Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

ja też mam taką nadzieję, postaram się choć raz na jakiś czas odwiedzać nasz topik, Wołodyjowska, super babka jesteś, a kosmita gdzie jest? mam prośbę tylko-> nie pozwólcie za nic upaść temu topikowi!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool: a ja jak bedę Was odwiedzac, to tylko czarnym nikiem, zeby potem nie było zadnych podszywań! kurde sama bym polazła na jakiś film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ty też niczego sobie istotką jesteś :D nie mam pojęcia gdzie wcieło resztę - pewnie wywalają kasę na wyprzedażach jak na uczestników tej dyskusji przystało :) Ja niestety siedzę w pracy ale póki co delektuję się kawą a za konkrety wezmę się za chwilę... A tak na marginesie, z Ciebie tez ranny patszek skoro już śmigasz po sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dobra z tymi uszami jak zwykle oplułam monitorek:P a skąd zwyklak wie ze szkole młotki :) hę nie chwaliłam się tym :Dale zgadłas na 100% masz nosa co? też w robocie teraz siedze ale nie posłucham pioseneczki bo nie mam głosników - az tak dobrze to mi nie jest :) narazie raportuje do stolicy co tam u nas na buraczanym polu słychać jak wygląda procentowa sprzedaz innych głupot jejeu jakie nudyyyyyyyyyyyyyyyy ja juz o morzu śnię zwyklak kiedy sie na saksy wybierasz opowiedz cos bo mnie skreci :D Wołodyjowska aniołku kochany powiedz mi no kobitko czy warto iść na Madagaskar bo dzieciaki zyć nornmalnie nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita na polu ryżowo-buraczn
no jasne wiedziałam normalnie wiedziałam że sobie olejecie sprawe jak nic ...............................................gdzie jesteście ...........................wracać .....................ja sie domagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita na polu ryżowo-buraczn
okej .................bo napisze skarge do zarządu buraczanego i petycje o wyciągnięcie konsekwencji z podchodzenie do tematu całkiem olewatorsko to miało być o snobowaniu sie jak na najlepszy topik w kosmosie przystało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita na polu ryżowym
nie to nie ide se dresy wyprać w 3 paski kupione na bazarku , zreszta jeden pasek dostałam gratis od pani sprzedawczyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita na polu ryżowym
albo jeszcze nie ide :P pochwale sie - moja kotka syberyjka która mam od kilku dni ma na imie ..............zgadnijcie jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co się tak drżesz Kosmioto - wróciłam :) Witam wszystkich olewaczy tego zacznego topiku :) miło że wpadliście :) Co do Madagaskaru - dla mnie od 1 do 10 do tak 7 a moze 8 - jest niezłe to cudo, ale ja wyrosłam już z bajek. Generalnie to całkiem niezła rozrywka dla wwszystkich. Nawiazania do innych filmów są świetne i bezbłędna jest piosenka Króla Lemurów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKŁY
HEHE TE ZIELONA, AŻ USZY MI WIĘDNĄ OD WRZASKU :D, bo ja mam nosa, a kiedys w pn pisalas,ze masz szkolenie i tak se pomyalałam :P poza tym powiedz mnie no jak nazwałas zsweog wypłoszka??? hę??? mój kot to nazywał się klakier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita ten donosiciel
jestem ale sorki ze tak pózno tu zerkam nie ja kocice nazwałam Martini nawet reaguje ale z prada to super pomysł no hmmmmm moze jej zmienie ...................hihi pogadam z córka moze pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita ten donosiciel
o zesz kurna zwyklak ale masz wene twórczą kobitko jakies wiersze , proze , limeryk moze napisz to kase zrobisz a nie do jakieś szwabni sie wybierasz super :classic_cool: Wołodyjowska dzieki w takim razie ide na Madagaskar_a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmirta odlatuje papa
mam dzis wolne od 15.00 , dzieciaków sie pozbyłam tzn. wywiozłam do babci , mąż ma wolne :) chyba skocze po szampana , wino i jakieś owoce i zrobie poncz taki od Wołodyjowskiej ...............mniam .....................jak jutro sie nie zjawie do 12.00 to znaczy ze sie lecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak nadlatuje
narada!!!!!!!!! zielona, BAAAAAAAAAAAAACZNOŚĆ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nadlatywacz czy Ty się nie powinnaś pakować :P a ja jeszcze siedze tu 1/2 godziny i spadam na obiadek :) Zaprosił mnie mój kochany kumpel na wspólne jedzonko - bo to zawsze rażniej tyć w grupie ;) hi hi hi zielona ja to Cię nie chcę martwić ale jak Ty zrobisz sobie ponczu to samiutka go wypijesz bo wchodzi jakl złoto - a jutro będziesz zdychała ... trzymam kciuki i życzę smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEDYŚ PISAŁAM PIĘKNE WIERSZE, JAK MIAŁAM 10LAT :p,ALE WSZYTSKIE WYRZUCIŁA 😭. coś mnie obbiło, a to tutaj , te farmazony to gówno, nic nie warte, tak bez weny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×