Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość Paulina 20
ja balam novynette i pilam nawet zdarzylo sie ze popijalam alkoholem i nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 20
ja balam novynette i pilam nawet zdarzylo sie ze popijalam alkoholem i nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki_bystry
Ja wzielam 3 opakowania i bylo mi strasznie. To pewnie zasluga beznadziejnego lekarza - zle mnie prowadzil, zle dobral tabletki (nawet nie zrobil testow na hormony). Wciaz mialam mdlosci, okropne bole glowy, bylam rozdrazniona i placzliwa. W zyciu nie mialam czegos takiego. Teraz kumpela polecila mi swoja pania doktor. No i od razu widac poprawe. Superdelikatnie bada, dba o wszystko (badanie piersi, poziom hormonow). Zalecila mi zmiane tabsow na Regulon. Biore dopiero 10 dni, ale nie odczuwam zadnych dolegliwosci, poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spytajcie swojego ginekologa o tak zwany płaszczyk. Zakłada się go na tabletki i tam są dni tygodnia nad każdą tabletka. Ja dostałam od gina, jest taki niebieski. To zdecydowanie ułatwiło branie tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hako
Czy od tabletek może spaś libido? coś mi się takiego obiło o uszy i wprawdzie jestem dopiero po ósmej tabletce ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizzle
czesc Dziewczyny :) mam takie watpliwosci i mam nadzieje ze pomozecie mi chociaz troszke wyjasnic:) to tak tabletek anty osobiscie nie znosze, nie toleruje ani ja ani moj organizm:/ niestety... mam cysty na jajnikach i lekarz stwierdzil ze koniecznoscia jest zazywanie tabletek anty... ja zdesperowana, nie chcac dopuscic do kolejnego peracyjnego usuwania cysty, zgodzilam sie... pod warunkiem ze przepisze mi jakies najslabsze pod wzgledem hormonow tabsy i tym sposobem trafilam tutaj na stronke novynette'k:] kiedys baralam juz tabletki byly to najpierw microgynon 21 a pozniej yasmin niestety nie sluzyly mi... po pierwsze nie ejstem typowym chudzielcem mam troszke cialka, ktore wystarczy ze zapomni od czasu do czasu o dietce i zaczyna sie zaokraglac... totez po tabletkach automatycznie przytylam... mam bardzo slaba przemiane materii i mysle ze jezeli zaczne jak to do tej pory pic moje herbatki figurki i lykac rozne tabletki przyspieszajace przemiane materi moge troszke zakolcic dzialanie antykoncepcyjne tabletek?? ale bez tego to chyab w drzwiach bym sie za nie dlugo nie zmiescila:( prosze napiszcie mi czy znacie jakies tabletki nie zawierajace hormownow albo mala dawke ktore lecza cysty ??? moze wasi lekarze mowili wam o czyms takim?? bede bardzo wdzieczna za info ?? :) czekam na odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tabletek anty nie zawierających hormonow ;/ najmniej ma harmonet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_mocca
Mam pytanie, ile kosztuja te tabletki novynette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoBi Zamora
mam pytanie... na opakowaniu tych tabletek pisze ze jezeli wezme tabletke 5 dnia to musze stosowac inne niz naturalne srodki antykoncepcji. Ginekolog powierdziala mi ze jest to bez roznicy czy wezme ta tabletke pierwszego czy piatego dnia okresu (owulacji). Co mam zrobic z tym fantem? Moge zrobic to bez gumacza czy musze sie zabezpieczyc dodatkowo? :(:(:( Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hako
Cena Novynette dośc często się zmienia (jest to kwestia kilku groszy, czasem dwóch złotych) ale ostatnio kupiłam opakowanie za 30,20zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia22
Ja rowniez zazywam novynette od 1.5 roku i wszystko byloby ok, ale ostatnio dostalam okres tydzien wczesniej, moze to bylo spodowane tym ze zapomnialam wziac jednej tabletki, i kiedy to zauwazylam zazylam dwie naraz:/, ciekawe co to, czy ktoras z was tez cos takiego przeszla? wkrotce bede w Polsce wiec na pewno odwiedze ginekologa- pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak wy biorę
olcia 22 wiesz ja pije te tabletki już dwa lata,właśnie tez czasem zapominałam wypić raz jak 4 nie wypiłam pod rząd wiodomo wakacje to okres dostałam,ale jak raz zapomnisz wypić to trzeba na drugi dzień 2 wypić.Mi się to nie raz zdarzyło ale okresu przez nie wzięcie jednej tabletki nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hako
łojoj tak długo bierzecie i do tej pory ulotki nie przeczytałyście? jak się zapomni o tabletce to trzeba ją pominąc i na drugi dzień wziąśc następną, ale jeśli się zapomni a nie minęło jeszcze 12 godzin od pory gdy zwykle bierzecie, to trzeba jak najszybciej wziąśc i następną już normalnie... tak mówi ulotka i gin mnie przestrzegał też^^ ulotka kłamie?!?!?! o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hako... Pytałaś o libido. Ja słyszałam różne opinie. Ale tak samo z tyciem czy innymi skutkami ubocznymi. Niektóre mówią,że takie już są skutki uboczne, a niektóre wyśmiewaja i kategorycznie zaprzeczają, że coś takiego jest od antykoncepcji Powiem jak jest w moim przypadku. No cóż niestety libido spadło i to chyba najgorsze z tego wszystkiego. Jest suchość pochwy, a to jest bardzo nieprzyjemne i na samą myśl o tym libido spada. Poza tym tak jak miałam kiedys normalnie, to teraz nie rzucam sie na ukochanego. Nie wiem co z tym robić, ale chyba tak to juz jest z tabl. Ale może w twoim przypadku nic takiego nie będzie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos22
Witajcie dziewczyny,ja dzis wziełam pierwsza tabletke z nadzieją ze bedzie dobrze bo po harmonecie myślałam że życie skończe 3 noce przesiedziałam w łazience i wymiotowałam..wiecej nie trzeba nic mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos22
ps. minimka gratulacje z okazji zbliżającej sie rocznicy ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia22
Do hako, wiesz nie bylo by problemu z tym pominieciem tabletki tylko, ja nie wiedzialam w ktory dzien jej nie wzielam, zorientowalam sie 3 dni przed koncem opakowania :/, okres mam juz 6 dzien, nie wiem czy zaczynac nowe opakowanie, powinnam wziac pierwsza tabletke w niedziele. Co zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatazaf
Dziewczyny, jeśli któraś z Was jest zainteresowana i mieszka w rejonie Katowic, to mam do sprzedania nie potrzebne mi już opakowanie Novynette. Jakby co piszcie na agatazaf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGaGa
Cześć mam 20 lat zdecydowałam sie brać novynette a raczej mój lekarz zadecydował wczoraj dostłam miesiączki pierwszy dzien nie jest u mnie obfity w krwawienie, wziełam 1 tabletke wczoraj o 21:00 w czasie nocy krwawnienie nie wystąpiło co robić czyt to normalne czy powinnam odstawić czy nie przejmowac się i brać dalej ? prosze o rady z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asisisiisisisaaaaaaaa
dalej przyjmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1290
Witam;)....chcialam sie dowiedziec czy krwawienie w trakcie brania tabletek jest normalne....biore od 10 dni...i wystapilo dzisiaj krwawienie...wydawalo mi sie ze ma to nastapic w przerwie 7 dniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asisisiisisisaaaaaaaa
dziewczyny, napiszcie mi , bralyscie pierwsza tabletke w zyciu, i po ilu dniach skonczyl sie wam okres? bo mi sie wzmocnil. to 3dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katheeerinka
anita 1290 - podobno na poczatku to normalne Asisisiisisisaaaaaaaa-ja biore pierwsze opakowanie i wlasnie mi sie skonczyl po 5 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katheeerinka
a ja mam pytanie czy nic sie nie dzieje jesli przy tabletkach sie pije alkohol???????????tzn w czasie zazywania.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asisisiisisisaaaaaaaa
ja dzis 4 dzien tabletka, i juz mi sie skonczyl okres... balabym sie pic alkohol i zazywam tabl... musisz na ulotce przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaa05
Ja biore drugie opakowanie Novynette... Przytylam po nich na wadze 2 kg, niby malo, ale wsztsko poszlo w boczki, tylek, i brzuch oraz piersi. Piersi skoczyly mi z 36C na 38C... i ciągle rosną... Brzuszek mam opuchnięty i nabrzmialy.. Mam uczucie jakbym przytyla co najmniej 10 kg!!! Nie jem duzo a on jest okrąglutki!!! Jest opuchniety od macicy az po zebra! Oprocz tego strasznie mam zanieczyszczoną cere po owych tabletkach! Jak mialam przerwe 7 dniowa to trądzik ustąpił, a gdy zaczelam brac drugie opakowanie to niestety wszystko sie nawróciło!!! Oprócz tych objawów to czesto zbieralo mnie na wymioty/mdlosci i czeste zmiany nastroju. Mój organizm po prostu nie toleruje za bardzo Novynette dlatego musze je zmienic... Co Mi innego doradzicie?? Pozdrowionka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaa05
Ahh... i wystepowalo plamienie... wygladało to jak skrzepnieta krew o bardzo brzydkim zapachu! Ponoc jest to normalne... A co do alkoholu to nie zauwazylam nic szczególnego czym byscie musialy sie obawiac---> Zadnych skutków ubocznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×