Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość bez rozsmieszania
madziiik w takiej sytuacji sklada sie skarge na kierowce - numer autobusu jest wypisany, godzina dojazdu na przystanek rowniez i wszystko. Facet mialby cieplo miedzy gaciami i juz. A jak sie woli ktos na forum skarzyc to juz nikt na to ci nie poradzi. Ja popieram Kindzie i net-ar (czy jak ona tam sie pisze :D) Chamstwa nie zdzierze - popros to dostaniesz a swoje prawa to se w nos wsadz bo ja mam prawo miec okres i zdychac i guzik o mnie wiedzie. Tylko GRZECZNA prosba mozecie cos zyskac - w ciazy bylam (bo juz mi sie niedobrze robi od tych tekstow "nie masz dziecka". Mam i to kurde niejedno dziecko mam - tylko jak bylam w ciazy od meza USLUG wymagalam, nie od ciebie kochana :-) ) Jak mnie grzecznie (GRZECZNIE!!!! POWTARZAM!!!!) ciezarna o miejsce w tym waszym zasmarkanym autobusie poprosi (POPROSI!!!!) to jej ustapie. JAk mi z ryjem skoczy bo ma prawa to jej powiem jakie ja mam prawa!!!!!!! Jako czlowiek, kobieta (okres miewam), w ciazy moge sobie byc w 2 miesiacu i nie widac tego, dziecko moge miec w szpitalu umierajace i sie w okno zapatrzylam, moge miec swoje problemy i NIE MUSZE sie rozgladac za kazda ciezarna! Bo to jest MOJE PRAWO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "o to chodzi własnie" ja ustępuje kobietą w ciąży miejsca w kolejce i jakoś do nocy nigdy nie zostałam przez to w kolejce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie pchałam się do zatłoczonego autobusu będąc w ciąży, czy nawet z wózkiem, po co? wolę poczekać na męża i samochodem jechać tam gdzie mi się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustępujesz i chwała Ci za to, ale jak nie ustąpisz też się nic nie stanie, fakt mam teraz ciężko, bo w ciąży i jeszcze z wózkiem pomykam, ale radzę sobie sama, bez łaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
Ja w ciązy miałam przypadek taki , usiadłam sobie na siedzenie dla inwalidów naraz przychodzi facet i wyprasza mnie bo ja jestem w ciąży a on jest inwalidą i on ma na to miejsce a ja mam stać jak mi się podoba a byłam w 6 miesiącu ciązy, wszystko widział kierowca co on robi i wiecie co zrobił wywalił go z autobusu i jeszcze pogroził że jak nie wyjdzie to go podwiezie pod komisariat. Ja aż zdębiałam jeszcze są porządni ludzie na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejejeje
Fakt - wywalic kaleke z autobusu to trzeba byc bardzo porzadnym czlowiekiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklina89 do net.ar widać że masz problemy sama z sobą. Albo jesteś zgryźliwą starą panną albo laską którą żaden facet niechce kijkiem dotknąć dlatego nawet nie masz co marzyć o takim cudzie jak macierzyństwo. Rozwalilas mi miesnie czola tym tekstem :D :D :D Zaklina nie wiem czy 89 to twoj rok urodzenia,jesli tak to ty jeszcze gowno wiesz o zyciu i sie nie wtracaj malolacie.A jesli wiek to juz czas na ciebie.Ojjj smierdzisz grobem,smierdzisz. witaj NETAR !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsce dla inwalidów
to miejsce uprzywilejowane również dla osób starszych, z dzieckiem na ręku i kobiety w ciąży. To że widnieje tylko naklejka z krzyżykiem, oznacza, że każda z tych uprzywilejowanych osób mogła tam usiąść. Są one przygotowane tam, gdzie jest bliski dostęp do drzwi, żeby kobieta z brzuchem nie musiała się przeciskać, bo tego brzucha nie wciągnie, żeby staruszek z laską nie musiał dreptac cały autobus i żeby matce z dzieciątkiem też bliżej było wyjść. Poza tym miejsca te na ogół znajdują się w części autobusu bliżej kierowcy, by w razie zasłabnięcia którejkolwiek z tych osób, kierowca mógł szybko interweniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsce dla inwalidów
i jeszcze do net.ar Zapytałaś gdzie są nasi mężowie, że musimy dupy autobusami wozić. Są w pracy, do której również kobiety w ciąży jeżdżą, i zarabiają na życie, ot, odpowiedź. Wiesz, świat nie składa się z bezcelowych przejażdzek autobusem. Jest jeszcze coś takiego jak domi rodzina oraz ich utrzymanie. Aby rodzinę utrzymac, a samemu się rozwijać, człowiek wykonuje pracę. Dzieki temu ma pieniążki, i może sobie kupić chlebek. Ale może zrozumiesz kiedyś, jak zajdziesz w ciązę. Tylko, że wcześniej przydałby Ci się podstawowy wykład o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1965
do mekintosza a jak by to była twoja matka to bys tez nie ustąpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m kjbnuigu6
pkm[km[okm[okj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mo to lotto
tez nie widze powodu ustepowac jakies siksie z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjannaa
Tyle stron walkowania jednego tematu. Powiedzmy sobie szczerze (co zreszta kilka osob tu probowalo juz wyjasnic - Kindzia, Net-ar) ciezarna obowiazuja takie same OBOWIAZKI co do kultury jak i kazdego innego.Ja moge ale nie musze ustapic miejca kobiecie w ciazy. U niej widac brzuch, tak? A u mnie nie widac czy mam okres i boli mnie brzuch, czy mialam dwa dni wczesniej zdjety gips z nogi i boli mnie nadal, czy wracam tym tramwajem czy autobusem po nocy spedzonej w szpitalu przy lozku chorego dziecka, czy mam chory kregoslup, czy slabo mi, itd. Ciezarna moze GRZECZNIE poprosic o miejsce siedzace a wtedy ja albo ustapie albo GRZECZNIE odpowiem, ze nie jestem w stanie stac - i nie musze wdawac sie w szczegoly z jakich przyczyn. Uprzedzam atak desantowy :D mam dziecko, w ciazy bylam. Co prawda ja zadalam od meza specjalnych przywilejow, chcial chlop miec dziecko :D niech sie pomeczy z moimi hormonami. I sie meczyl biedak :D Po pracy musial zasuwac na poczte poplacic rachunki bo ja stwierdzilam, ze to dla mnie zbyt ciezkie, w sklepie on stal w kolejce do kasy a ja wychodzilam i na laweczce sobie na niego czekalam - jechalismy raz w tygodniu do marketu porobic zakupy na tydzien i juz. Nie musialam latac po zadnych Realach i innych co dwa dni. I nawet na zwolnienie w ciazy poszlam a szefowi powiedzialam "szefie, smarkacz :D tak mnie po zebrach kopie ostatnio, ze nie daje rady wysiedziec, ide na zwolnienie". Smial sie i bez problemow mi miejsce "zatrzymal". Mozna wszystko tylko wiecej luzu i spokoju (tym, jak wy to mowicie fasolkom :O na pewno sie przyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia basia
no tak a propos chamstwa, to dzisiaj na miejscu dla inwalidów zasiadły dwie dziunie (na oko 16-17 lat, solar, mocny make-up) za kilka lat te pindy wejda tu na forum i beda papy drzec ze nikt im miejsca nie ustapił a one przeciez sa ZACIAZONE ja tez nie ustepuje ciezarnym w autobusie bo jak kilka lat temu byłam w ciazy to te,co tu teraz głos podnosza były podlotkami i tez mi nie ustapiły wiec w imie czego??? ja ich nie zapłodniłam aby sie o nie troszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia basia
no tak a propos chamstwa, to dzisiaj na miejscu dla inwalidów zasiadły dwie dziunie (na oko 16-17 lat, solar, mocny make-up) za kilka lat wejda na forum i beda papy nadzierac ze im nikt nie ustapił a one przeciez sa w CIAZY te co teraz wielce tu krzycza i domagaja sie od innym kultury tez niedawno przymykały oczy na potzreby innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia basia
myslałam ze sie ten pierwszy wpis nie zapisał sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfssdfdsfsd
A mnie jeszcze wkurwia, jak wsiądzie do zatłoczonego autobusu panna z wózkiem, i zamiast warować przy tym wózku, i żeby dziecko w WÓZKU siedziało, to ona je sadza na siedzenie i siada obok niego :/ Dzisiaj widziałam taką sytuację. A najlepsze było, że nad nimi wisiała starsza kobieta... Dupę nadstawić potrafią, ale głową ruszyć to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERETRYJUTERW
kurwa ale wy jestescie odmozdzeni chamscy i ograniczeni ... co za kurwa znieczulica !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in maj opinion
to samo można powiedzieć o osobie, która dwa razy w jednym zdaniu używa wulgarnego słowa na "k" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co wam powiem
a`propos tych "przywilejów"? ilekroć jestem w tesco i chcę skorzystać z kasy pierszeństwa, to qu....jet ona nieczynna! więc po jaką cholerę są te kasy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam i wierzyć mi się nie chce, w to co widzę. A myślałam, że umiem czytać ze zrozumieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
brawo Net.ar!! popieram! rozsadnie i logicznie myslaca osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu upupupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×