Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość NARIARI
hej! biore od ponad 3 lat i niby wszystko ok. jedynie paskudny cellulit. a dzis poszlam do gina i okazuje sie ze musze zrobic przerwe bo sie "zablokowałam" tzn ostatni okres trwal 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
nariari brałaś od 3 lat bez przerwy? a wiesz moze po jakim czasie trzeba zrobic ta przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARIARI
mireczko tak bralam ponad 3 lata bez przerwy. lekarka nie wspominala o przerwie do czasu mojej 2 dniowej miesiaczki. powiedzialam jej o tym a ona na to ze to znak ze trzeba zrobic przerwe...a nastepnej miesiaczki moze juz wcale nie byc...wiec przerwa jest konieczna na ok 2-3 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiii
hej dziewczyny. ja biore te tabletki od 4 miesiecy jaks, i jest super, na poczatku bralam LOGEST i nie pasowal mi, gin, zmenila mi i teraz jest w porzadku , organizm sie przyzwyczail, troszke schudlam i nie mam an co narzekac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima1313
Witam! Lekarz przepisał mi novynette,ale ze wgledu na chorobe nie moge zaczac zazywac.Moze ktoraś z Was chcialaby sobie odkupic?Mam 2 nowe opakowania.Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam diane na novynette i jestem dopiero po drugiej tabletce i czekam co bedzie dalej ...mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1
czy któraś z Was ma problemy z sercem (syndrom Barlowa - wypadanie płatka w zasrawce mitralnej) i bierze Novynette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magika
Cześć dziewczyny! Przeglądnęłam forum i nie zauważyłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chciałabym wiedzieć od której tabletki jestem zabezpieczona? Biorę novyonette a raczej już skończyłam opakowanie i czekam na "okres," nie jestem tylko pewna od której jestem zabezpieczona czy od 21? czy może wcześniej, nie będę ukrywać, że są to moje pierwsze tabletki i całkiem niechcący:) poszalało mi się z ukochanym, a teraz z utęsknieniem wypatruje okresu. Co do objawów na początku czułam się tragicznie obecnie jest spoko nie zauważyłam żebym przytyła, nic nie boli mam tylko trochę depresyjny stan. Mój narzeczony jest tym trochę zaniepokojony bo jak stwierdził nie jestem już tak zwariowana jak przed nimi. Ja wiem, że do 3 opakowania mogę się nie czuć w pełni, ale on mnie nie słuch może was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeee
czy wy nie umiecie czytac ulotek albo spytac sie lekazra jak sie decydujecie na tabletki?! jezu co za ..... eh szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppsssoootttkkkaaa
biore novybette dopiero tydzien samopoczucie jest ok. przed tem przez miesiac mialam plastry evra niby tez zadnych skutkow ubocznych powazniejszych ale taka jakas ogolnie rozbita i obolala bylam po tabletkach jest lepieij. jednak zaniepokoilo mnie cos innego!!!! wczoraj przy wigilii golac nogi zacielam sie z pospiechu dopoki siedzialam we wannie krew normalnie plynela jednak jak wyszlam to krez nie splywala tylko w momencie zrobil sie dosc duzy skrzep!!! to chyba cos nie tak!!! niestety sa swieta i nie mam gdzie sie udac do lekarza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novynette - ohyda..
brałam, czułam się koszmarnie - tydzień przed "okresem", tydzień przerwy - dosłownie płakałam z bólu, nie mogłam wstać złóżka... horror :o i to dopiero po 5 czy 6 opakowani się zaczęło... zmieniłam na inne i jest ok Magika... ehhh.. ile masz lat?? bierzesz piguły i nic nie wiesz o stosowaniu?? jeśli zaczęłaś brać w pierwszym dniu okresu to jesteś zabezpiezona od PIERWSZEJ pigułki możesz szaleć i szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też juz nie biorę
snoopfy zgadzam sie z Tobą ja tez bralam novynette i zero ochoty na sex koszmar!!! a to ze woda zostaje w organizmie to prawda bo od tego tez powiekszaja sie piersi nie rosna tylko puchna!!! skonczylam 2 opakowanie i wiecej nie biore bo strasznie mnie bola od tego nogi mam problemy z zylakami i nie moge brac tabletek a wiecie czy wogole moge brac inna anty.... jak mam zylaki bo pielegniarka powiedziala ze niestety nie moge brac anty moze wy cos wiecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
bioer pierwsze opakowanie...zastanawia mnie sprawa alkoholu i papierosów...wszedzie jest napisane ,ze niby alkohol nic nie robi a na stronie medycznej wyczytałam ,ze alko zmniejsza skuteczność tabletek.pale mało , do piwa czy w chwili wielkiego stresu.góra 5 papierosów tygodniowo....mam za soba 11 tabletek, sylwestra z duzym pijanstwem i na karku meżczyzne , z którym chce sie kochać bez gumkiiiii....z drugiej jednak strony mega sie boje...a w wieku 19 lat słabo być mamą...doradzicie cos ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola87
Możesz pić alkohol tylko z umiarem, bo jesli zwymiotujesz lub dopadnie Cie biegunka to tabletki beda mialy mniejsza skuteczność przy danym opakowaniu i bedziesz sie musiała dodatkowo zabezpieczac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam pzrez jakies 7-8 miesiecy, na pozcatku bylo ok, po kilku opakowaniach zaczely sie plamienia i straciłam całkowicie ochote na sex, najgorsze było to ze ciagle plakalam, to chyba byl jakis stan prawie depresyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy ktoras z Was miala jakies problemy po odstawieniu novynette??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
Biore novynette od półtora roku z półroczną przerwą. Teraz wiem już na pewno, że to przez nie mam obniżone libido. Podczas półrocznej przerwy wszystko było ok. Po co mi antykoncepcja w postaci tabletek novynette skoro nie mam najmniejszej ochoty na sex? Facet zawiedziony - ja też.Skończyłam je i zmieniam na pewno na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuunia
Mam pytanie do was i pomozcie mi...Czy w czasie tego krwawienia mozna sie kochac normalnie z chlopakiem i kiedy juz mozna miec 100% oewnosc ze jest sie bezplodnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore Novinette
juz dosc dlugi i zadnych skutkow przykrych ubocznych nie mialam,zupelnie nic,zadnych nudnosci,mdlowsci,nie przytylam,nie jestem glodna,czuje sie super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie. czy zauwazylyscie po tych tabletkach wiecej widocznych zylek pod skora? np. na piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo proszę o odpowiedż. Niedawno miałam pewne problemy, głównie co 2 tygodnie okres. Przyczyną była cysta, którą na szczęscie mam już wyleczoną. No i lekarz przepisał mi tabletki novynette. Oczywiście miałam wziąć pierwszego dnia miesiączki. Okres dostałam po około 2 tygodniach znowu. Tylko, że była to malutka plamka krwi...i tyle. Zadzwoniłam w ten sam dzień do doktora. Wyjaśniłam, że nawet miesiąc nie minął i znowu okres i że praktycznie go nie ma. Lekarz kazał mi zrobić test ciązowy i jeśli wynik będzie negatywny, to brać tabletki. Test zrobiłam od razu, wynik był negatywny, więc wzięłam pierwszą tabletkę novynette. No i okres mi zanikł. Dziś wzięłam 4 tabletkę, okresu nie mam. Zaczęłam wątpić, czy ta plamka krwi, to był początek miesiączki. Ale nie bardzo wiem, coż innego mogłoby to być. Nie bardzo wiem, co robić. Myślę, że chyba będę brać tabletki do końca opakowania i poczekam, czy w ciągu siedmiu dni dostanę miesiączkę. Jeśli któraś z Was miała podobnie, prosze o radę. Pozdrawiam i dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojamalenka21
mam pytanie:) może mi ktoś odpowie na nie i tym samym pomoże mi:):) od ponad 12 dni biore tabletki antykoncepcyjne Novynette. biore je pierwszy raz .. zreszta to sa moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.. i tym samym mam mętlik w głowie dotyczący reakcji mojego organizmy na nie.. otóż .. pierwsza tabletke wziełam pierwszego dnia krawawienia .. okres mi sie skończył a nadal bola mnie piersi.. troszke sie martwie bo normalnie po okresie piersi przestawały mnie bolec.. a teraz mnie bola.. martwie sie bo nie wiem czy wszystko jest wporządku .. może to jest reakcja mojego organizmu na leki jakimi są tabletki antykoncepcyjne?? niech mi ktoś pomoże:):) czekam na odpowiedz i za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuje:):) i pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi ... martka...
witam! koncze swoje pierwsze opakowanie novynette i ... 1. moje libido = 0 :( 2. przez ponad tydzien od poczatku brania tabl bolala mnie glowa az myslalam ze umre 3. bola mnie nogi od kolan w dol - takie dziwne uczucie jakby mnie mrowili albo jakby jakies skurcze tam byly.... pojde na pewno na dniach do lekarza ale doradzcie moze wy tez tak mialyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettt
ja wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie i jetsem w czasie 7 dniowej pzrerwy( czuje sie swietnie libido ok tylko na samym poczatku lekkie nudnosci ale ogolnie jestem zadowolona) a dzis kochalam sie zmoim chlopakiem i bardzo mnie bolalo:/ w pochwie bylo tak jakby \"za sucho\" :/ czy moze to byc spowodowane tabletkami?? czy juz tak bedzie czy minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubuuuuuuuuuuuuu
Ja je zażywam od roku i jestem bardzo zadowolona. Nie przytyłam, nie mam wahań nastroju i ogólnie nic się nie zmieniło od czasu jak je biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arty
czy któraś z was brała cilest i zmieniła go na novyenette?ja cilest brałam prawie rok a teraz zaczynam novyenette i mam wątpliwości co do skuteczności bo cilest był bez zarzutu,ale novyenette ma mniejszą dawke hormonów i mam stracha..pomocy!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore te tabletki jakieś 6 miesięcy i przybyly mi 2 kg ale nie jest to wina tabletek tylko mojego lakomstwa :-) Ogólnie tabletki sa świetne, o ile nie zapomni się ich zazywac :D Najlepsze jest to, że zniknął straszny ból brzucha ale czuję większy ból w krzyżu w pierwszy dzień okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczek
witam, mam pewne pytanko ktore mnie nurtuje od jakiegos czasu. ja rowniez biore tabletki novynette ktores to juz opakowanie i nie narzekam sa ok tyle ze po wnikliwym studiowaniu ulotki informacyjnej nadal nie wiem czy jestem zabezpieczona podczas 7-dniowej przerwy?jesli ktoras z was zna odpowiedz na to pytanie bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×