Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

o malolatach z gimnazjum juz nic nie powiem, bo i starsi i mlodsi tacy sami sa bez wychowania, ale mlodsze pokolenie jest jeszcze gorsze dzieki swoim rodzicom, babciom itd itp, bo rozpieszczaja ile wlezie, a pozniej takie gowno nawet butow sobie zawiazac nie umie,a co dopiero uszanowac kogsos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANITA ja tez bralam slub w maju :) NETAR ma racje.Dlaczego nic nie slychac o waszych mezach,tylko nadajecie na chamow nie w ciazy?? Moj maz tez pracuje i jakos ma czas zeby zrobic male zakupy w tygodniu,troszke posprzatac czy ugotowac obiad.Dlazcego wasi nie moga?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moj Pan X wyręczał mnie we wszystkim i spełniał zachcianki ,dbał o moj komfort fizyczny i psychiczny dla dobra NASZEGO synka ,który ma na imie X Nie angazowałam do pomocy nikogo obcego Nikogo tez ,bedac w odmiennym stanie, nie nazwałam chamem Bo w ciazy nie robiłam z siebie meczennicy Podwoził mi tyłek na kazde wskazane miejsce Za mnie załtawiał sprawy w kolejkach itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wami to naprawdę ubaw na całego ;) Nikt nie robi z siebie męczennicy, po prostu czasem bywa tak ze ciężarne nie czują się najlepiej. Czy to aż taki grzech że chciały wówczas specjalnego traktowania? Przecież nikt nikogo nie zmusza do ustępowania miejsca, nie chcesz to nie ustepuj, znajdą się tacy co ustąpią. Mąż nie zawsze jest pod ręką. Nie mam zamiaru pytać każdej ciężarnej dlaczego ma takie życie a nie inne i dlaczego akurat męża do sklepu ze sobą nie przyprowadziła, tak jak nie pytam inwalidy o książeczkę inwalidzką. Ciężarna ma takie samo prawo brać udział w życiu publicznym jak inni ludzie (tak jak niepełnosprawny,osoba starsza i matka z małym dzieckiem). Nie widze powodu dla którego zrobienie jej małej uprzejmości miałoby komuś zaszkodzić. Ale niektóre widzą (swoją drogą - gdzie?) tabuny ciężarnych które tylko czekają na to by wykorzystywać innych posługując się brzuchem. Kończę w tym temacie bo to prowadzi donikąd :) Życzę wszystkim ciężarnym (i innym zmęczonym ;) ) więcej serdeczności ze strony ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
netar- nic nie ustpawiedliwi bycia nie miłym.... ale z drugiej strony, to że ktoś jest nie miły nie usprawiedliwia twojego bycia nie miłym!!!! to samo Kindzia piszesz.... "Gdyby ciezarne miały wicej zrozumienia dla inych a nie tylko widzialy swoj brzuch i swoj interes to i tego topiku by nie bylo" to że ktoś jest ślepy.... to jeszcze nie daje Tobie prawa do ślepoty (w domysle na potrzeby innych) to oczym piszecie to samonapedzające się koło agresji.... konkurs, kto potrafi być bardziej chamski..... ten postawi na swoim- moim zdaniem.... głupota!!!! nie chciałaby żyć w takim środowisku.... netar- dlaczego mało słychać o facetach- mężach.... ano, kobieta nie jest już tylko żoną swojego męża, wykonującą co najwyżej proste prace, załatwiającą proste sprawy, w których z łatwością mozna ją wyręczyć.... kobiety same decydują i same chcą rozwiązywać swoje problemy.... a to tak widzę.... ot efekty działania feminizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWALIDA \"to samo Kindzia piszesz.... \"Gdyby ciezarne miały wicej zrozumienia dla inych a nie tylko widzialy swoj brzuch i swoj interes to i tego topiku by nie bylo\" to że ktoś jest ślepy.... to jeszcze nie daje Tobie prawa do ślepoty (w domysle na potrzeby innych.A ciezarnym kto daje????? To jest kawalek mojego listu z tego forum:\".........To samo dotyczy sie poczty i sklepow.Dlaczego ja i inni moga stac a wy nie?? Bo bedziecie mdlaly,puchly i wymiotowaly??Mnie sie spieszy i innym tez.Wiecie innym TEZ !! BO maja rodziny z ktorymi chca spedzic wieczor BO mloda dziewczyna ma randke,BO jest mecz w telewizji i pan drugi od konca bardzo chce go obejrzec.Nie mowcie mi ze w jednym momencie na poczte nie wchodzi stado ciezarnych i ze dla tej \" jednej\" mozna zrobic wyjatek.Przypominam ze przed poludniem nie ma kolejek na poczcie,jeszcze nie jest goraco,a wy jestescie wypoczete. I odpowiedz na niego; ....\" Dla mnie to sposób rozumowania Kindzi - ja jestem ważniejszy, mój mecz jest ważniejszy, płacę podatki i mam prawo, jeżeli ktos miał zawał to jego sprawa. Niestety, widzimy coraz więcej chamstawa. Teraz widzisz???? Wchodzi na to ze ciezarne nie licza sie z innymi.Im nikt rowniez nie dal prawa do slepoty (w domysle na potrzeby innych) a wychodzi na to ze sa bardziej slepe niz kret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".... ano, kobieta nie jest już tylko żoną swojego męża, wykonującą co najwyżej proste prace, załatwiającą proste sprawy, w których z łatwością mozna ją wyręczyć.... kobiety same decydują i same chcą rozwiązywać swoje problemy.... a to tak widzę.... ot efekty działania feminizmu.\" ok niech rozwiazujaSWOJEproblemy i decyduja SAMEza sibie.SWOJE PROBLEMY,SAME ZA SIEBIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się jeszcze powtórze, bo widzę, że topic nie jest w stanie umrzeć smiercią naturalną. ja bedąc w ciąży nikogo o nic nie prosilam , co niektórzy sami z siebie mi pomogli, ustąpili, za co im dziękuję. :) Ale mam prośbę do Netar,Kindzi i wszystkich innych nieustępujących- jak się zdarzy, że będziecie w ciąży, będziecie się źle czuly, będzie Wam slabo - nie narzekajcie i nie proście nikogo by Wam ustąpil i pomyślcie sobie - że to siedzą, nie ustępują osoby o takim samym punkcie widzenia co Wy!!! Mam nadzieję, że pomimo bardzo zlego samopoczucia będziecie pamiętać swoje wpisy z kafe!! Tak wiem, wiem- Wasze samochody są niezawodne, Wasi mężowie zawsze mają czas Was wyręczyć :P , ale gdyby jednak jakimś cudem akurat zawiedli- NIE NARZEKAJCIE WTEDY!!! ps. Kindzia- szkoda, że nie odpowiedzialaś mi na innym topicu. Czyżby argumentów zabraklo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to znaczy że nie powinno sie im pomagać? :( Naprawde odnoszę wrażenie że szukacie argumentów na usprawiedliwienie tego ze po prostu... nie chcecie pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to
I odpowiedz na niego; ...." Dla mnie to sposób rozumowania Kindzi - ja jestem ważniejszy, mój mecz jest ważniejszy, płacę podatki i mam prawo, jeżeli ktos miał zawał to jego sprawa. Niestety, widzimy coraz więcej chamstawa. Ja bym to juz raczej po znieczulice podliczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to
zaliczyla mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
kindzia nikt im nie dał prawa.... chodzi tylko, zeby nie nakręcać sutuacji.... myslisz, że jak na czyjąś chamską zagrywkę, odpowiesz jeszcze większym chamstwem, to on zrozumie swój błąd? moim zdaniem wręcz przeciwnie, utwierdzi się w przekonaniu, że dobrze zrobił... a co do cytatu.... inaczej podchodzi się do spraw zdrowotnych, inaczej do pozostałych to po pierwsze,a po drugie nie każdy może iść w dane miejsce wtedy kiedy akurat Tobie wygodnie, żeby poszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASKA \"Mam nadzieję, że pomimo bardzo zlego samopoczucia będziecie pamiętać swoje wpisy z kafe!! Tak wiem, wiem- Wasze samochody są niezawodne, Wasi mężowie zawsze mają czas Was wyręczyć \"MASZ RACJE ! badz pewna ze na naszych mezow zawsze mozemy liczyc.W kolejkach stac nie bede,jak sie bede zle czula poprostu poloze sie na kanapie i poczekam jak mi maz obiadek poda.On nawet nie boi sie sam isc do sklepu. :P ps o co pytalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
a jak któraś nie ma męża.... to co ma się zastrzelić? czy może przejść w stan hibernacji na czas ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMUTNE TO \"ja jestem ważniejszy, mój mecz jest ważniejszy, płacę podatki i mam prawo, jeżeli ktos miał zawał to jego sprawa. Niestety, widzimy coraz więcej chamstawa. ja tez uwazam ze to znieczulica.Ale ciezarne mysla ze to ich prawo.NIkt i nic sie nie liczy. piszac komentarz \" jeżeli ktos miał zawał to jego sprawa\" to juz dolowanie samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie bede niemiła jesli ktoras paniusia pachnąco -pierdząca zazyczy sobie abym jej ustapiła BO ONA JEST W CIAZY Jesli uznam ze ma siłe do przepychanek słownych uznam tez ze starczy jej sił w kolejce Zwyczajnie ja zignoruje bez zbednych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWALIDA Cz ty nie widzisz tego czy nie chcesz widzec ze cizarne na tym forum nie widza potrzeb innych,Licza sie tylko to co wg nich jest wazniejsze.A dla kogos wazniejszy moze byc mecz w tv albo randka.Dlaczego nie checie tego zrozumiec,ze inni tez maja SWOJE zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindzia, sama sobie przeczysz. Najpierw piszesz że ciężarne pomykają do ZOO na parę godzin, a później sama przyznajesz że w ciąży masz prawo czuć się źle i że mąż Ci obiad poda. Czyli jednak nie zawsze te brzuchate czują się znakomicie? Cieszę się bardzo że masz tak znakomitego męża, ale jak męża coś w pracy zatrzyma albo złamie nogę to do sklepu będziesz musiała pójść sama. Albo - jak pewnie zaraz napiszesz - masz tłumy przyjaciół którzy Cie wyręczą ;) Mój mąż bardzo dba o mnie, teraz - gdy jestem znów w ciązy - dba szczególnie. Pomimo to zdarza się że musze iść do sklepu sama lub odebrać dziecko ze szkoły, ew. iść do jakiejś instytucji która jest czynna w takich godzinach że mąż nie zdąży iść z pracy. Miej trochę wyrozumiałości dla tych, którzy mają inaczej niż Ty. Skoro chcesz by inni rozumieli Twój punkt widzenia. A argument z mężem jest już ograny - wymyśl coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę sądzisz że chłopak się obrazi gdy spóźnisz się na randkę bo ustąpiłaś miejsca komuś kto nie czuł się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
ja rozumiem, że każdy ma swoje zycie, ale pewne normy społeczne są ponad nasze prywtne widzi mi się..... i to również dla naszego wspólnego dobra.... powiedzmy, taka ciężarówka w 9 miesiącu, zasłabnie w tej kolejce, uszkodzi jej się coś tam.... wezmą ją na koszmarnie drogie leczenie np operacje na płodzie, a kasę sciągną z TWOICH podatków Kindzia.... zrozmu tak jak nie umiesz zwyczajnie po ludzku... netar dlaczego zakładasz, że każda cięzarna, od razu będzie opryskliwa? czy proźba, to przepychanka słowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUGLENA Kindzia, sama sobie przeczysz. Najpierw piszesz że ciężarne pomykają do ZOO na parę godzin, a później sama przyznajesz że w ciąży masz prawo czuć się źle i że mąż Ci obiad poda. Czyli jednak nie zawsze te brzuchate czują się znakomicie Nigdy nie pisalm ze musza cie czuc znakomicie.Tye ze tutaj slysze ze ciaza to smiertelna choroba i dlatego bylam zdiwiona ze wybieraja sie na calodzienne eskapady po zoo a 10 min w kolejce je zabija Dlaczego argument z mezem jest ograny??? Bo nie wiesz jak swojego usprawiedliwic.Po co masz meza?? Dlaczego nie umiesz zrozumiec ze moj zrobi wszystko zebym w ciazy miala pelny komfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee INWALIDA glupoty gadasz.Zemdleje,uszkodzi sobie cos tam,droga operacja.Same czarne scenariusze.A wzyciu nigdy nie slyszalam o takim.Dlobre tlumaczenie samemu sobie wyimaginowanych racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWALIDA \" netar dlaczego zakładasz, że każda cięzarna, od razu będzie opryskliwa? czy proźba, to przepychanka słowna?\" Masz odpowiedz; Wasza kolezanka LENA pisze tak:MOJA RADA,ZWRACAJCIE LUDZIOM NA \"BESZCZELNEGO\"UWAGE O ICH KULTURZE,CHAMOW NALEZY UCZYC PORZADKU. i takich Len jest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zakładam że każda cięzarna, od razu będzie opryskliwa Tak zrobie w sytuacji gdyby sie taką okazała Nie twiedze ze wszystkie sa takie pyskate bo z pewnoscia Nie! Mnie wcale ciezarne nie przeszkadzaja !Absolutnie! Niech chodza i robia co chca jak wszyscy! Kto powiedział ze mi przeszkadzaja????????????? wam wkleje cos\" fajnego \'Poszukam i pokaze jak potrafi zachowac sie ciezarna \"ociezała\" psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WK L E J A M I nie gadac ze to moj tekst Kamelia do szarej 35 latki! .........oj bardzo szarą musisz być z takimi poglądami i nastawieniem do ciąży, poronienia i życia....o czym pisaam powyżej, wiesz ....szkoda mi ciebie........masz juz 35 lat i coraz mniejsze szanse....statystycznierzecz biorąc że poczujesz kiedyś to szczęcie bycia ciężarną przyszłą mamą...a szkoda, bo byś zrozumiała i poczuła......wreszcie....co to miłość........no i jeszcze szkoda mi twoich bliskich, bo z takimi pogladami to chyba jej brakuje w twoim domu mimo wszystko życzę zrozumienia i chyba dziecka .może zdążysz i się uda....jak nie poronisz ..w tym wieku, bo ono, maleńkie dziecko uczy jak być dobrym szczerym i otwartym na świat pozdrawiam z wyrazami szacunku.....mimo że się nie należą..a jednak..jestem człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To napisała ciezarna ! WIDZĄ!!!!! Kobieta która nosi pod sercem nowe zycie zyczy drugiej kobiecie aby poroniła Chcecie jeszcze cytat jak ta sama \"KANALIA\" wspomina o małej białej trumience??? D O T A R Ł O? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czytajcie wszystko ,cała dyskusje . Potem mozemy pogadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia mnie
Skad taka nienawiśc do drugiego człowieka u takiej kindzi i net-ar? Jak myślicie skad to się bierze - ta złośc, zapiekłośc, wstręt do drugiego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cofnij sie do pierwszych stron tematu a odpowiedz cie zadziwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×