\" czułam sie...chyba nie potrafie tego nawet ubrać w słowa... teraz czekam, ale przecież nie mam na co, nie mam prawa czekać... po raz kolejny go straciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie mosty, które między nami rozwiesiła noc kruszą się jak szkło w świetle dnia I coraz dalszy jesteś mi i znów nie znam Cię Więc kim był ten człowiek z którym dzieliłam swój sen. A w mojej głowie wojna myśli niespokojnych Między ziemią, a niebem szukamy się Wciąż dalecy od siebie jak gwiazdy dwie Kochany mów mi częściej o miłości bo chcę wierzyć, że jest a z dnia na dzień czasu coraz mniej by wymienić między sobą opłatki serc Znów w mojej głowie wojna wieczna wojna myśli niespokojnych Między ziemią, a niebem ... Mosty kruszą się w świetle dnia Między ziemią a niebem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz widzisz mnie na kolanach u Twych stop Ostatni raz proszę Cię pomyśl jeszcze o nas Niedobrze jest, niedobrze jest to wszystko niepokoi mnie Słowa tracą swoją moc pięści więcej mają jej W piekło zmienia się nasz dom A ja nie chcę, nie chcę! w piekle budzić się Kobiece serce silne jest nie wszystko jednak może znieść o nie! Wczoraj znów nie mogłam spać i myślałam całą noc jak to będzie za sto lat czy zostanie po nas coś Ostatni raz proszę Cię pomyśl jeszcze Ostatni raz proszę Cię pomyśl jeszcze Wysłuchaj mnie, wysłuchaj mnie albo serce w kamień zmień... Albo serce w kamień zmień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×