Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość uptown_m@op.pl
Odsprzedam Novynette. Cena 25zł za opakowanie.Termin ważności 04.2013r. Kontakt: uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi21
people a czy bierzesz inne tabletki teraz bo ja mam dokladnie to samo czeste obtarcia a ochoty na sex wogole nie mam odp bo sie zastanawiam czy to przy kazdych proszkach tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiasw
Witam dziewczyny. Również jestem początkująca w spożywnaiu tych tabletek Novynette. Jednakże mój ginekolog stwierdził po badaniach że pomoże mi to na torbiela. Biorę je od 1 dnia cyklu o stałej porze, jednakże zawsze miałam miesiączkę max 5 dni, dziś mija właśnie 5 a ona nadal obfita i końca jej nie widać. Wiem, że mogą wystąpić krwawienia itp ale to jest troszkę męczące...Czy u któejśc trwał też długo? Ile może trwać? Bo szczerze mówiąc jest to niewygodne i tabletki zamiast pomóc obniżają samopoczucie, mam ochotę na seks ale obfita miesiączka mi nie pozwala, a mąż się niecierpliwi jak to facet HeHe :) Prosze o odpowedzi Dziękuję z Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka tabletki nei pwoodują bezpłodnosci wiec to na pewno nei prez nie nie mogąłs zajśc w ciaze - wiec nie pisze bzdur. Ja brałam tabletki 3lata i odstawiłam i po 2miesiacach za pierwszym podejsciem zaszłam w ciaze , moje znajome tak samo. Co do przytycia 20kg to tylko i wyłacznie Twoja wina , fakt mozna utyc 2-4kg bo zatrzymują wode ale nie 20! suchoc pochwy, mniejsze libido ma sie po prawie kazdych tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7b
Witam, mam do Was pytanko. Przez jakiś czas brałam Harmonet, potem lekarka zmieniła na Novynette. Ostatnio zabrakło mi recepty, a lekarki nie było, więc gdy już miałam tabletki czekałam,aż dostane normalny okres, wziełam tabletke w pierwszy dzień miesiączki,tzn.29 stycznia.Krwawienie tylko pierwszego dnia było mocne, przez kolejnych 5 dni używałam tylko wkładek, 3lutego krwawienie się nasiliło do 8 lutego, od tego dnia do dzisiaj cały czas musze używać wkładek, bo mam plamienia. A właściwie nie wiem plamienia czy okres. Jeszcze 8 tabletek mi zostało a ja właściwie cały czas mam okres. Jeszcze nigsy tak nie miałam, a już parokrotnie brałam tabletki. Zawsze wszystko jak w zegarku, martwi mnie tak długa miesiączka przy zażywaniu tabletek. Czy któraś z Was tak miała? Zaznacze, ze w aptece otrzymałam importowane tabletki czy to moze miec wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20
sprzedam novynette. 25zł za opakowanie, piszcie: marymary20@wp.pl w temacie novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varsovie
Dziewczyny, mam do zaoferowania tabletki novynette, waznosc do 11/2012. jestem z warszawy i za symboliczna dyche chetnie je komus odstapie, opakowanie jest nietkniete, zerwalam z chlopakiem juz prawie rok temu i od tej pory nie mam co zrobic z nimi ;) kontakt: angeleno@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 21
hej ja brałam pół roku tabletki Novynette. Schudłam 14 kilo przez ten czas:-)))))))))))))))))))))))))))) co mi na dobre wyszło bo mam 20 lat i z 73 i 59 zeszłam:_)ale musiałam zrezygnować bo strasznie mnie nogi bolały cały dzień i nic nawet stać już nie mogłam na koniec. Byłam u lekarza robiłam wyniki i nic nie wyszło a jak odstawiłam anty to od razu przeszło i narazie nic nie biore i seksik też poszedł na bok na jakiś czas:-....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 21
hej ja brałam pół roku tabletki Novynette. Schudłam 14 kilo przez ten czas co mi na dobre wyszło bo mam 20 lat i z 73 i 59 zeszłam:_)ale musiałam zrezygnować bo strasznie mnie nogi bolały cały dzień i nic nawet stać już nie mogłam na koniec. Byłam u lekarza robiłam wyniki i nic nie wyszło a jak odstawiłam anty to od razu przeszło i narazie nic nie biore i seksik też poszedł na bok na jakiś czas:-....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowo
zazywałam novynette, ale zrezygnowałam z antykoncepcji chce zajsc w ciaze, mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek waznych do czerwca, cena 15,00 prosze o kontakt na mail stylowo_007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowo
zazywałam novynette, ale zrezygnowałam z antykoncepcji chce zajsc w ciaze, mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek waznych do czerwca, cena 15,00 prosze o kontakt na mail stylowo_007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusza92
ja biore te tabletki juz 4 miesiac mam mało obfity okres i mam tylko 2 dni takze jest super :P nic nie przytyłam :D no i ochota na sex tez jest :P dla mnie sa ideaaalne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyrekkk
Bralam te pigulki przez 4 m-ce. Skutki uboczne:suchosc pochwy, zmienne nastroje i kompletny zanik libido. Podobno po jakims czasie moglo sie to unormowac, ale nie mialam zamiaru sie umartwiac. Nigdy wiecej pigul!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterkaaaaa
Mam pytanie !!! po 7-dniowej przerwie 8 dnia nie wziełam tabletki dzis mija 11 dzien zamierzam wziąć jutro ( czyli 12 dnia ) czy zrobie odpowiedni ruch czy powinnam czekać do miesiączki i tak jak za pierwszym razem ; wziąć tabletke pierwszego dnia okresu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hobbas
Ja zazywam juz 4 lata. Czuje swietnie i nie mam zadnych skutkow ubocznych. Na poczatku pierwszy raz je zazywalam to mialam plamienie przez miesiac, ginekolog powiedzial ze to normalne bo organizm musi sie przyzwyczaic, potem juz nie i jestem bardzo zaodowolona :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olhor
kupię Novynette olhor@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha_czarna
a ja mam następujący problem, otóż zaczęłam brać te tabletki w pierwszy dzień miesiączki tj 12 marca i po zażyciu tabletek okres zaniknął mi na 3 dni po czym zaczęłam krwawić i nie ustaje to do teraz, a końca póki co nie widać, mam wręcz wrażenie,że coraz mocniej ze mnie leci.Miała któraś z was podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varsovie
moja oferta jest juz nieaktualna, wiec prosze juz do mnie nie pisac :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę novynette gdzieś już od roku i zaczęłam zauważać zmiany które z początku lekceważyłam . Na dzień dzisiejszy miewam od czasu do czasu okropne napady bólu w klatce piersiowej które przechodza mi na łopatke bola mnie plecy a wręcz kuja, najmniejszy wysiłek sprawia mi trudnosc, podczas wysiłku zdarzały sie też te bóle , mam przyspieszona akcje bicia serca , jestem bardzo nerwowa , płacze bez powodu czesto jestem przemeczona jakaś , pale papierosy od kilku lat , podczas palenia zaczynaja mi sie zdarzać wlasnie jakieś oslabienia, czesto mam jakies załzawione oczy i zaczełam się jąkać jak mowie wewnątrz czuje jakiś dziwny nie dosyt, czasem ciezko mi sie oddycha ostatnio miewam nawet uporczywy kaszel.... Bardzo sie boje nie wiem co sie dzieje ! pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesvitka
Mam problem.. Prosze o nie pisanie jaka jestem nieodpowiedzialna itp. bo nie po to zwracam sie do Was z prosba...i mam nadzieje ze mi pomozecie a wiec mialam 7-dniowa przerwe, powinnam wziac pierwsza tabletke z nowego opakowania ( novynette) zrobilam to dopiero razem z ta druga ktora powinnam wziac tego dnia. trzecia i czwarta tabletke pominelam - o czym sobie uswiadomilam jak chcialam wziac piata tabletke i wzielam dwie nastepnego dnia tez wzielam dwie ale kolejnych dwoch rowniez zapomnialam i wzielam je jak sobie o tym przypomnialam i pozniej kolejna. Dodam ze w miedzy czasie byly pelne stosunki bez zabezpieczenia - pierwszy zaraz po 7dniowej przerwie wtedy kiedy mialam wziac pierwsza tabletke , kolejny gdy zapomnialam wziac czwarta, i dzis.. jakie mam w szanse na dzidzie ? tabletki odstawilam zeby nie narobic sobie klopotów. Dodam ze od roku bralam je regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia262
kupie novynette julcia262@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśinka
Witam Was drogie Panie mam takie pytanie.... Ponieważ dzisiaj zaczynam brać tabletki.... są to moje pierwsze tabletki....i chodzi mi o to ponieważ dzisiaj jest mój drugi dzień okresu i pytanie jest takie.. Czy jeżeli dzisiaj wezmę tabletkę no na przykład w piętek już spokojnie i bezpiecznie mogę kochać się z moim facetem czy jakieś dodatkowe zabezpieczenie musi być... bo czytałam że powinno się brać w pierwszy dzień żeby było wszystko bezpieczne i nie wiem jak mam to tratować.... Proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zaczynasz brac od dzis czyli od 2 dnia miesiaczki to dodatkowo powinnas sie zabezpieczac przez 7dni. gdybys wziela tabletke pierwszego dnai miesiaczki to dziala od razu a miedzy 2a 5 dniem to powinnass stosowac dodatkowe zabezpieczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluśinka
Dziękuję bardzo za odpowiedź.... I jeszcze jedno pytanie przepraszam że tak męczę ale no wiecie te obawy.... Po tych 7 dniach już zabezpieczenie dodatkowe nie będzie potrzebne... bo mam mętlik bo niektóre dziewczyny pisały że powinno sie stosować przez cały okres brania pierwszego opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olhor
kupię Novynette olhor@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia....
Dziewczyny zestresowałam sie prosze o szybka odpowiedź.... Bo wczraj wziełam ostatnia tabletke z pierwszego bistra i teraz ma te 7 dniową przerwe i dzisiaj juz dostałam okres czy to narmalne tak szybko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani p.
Witam. Mam następujące pytanie; jeśli chciałam uniknąć krwawienia, czyli zaraz po zażyciu pierwszego opakowania zaczęłam brać następne (bez 7-dniowej przerwy), to czy NOVYNETTE jest nadal skuteczną antykoncepcją?? Bo na ulotce dołączonej do opakowanie było napisane, że można tak zrobić ale nic nie napisali o skuteczności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani p.
Dziękuje bardzo bezchmurneNiebo;-) odetchnęłam z ulgą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×