Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

aaaaaaa tragedia!!!! \"jakie przywileje dla baby z brzuchem? a no takie, że organizm przyszłej mamy jest bardzo obciążony, boli kręgosłup, puchna nogi i te wszyskie kobiety co uważają, ze ciężarnym nic się nie nalezy to chyba nigdy mamami nie były i być nie powinny\" TY tez nie powinnas byc mama bo jestes histeryczka.Jak to taka tragedia byc w ciazy to po co zachodzic??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Annalies ja czytałam całosc tego tematu Pozdrawiam cie !!! Moja ulubienica to jest kanalia tz kamelia Pisze takie chamskie teksty ze hej kindzia ej ta dziewczyna jakas Inna w ciazy jest a smiac sie potrafi No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMA PIK \"To i ja zabiorę głos w tej dyskusji. Dla mnie to OCZYWISTE, że kobieta w ciąży powinna być traktowana w specjalny sposób. Przecież ona ma wystarczająco dużo problemów związanych ze swoim aktualnym stanem. No, ale co zrobić, jak ludzie nie są wychowani zgodnie z najbardziej podstawowymi prawidłami kultury. Ludzie tez maja duzo problemow z takimi jak ty.No,ale co zrobic,jak ciezarnym sie wydaje ze swiat do nich nalezy,nie sa wychowane w zgodzie z najbardziej podstawowymi prawidlami kultury,bo nie licza sie z innymi tylko maja na uwadze swoje wyimaginowane dobro ktore wymuszaja na innych,bez prawa sprzeciwu, bo zostaniesz okrzykniety chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
ja tam stałma w kolejkach dopóki mogłam potem zaczełam kozystac z kas dla kobiet ciezarnych sa w marketach a tam robie zakupy nigdy nie było problemu .raz tylko kiedy to w 7 miesiacu w przychodni robiłam badanie krwi i takie tam a było mi dosc ciezko poprosiłam o pierszenstwo i słuchajcie-przepusciła mnie babci około 80 letnia która wnuczek trzymał pod reke a młody koels tak gdzies 18 lat powiedziłąłz e nie da rady ........trudno przełknełam to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY !! noooo, ladne zachowanie pan ciezarnych: \" Stałam akurat przy kobiecie ok trzydziestki, która również siedziała, a obok posadziła sobie swoją córkę (około 6 lat). Byłam wściekła, bo nie dość, że było gorąco, nie wytrzymywałam stojąc, to jeszcze to ścierwo gapiło się na mnie i nie raczyło nawet zwrócić uwagę swojemu szanownemu bachorowi by ustąpił miejsca. Byłam spocona i nogi się pode mną uginały, ale w końcu spojrzałam na tą babę i powiedziałam:\" No co się pani patrzy, człowieka pani nie widziała?\" Kobieta zrobiła minę jakby się posrała i oczywiście natychmiastowo znalazła sobie inny punkt obserwacyjny\" Ciekawa jestem jak to scierwo wychowa swojego bachora??? Ten \"pepek swaita\" to az sie prosi o mordobicie Ciebie tez zapraszam na piwko i wezmiemy z nami NETAR :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLOOOOO NETAR !! stesknilam sie !! ale czas mi nie pozwalal :) ANNALIES I ZNAJOMA to prawie jak kosmitki na tym forum.Jkaim prawem one nic nie zadaja !! ZNAJOMA TY tez idziesz na piwko z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
ja włąsnie pije piwko koncze juz zreszta i ide szybko spac bo maluch sie pewnie obudzi o 7 pełen energii pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKORNA ma racje z tymi poklonami.Niedlugo tak bedzie,ze bedziemy musilaly my nieciezarne walic lbem o chodnik bo pani w ciazy przechodzi. EUGLENAznasz topik i prawie z kazdego listu wynika ze ciezarne zachowuja jak corki harabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOE idziesz z nami na pianke?? Jutro wieczorkeim,popije piwka za zdrowy rozsadek niektorych pan w ciazy ;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
ja nie czytałam całego ale nierozumiem kobiet które wykorzystuja swój stan ja byłam dumna z tego ze mimo iz jestem w 7 miesiacu moge stac w kolejce nic mi nie jesta jak ktos zaproponował ze mnei przepusci mówiłamz e dam rade nie jest tak zle:)bywało ze miałam gorsze dni wiadomo wtedy maz stawał przy kasie a ja biegusiem do auta bardziej meczył mnie gwar niz stanie w kolejce moze dlatego ze dobrze znosiałam ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOE te panie w ciazy na tym foeum tez dobrze znosza ciaze skoro okupuja komputer przez tyle godzin.Na to maja sile.Poza tym duzo znich w swoich listach pelnych narzekan ze pracuje,czyli maja sie dobrze.Wiec dlaczego nagle zchodza z tego swiata jak widza w kolejce pare osob przed soba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
odpowiem politycznie - to juz tzrba je zapytac:)ide juz spac piwko wypite biedny maz znowu go uprzedziłam:):) pozdrawiam a na piwo moge isc jesli tylkoz łodzi jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem z Lodzi.Mieszkam w Holandii.Z Polski pochodze z Krakowa.Ale co tam !! Umowimy sie na granicy niemieckiej.Znam tam fajny barek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ide:D ale przyjedzcie do krakowa,no bo mi jakos trudno jechac na granice(kolo 600km) ;) chyba ze piorytetem mi przyslecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annalies
Witam wszystkich :D Kindzia, z piwkiem niestety jeszcze bedzie trzeba poczekac, bo ja dopiero przekroczylam polmetek ciazowy ;) Noe, widac jestes jedna z nielicznych, ktore jakos potrafily przejsc ciaze bez terroryzowania spoleczenstwa :D Netar :D, tez czytalam te wypowiedz o bialej trumience :O SZOK, az mi ciarki po plecach przechodza jak to pisze :O Pokorna :D Zdrowka zycze :D Euglena, pozdrawiam :) i polecam topik, do ktorego link podalam na poprzedniej stronce, tam poczytasz troche na temat bycia w ciazy "pepkiem swiata". Z moich obserwacji na przytoczonym topiku wynika (ja podsumowala to juz zreszta Pani o nicku _o rany), ze 99% piszacych tam ciezarnych: Mieszka gdziesik w kurnej chatce w srodku stumilowego lasu Musi brac przez sniegi i lody do najblizszego sklepiku, ktory jest oddalony o kilometry Nie ma meza lub ma ale te pracuje 24 h na dobe i 7 dni w tygodniu (zastanawiam sie jak w takiej sytuacji doszlo do poczecia dziecka, bo trudno zajsc w ciaze z kims, kogo nigdy nie ma w domu) Rodzice tez pracuja od rana do zmroku i tez 7 dni w tygodniu, albo mieszkaja na drugim koncu kraju. Przyjaciol czy znajomych tez nie maja. Maja ciaze zagrozone lub bardzo zle je znosza (wszystkie jak jeden maz). Jednym slowem tragedia :O A to rzeczy, ktorych sie tam nauczlam: Najwiekszy grzech, jaki moze popelnic kobieta to czuc sie dobrze i nie narzekac w czasie ciazy (to jest zabronione, treba cierpiec i juz!!!) Stanie w kolejce jest bardzo niebezpieczne bo mozna urodzic (sic).No gdyby tak bylo to nie mialabym nic przeciwko takiemu ekspresowemu porodowi, pare minut i gotowe :) A tak naprawde to taka rzecz jest mozliwa chyba tylko w przypadku, kiedy przyszla mama uda sie na zakupy bedac juz w fazie skurczow partych :D Milego dnia wszystkim ciezarnym i nie-ciezarnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedzi takich jak ta o trumience nawet nie biorę pod uwagę :( Na forum zawsze się roiło od zajobów. Z przymrużeniem oka traktuję też wypowiedzi ekstremalne. Osobiście nie zachowuję się jak nawiedzona, nie pcham się na koncerty rockowe ;), na demonstracje czy na mecze i w ogóle gdziekolwiek gdzie moja ciąża może stanowić problem dla mnie i dla innych ludzi. Ale bez przesady, do sklepu chyba mogę pójść? ;) Naturalnie że na większe zakupy wyślę męża albo pójdę z nim (jak sam pójdzie to po powrocie tylko ręce załamać na widok tego co kupił) ale po mleko którego akurat zabrakło pójdę sama. I nie spodziewam się przywilejów, tylko zwykłej ludzkiej życzliwości. Może mam szczęście, ale z reguły się z nią spotykam. Obecną, trzecią ciążę \"noszę\" za granicą i tu też jest miło :) nawet sympatyczniej niż w Polsce. Czasami aż mi głupio gdy na mój widok w miejscu publicznym od razu słysze pytanie czy nie trzeba mi jakoś pomóc, ustąpić miejsca czy przepuścić w kolejce do kasy. Pewnie to wina tego że pomimo że jestem dopiero w środku ciąży to mam bęben jak dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
OOOOO jasna cholera, ale sie naczytałaaam....ufff Kindzia informuj wczesniej o takich pogadankach wiesz ,że mam urwanie głowy z moimi "BACHORAMI"( bo widzę ,że co poniektóre ciężarne tak teraz nazywają te co już po świecie chodzą). Paniusie w ciąży -te co to niby pępkiem świata i takie chore, bidule,opuszczone itp. - do was teraz mówie!!!Też byłam w ciąży nawet dwa razy.Pierwsza zleciała jak biczem strzelił ,oprócz tego że obżygałam pół krakowa to nic mi nie było.Miałam 20l,byłam wysportowana i codziennie zasówałam na nogach gdzie się dało, prałam ,sprzatałam i nie narzekałam.Poród był też przez to super. W drugiej ciąży byłam, to się rozleniwiłam, wsadziłam dupe w auto, nie chciało mi się łazic.Wszystko mnie bolało i powiedziałam że dośc więcej nie chcę!!! Uważam ,że sama sobie zawiniłam,moja wina,że się zle czułam.Jednak nikomu nie urzalałam się,że jaka ja jestem biedna i nie prosiłam o szczególne względy.Moja decyzją(własciwie to naszą, mąż też miał w tym swój udział :-)) było posiadanie drugiego dziecka, to jest moje dziecko a nie babci w autobusie, czy grubianina z kolejki. Jak miałam dośc to poprosiłam o wolne miejce lub o pierwszenstwo w kolejce kto ustąpił to ustapił kto nie to nie i TYLE.Nigdy nie uważałam że to mi się należy. Tylko dlatego,że macie plecaczek z przodu nie oznacza,że macie przywileje BO NIBY CZEMU???!!!! DO CHOLERY!!!!( inne slowa jeszcze cianą mi sie na język, ale nie będę tego pisac bo nie wypada na forum, a poza tym dopiero nazwałybyscie mnie chamką hihihihihi :-) ) Kindzia, Net-ar pozdrowionka!!!! Kindzia jak zaciążysz, to spróbuj nażekac.Wsadze cię w siodło i pogonie na Barycz hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
Hej znajoma!! Ja jestem w Krakowie nim one dojadą to my juz pare piw zdążymy wypic.Kiedy się umawiamy?? Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
Jeszcze raz ja do ZNAJOMEJ! Przeczytałam,że rozpukniesz się :-) 27.11.2006,wypijemy to piwko na św. Mikołaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA PL - ok na mikolaja:) narazie radze sobie bezalkoholowym;) karmi- chociaz tego nie mozna nazwac piwem- ale radzic sobie trzeba:D dzis ide do lekarza- prawdopodobnie ustali date cesarki- przynajmniej tak mowil:) moj syn dzis w sklepie pierwsze gdzie polecialto do lodowki z piwem- nie wiem czemu:D a co do piwa i spotkanie- jest juz przewaga za tym zeby odbylo sie to w krakowie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
w sumie do krakowa z łodzi to tylko chwilka :)zmykam bo synek na drzemke ma ochote :)pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
No proszę jakie zgodne dziweczyny.Spotykamy się w Krakowie W PĘPKU ŚWIATA hihi :-)) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok !pijemy w Łodzi !Mi tam pasuje bo bliskomam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lodzi to ja bylam w sierpniu i nikt mi nie zaproponowal piwa:) ja proponuje krakow:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki Jak postawilyscie na Krakow, to tez sie pokaze !!!! Na Barycz Ewcia chetnie ,chetnie bym pogalopowala ! Teraz pytanie tylko gdzie w Kraku sie spotykamy??? U Ewci czy u moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uwazam ze
szacunek kobietom w ciazy jak i starszym sie nalezy. Korona mi z glowy nie spadnie, jak ustapie miejsca pani z brzuchem. Szczyt bezczelnosci, to jak mlode, zdrowe maja pretensje, ze kobieta w ciazy chce usiasc, a bron Boze smie jeszcze o to poprosic. Widze, ze pelno akich chamidel sie pojawilo na tym forum i dam glowe uciac , ze to gowniary w okolicach dwudziestki z postawa roszczeniowa wobec calego swiata - niestety, takie pokolenie nam wyroslo. Ja mam lat 30 , dziecka nie mam ani nie planuje. Ale mam troche empatii i wyrozumialosci wobec osob starszych, w ciazy, czy chorych. Sama pomagam na ile moge - nie tylko w ustapieniu miejsca, nie widze w tym nic upokarzajacego. A jakmnie ktos poprosi o ustapienie miejsca, to tlko sie moe cieszyc, ze moge pomoc. Zdarzaja sie chamy i terrorysci, ale to raczej dotyczy starszych osob. Ja sie nie dziwie, ze kobieta w ciazy chce chronic swoj brzuch i swoj skarb. Przestancie pieprzyc, ze ona mysli o sobie! Jak jestescie zdrowe -CO WAM SZKODZI POMOC OSOBIE STARSZEJ, CHOREJ, CZY W CIAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna
a czy każdego chorego można od razu rozpoznać. Nie każda choroba jest widoczna na zewnątrz. Z tych postow to mam wrażenie, że i mnie się nie raz doleciało, bo jak zaznaczyłam mojej choroby nie widać na zewnątrz i nie raz nie ustapilam ciężarnej, bo uważałam, że nie każda ciąża od razu jest chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz.....tu wlasnie chodzi o to \"poproszenie\" ale te panie na tym forum nie prosza tylko zgory zakladaja ze im sie nalezy.gdyby prosily topik by napewno nie istnial.Nikomu korona nie spadnie,gdy ustapia miejsca,ale ciezarnym tez nie spadnie gdy ladnie poprosza a nie z pozycji rozszczeniowej domagaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj oj znajoma ❤️ ja byłam, w krakowie w sierpniu i w lipcu i tez mi nikt nie proponował Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr Pijemy w Łodzi i nie dyskutuj bo cie nie przyjmiemy do klanu chamów jak juz urodzisz (czyli jak znów bedziesz osoba bez praw) !! hihi:):):):):):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×