Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość nuls
czy ktos mi odpowie ? kochalam sie o 19, powinnam wziasc tabletke o 20 i zapomnialam a wzielam o 22... czy bedzie problem ??:/ prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuls
@Anka Cynamon WIELKIE DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę :* A ja zaczynam dopiero brać Novynette. Dziś 3 tabletka. Ciekawe, czy u mnie będzie wszystko ok. Na razie nie mam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam do was ogromna prośbę mogłaby mi któraś odsprzedać jedno opakowanie NOvynette. wizytę u ginekologa mam umówiona na 6 października a 3 muszę wziąć pierwsza tabletkę. zaraz po wizycie wykupie receptę i odeśle bardzo proszę. moje gg 26707296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, że w temacie Novynette więc tutaj napiszę - mam do odsprzedania 2 opakowania Novynette - okazało się, że to nie dla mnie tabletki - źle się po nich czuję, miało się poprawić po 3 opakowaniu, wzięłam cztery i poprawy nie widzę. Zdecydowałam się na zmianę, ale receptę na 3 opakowania zrealizowałam w całości, więc teraz 2 mam na zbyciu. Odsprzedam po 20 zł za opakowanie. Tabletki oczywiście oryginalne z datą ważności do 09.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaaa1987
hej ja biorę novynette od 3 lat i zrobilam sobie 3 miesiączną przerwę. Tabletki dla mnie sa oki naprawde;) tylko czasem mi jest słabo gdy zapomne je wziąść lub mam przerwę 7 dni. Więc bardzo je polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GwiazdkaZnieba**
Ile wy płacicie za te tabletki? Ja ostatnio za 1 opakowanie zapłaciłam 21,95:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _JA_ :)
Ja biorę novynette od praiwe roku i niestety przytyłam prawie 6 kg :( cały czas tłumaczyłam sobie że moze to nie przez tabletki ale przecież mój tryb życia nie zmienił się....ograniczyłam nawet jedzenie a kilogramów wciąż przybywa. nie polecamich nikomu, chociaż jak wiadomo każdy oraganizm jest inny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Gwiazdka gdzie tak tanio kupujesz tabletki?? ja we wrocławiu ostatni zapłaciłam 28,9 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptown_m@op.pl
Odsprzedam tabletki antykoncepcyjne Novynette, bez recepty, bez chodzenia do lekarza. cena - 25zł za opakowanie. kontakt: uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaapetita
novynette w atrakcyjnej cenie, 3 opakowania, bez recepty:) anitaapetita@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlatan
Cześć Dziewczynki! Właśnie zdecydowałam, że rzucam tabletki:) Dlatego też zostały mi 3 opakowania Novynette. Czy któraś z Was chciałaby kupić? Jedno opakowanie za 25zł. Podaję mój adres e-mail ajlatan@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaapetita
cześć:) nadal mam do odsprzedania 3 opakowania novynette, 25zł za opakowanie. zapraszam: anitaapetita@wp.pl w treści novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptown_m@op.pl
NOVYNETTE antykoncepcja odsprzedam: Cena 25zł za opakowanie. Termin ważności 04.2013r. Forma płatności: - przelewem -> koszt wysyłki - 5zł - przy odbiorze (za pobraniem) -> koszt wysyłki - 14zł Kontakt: uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptown_m@op.pl
NOVYNETTE antykoncepcja odsprzedam: Cena 25zł za opakowanie. Termin ważności 04.2013r. Forma płatności: - przelewem -> koszt wysyłki - 5zł - przy odbiorze (za pobraniem) -> koszt wysyłki - 14zł Kontakt: uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuuu
Biorę novynette 3 cykl i przytyłam ok 3 kg (narazie...) Po jakichś 7 czy 9 cyklach mam w planie je odstawić (chodzi tylko o wyregulowanie cyklu). Czy jest szansa że po odstawieniu moja waga sama wróci do normy? I czy skutki uboczne typu bardzo wrażliwe piersi i stany depresyjne miną przy troszkę dłuższym stosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redzioch
oczywiście że można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redzioch
jeżeli bierzesz tabletki systematycznie o tej samej porze i nie zapomniałaś o żadnej to nie masz się o co martwić i nie musisz używać dodatkowego zabezpieczenia :) ja jem tabletki już od jakichś 8 lat i nawet jeśli jakąś zjadłam później lub wcześniej to zawsze wszytko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheMixxy
Hej Dziewczyny nie wiem czy było już takie pytanie, ale jak któraś z Was miała już podobny problem, proszę podpowiedzcie mi:P Brałam novynette rok i miesiąc, normalnie skończyłam opakowanie w grudniu, miałam okres jak zawsze i kolejnego opakowania już nie wzięłam (źle się czułam i jakoś postanowiłam zrobić miesięczną przerwę). I teraz pytanie.. czy mogę rozpocząć kolejne opakowanie, tego samego dnia, którego powinnam je rozpocząć, gdybym normalnie brała tabletki w grudniu, uważać tydzień-dwa, czy lepiej skonsultować się z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redzioch
ja bym się na Twoim miejscu skonsultowała z lekarzem bo skoro źle się czułaś po tych tabletkach to może nie warto ich znowu brać tylko poprosić lekarza o coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pomyliłam się niestety w datach i zamiast wziąć tabletkę z drugiego blistra 14, wzięłam 13, czyli o dzień za wcześnie, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Z góry dziękuję za odpowiedź ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atttta
no ja mam trochę inny problem, dostałam te tabletki od lekarza i w momencie rozpoczęcia ich brania nie byłam 100% przekonana, że nie jestem w ciąży, tzn. nic nie sugerowało, że jestem... a też nie sprawdziłam. Przy pierwszym listku miałam lekkie krwawienia, a w nocy wybudzały mnie mdłości, poza tym było ok. w terminie dostałam okres, a teraz jestem po 2 listku i właśnie wczoraj miałam dostać okres i NIC, jestem przerażona, bo nie wiem czy tylko po prostu się spóźnia, czy usp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20
sprzedam 5sz. novynette. 25zł za opakowanie + wysyłka, ważne do 04.2013r. Zapraszam, marymary20@wp.pl w temacie novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je zażywałam przez dwa lata.. rzuciłam rok temu.. nie dość, że przytyłam 20kg!! to jeszcze teraz mam problemy z zajściem w ciąże własnie przez te tabletki :-( a lekarz u którego kiedyś je brałam powiedzial, że mają najniższą dawkę hormonów i nie będę miała żadnych skutków ubocznych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people
ja bralam te tabletki ale zmienilam je jak najszybciej a bralam je dosc dlugi czas. zdalam sobie sprawe ze sa one okropne nikomu nie zycze takich skutkow ubocznych jakie ja mialam a mianowicie wysuszona pochwa, czeste zatarcia, brak ochoty na seks, zatrzymanie wody w organizmie, zle samopoczucie, zly obieg krwi... moglabym tak wymieniac i wymieniac. ja osobiscie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×