Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

cieszy mnie że nie rozpaczasz zbytnio za stratą Amorka :) Ok. Deleguję Cię jako pierwszą do przetestowania faceta szeregowego Zwyklka :P Oceń co to za aparat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mam Was :D!!!!!!!!!!!!!!!!1 PRZYŁAPANE NA GORĄCYM UCZYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEHE TAK, ODEZWAŁA BYM SIĘ ALE NETA NIE MAM W DOMU TYLKO W PRACY, A JAK WYJADE TO JUZ W OGOLE, ALE OD WRZESNIA BEDE MIAŁA, TO PISZCIE TU, MELDUJE KAPITANIE,ZE WSZYSTKIE SKŁADNIKI NA PONCZ GOTOWE, A MUSZE DONIESC NA MAJTKA,ZE ZWIĄŁ O 5 KG KOSMETYKÓW ZA DUŻO! HEHE POZA TYM TESTUJCIE SOBIE GO I TAK JEST DO NICZEGO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,czas się żegnać, nie ma co się rozczulać, fajnie było ale się skonczyło! jestescie zajebiste babeczki 😭 odezwe się do Was kiedys :) i będę pisać maile i w ogóle, ale się kurde rozryczałam, nie mogę, zielona pozycz husteczke.. miałas paczke zanim się oplułaś 😭 Wołodyjowska -> ❤️ 🌻 zielona->🌻❤️ oszczędna-> powodzenia w szkole 🌻 ❤️ łopata-> ❤️ 🌻 prosiak->🌻 ❤️ aha jak bym cos kiedys sie odzywała to tylko pod czarnym nikiem,zeby ktos sobie za mnie nie napisał! zwyklak zegna Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła dziewczyna--->buraczany obrzydliwo-bogaty snobie:classic_cool:trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze jeszcze zdążyłaś to przeczytać!! Buraku Ty zamiast sobie kolejne tusze Diora kupować to powinnaś sobie laptopa sparwić i zabrac do tej Szwabii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc BB (Baby Buraczane) slabo dzis poszly zakupy, kupilam sobie dres za 36 zlotych, taki pluszowy, oraz 2 koszulki za 13 zlotych. To straszne, dusze sie, reanimacja potrzebna, wydalam dzis o dwa zera za malo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer-2500 zł wieża-2400 zł a teraz aparacik cyfrowy ooło 300 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zwyklaku wczoraj ciagle mnie z neta wywalało i nawet się pożegnać nie zdążyłam :) głupio tak mi jakoś , ale buraku nie gniewaj sie jestem z TOBĄ 🌼 trzymaj sie ciepło , nie przemęczaj , myśl o nas i zbieraj kase na laptopa bo to genialny pomysł jest :D odezwij sie jak tylko wyczujesz kosmicznym węchem neta :classic_cool: papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe kto sie w poniedziałek z rana wpisze pierwszy :P ja cały tydzień na rozjazdach jestem więc tez z doskoku wołodyjowska - pyszczku kochany poncz twój dzis wieczór pić będe hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita -zwany stringiem
nika sobie zabarwiłam na czarno :P witam buraczane pole , zwyklak napisz coś , nie sciemniaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna
Kurna blaszka buraczaszka, nie zdazylam sie ze zwykla pozegnac :( :( :( Dziekuje wszystkim za gratulacje, teraz nie ustawac w czymaniu kciukow, bo jeszcze mnie na uczelnie musza przyjac, a to bedzie jakos po 15 lipca... Ja nadal pracuje, do konca przyszlego tygodnia chyba. Musze jeszcze wtracic na temat Londynu :(... Moj chlopak tam jest obecnie, ale wszystko u niego w porzadku :) Ja bylam tego dnia w pracy, a wczesniej u lekarza i nic o tym wszystkim nie wiedzialam, i nagle w pracy ok.16 dostaje sms od mojego chlopa, "nie martw sie, wszystko jest w porzadku, jestem juz w domu". Ja, burak buraczany zacofany, nie zrozumialam, o co chodzi, wiec pisze, ze bardzo sie ciesze, ze u niego wszystko dobrze. No, ale pozniej wszystkiego sie dowiedzialam. Pozdrawiam Was buraki i apeluje o wlaczenie mnie do zalogi promu kosmicznego! Moge Wam gotowac i wezme tylko 15 kg kosmetykow, ale moge je doczepic w reklamowce do rakiety na zewnatrz, zeby w srodku miejsca nie zabieraly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
oszczędna wiesz ty co - ściemniara jestes i tyle :P obiecuje ze kciuki bede trzymać za ciebie , jak zwykle mozesz dołączyć do promu kosmicznego , ale decydujace słowo ma kiapitan-wołodyjowska a od sprżatania i gotowania to sa kosmici majtki eeeeeeeee tzn stringi więc ty pewnie obejmiesz jakies inne stanowisko może pisarz pokładowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
miało być sprzątania :0 bardzo przepraszam buraczane grono za doznany szok wzrokowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna boniek, a czego jestem sciemniara, bo ja nie rozumie aluzyji do mej osoby??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
oszczędna - chodziło mi o to , ze ciągle ciebie nie ma na topiku , ale bardzo przepraszam jeśli cie obraziłam - wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam sobie zeby za 4500zl mam je pokryte porcelana, wreszcie sa 6takie o jakich marzylam biale i rowniotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam, rzadko sie na topiku pojawiam, bo jam jest kobieta pracujaca ciezko bardzo i niewiele mam czasu, ale jak juz go mam, to obowiazkowo zagladam na ten topik:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla dziewczyna
czść kochane buraczki 🌻 u mni wszystko ok, t kosmita-> słyszałam, ż zadużo bagazu wziełaś i cię kapitan wołodyjowska zwolniła z tatu stringa, teraz masz być ponoć podmajtkową :P, jstem u kolgi i korzystam z neta :d! zielona-> wybaczam nie pozgnanie się :D wołodyjowka-> ja już dziś odpalam rakiete i startuje w celach badawczych :classic_cool: oszczędna-> papa kiedyś Was jescze odwiedzee, papa :classic_cool: brakujee mi was !!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
Cześć! Tak czytma i czytam te wypowiedzi innych wiec i ja cos napisze. Wiec tak: z drogich rzeczy to mam samochód za 234 tys zł w domu sprzet (telewizor) 50 cal philipsa za 27 tys zł. Cos (odtwarzacz ) Bang&olufsen za 15 tys zł . Wycieczka do Chin za 25 tys zł. No i jeszczzze takie duperele jak ciuchy np. Buty BIG STAR za 1300zł albo kurtka ze skury za 8 tys zł Jak cos bede jeszcze mial to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Buraki i te stare ;) i te nowe :P Nasza rakieta stoi otworem dla kazdego snoba :) a co do gotowania to też problemu nie ma - podzielicie się :) Widzę kosmito że stopień Stringa Ci podpsaował :D Oszczędna - no właśnie nie ściemniaj tylko częściej wpadaj. Zwyklaku - wpadaj cześciej 😭 Niestety dziś zdycham - dopadło mnie jakieś zatrucie i tak mnie boli żołądek 😭 siedzę w pracy ostatkiem sił... Na szczęście jestem sama i nie ma obciachu ze co chwila biegam do wc :( trzymajcie za mnie kciuki by mi przeszło bez konsultacji z lekarzem, bo kasę to ja wolę w innym miejscu zostawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×