Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość o matko...
"w sumie tak inwalida co skoczy" Masz rację. Po prostu bądźmy ponad te kindzie. Burak zawsze burakiem zostanie - czy to w Polsce czy w Holandii czy innym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herezja he he
Byl wypadek autobusu musial gwaltownie chamowac, starsza kobieta miala "tylko" zlamana noge,dziecko na reku matki mniej nie utrzymala spadlo na ziemie zmarlo .Tak mozna obrucic wzrok jak sie widzi tych ludzi a potem siedzac wygodnie spojrzec w oczy matki umierajacego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy czytałyscie tytuł?\" Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi\" Jest podział :albo ciezarna albo cham Skoro nie jestem w ciazy tz ze jestem chamem????????? Czy ja gdzies napisałam ze nie ustepuje, jesli moge, kobiecie w zaawansowanej ciazy?????Ustepuje, ale mimo to jestem nazywana chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdfjkdf
do neta juz ty netar jestes ostatnia osoba ktora na miano chama nie zasluguje!!!a napisalas , ze ustepowac nie bedziesz baaardzo wiele razy!!!!!!!Obserwuje cie uwaznie i ten temat takze sledzilam, jak masz juz skleroze to przejrzyj sobie swoje wypociny i przypomnij sobie jak wyzywalas ciezarne i deklarowalas"ze ty wiecej ustepowac nie bedziesz"....Ha ha ha-jakbys to kiedykolwiek robila....Nie osmieszaj się takimi tektami jak powyzej. Imagu juz sobie nie zmienisz-pozostaniesz na zawsze chamką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEREZJA i W SUMIE TAKI INWALIDA.... W uczone sie bawicie a czytac nie umiecie. Jak nie wiecie jak ugrysc to piszecie bzdury ze netar jest lezbijka albo mi tylek lize.dajcie sobie spokoj z idiotyzmami,napiszcie cos madrego.Wy nawet nie umiecie odroznic tolerancji od wykorzystywania.Nawet tytul waszego topiku nie otarl sie o tolerancje.A ja tolerowac nie bede gburowatego zachowania sie pewnych kobiet na tym forum,nie wylaczajac was.Nie bede tolerowac samozwanczych praw ciezarnych ani ich rozkrzyczanych geb o ich wyimaginowane racje.Ja prawa nie ustanawiam i rowniez nie zycze sobie zeby ktos niepowolany sam ustanawial prawo dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamina
Poczytałam parę ostatnich stron. Włos mi się zjeżył.....ze strachu (?), zgrozy(?), z przerazenia (?). Oprócz prawa Kindzia jest kindersztuba czyli tzw. dobre wychowanie. I osoby słabsze (i tu między innymi ciężarne) zawsze puszcza się przodem, ustępuje itd. Ale to chyba nie tobie tłumaczyć? Ty wiesz jedno - bij, zabij, Kindzia musi mieć rację i swoje prawa.No i Kindzia musi być pierwsza bo inaczej łeb innym przytszasnie :D Żal mi cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamina
przytrzaśnie* sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
Kindza.... strasznie na "NIE" jesteś ;) kojarzy mi sie z taką małą dziweczynką, co tupie nóżką, bo ona NIE będzie, bo NIE.... :) :) :) :) :) a to co było konstruktyuwnego do napisania to ja już napisałam i nie tylko ja, wiele razy.... słabszym się ustępuje.... takie są normy społeczne, koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamina
Napisałam, że poczytałam. Nawet parę stron wstecz :D Wiem o czym mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
ps nie pisz zbiorowo, bo mnie akurat twoja orientacja seksualna ani inne upodobania nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
to było do kindza oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ustepuje jesli moge i mam ochote!!!!! A nie wtedy jak jakas chamska geba powie mi ze mam to zrobić-----chcesz se siedziec to wez do autobusu lezak plazowy Na poczcie czy w banku lub sklepie nie przepuszczam nikogo z brzuchem bo moj czas jest cenny! Tak trudno zrozumiec????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARAIMA Masz racje ze innym powinno sie pomagac.Nie tylko slabszym,ale jak ciezarne jezdza po innych jak na lysej kobyle \" bo ONE sa w ciazy\" i wymagaja zeby caly swiat sie krecil wokol nich to ja mowie NIE. dam ci przyklad z wlasnego podworka.Mam na mysli Twojego,mojego,kazdego tutaj.Jesli sasiad zazada zebys mu wyprowadzala psa jak pojedzie na wakacje, zrobila bys mu przysluge ?? A gdyby cie poprosil ??Widzisz to jest ta roznica ty tam powyzej,juz ci pisalam blysnij czyms a nie pisz bzdur.Odnosze wrazenie ze inwalida to jestes ty ale umyslowym.czas na dobra terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No własnie! Jak \"gwiazda hawajska\" zachodzi w ciaze to zaczyna zachowywac sie jak królewna na ziarnku grochu Z tym ze krolewna potrafi sie zachowac ,\"gwiazda\" N I E!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herezja he he
Dziekuje za rade dostosuje sie Tobie natomiast nie radze przypadek beznadziejny. The worst sin toward our fellow creatures is not to hate them, but to be indifferent to them: that's the essence of inhumanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herezja he he
Wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...
I tobie kindzia tak sie chce bić pianę całymi dniami? Masz czas i ochotę na to? Naprawdę coraz bardziej żal mi cię :D Nie szkoda ci życia i dnia i godzin na siedzenie na kafe? Pytam spokojnie i grzecznie więc nie ujadaj tylko odpowiedz :D (jeżeli normalnie gadać potrafisz :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
Kindzia po pierwsze nie życzę sobie, epitetów z Twojej strony, wiem że brak argumentów doskwiera, ale chyba na odrobinkę dystansu cię stać, czy nie? co do błyskania.... dobrze że ty błyszczysz.... blasku wystarczy na oświetlenie las vegas ;) przykład wyprowadzania psa był tak błyskotliwy, że aż mnie oślepił.... hi hi hi a serio.... oczywiście, że należy prosić!!!!! i dziękować!!!! tyle że ty odpowiadasz za siebie i własną kulturę!!! jeżeli na chamstwo odpowiadasz chamstwem, po prostu nie jesteś lepsza od tej osoby, chamsko zachowującej się, równasz się do jej poziomu.... i jesteś taką samą chamką. netar- sęk w tym, że pomoc powinna być podyktowana, koniecznością w danej sytuacji a nie Twoim widzi mi się.... nie dziw się, więc że jesteś jak chamka traktowana, a jak ktoś się do ciebie niekulturalnie odnosi, to zwyczajnie zwróć mu uwagę, że źle się do ciebie odnosi, zamiast strzelać fochy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordę, pojechałam po muszlę klozetową, zajęło mi to prawie cały dzień :) i nie nadążam za Wami, 4 tygodnie czekać na kibel to jakiś obłęd w tym kraju :) kafle jadą już 4 miesiąc i pan łaskawie dzis zadzwonił, ze są!!! :) będzie podłoga w łązience! wiecie co ostatnio bardzo wykorzystuję to że jestem w ciązy i mówię np. proszę Pana, ja jestem w ósmym miesiącu ciąży, jak mi Pan nie położy tego parkietu w ciągu miesiąca to nie będę miała gdzie mieszkać i się wprowadzę do Pana, faceci zazwyczaj uwijają się raz, dwa, trzy :) inaczej się nie da prosiła, błagałąm 3 kafelkarzy uciekło za granicę i nawet słowa nie pisnęło, ja oczywiście rozumiem to, że oni wolą tam pracować , ale żeby się tak umawiać od pół roku , co tydzień dzwonię i pilnuję gości a tu nagle głuchy telefon, szlag mnie trafi, także na tyle sobie pozwalam, bo już jestem w desperacji :) pozdrawiam a! kindzia to dobrze, że zwierzaki chodza luzem , u nas niedźwiedzie w takich małych klatkach o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W SUMIE TAKI INWALIDA to nie epitet to prawda :) podalam przyklad taki zeby kazdy zrozumial,wszczegolnosci takie osoby co maja krotki rozmum.I wiedz ze zdania nie zmienie.Jak ktos ma duza gebe do mnie i postawe rozszczeniowa to z gory u mnie jest przegrany. O MATKO Ja sie tu swietnie bawie ;) ASIOL w takiej sytuacji ja tez bym sie odgrazala panu ze zamieszkam z nim ;) i jeszcze bym wziela te malpy z zoo.Montuj kibel bo bedziesz musial biegac do sasiadki i tez jej bedziesz musiala\"\" zagrozic\" ze to nie przelewki :) Taka osoba jak Ty dostanie wszystko (wlacznie z kiblem) wiesz jak \"podejsc\" potencjalnych chamow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiol jestes wyjatkiem (nielicznym) na tym forum Tz jestes w ciazy a umiesz sie smiac!!!!!!! 👄 O matko , inwalidko, heretyczko a kto wam tak w realu obrzydził zycie ze sie nie mozecie posmiac z samych siebie Kindzia ,Ty \"MOJA\"-----\" płaska dupo\" gdzie polazłas Psa wyprowadzic ciezarnej sasiadce? chodz tu! niech se znajdzie jakiegos uczynnego frajera a nie TY CHAMICO z klasa dajesz sie wykorzystywac! Wez sie opamietaj ! Co to ? dzien dobroci dla zwierzat w Holandii czy co? A od \"MOJEGO\" sie odczep!!!!!!Bo bywam nerwowa (hihihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
czyli jednak cię nie stać, właśnie tego się po tobie spodziewałam :) a co do postawy roszczeniowej, to po pierwsze - ty ją prezentujesz, jak czegoś wymagasz od innych, to najpierw wymagaj od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
czyli jednak cię nie stać, właśnie tego się po tobie spodziewałam :) a co do postawy roszczeniowej, to po pierwsze - ty ją prezentujesz, jak czegoś wymagasz od innych, to najpierw wymagaj od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiol jestes nielicznym na tym forum wyjatkiem Jestes w ciazy ale umiesz sie smiac O matk,inwalidko i heretyczko kto wam taka krzywde zrobił w realu ze nie umiecie sie smiac a wszystko tak do serca sobie bierzecie Kindzia \"Moja\" \"płaska dupo\" moze nie zaczepiaj cudzych męzów na gg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co za chamidło z ciebie! a ja myslałam ,ze tys \"moja\" kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWALIDA \" Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi\" zostawiam bez komentarza. Dlaczego mam sie dystansowac skoro nikt sie nie dystansuje??? Jak bym miala sie zdystansowac do sprawy czyli olac to nie mogla bbym sie tu udzielac ja mnie fajnie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETAR ta kobita musi byc naprawde pokrzywdzona przez los.Moze tata ja bil w dziecinstwie???? wiesz.......ciezko miec poczucie humoru skoro wszystko co sie nie podoba jest odbierane jako atak a nie rozmowe.Co sie dziwisz kochana,nie kazdy mial udany start w doroslosc tak jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
Kindzia człowiek z klasą zdystansuje się pierwszy.... netar po czym wnosisz, że się smiać nie ptrafię, ja też się bawię tak jak i wy.... po prostu dla mnie to taki mały fenomen- ludzie którzy będą się kłócić o miejsce w autobusie, bo prawo nie reguluje obowiązku ustępowania miejsca.... netar piszesz np., że twój czas jest cenny, mój też, ja właśnie dlatego ustępuję.... po prostu kalkuluję, że utarczka przy okienku w urzędzie może potrwać dłużej niż, przepuszczenie jednej osoby- a gdzie jeszcze stracone nerwy? absolutnie nie popieram chamstwa!!! ale czy na prawdę tak trudno zrozumieć, że np. kobiecie w ósmym miesiącu, z napuchniętymi nogami, piekącą zgagę, stawiającą się macicą, łatwiej jest się zdenerwować.... niż wam? poprostu jest tym wszystkim osłabiona i zestresowana.... nie wiem, czy aż tak trudno odpuścić sobie postawienie na swoim? ps kindzie jesteś marnym psychologiem- mam nadzieję, że to nie Twój zawód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×