Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość kindziaaa
dobrze gadasz:-D ten topik delikatnie mówiąc mnie wquu***a, a matrony tu rezydujące to chyba chciałyby po czerwonym dywanie chodzić. prawa ciężarnych....to są jakieś prawa? jeśli tak, to gdzie są spisane? chętnie poczytam i się doinformuję. zaraz będą chciały żeby w konstytucji zapisać ,że jak kobita z ciąży to ....i tu nastąpiłaby całą litania...ehhhhh żałosne tak dla ścisłości -jestem matką żeby nie było-bo zaraz tu ktoś napisze ,ze nie wiem o czym mówię:-Pa ja i owszem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w stanie zrozumieć, że kobieta w zaawansowanej ciąży w każdym autobusie czy tramwaju widzi odwracające się głowy i nagłe zainteresowanie własnymi paznokietkami albo widokiem za oknem, potrafi w końcu wybuchnąć i przestać przejmowac się uprzejmością. Dla mnie ustapienie miejsca pani w ciąży nie stanowi problemu, bo jestem zdrowa i ciesze się, że czuję się na tyle dobrze, żeby postać sobie parę czy parenaście przystanków.Jeśli ktoś naprawdę źle się czuje, niech nie ustępuje, ale trudno mi uwierzyć w to, że cały autobus nagle źle się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stezenie chamstwa na tym
topiku jest przerazajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna
agie - to ciesz sie, że jesteś zdrowa i ustepuj, ale nie wymagaj tego od osób chorych, starszych itp., bo jeżeli tak ma byc to może wszyscy potrzebujący aby usiąść bez względu na chorobę czy ciąże nośmy widoczne napisy typu - moja sytuacja wymaga usiądzenia - dziękuje, aby przynajmniej ktoś ustepujacy odczytal sobie słowo dziękuje, bo jeżeli koiety ciężarne nie umią prosić to napewno też nie umią powiedzieć dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKORNA nie musisz sie tlumaczyc ze masz problemy z kregoslupem.Masz i koniec ! Nie ustepujesz i koniec.Nie musisz.Bo wyglada na to ze kazdy siedzacy musi miec zaswiadczenie ze zle sie czuje czy choruje.Nawet jak jestes super zdrowa a nie masz ochoty wstac,to tez twoja sprawa.NIc nie musisz.Mozesz tylko ochote moja droga.Niczyja ciaza nie zobowiazuje Cie do robienia komus przywilejow,to tylko dobra wola ze wstaniesz.I niech krzycza ze Ty ja ,Ewcia czy Netar to chamy.Co Ci zalezy na ich opini?? Przejedziesz pare przystankow i zapomniesz zajmujac sie swoimi sprawami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KINDZIAAAAA hi hi ladny masz nick ;) Masz racje.jak by mogly w konstytucji cale 200 paragrafow sluzylo by przywilejom ciezarnym. A czy myslisz ze nie bylo tu opcji zeby ciezarne nie palcily za przejazdy komunikacja publiczna?? Moze to i dobry pomysl bo ja tez cos wymyslilam.Masz samochod??? To tez na tym skorzystasz ;) .......\"Inna sie wychylila zeby \"uprzywilejowac\" ciezarne nie placeniem biletu w komunikacji publicznej albo \"chociaz\" polowke placic.Super!!! Ja nie jezdze autobusami ale plan jest swietny.Podjade na stacje pokaze brzuch i kaze sobie zatankowac za free albo \"chociaz\" za polowe ceny.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna
do KINDZIA NL....nie musisz sie tlumaczyc ze masz problemy z ciążą. Masz i koniec ! Nikt ci nie kazał zachodzic w ciążę i koniec.Nie musisz.Bo wyglada na to ze kazdej ciężarnej trzeba oddawać pokłony..NIc nie musisz.Twoja ciąża nie zobowiazuje Cie do robienia komus łaski za to, że ci ustapi, to twoja i ojca dziecka sprawa jak wy sobie poradzicie w czasie ciązy. I nie krzyczcie, że Ewcia czy Netar to chamy bo nie ustepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
Czy ja gdzieś napisałam,że nie ustępuję miejsca w autobusie ciężarnym lub starszym osobom?? - nie przypominam sobie.... Komunikacja publiczną zdarza mi się jezdzic bardzo żadko,ale jednak zdarza. Zawsze kiedy wsiada staruszka/szek ustępuję miejsca,uwarzam,że im się należy z racji bardzo podeszłego wieku. Kiedy widzę kobietę w zaawansowanej ciąży też ustępuję.Korona mi z głowy nie spada, ale nie uważam jak już wcześniej wspomniałam,że im sie to należy.Może nie tak....uważam,że taka pani z brzuchem nie powinna wymagac aby ktoś jej ustepowal, czy to zrobi czy nie tylko jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKORNA swiete slowa !! :) Jak pytamy, gdzie przyszli tatusiowie,to slyszymy \"odczepcie sie od naszych mezow\" TYlko dlaczego do nas przysslay sie jak pijawki????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ozesz Q....mac poł biletu ?No przciez niektóre zajmuja 2 miejsca! Ludzie stawka powinna byc podwójna No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETAR jestes przeglosowana pijemy piwko w KRAKOWIE !! Badz kobieta daj mi odwiedizc \"taxiarza i badylare\" hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
pokorna cos ci się popiep***.KINDZIA NL nigdzie nie napisała że jest w ciąży i nigdzie nie pisała,że ma jakieś prawa.W ręcz przeciwnie, ona uważa że ciężarne nie mają specjalnych przywilejów. Chyba osoby ci się pokręciły.Dzieki,że nie uważasz mnie za chamkę :-)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA PL
Podoba mi się pomysł picia u "badylary" i "taksiarza" z nimi dobrze się pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie bede kobieta!! jestem chamem w dodatku prywaciarzem !!czyli chamem podwójnym RZEKŁAM!!!!!!! pijemy w łodzi po to centrum Polski i bez dyskusji kindzia A potem pojedziesz sobie do badylary i taksiarz cinkciarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
ja pije w łodzi jest 2do 2 macie jakis kompromis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
tak w łodzi dwa do dwóch łódz ladna jest w sam raz do piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW ,KRAKOW,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz co kindzia jestes chamica bo rociągnełas taki \"mądry i pouczajacy\" temat do dyskusji a picie bedzie w łodzi i......... basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobitki
akurat jadę za miesiąc do Łodzi :-D też bym się z Wami napiła oczywiście za "prawa ciężarnych" :-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu tyle ze spotkanie jest w Kraku !!! Netar nie badz swinia(bo cham to Ty juz dawno jestes.Przynajmniej od 20 stron) Spotkajmy sie w Kraku.Tak mi zalezy buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoolka maya
wszystkim zagorzalym przeciwniczkom uprzejmosci wobec kobiet w ciazy zycze ciazy wielorakiej, wielkego brzucha, okropnego bolu kregoslupa i sloniowatych opuchnietych nog - Wy ksiezniczki za piec groszy, ktorym ciezko dupe podniesc i po prostu z wlasnej nieprzymuszonej woli byc zwyczajnie ludzkim, dobrym, uprzejmym. Bez kitu... nie rozumiem waszej zajdlosci. A poza tym te wszystkie "wielkie krowy" z wielkimi brzuchami nosza w nich wasza przyszla emeryture!!! Wiec chociaz z tego wzgledu nalezy im sie, powtarzam nalezy im sie szacunek, im i ich wielkim brzuchom!! I koniec kropka i BASTA i that's it!!! zegnam ozieble!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zwyczajnie ludzkim, dobrym, uprzejmym jestem dla kogos kto zachowuje sie jak człowiek A jesli ktos ma sie za lepszy gatunek i domaga sie praw które nieistnieja jestem ......taka!! przyszla emeryture!!! ????????chyba nie wiesz co mowisz Kindziu droga C óz Ci szkodzi wypic piwko W pieknej Łodzi Wszak przyjedziesz z zagranicy Wiec odległosc bez róznicy Znajoma z tego miasta pochodzi Wiec zna kilka knajpek w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
no nawet wierszyki przemawiaja za piciem w łodzi.......w miescie łodzi gdzie chodzenie cieżarnym nie szkodzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ten temat chyba nigdy nie umrze bo zawsz znajdzie sie \"Chora na ciaze\" która mysli ze ma prawo do ponizania i obrazania nieciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo pomarańczowa
to w końcu gdzie będzie to picie :-D ? bo czytam i się gubię😭 ale fakt faktem...picie w Łodzi napewno mam nie zaszkodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no własnie w łodzi nie zaszkodzi i znajoma z łodzi pochodzi a ja mam blisko do łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo pomarańczowa
w Łodzi znam AŻ jedną knajpkę :-D - ŁÓDŹ KALISKA się zowie może tam wypijemy ciężarnych zdrowie? :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×