Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość zastanawia mnie
Net-ar rozumiem dyskusje z drugą osobą mającą inne przekonania. Nie rozumiem tej złości do wszystkich innych - do każdego, kto wyrazi inne troszkę zdanie. Przerażasz mnie! Nie chciałabym spotkać takiego człowieka na swojej drodze jak ty. I nie jestem w ciąży ale mam małe dziecko i czasami też potrzebuję pomocy innych - chociazby przy wnoszeniu wózka na schody. A mąż w tym czasie pracuje (po to abym po zasiłki chodzić nie musiała i twoich podatków nie brała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego męza nie muszę usprawiedliwiać, jest naprawdę dobrym męzem i jest pomaga gdy tylko może. Ale pracuje do późna po to bym ja nie musiała pracować tylko zajęła się dziećmi, więc siłą rzeczy niektóre obowiązki spadają na mnie. Nie mam zamiaru się zresztą pieścić, czuję się na tyle dobrze by wyjść do sklepu po kilka drobiazgów, ale na stanie w długiej kolejce już nie. Jeżeli w pewnym momencie poczuję się gorzej to nie robię ceregieli tylko prosze o przepuszczenie mnie, bo uważam że dobrze wychowany człowiek mnie zrozumie i zrobi mi tę małą uprzejmość. I tak zresztą jest, czasem nawet przepuszczają choć o to nie proszę. Przestańcie robić z igły widły. Część naszego społeczeństwa to chamy nie z tej ziemi i zajście w ciąże tego nie powoduje, chamem sie jest od urodzenia. Nie spotkałam sie też ani razu z ciężarną która uważałaby że jej stan to śmiertelna choroba. Niektóre nie czuja się świetnie więc chciałaby po prostu by im raz na jakiś czas pomóc. Nie wiedziałam że to aż tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
Kindzia, ja tylko wytłumaczyłam społeczne podstawy, takich a takich norm.... czy to wyimaginowane czy nie, wiesz przypadki chodzą po ludziach.... jak ktoś ustąpi, to nie trzeba będzie wcale żadnego scenarisza brać pod uwagę.... ani czarnego ani nie czarnego.... mnie ta ewentualność odpowiada najbardziej. i znowy można te wszystkie posty podsumować tym samym.... na agesję nie powinno odpowiadać się agresją, na podstawie kilku przypadków nie można wyciągać wniosków co do ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie !to ja nie chciałabym spotkac ciebie, skoro to co wkleiłam nie robi na tobie zadnego wrazenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia mnie
Net-ar to zwykłe "odwracanie kota ogonem" :D Robi na mnie wrażenie ale i przeraża mnie twoja postawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak euglena!!!!!!!!to pisała skonczona idiotka ale inne jej wtorowały i zadna paniusia w ciazy nie uznała jej wpisow za chamskie Skupiły sie na tych swoich\"prawach \"i chamstwie innych ludzi One maja w\" brzusiach fasolini\' a my ktore juz urodziłysmy mamy BACHORY!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zastanawia mnie ------rozumiesz juz czy nadal twierdzisz ze to odwracanie kota??? To ty pisałas ? Ze tak gruboskórnie do tego podchodzisz?Czy twoj czarny nick to KAMELIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
ja do tego podchodzę tak samo w jedną jak i w drugą stronę.... dziwi mnie w ogóle podział.... ciężarne kontra inni ludzie.... który tak podkreślacie.... ciężarna to przecież taki sam człowiek jak każdy inny, jak potrzebuje pomocy to się jej pomaga, jak jest chamska to się grzecznie zwraca uwagę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że to było chamskie, więc nie same ciężarne debile chodzą po świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia mnie
Widzisz net-ar to mnie własnie przeraża, ta twoja agresja. Mam nieco odmienne zdanie od twojego wiec nalezy mnie walić, krzyczac przy tym głośno o własnej niewinności, nalezy probowac pod pręgierz postawic, zaatakowac. Nie to nie ja pisałam (jako kamelia czy cos tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASTANAWIA MNIE \" Nie rozumiem tej złości do wszystkich innych - do każdego, kto wyrazi inne troszkę zdanie\" mnie tez zastanawia.Ale zapytaj ciezarne z teo forum.Ja mam inne zdanie a sama piszesz o mnie i Netar \"Skad taka nienawiśc do drugiego człowieka u takiej kindzi i net-ar?\" TY masz inne zdanie ale z gory zakladasz ze my tego swiata a przede wszystkim nienawidzimy ciezarnych.Zdecyduj sie co chcesz powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWALIDA \".... na agesję nie powinno odpowiadać się agresją, na podstawie kilku przypadków nie można wyciągać wniosków co do ogółu.\"=\" Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi i ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia mnie
Kindzia ja nie twierdzę, że ty i net-ar nienawidzicie ciężarnych. Nigdzie tego nie napisałam więc nie maipuluj moimi słowami. Napisałam o agresji na każde wypowiedziane inne zdanie (niż wasze). I jak widać po twoim wpisie to chyba prawda. Nie chce się wdawać w pyskówki bo to nie mój poziom i zwyczaj więc się miło żegnam i życzę więcej życzliwosci i zrozumienia dla drugiego człowieka. Czy to w ciąży, czy kaleka, czy z wózkiem dziecięcym czy zwyczajnie biedny i obszarpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez EUGLENA wydawalo sie ze ciaza to nie smiertelna choroba ale z tego topiku tak wynika.Jesli poprosisz to pewnie cie przepuszcza,ale wcale nie musza.A na tym watku wyglad tak:jesli poprosisz a cie nie przepuszcza tzn ze cham wiesniak burak itp itd I geba sie otwiera.Dlaczego tak jest?? Raz na jakis czas,ofszem mozna pomoc,ale tu wychodzi na to ze kto nie w ciazy ma postawic sobie za punkt homoru,poddawaniu sie racjom ciezarnych.Dlatego to czasem tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co........... a ja lubie i ciezarne ;) i net-ar i kindzie i uwazam caly temat za bezsensowny zauwazylam ze co niektorzy jak zauwarza tylko nick \"kindzia\" albo \"net-ar\" to juz sie czepiaja. ja niedlugo wyjde z grona zlych ciezarnych i wejde w grono chamskich polakow i jakos nie jest z tym zle :D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
kindzia dlaczego tak jest? na pewno z wielu powodów.... jednym z nich może być właśnie znieczulica społeczna.... niejednokrotnie widziałam jak ludzie siedzący w tramwju, gdy wchodzi jakaś starsza osoba inwalida czy ciężarna, nagle wyszyscy dostrzegają coś niezwykle ciekawego za oknem, zaczytują się w gazecie itp..... żeby tylko nie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie Net-ar to zwykłe \"odwracanie kota ogonem\" Robi na mnie wrażenie ale i przeraża mnie twoja postawa. 19:33 net-ar tak euglena!!!!!!!!to pisała skonczona idiotka ale inne jej wtorowały i zadna paniusia w ciazy nie uznała jej wpisow za chamskie Skupiły sie na tych swoich\"prawach \"i chamstwie innych ludzi One maja w\" brzusiach fasolini\' a my ktore juz urodziłysmy mamy BACHORY!!????? SAME WIDZICIE JAKIE JESTESCIE ZAKLAMANE. Rowniez poprosilam o skomentowanie postu niejakiej Leny ktora mowi :Moja rada---zwracajcie ludziom na bezczelnego uwage o ich kulturze,chamow nalezy uczyc porzadku Czy ktoras z pan zaciazonych odezwala sie slowem??? Pewno ze nie !!! No bo jak mozna najezdzac na kolezanke z tej samej partii i ktora ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardz \"zastanawia mnie Skad taka nienawiśc do drugiego człowieka u takiej kindzi i net-ar? ja nie manipuluje tylko cytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebie dzielisz ludzi na dwie partie. Ja mogę się z Tobą nie zgadzać, ale to wcale nie znaczy ze przyklaskuję innym. Niektóre wypowiedzi w tym topiku sa chamskie do kwadratu i ja sie z tym nie identyfikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak inwalida co skoczy
no dokładnie euglena.... "kto nie jest z nami jest przeciwko nam".... przypominają mi się zasady pewnego ustroju..... który się nie sprawdził :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kindzia. pogoda ok tylko mam takie cholernie ciezkie dni ostatnio ;) wiec teraz jako \"normalana\" ciezarna se ponarzekam i to wlasnie tu w tym temacie ;) bola mnie nogi od 3 dni (moje spacery ograniczaja sie do 1-2 godzin dziennie) ulamal mi sie zab wczoraj i kurde juz czhe urodzic zeby zaczac narzekac na cos innego :D a z dobrych rzeczy: nauczylam sie robic pedzelkiem i farbami kacze slady - dzieki usmiechowi kuby :) kupilam nosidelko od 0 mc przestaly bolec mnie plecy a pozatym wszystko w normie :D a teraz ide spac wiec nawet na gg nie bede wchodzic bo mi sie nie chce ;) bede jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znajoma👄jeszcze\' ino\' troche i tez przyjmiemy cie do klanu chamów Te niecałe 2 miesiace to z palcem w dupce nawet wytrzymasz A słusznie zauwazyłas!! Pachnaco pierdżące nie czytaja tego co ja pisze Wystarczy im moj nick .Zobacza \"net-ar\" a juz sie pluja A ja mam tu ubaw po pachy bo te co tak pluja a nie sa w ciazy nie wiedza ze tez sa chamkami HIHIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJ ZNAJOMA nooooooo ponarzekalas jak stara hi hi hi :) Wywal nogi na stol niech malz masuje.PO co sego bralas skoro nie ma pozytku z niego?? ;) przysiegal Ci na dobre i na zle a TY jemu ze \"nie dopuscisz\" go az do smierci.Ty go jednak dopuscilas to niech cierpi :) ;) pozdrowionka dla Krakwa i do uslyszenia na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamka
Wywal nogi na stol niech malz masuje.PO co sego bralas skoro nie ma pozytku z niego?? przysiegal Ci na dobre i na zle a TY jemu ze "nie dopuscisz" go az do smierci. Pozytek z meza?? Jezeli tak to okreslasz to mialam jak pracowal po 16 godz zeby rodzine utrzymac tak dalam mu glupia i wchodzac do miesnego BEZ niego bo byl w pracy, z dzieckiem na reku i w ciazy nie mial mi kto przytrzymac torebki na zyganie ,zygalam na widok i zapach miesa jak mnie skurcz zlapal w nogach to stanelam na srodku przejscia dla pieszych nie moglam sie poruszyc ze zostalam wyzwana przez takich jak ty pogladami od wariatek i brzuchatych bab co im sie dzieci zachcialo i "lazic" nie moga to niech w domu zostana. No tak bylo to bardzo mile i pouczajace Juz Hamka .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamka
Chamka poprawnie specjalnie napisalam " H"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHAMKA ty jednak jestes chamka bo nie wiesz o czym rozmawiam ze ZNAJOMA.Wiec jak nie wiesz to sie nie wcinaj OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po co ten topik odświeżacie
Prawda jest taka, ze chamów możemy spotkać zarówno wśród ciężarnych jak i nie ciężarnych, więc po co te głupie dyskusje. Mam na to przykłady. Dzisiaj w spożywczaku stałam w kolejce. Kolejka była długaśna. Przyszły dwie stare pudernice i wepchnęły sie przede mnie, a jestem w 36 tygodniu ciąży. Nawet nie chiało się mi dyskutować, bo szkoda tracićł nerwy i siły, tymbardziej że od dwóch tygodni dolegliwośći ciążowe dają sie mi we znaki (ból kręgosłupa i nóg). Aale i spotkałam sie w z odwrotną sytuacją, tyle że innego dnia. Przyszła ciężarna do sklepu, była może w 6-7 miesiącu, nie zapytała, czy ktoś ją przepuści, tylko sama wepchnęła się w kolejkę jako pierwsza. To zachowanie również było nie w porządku. Powtarzam chamów spotykamy zarówno wśród ciężarnych jak i nie ciężarnych, więc zamknijcie ten głupawy topik!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×