Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie kobiety w ciązy też się ze sobą za bardzo cackają Urodziłam 10miesięcy temu, pracowałam do końca 37tc i następnego dnia urodziłam:) Od końca 4 miesiąca miałam ucisk na nerw kulszowy, ale dzielnie codziennie chodziłam do pracy, czas szybciej leciał,a ja nie myślałam o głupotach:) W kolejkach stałam normalnie, a jak było mi słabo to zostawiałam koszyk i wychodziłam, a jak z Mężem to szłam do samochodu usiąść. Kilka razy ludzie mnie chcieli przepuścić, ale bardzo dziękowałam i mówiłam, że czuję się dobrze więc mogę postać:) Za to jak widzę swoje koleżanki to masakra. Pierwsze co po teście to idą do lekarza po L4....w końcu w ciąży się należy. Potem zawracają tylko innym głowę, że nudno. że tamto sramto Jeszcze jedno jak stoję przy kasie i mam pełen koszyk, a ktoś za mną jedną rzecz to bardzo często przepuszczam:) A do pani, której dziecko płakało bo kupkę zrobiło, to ja bym zostawiła wszytsko i poszła dziecko przebrać;/ Jak można dziecko tyle w kupie trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna mozna, a co to takiego kupa? wytrzyma, trza bylo nie walic w majty, glupi bachor ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dziwna chyba, bo ustępuje miejsca ciężarnym, chociaż mnie denerwują czasami. Ludziom starszym tez ustępuje miejsca lecz coraz bardziej się zastanawiam czy ich puszczać, a to temu, ze wkurza mnie to jak jadę autobusem często bardzo się źle czuje(tak niestety jestem chora, ale na twarzy tego nie mam wypisanego choć widać to jak już mnie zbiera) to mi nikt nie ustąpi mimo iż ledwo się na nogach trzymam i latam po autobusie na prawo i lewo cala zielona lub blada.(widać to na pewno). Raz nawet prawie zemdlałam( upadłam bo mnie zaćmiło) na szczęście był to mój przystanek i jakoś się podniosłam nawet nie wiem jak i zdążyłam wysiąść,a powietrze zrobiło swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadalupe
It's OK loan for multiple loans Ramzan Kadyrov, a strongman who rules Chechnya, played down the influence of Umarov and promised that his security forces would track him down. âBefore the Olympics, I think, Iâm sure, that we will destroy him,â Kadyrov told the Interfax news agency. âWe search for him every day, but he is nowhere to be found.â

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humberto
What do you do for a living? emergency hardship loan While the ECB currently estimates Europe's largest banks onaverage have a core capital ratio of around 10 percent, thosenumbers could be recalibrated after the AQR, and some banks mayfall below the threshold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadwick
Can I use your phone? cultivated nieces multiples clomid 25mg bucket In 2004, Yellen became president of the Federal Reserve Bank of San Francisco, which she helped transform from a sleepy outpost into a center of macroeconomic research. âPeople became much more ambitious when she got there,â says Justin Wolfers, a visiting scholar. Yellen continued her tradition of standing in the cafeteria lunch line with the proletariat and eating with the staff, which was unheard of at the time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathew
What do you do? http://www.wonderbra.ca/products-page/ tenormin 100 mg prezzo Bosnich, now 41 and working as a pundit with Fox Sports in Australia, was described as a "terrible professional" by Ferguson in the book, ‘My Autobiography,’ which is published on Thursday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilburg
Could you please repeat that? http://www.sullivans.com.au/rooms/ zithromax price philippines Pakistan's mobile telecommunications sector has fiveoperators and is ripe for consolidation after a period when atroubled economy, increasingly high levels of market penetrationand stiff competition has forced companies' margins lower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamal
I'm a housewife http://www.testwall.com/products/ Tricor 145 Mg "We experienced a very challenging summer in our fixedincome businesses due to the rising rate environment, spreadwidening, redemptions experienced by our client base whichheavily muted trading, and related mark-to-market write downswithin our inventory," Jefferies Chief Executive Richard Handler said in a statement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristopher
I'm doing an internship diflucan 50 mg capsulas Then with their final two picks, the Blueshirts plucked 6-4, 220-pound defenseman Ryan Graves from the QMJHL at 110th overall in the fourth round, before closing with the selection of 6-3, 182-pound goaltender Mackenzie Skapski of the Western hockey League at pick 170 (sixth round).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyron
I'm afraid that number's ex-directory Micardis Alternatives As the Department of Health (DoH) published its five-year plan, public health minister Anna Soubry underlined the need for national and international action on treatment, public education and monitoring bacteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się było nie puszczać. a niech te wszystkie dzieci idą w pi.z.du

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerold
Children with disabilities http://www.smhv.nl/nieuws erectalis 20 McAuliffe owns the rest of GreenTech, according to a filing with the state of Mississippi. He still retains a 25 percent stake in the company, according to the campaign, while Capitol Wealth owns 75 percent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby mam skakac wokol babki, ustepowac jej miejsca i puszczac w kolejce, bo jasnie pani rozlozyla nozki i sie zaciazyla? PFFFF, idiotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj podszyw robiony przez Zmij84 wystarczy porownac historie nicka mozna go tez rozpoznac optycznie Moj nick WILK_1946 podszyw Zmij84 spacjaWilk_1946 Mam podszywa to pewnie Zmij84 wiec musicie niestety sprawdzac histori nicka bo optycznie nie do rozroznienia. Pewnie w moim nicku WILK_1946 zamiast duze litery i uzyl malej litery L To historia mojego nicka Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Edytuj swój profil Nie potrzebujesz żadnego zaproszenia na ERO żeby do Wilka napisać. xxx wilk.bacowka@gmail.com< /a> Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> Dodaj temat Dodaj przepis Dodaj recenzję Wszystko: 2135 Tematy: 73 Posty: 2062 Recenzje: 0 Przepisy: 0 A to historia nicka podszywa Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a> Wszystko: 38 Tematy: 25 Posty: 13 Recenzje: 0 Przepisy: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta w kolejce mogla być np. niepełnisprawna. Nie wszystko widać tak jak twój brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kobieta w ciazy i w Polsce to swieta krowa. Od pierwszego dnia na zwolniniu lekarskim, zawsze chce byc pierwsza w kolejce, i kazdy musi ustapic miejsca ........ Nie ma innego panstwa tak bogatego jak Polska ktora placi 9 miesiecy dla zdrowych kobiet. W innych panstwach dostaje sie zwolnienie lekarskie kiety zagraza dziecku albo natce zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam sytuację, że w autobusie młodzi mi ustępowali a starsi szybko zajmowali miejsce bo im się należy siedzące mimo że jechali 1 przystanek, w sklepach u siebie na osiedlu miałam bez kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To kobieta mogła mieć koło 30-tki i nie wyglądała na inwalidkę. " Osoba z orzeczoną grupą inwalidztwa nie musi chodzić o kulach, czy jeździć na wózku! Niepełnosprawność nie musi być widoczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz jakie masz prawa w szpitalu gdy pójdziesz sama rodzic? Ja zawsze mam męża podczas każdego badania cipki i porodów nie jestem jak większość kobiet zacofana by kreować się męża przy badaniu i porodzie a całkiem obcego ginekologa nie ciemno gród.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 rat 21 nawet w szpitalu mamy do obronności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów a wyprasza ginekolog bo nie chce mieć nie wygodnego świadka gdy coś pójdzie nie tak.Zawsze decyduje pacjent gdzie stoi osoba bliska nie ginekolog! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheal
Your account's overdrawn wean off 150 mg wellbutrin xl tr Geisinger Medical Center said four of the 17 patients it received were in critical condition, with two listed as serious. Evangelical Community Hospital in Lewisburg said it had received 14 people but was unable to immediately provide their conditions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Anka
Raz jeden mialam przypadek ze ktos chcial mnie przepuscic w kolejce. Jestem w stanach i polsko mowiaca para z nastolatkiem i ogromem zakupow stala przedemna kobieta powiedziala "przepuscmy ta dziewczyne,jest w ciazy a ma tylko jedna rzecz do kupienia" facet na to odpowiedzial "ja jej nog rozkladac nie kazalem" nie spodziewali sie ze tez mowie po polsku, powiedzialam tylko kobiecie ktorej juz glupio bylo "nic nie szkodzi ,postoje ". zalezy od czlowieka. Niestety tu gdzie mieszkam ostatnia osoba ktora Ci pomoze to bedzie POLAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geraldo
Through friends elavil 25 mg amitriptyline Justin Verlander admitted âÂÂI had tears in my eyesâ during RiveraâÂÂs ovation, and the Tigers ace also was inspired by a pregame speech the all-time saves leader made to teammates in the visiting clubhouse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam taka sytuacje, mieszkam we Francji.Stalam w kolejce i mialam 3 rzeczy w koszyku, pani przepuscila mnie w kolejce i slysze po polsku za mna " szmata d**y dala i ma przywileje"....Niestety nic nie powiedzialam bo mnie zatkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym chyba w py/sk strzelila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrel
History lexapro generic cost walmart âI donât think I ever would have told our fans, âYou better do this,ââ Ryan said. âThereâs no way I would have said that. Iâd encourage them to get behind our guys⦠Thereâs no way I would have said you better do something to our fanbase. Thereâs no way. Because theyâre the paying customer. Thatâs why theyâre all here. They have a right to boo any time they want. Am I disappointed when it happens? Of course. â¦. Iâve been booed coming off the field. We all have.â

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gayle
I'd like to send this parcel to http://www.sectoris.com/sectoris.html motilium domperidone 10mg On Thursday, BP was shutting one of two small crudedistillation units for a planned overhaul at its 405,000 barrelper day (bpd) Whiting, Indiana refinery, according to sourcesfamiliar with the refinery's operations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam opowiem historię z drugiej strony. Nieraz ciężarne są po prostu chamskie. Przy uniwerku, na którym studiuję, pewna linia autobusowa ma swój przystanek początkowy. Razem ze mną wsiadała dziewczyna, która studiuje ze mną na wydziale, ale inny kierunek (uważany za jeden z najtrudniejszych). Kojarzę ją bo chodziłyśmy na kurs językowy. Wiem, że robi praktyki i wolontariaty w wielu instytucjach. Generalnie na prawdę haruje i jest ambitna. Więc spotykam ją na przystanku- bladozielona, sina, ciężko oddycha. Wsiadamy, autobus jedzie, po krótkim czasie jest cały zapełniony. Na jednym z nich wsiada ciężarna. Miejsca siedzące wszystkie zajęte, siedzi wielu zdrowych, postawnych facetów. A ta ciężarna zaczyna wydzierać się na tą biedną chudzinę, półprzytomną, że ona w ciąży, uprzywilejowana i ma zjeżdżać, zaczęła ją szarpać. W końcu jeden z tych facetów ustąpił miejsca, z tekstem, że słabej, drobnej dziewczynie to ma odwagę ubliżać, a do chlopa to bała się spytać o miejsce. O co chodzi, ciężarne jak ktoś wam mówi, że źle się czuje to go nie spychajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×