Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość kasik1228
odkupie tabletki novynette jesli ktos prosze o kontakt gg134423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda789
cześć, mam problem, brałam novynette przez 21 dni , później miała być przerwa 7 dni, i zamiast 8 dnia wziąć tabletkę, to wzięłam tego 7. Co mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że to nie powinien być jakiś większy problem.. Po prostu przesunie Ci się cykl o jeden dzień, nie martw się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinu
mi np dawka hormonow okazala sie zbyt mala jestem dosc szczupla ale bardzo wysoka i moja waga przekroczyla 70 kg i tabletki przestaly spelniac swoja role mialam krwawienia srodcykliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogucikowa
Witam mam dylemat czy wybrać Atywię czy Novyette? Mam 25 lat siedem lat temu lekarka przepisała mi jeanine(atywia odpowiednik) i przez 3 miesiące krwawiłam poza tym nic większego się nie działo. ostawiłam je i okres się skończył a na trądzik i tak nie pomogły. Ogólnie czułam się ok jakbym nie brała tabletek. Teraz lekarz dał mi tę atywię dopiero potem wyczytałam, że to samo co jeanine. Czytałam ulotke o Novyette i podoba mi się, że jest niskodawkowa i tez na cerę pomaga. Atywię juz kupiłam ale lekarz dał mi receptę na te drugie i kazał się zastanowić które wolę. Zapytałam czy mogę wziąść Atywię a potem tamte ale mówił, że tak się nie powinno robić bo mają różny skład. Czy ktoś tak juz robił? zmieniał tabletki po 1 opakowaniu na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novynette:):)
Sprzedam tabletki Novynette :) jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weltszmerc
Sprzedam 2 opakowania Novynette- weltszmerc@o2.pl, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 14 dni biorę tabletki Novynette. Czuję się OK, ale okres miałam ok 3 dni samo niewielkie plamienie. Teraz od wczoraj (czyli 13 dz cyklu) i dziś mam malutkie plamienie, żywo czerowny kolor krwi. W dodatku od wczoraj mnie swędzi, piecze w miejscu intymnym, kupiłam globulki dopochwowe i krem i po zastosowaniu 3 sztuk globulek juz mi przechodzi.Nie biorę żadnych tabletek "osłonowych" przy tabletkach antykoncepcyjnych. Czy to normalna reakcja organizmu? Czy powinnam brac coś osłonowo, jak tak to co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogucikowa
Ja też takie swędzenia miałam ale samo przechodziło przy Atywii, teraz zmieniłam na novyette i zobacze jak zareaguje organizm. Na atywię było ok żadnych plamień itd tylko bóle głowy częstsze niż normalnie, dlatego je zastapiłam tymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkująca w tabletkach anty
Zaczełam brać 1 raz tabletki antykoncepcyjne Novynette i wszystko było ok, ale 12 dnia cyklu dostałam plamień, najpierw były to plamienia, a zaraz potem się nasiliły,że wkladak anie wystarczała i zakładam podpaskę, trwa to już 5 dzień, boli mnie brzuch do tego. Dodam że z reguły podczas okresu mnie tak nie pobolewał jak teraz. Zostały mi 4 tabletki do wzięcia i mam pytanie czy któraś miała podobnie? Czy mam normalnie zrobić przerwę w tabletkach i kontynować następne opakowanie po 7 dn przerwy? Czy to krwawienie jest normalne ? Jako okres już? Czy może będzie się ciągło dłużej lub ciekawe czy zniknie i pojawi się krwawienie z odstawienia tabletek, nie mam pojęcia jak może być. Możecie napisać jak było u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworwk22
pilnie kupię novynette jedno lub więcej opakowań lub recepte dosia29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_0321
Czesc;) Biore novynette od 3 miesiecy : jestem z nich baaaardzo zadowolona, moj lekarz, który operował u mnie guzy jajnikow z cala odpowiedzialnoscia mi je przepisal i na prawde spelniaja swietnie swoja role. Nie przytylam, nie narzekam na inne skutki uboczne, nawet nieco poprawila mi sie cera, jedynie przy pierwszym opakowaniu mialam niewielkie plamienia ale tylko kilka dni, poza tym ejstem na prawde z nich baaaardzo zadowolona. POZA CENĄ... ale coz, raz na 3 miesiace mozna sie poswiecic i wydac te 80zl;p tym bardziej, ze moj facet tez sie poczuwa do tego, bo to nasza wspolna decyzja, wiec no... Pozdrawiam wszystkie "biorące" novynette a te "zastanawiające sie" goraco zachecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszka
Ja brałam Novynette przez 7 lat, czyli od kiedy jestem z moim chłopakiem i muszę powiedzieć, że na pewno jest skuteczny. Ostatnio jednak postanowiłam odstawić tabletki, ponieważ....zauważyłam na łydce i pod kolanem całkiem spore ŻYLAKI! dodam, że mam 26 lat. Oczywiście nie mam pewności czy to od tabletek, ale czytałam opinie, że to może mieć związek, zresztą w moim wieku żylaki to raczej coś strasznie dziwnego. Oprócz tego: od tabletek na pewno nie utyłam, aktualnie ważę mniej niż 7 lat temu, na plus króciutki i mało obfity okres-góra 2 dni, brzuch mnie nigdy nie bolał w czasie okresu i to się nie zmieniło. Jedna rzecz, która mnie jeszcze zastanawia to wpływ na nastrój, choć, jeśli chodzi o nastrój to akurat nie można nigdy wykluczyć wpływu innych czynników. W każdym bądź razie w po miesiącu-może dwóch od początku brania tabletek zachorowałam na depresję, nigdy wcześniej jej nie miałam. Minęło mi po pewnym czasie, choć ogólnie zrobiłam się bardziej nerwowa, wcześniej byłam bardzo spokojna, choć ciężko powiedzieć, czy to przez tabletki czy po prostu dorosłe życie ;) Nie chcę nikogo zniechęcać, ponieważ być może moje dolegliwości nie są spowodowane akurat tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszka
w razie czego zostały mi jeszcze 2 opakowania redweed@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgfhj
Sprzedam 2 opakowania Novynette cena 47zł(cena z przesyłką) listem poleconym eliza-calderone@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szodp
Sprzedam novynette 4 opakowania, 15zł/op., proszę o kontakt szodp@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was nosi szkła kontaktowe i używa tych tabletek? Czy faktycznie bolą i pieką Was oczy? Czy jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalalalala
odkupię tabletki novynette , lub receptę pilnie. madziucha170@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danfrat
ja brałam novynette kilka lat. i z pozoru było wszystko OK. nie miałam plamień, brzuch nie bolał, nie odczuwałam tabletek w ogóle. ale potem bardzo przytyłam i spadło mi libido. nie to jednak było najgorsze. podczas pewnej wizyty u internisty okazało się, że mam horrendalnie wysokie ciśnienie. zrobiłam wszystkie badania - morfologia, cukier, ekg, usg jamy brzusznej, badanie nerek itd itp, zostałam przebadana gruntownie i nic nie wykryto. coś mnie tknęło i podczas wizyty u ginekologa zapytałam, czy to ciśnienie może być od novynette. lekarz z całym spokojem stwierdził "może". więc uważajcie, kontrolujcie się i róbcie regularne badania, bo brak widocznych skutków ubocznych nie znaczy, że wszystko jest ok. dodam tylko, że zmieniłam na inne tabletki, po których ciśnienie wróciło do normy w ciągu tygodnia, dodatkowo schudłam 6 kg w ciągu trzech tygodni- sama z siebie. po takich doświadczeniach jednak generalnie powiedziałam hormonom "do widzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudapsycholozka
Cześć dziewczyny! tak się stało, że musiałam zmienić Novynette na inne tabletki i zostały mi 3 opakowania, których już nie zażyję. Czy któraś z Was byłaby zainteresowana odkupieniem ich ode mnie? Cena to 20zł za opakowanie (koszty wysyłki biorę na siebie, ewentualnie można je odebrać ode mnie na terenie Warszawy lub Łomianek). Jedno opakowanie ważne jest do listopada 2014, dwa pozostałe do maja 2015. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana kupnem mogę podesłać zdjęcia jako dowód, że tabletki posiadam oraz, że mają takie a nie inne daty ważności. Brałam je przez półtora roku i w sumie byłam zadowolona, ale ostatnio zaczęłam się naprawdę fatalnie po nim czuć i lekarz zmienił mi je na marvelon i jak na razie jest ok. W każdym razie jeśli któraś z Was je dobrze toleruje oraz chciałaby je ode mnie odkupić to zapraszam do kontaktu mailowego: rudzielec14@poczta.onet.pl. Pozdrawiam, ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamsis
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek novynette. zainteresowanych prosze o kontakt kamila014@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzemyslana_91
Witam! Kupiłam ostatnio z przepisu lekarza te tabletki ponieważ jestem uczulona na lateks. Wtedy tabsy wydawaly mi sie jedynym rozwiazaniem, ale znalazlam lepsze Nie chce brac hormonow bez powaznego powodu, bo wszystko ze mna okej tzn. mam regularny okres, nie boli mnie brzuch podczas niego i boje sie ze tabletki moga to zmienic. Dlatego nieprzemyslanie kupilam 2 opakowania ktore nie sa mi potrzebne. Zaplacilam za nie 54zl... dla niektorych to malo ale dla mnie to wydatek, dlatego chcialam je sprzedac za 40zl chetnych prosze o kontakt na moj adres e-mail: sandra910907@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotas 22
Hej, sprzedam tanio 1 opakowanie tabletek novynette. Kontakt mail angelika1208@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę novynette od 4 lat, jestem z nich bardzo zadowolona, nie przytylam ani troche, czuje sie swietnie, zero skutkow ubocznych i 100% skutecznosci. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię nowynette ana444@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię tabletki Novynette albo receptę kontakt: wikikuba@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noov
wiem że antykoncepcja nie działa na wszystkich tak samo, ale dla mnie: - miałam bolesne miesiączki, co nigdy wcześniej się nie zdarzało - lekarka próbowała mnie przekonać ze to normalne, ale okazało się że lek spowodował u mnie cystę na jajniku. - nie miałam ochoty na seks W OGÓLE! libido spadło do zera a sam seks nie przynosił przyjemności - roztyłam się okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polciuchna
Witam, ja przez długi okres czasu brałam Midianę, tabletki po których przytyłam aż 6 kg a piersi urosły o 2 rozmiary z C na E. jestem przerażona, więc skonsultowałam sie z lekarzem i zmienił mi lek na NoVynette, mniejsza dawka hormonu, lecz każdy organizm zachowuje się inaczej. Mam jednak nadzieję, że lek ten nie będzie zatrzymywał wody w organiźmie jak poprzedni i spadnę parę kilogramów. Naczytałam się wiele opini zarówno pozytywnych jak i negatywnych, sama przyjęłam dziś pierwszą tabletkę i jak na razie czuję się dobrze. Zaniepokoiły mnie informacje o zakrzepicy lecz jak każdy lek hormonalny może spowodować właśnie takie skutki uboczne. Oby Wam, dziewczyny pomogły tabletki i życze Wam abyście były zadowolone. ;) Pozdrawiam, Paulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×