Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

czesc Babolki, to ja. Ten krol artur nas niestety przebil, wiec podkulam ogonek. Jesli chodzi o bamberstwo, to my z mezem kombinujemy, jak wygladac na bambra tanim koszytem. Otoz moj maz ma samochod sportowy czerwony co wyglada na nowy (taka ponadczasowa linia nadwozia) a w rzeczywistosci na chyba 12 lat. on dba o niego i pucuje, wiec cala rodzina mysli, ze mamy samochoda drogiego :-D zaraz ide do miasta cos sobie kupic ladnego, mam chec na sukienke za 285 zl (po przecenie) Do BarbiPoznan: gdzie zabki robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony groszek vel kosmita
witam wszystkich zapracowanych snobów :classic_cool: zwyklak ->buraczana istoto fajnie że do neta masz dostęp , pozdrów kolege 🌼 wołodyjowska no kurcze zmartwiłam sie napisz jak ci przejdzie to zatrucie ( a moze za duzo ponczu było ?? ) Królu Arturze napisz jakim samochodem jeździsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony groszek vel kosmita
prosiak pochwal sie co kupiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosmito :) Dziękuje za troskę - przeżyłam i mam się dużo lepiej :D Taka piękna pogoda, ze pojadę chyba w piatek po pracy na Mazury złapac odrobinę kolorku i pomachać wiosłami na kajaczku :) miłego dnia wszystkim burżujom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie nic nie kupilam, jeno bluzeczke w taki wzor panterka z kwiatkami, bardzo ladna, jeyne 99zl. ale nie zrazam sie niepowodzeniami, bede walczyc dalej. Krolu Arturze, napisz wiecej. A tak wogole to gdzie Wy Lachony jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kosmita
Witam wszystkie zapracowane snoby:P Wołodyjowska , cieszę sie strasznie że wyzdrowiałaś 🌼 Prosiak załamałaś mnie marne 99 na bluzeczke :P a właśnie gdzie są wszyscy hę ?? łopata gdzie sie podziewasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiak - 99 zł na bluzkę - jak mogłaś :classic_cool:. Odpowiadam na pytanie gdzie jesteśmy - otóż cięzko pracujemy i ciułamy na tusze Diora i inne niezbędne drobizagi :P Kosmita - witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wakacje!!! ktore wspaniale wykorzystuje na bieganie po allegro i po sklepach pozdrawiam Was lasczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przy niewielkiej wyplacie studenckiej:-) zaszalam i kupilam kosmetyki diora przeliczajac na polskie za 400zl(to i tak taniej niz w polsce)buty x 3 razy =500euro jak dla mnie to duzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to zdecydoanie tu pasujesz :-) a co sobie kupilas?? cienie moze, ja uwielbiam cienie diora, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabani
co wy w tej marnej polsce macie jeszcze kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo mamy ale my rodzynki. 100 razy bardziej olaabym mieszkac w kraju, gdzie za to, ze sie jest bardzo pracowitym dostaje sie prawdziwa kase. zazdroszcze Ci troche tej hameryki, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć snoby :) Ja właśnie zastanawiam się gdzie zostawić kaskę - siedzę w pracy i już odliczam do wyjścia tj. do 17.00 i potem może jakiś kompakcik na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbep
Ja kiedys nie moglam sie powstrzymac i kupilam bluzeczke w bennetonie za 199 i butuy pumy za 349 atak to korzystam z przecen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam snoby:-) a w diorze to se kupilam:-) cienie i pomadke:-)plus gratis ,maly perfumik,krem pod oczy:-)i korektor:-)-to juz za darmoche:-)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita zielony
Witam zapracowane buraczane grono snobów :classic_cool: Ja jeszcze w pracy a Wołodyjowska szaleje po sklepach , tylko sie pochwal co kupiłas 🌼 prosiak no gratuluje zakupów , tez lubie gratisy :D nowe osobniki mile widziane a ciekawe co porabia zwyklak ❤️ obstawiamy , ja mysle ze zpiera porzeczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmito, to nie ja dostalam gratisy :-) jutro ide po paseczek simple za ok70 zl skorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVE BURŻUJE no tak zakupy się udały miała być płytka a wyszły buty :) takie bladoróżowe szpilki - tym razem niezbyt drogie 180 zł :P -za to śliczne ale niestety piekielnie na razie piją mnie w stopy :( Ale jak to mawiała moja kochana babcia i jak to mówi teraz moja Mamusia - chcesz być piękna cierp ;) Co do zwyklaka - pewnie kelneruje :) albo czyści baseny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was buraki... ja troche podlamana jestem, bo nie dostalam sie na studia, znaczy na ten kierunek, co bylo na niego 29 osob na miejsce, ale za to dostalam sie na taki, co bylo 7 na 1 miejsce :) i jeszcze oczekuje na wynik przyjecia lub nie na inny kierunek, tak wiec trzymajta kciuki zawziecie:) Pozdrawiam wszystkich, jutro ide se kupic bucióry, juz se wczoraj upatrzylam, tanie bardzo (145), ale elegałckie bardzo i cale miasto zlazlam, zeby takie wlasnie znalezc! A jutro juz moj ostatni dzien w pracy (ło boze, juz caly miesiac przepracowalam, niewiarygodne). Pozdrawiam jeszcze raz :) Milego dnia, towarzysze burakowi :D PS Pozdro dla zwyklego czysciciela basenow :P (to nie ja zasugerowalam, jakobys miala takowa prace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kosmita
wołodyjowska :classic_cool: szpilki powiadasz :) i to za taka marna kasę to ty chyba jakas zdesperowana wczoraj byłaś 🌼moja mama tez tak mawia z ta pięknością zwyklak baseny czyści ......eeeee chyba nie , ona taka chudzina , predzej to pływa w tych basenach :P a gdzie reszta buraków hę , meldować się i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklaczku Drogi Żyjesz :) Te Kosmita --> no co ja poradzę, że te szpileczki takie tanie - ale mówię Ci piękne są i wyglądają bosko na nóżce :P a ze teraz wyprzedaże to można mi chyba wybaczyć tą lekka niedyspozycję :P Ps. niebawem zaszaleję bo mam ochotę znowu wybrać się do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolodyjowska: a Ty moze do leszka Czajki chodzisz? bo ja bym sie w te wakacje chetnie wybrala do wawki do fryzjera dobrego, ale mnie bardziej o strzyzenie chodzi. a moze zansz kogos super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie nie chodzę do Leszka - tylko do takiego gejka -snoba, do którego nie mozna przyjść z ulicy. Mnie wprowadziła kumpelka. Z dobrych fryzjerów (według mnie) polecam pana Darka w takiej zapyziałej (dla wtajemniczonych) bramy na Nowyym Świecie , problem polega na tym że nie Ty mówisz co chcesz, ale oddajesz się w jego ręce - ja się bałam kumpeli zrobił boską fryzurę za 200 zł Salon FRANC PROVOST- ale też ten na Nowym Świecie jest według bardzo fajny :) Jaga Hupało - też fajna ale baaardzo droga jest na - tak mi się zdaje - Wiertnicza - tam gdzie siedziba TVNu -jutro Co napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolodyjowska: dzieki serdeczne, ale czy moglabys jakis adresem albo telefonem rzucic? np tego zapyzialego? problem w tym, ze ja sobie nie znajde nic w bramie, bo ja nie z wawki i dla mnie to wileka wyprawa z daleka. a jaga jaka, zadowolone ludzie z niej? bede Ci bardzo wdzieczna za jakies informacje, no ale jak juz pojade to bede mogla tu wpisac, ze przejechaam 300 km specjalnie do fryzjera :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 1) Jaga Hupało to ta która \"tnie gwiazdy\" - Kukulską, Bartosiewicz i jeszcze wielu innych (ale te dwie przychodzą mi do głowy), ponoć jest niezła - ścięcie plus ukladanie jakieś 1000 zł - ona chyba nie ma sztywnego cennika, wszystko zależy od jej wizji - bo też ponoc masz oddać się w jej ręce :( 2)do Darka telefon podam Ci w przyszłym tygodniu bo muszę wydobyć go od kumpeli. On pracuje w jakimś salonie w bramie na N.Świecie i trzeba się umawiać do niego co najmniej na miesiąc przed wizyta takie sa do niego tłumy - ale każda z dziewczyn która korzystała mówiła że warto czekać. Moja kumpela miałe ekstra fryzurę od niego - wlosy były tak rewelacyjnie ścięte, że nie trzeba było ich specjalnie układać - same się układały gbez względu z której strony wiało ;) miłego piątku Buraki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×