Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość upupupupu
Ja sie nie myle:) Mam zaprogramowaną w głowie godzine przyjmowania. Biore ponad dwa lata i nigdy nie zapomniałam. Zaczynam zawsze od tabletki przy ktorej pisze START a nie tam gdzie osnaczone dni tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopfy
Robcie jak chcecie ale moim zdaniem te tabletki sa do du...., nie mowie tego dla tego ze chce je wam odradzic ale wiem to z wlasnego doswiadczenia.... wcale nie sa najlepsze na rynku...sa koszmarna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
no ja jednak wracam do logestu, moj mezczyzna bedzie mi je kupowac a ja nie bede kombinowac bo vzuje sie jak balon po tych tabletkach i wogole jakies paskudne sa,migreny zle widze... a na novynette moge oddac odpis recepty na jedno opakowanie. Apteka w Warszawie na natolinie jakby ktoras chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam je przez przeszło rok i żadnych niepokojących oznak nie zauważyłam. Jestem bardzo szczupła i swego czasu nasłuchałam się jak to się tyje po tabletkach ale w moim przypadku nic takiego się nie zdarzyło. Samopoczucie jak najlepsze. Tylko piersi trochę się powiększyły - ale to zdecydowanie pozytywna strona brania pigułek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopfy
Moze i jest pozytywna, ale tylko tak ci sie wydaje.... mi tez sie powiekszyly piersi na poczatku i co z tego potem zaczelam sie cala powiekszac.... od 2 miesiecy juz ich nie biore i co??? wrocilam do figury:) teraz znowu waze te 55 kg a nie 63!!! Moze kazdy organizm jest inny, ale te pigulki w kazdym organizmie zatrzynauja wode i puchniesz od niech!! A poza tym ktos tam napisal ze sa one teraz nalepsze na rynku....nieprawda... lekarze tak mowia i daje je wszytskim bo maja procent od niech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoijk
ja je stsowałam pół roku i nigdy więcej bym się na nie zdecydowała. schudłam po nich, biust mi urósł ale czułam się fatalnie. codziennie miałam bóle głowy, nudności, zmiany nastrojów, a do tego krwawienia, to był koszmar. teraz nie biore nic i tak czuje się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
ja biore novynette. co prawda przez 1 miesiąc miałam plamienia ale jest już ok. nie przytyłam po nich, a mój chłopak mówi że urósł mi biust. jak dla mnie są super, ale mam pytanie czy palenie papierosów wywołują jakieś skutki uboczne? albo zmniejszają skuteczność? proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopfy
przy braniu pigulek nie mozna palic:( mozw nastapic zakrzep krwi i to szkodliwe.... poza tym nie bede sie sprzeczala z tymi pigulkami, bo kazdy jest inny. Ja wiem tylko tyle ze mi one nie odpowidaja i ze nigdy ich nie bede juz uzywac. Jesli tylko wam zaczely rosnac [piersi po tych pigulkach to jest juz pierwszw oznaka tehgo ze wasz organizm zatrzymuje wode i ze musicie je odstawic.... mowi wam to przyszla pani ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
to dlaczego nie które dziewczyny chudną? jeśli zatrzymuje się woda... to jakiś odwrotny skutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
a dlaczego snoopy polecasz yasmin (czy jakoś tak) ja widziałam dużo ulotek o tych tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanka1986
Hej dziewczyny mam pytanie bo wlasnie tez zaczęłam brac te tabletki pierwszy raz, a dostałam okresu jak byłam na wyjeździe niespodziewanie i jak wróciłam do domu to wzięłam ją dopiero 3 dnia okresu... nic sie nie dzieje co nie?? i mam pytanie co to tego palenia co na ulotce pisze bo ja pale dużo papierosów... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewli
Tabletki są super! biorę już 5 opakowanie- ZERO EFEKTÓW NIEPRZYJEMNYCH- super libido, apetyt, cera, chumorek:)) nawet waga i brzuszek. Kochaliśmy się już od 7 tabletki, okres uregulowany- POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhogata
brałam dwa lata, libido w dół strrrrrasznie, humory od super radosci do wkurw*** i złosci po 3 minutach, dziwne duze czerowne syfki jakby bez "zawartosci" ale wszystko to PO CZASIE. ale zmieniłam i jest super:) na razie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
dla mnie najlepsze tabletki jakie brałam a brałam;tri minulet,cilest,yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehco
dla mnie tez są super i biore juz kilka miesiecy i nie przytyłam ani grama, cycuszki mi urosły ale to nie tylko po novynette rosą po większosci tabletek tak jest........i to nie jest oznaka ze trzeba je juz odtsawic bez przesady.... dla mnie naprawde są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivitam
Biore Novynette juz przeszlo 2,5 roku. I do tej pory bylam b.zadowolona. Cera super, okres krotki i nieobfity, przeszly koszmarne bole brzucha, libido wzorslo, waga ta sama, cycuszki troche urosly...wszystko ok. A tu nagle niespodzianka... tydzien wczesniej dostalam okres, z bolem glowy i brzucha.. i nie wiem co z tym fantem zrobic? Czy ktorąs z Was to spotkalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wlasnie wrocilam od ginekologa i zaczynam brac novynette :) zmienilam z yasmin ktore bralam 5 miesiecy z ktorych nie bylam zadowolona ( potowrne bole glowy, zwlaszcza w 7-dniowych przerwach) mam nadzieje, ze po tych tabsach wszystko bedzie ok :) tylko jakies takie dziwne opakowanie maja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego czy sie po nich tyje to wed;ug mnie to indywidualna sprawa bo bralam tez kiedys diane o ktorej slyszalam o wiele wiecej negatywnych opini i nie przytylam ani kilograma pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bardzo zadowolona biore 4 miesiąc i jest ok .... czasem moze troche głowa mnie boli ale nie wiem czy to od tabletaek czy tak poprostu od czego innego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jakos malo slychac o tych tabsach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za komentarz bo wlasnie zmienilam yasmin na te tabsy i w sumie nigdy wczesniej o nich nie slyszalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1986
Witam, brała te tabletki 3 miesiace i powiem szczerze ze to był mój najlepszy wybór (wczesniej diane, logest...) no a po tych ani nie przytyłam, ani nie czułam się źle. Moj organizm miał wręcz dziwną siłe:) ale każda kobieta jest inna i wszytsko zależy od tego, jakie hormony i w jakij ilosci w niej drzemią...ja powiem że mam sporo testosteronu :(( i te tabletki są jak dla mnie idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bralam diane i yasmin - diany nie mozna brac dlugo a przy yasmin meczyly mnie bole glowy :/ mam nadzieje, ze to jest w koncu to czego szukam :) i jeszcze jedno - jak z cera po tych tabsach ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- mam pytanie może głupie ale... zastanawiam się czy mozna rozpocząć branie pigułek np.20 dni po okresie.Wiem o tym,ze można zacząc 5dnia ale czy można przyspieszyć jakos branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak to jest z ta zawartoscia hormonow w tabsach ? novynette podobno maja niska dawke, a czy ma to jakis wplyw na skutecznosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmar
ja biore juz drugie opakowanie.pierwsze to jeden koszmar krwawienie 13 dni czyli do 13 tabletki i potem znów okres od 29 tabletki strasznie bolała mnie głowa i piersi kreciło mi sie w głowie i bolała brzuch potem przy drugim opakowaniu juz nie było plamien ale piersi nadal bolą bardzo w czasie 7 dniowej przerwy cały czas plamienie i jeszcze 2 dni wczesniej!!!!!!!!!!!!!! jeen koszmar:( nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
ja biore juz pół roku te tabsy,jest wszystko ok. ale mam pytanko czykyórejś po tych tabletkach mniej się chce kochać? bo nie wiem czy zlapała mnie rutyna czy spadł mi poziom libido. rozmawiałam z koleżanką i ona twierdzi że po każdych tabletkach jakie używała nie chciało się jej już kochać.dlatego przestała wogóle brać by znowu odzyskać popęd. proszę o odpowiedz, będe wdzięczna pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daryjka
hej:) ja biore novynette juz polotra roku i jest bardzo ok:) ochota na seks zawsze taka sama..( tzn duza u mnie ;)) mireczka- moze po prostu potrzebujesz w lzoku odmiany :) cos nowego... troche fantazji... fantazjuj miej wizje czesto sama - to pomaga ;) bedziesz rzadzic w lozku :P a efekty tabletek.. ladna cera, kragle piersi..to co mowily moje zadowolone poprzedniczki...tylko zaczelam sie zastnawiac czy po novynette mozna miec problem z zajsciem w ciaze..????? moja gin mowila ze one maja mala ilosc hormonow i nie powinny... to nei sa te leki starej generacjoi po ktorej trzeba bylo sie starac wiele miesiecy...ale i tak lek pozostaje..wiecie cos na ten temat? pozdrawiam :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore juz ponad rok i jestem bardzo zadowolona. na poczatku wieczorami bolala mnie glowa ale po prostu zaczelam brac ok. polnocy i niedlugo potem szlam spac wiec przesypialam. przy pierwszym opakowaniu plamilam, teraz juz nie. na poczatku okres byl po prostu krotszy o jeden czy dwa dni ale brzuch ciagle mnie bolal, choc nie tak jak przed rozpoczeciem brania ich. kiedys bralam opakowanie 24 tabletki panadolum, zeby jakos funkcjonowac przy okresie, ostatnio nie musze brac nic. czuje sie swietnie, miesiaczki sa lekkie i nie mecze sie, choc zaznaczam, ze trzeba je dluzej brac. w ciazy raczej nie jestem, ale zawsze tez uzywamy gumki, tak dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
dzieki ze odpisałaś daryjka na moje pytanko,pewnie masz racje,zrobię tak jak piszesz i zobaczymy,a co do twojego pytania to moja gin. to samo mowiła,ze te nasze tabsy maja bardzo tolerancyjna dawke hormonów ale jak planuje sie dziecko to dla pewnosci warto je odstawic na jakies pol do roku (ale dla pewności rok), by organizm zdazył się oczyścić i wtedy się starać o dzidziusia. pozdrawiam buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×